Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 130

Thread: Priznati fakulteti (univerziteti) u Crnoj Gori?

  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Priznati fakulteti (univerziteti) u Crnoj Gori?

    Da li neko može da mi da neki link gde bih mogao da pogledam listu priznatih fakulteta (univerziteta) u Crnoj Gori? Tražim preko Gugla i ne mogu ništa da nađem, tražih i preko search opcije ovog foruma ali nijedna slična tema da iskoči.

    Naravno, zanima me najviše da li su diplome koje se dobiju na kraju studiranja samo priznate kod nas ili i u svetu. UDG, Mediteran, Univerzitet Crne Gore...

    Hvala unapred i izvinjavam se ako sam promašio sobu, nisam na CDM-u nešto aktivan...
    *shrugs*

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne postoje generalna pravila za priznavanje diploma - nego kontaktiras instituciju/poslodavca u inostranstvu i raspitas se da li priznaju sertifikate izdate od fakulteta na kojem studiras ili bi zelio da studiras.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa zavrsenim fakultetom za pomorstvo (nautika i brodomasinstvo) mozes da plovis na bilo koju svjetsku kompaniju.

  4. #4
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_aca View Post
    Da li neko može da mi da neki link gde bih mogao da pogledam listu priznatih fakulteta (univerziteta) u Crnoj Gori? Tražim preko Gugla i ne mogu ništa da nađem, tražih i preko search opcije ovog foruma ali nijedna slična tema da iskoči.

    Naravno, zanima me najviše da li su diplome koje se dobiju na kraju studiranja samo priznate kod nas ili i u svetu. UDG, Mediteran, Univerzitet Crne Gore...

    Hvala unapred i izvinjavam se ako sam promašio sobu, nisam na CDM-u nešto aktivan...
    Univerzitet CG provjereno... ETF, PMF...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    ja sam prije par mjeseci stigao nekako do jedne stranice na kojoj jue bila lista fakulteta koji su priznati tj čije se diplome važe u cijeloj eu.iz cg je samo univerzitet crne gore bio na listi,iz bih dva činimi se,5-6 iz srbije i par iz hrvatske.
    kako sam dospio do toga ne mogu se sjetit sad.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    ja sam prije par mjeseci stigao nekako do jedne stranice na kojoj jue bila lista fakulteta koji su priznati tj čije se diplome važe u cijeloj eu.iz cg je samo univerzitet crne gore bio na listi,iz bih dva činimi se,5-6 iz srbije i par iz hrvatske.
    kako sam dospio do toga ne mogu se sjetit sad.
    tacno, bio je link na forumu za takav sajt, samo sam i ja zaboravio koja je tema bila
    uglavnom, samo su clanice univerziteta iz crne gore priznate...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    uglavnom, samo su clanice univerziteta iz crne gore priznate...
    ...sto ne znaci da u dogledno vreme nece biti priznati i ostali univerziteti. Oni su tek nedavno osnovani i ne moze se ocekivati da odmah budu priznati, makar dok ne izadje nekoliko generacija studenata i dok se ne utvrdi njihov nivo znanja.
    /

  8. #8
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dodje ova kriza pa banke vise ne daju kredite, a inace sam taman mislio da podignem kredit, i otvorim dva-tri fakulteta o'dje i jedan tamo na selu, ne mari...

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    ...sto ne znaci da u dogledno vreme nece biti priznati i ostali univerziteti. Oni su tek nedavno osnovani i ne moze se ocekivati da odmah budu priznati, makar dok ne izadje nekoliko generacija studenata i dok se ne utvrdi njihov nivo znanja.
    jok,neće :P.UDG neće nikad .
    kažu da ga zatvaraju za 3 godine i diplome proglašavaju nevažećim :mrgreen:

  10. #10
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    UDG je priznat faco
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ne moraju za 3 godine ali ako gazde bilo kad puknu (sto je na ovom smutnom podrucju uvijek realna mogucnost) bice puj pike ne vazi, mislite da ce se ko okrenut prema tim studentima?
    She is only here to annoy herself!

  12. #12
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto ne bi?Daj neke konkretne razloge?Je li nastava mozda nekvalitetna?Ima li mozda lakog prolazenja?

    Eo ja na moju godinu upoznah vec par ljudi sto su pali prosle godine,a opet su tu.Dosta njih je i batalilo kad su pali.Toliko o lakom prolazenju.

    Nastava je izuzetno kvalitetna,kao i profesori.Sam vrh u CG sto se profesora tice.Toliko o predavanjima.

    Smijesno je i pricat o tome sto fakultet ima sve u ponudi,i da je jedini takvog tipa u CG.Toliko o dodatnim sadrzajima.

    A oni koji nemaju 1500 a bi na UDG,onda pricaju gluposti i bacaju hejt.to je opste poznato . Toliko o vama.

    Drug mi je na drzavni,veli da su smijesna predavanja.Profesor prica da isprica.Pustaju se melodije ka u 1 srednje,i zajebancija svako malo.Izlazi se i ulazi kad se oce,a predavanja nisu obavezna.Toliko o predavanjima i atmosferi na predavanjima,opet.


    Dok na UDG tesko mozes proc godinu ukoliko ne prisustvujes vjezbama i predavanjima.Sve se boduje,i sve se evidentira.Toliko o predavanjima,opet.


    Koji su tvoji argumenti?

    Mislim da je dalja diskusija suvisna.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    A zasto ne bi?Daj neke konkretne razloge?Je li nastava mozda nekvalitetna?Ima li mozda lakog prolazenja?

    Eo ja na moju godinu upoznah vec par ljudi sto su pali prosle godine,a opet su tu.Dosta njih je i batalilo kad su pali.Toliko o lakom prolazenju.

    Nastava je izuzetno kvalitetna,kao i profesori.Sam vrh u CG sto se profesora tice.Toliko o predavanjima.

    Smijesno je i pricat o tome sto fakultet ima sve u ponudi,i da je jedini takvog tipa u CG.Toliko o dodatnim sadrzajima.

    A oni koji nemaju 1500 a bi na UDG,onda pricaju gluposti i bacaju hejt.to je opste poznato . Toliko o vama.

    Drug mi je na drzavni,veli da su smijesna predavanja.Profesor prica da isprica.Pustaju se melodije ka u 1 srednje,i zajebancija svako malo.Izlazi se i ulazi kad se oce,a predavanja nisu obavezna.Toliko o predavanjima i atmosferi na predavanjima,opet.


    Dok na UDG tesko mozes proc godinu ukoliko ne prisustvujes vjezbama i predavanjima.Sve se boduje,i sve se evidentira.Toliko o predavanjima,opet.


    Koji su tvoji argumenti?

    Mislim da je dalja diskusija suvisna.
    Mislim da ni ja ni ti nismo kompetentni da govorimo o tome koji je fax koliko dobar,jer mislim da je jedino pravo mjerilo kolicina znanja koju na kraju iznesu studenti (a to se jedino nekim medjusobnim sucheljavanjem moze provjeriti.)...
    Ali imam jedan jak argument sto se tice ove price iznad:
    UDG u CG jos uvijek zakonski nema status univerziteta! (to mozes da provjeris)Tako da nema smisla da ga poredis sa bilo kojim faxom sa drzavnog univerziteta...
    "Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.

  14. #14
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    MONITOR: Univerzitet Donja Gorica, čiji su vlasnici premijer Milo Đukanović i profesor Veselin Vukotić, nema licencu Savjeta za visoko obrazovanje iako je ona obavezna? Zasto? Je li Savjet reagovao ikada zbog toga?

    PEJOVIĆ: Univerzitet Donja Gorica zvanično ne postoji niti je dobio početnu akreditaciju. Međutim, on se pominje kao budući univerzitet. Savjet je dao početnu akreditaciju za nekoliko njegovih studijskih programa. Da bi neka institucija bila akreditovana kao Univerzitet mora da ispuni određene uslove propisane zakonom u pogledu broja studijskih programa i oblasti obrazovanja. Ova obrazovna ustanova je na putu da stekne uslove za univerzitet.

    Izvor: Monitor

    evo i link
    http://dailynewsmn.wordpress.com/200...-akreditaciju/

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    A zasto ne bi?Daj neke konkretne razloge?Je li nastava mozda nekvalitetna?Ima li mozda lakog prolazenja?

    Eo ja na moju godinu upoznah vec par ljudi sto su pali prosle godine,a opet su tu.Dosta njih je i batalilo kad su pali.Toliko o lakom prolazenju.

    Nastava je izuzetno kvalitetna,kao i profesori.Sam vrh u CG sto se profesora tice.Toliko o predavanjima.
    Ti su prebukvalno shvatili da nece morati puno da se uci To sto je par njih palo ne znaci nista, uostalom niko ne kaze da je lako..samo da je puno lakse nego na drzavnom.

    Sto se kvaliteta nastave tice za nekoga je recimo jedan od tamo najkvalitetnijih veso za neke druge samo jedan obican sarlatan

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Smijesno je i pricat o tome sto fakultet ima sve u ponudi,i da je jedini takvog tipa u CG.Toliko o dodatnim sadrzajima.

    A oni koji nemaju 1500 a bi na UDG,onda pricaju gluposti i bacaju hejt.to je opste poznato . Toliko o vama.


    Pa vrlo je moguce da ima i takvih...no ipak je puno vise onih koji realno gledaju na stvari

    A stvarno i jeste smijesno sta fakultet sve ima u ponudi, samo fali veterinarski

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Drug mi je na drzavni,veli da su smijesna predavanja.Profesor prica da isprica.Pustaju se melodije ka u 1 srednje,i zajebancija svako malo.Izlazi se i ulazi kad se oce,a predavanja nisu obavezna.Toliko o predavanjima i atmosferi na predavanjima,opet.


    Dok na UDG tesko mozes proc godinu ukoliko ne prisustvujes vjezbama i predavanjima.Sve se boduje,i sve se evidentira.Toliko o predavanjima,opet.


    Koji su tvoji argumenti?

    Mislim da je dalja diskusija suvisna.
    Predavanja nisu obavezna ali je kriterijum na ispitima prilicno jebeniji, sto je mnogo bitnije. Ako nisi znao mnogi od najkvalitetnijih profesora danas u CG nisu bili svojedobno bas najredovniji studenti...ali su zato morali da imaju znanje da bi prosli taj ispit pa stekli ga na predavanjima ili kuci to je njihov problem.

    Jbs ti tu ocjenu na koju ti utice to sto si prisustvovao, pa i tele mozes uvesti u ucionicu i dati mu bodove

    Suvisna, naravno
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_aca View Post
    Da li neko može da mi da neki link gde bih mogao da pogledam listu priznatih fakulteta (univerziteta) u Crnoj Gori? Tražim preko Gugla i ne mogu ništa da nađem, tražih i preko search opcije ovog foruma ali nijedna slična tema da iskoči.
    ubaci u search "nostrifikacija pa ce biti par tema ili pogledaj na https://forum.cdm.me/showthread.php?t=23670 mozda ces naci sta te interesuje

  17. #17
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Će bacim pogled. Hvala.
    *shrugs*

  18. #18
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni su obavezna predavanja a pogotovo njihovo bodovanje najveca glupost! Mnogi ce da dolaze na predavanja samo da bi dobili neki bod, i takvi studenti (mislim na one koji ne bi dolazili na predavanja da ona ne nose nekoliko bodova) sigurno nece da slusaju predavanja, vec ce da se pricaju, kuckaju por. na mobilnom ili sta vec, i samo ce jos vise da smetaju onima koji su tu dosli da nesto nauce, a i kvalitet nastave je losiji. I nemojte sada da kazete "pa kad su vec tu, oni ce da slusaju i naucice nesto" jer je to totalna neistina. Cist primer je srednja skola gde smo dalazili na predavanja da ne dobijemo neopravdane a na casovima 80% ucenika nije znao o cemu se radi. Plus ce ovde studenti da kazu sebi "dosao sam na predavanje, vec imam nekoliko bodova, znachi moracu manje da ucim da polozim ispit, zasto bih sada pratio kad to malo mogu kuci da naucim"
    /

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Molim lijepo.Kod mene na faxu ako ne dođeš na predavanje nemaš bodove za to i gotova stvar.Al zato kad izađeš na ispit moraš imati spremljene onih 500-1500 strana koje su ti obavezne + da se moliš da nije nervozan pa da pripupita dodatnu literaturu.
    A što se tiče težine UDG-a,pa imam jednog komšiju na informacionim tehnologijama ili kako se već zove taj smjer.Lik je za najteži ocijenio predmet koji se bavi Word-om i Excel-om.Toliko o tome.Pravo na kome nema rimskog prava koje je osnova svih sistema danas,što reći .
    Mada,i dalje ostaje koliko su sposobni oni koji završe fax a ne što drugo.

    PS:da ne bude kako nisam imao 1500 da platim.Studiram istoriju tako da nisam u konfliktu

  20. #20
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post

    Mislim da je dalja diskusija suvisna.
    ______________________

  21. #21
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madzi View Post
    Mislim da ni ja ni ti nismo kompetentni da govorimo o tome koji je fax koliko dobar,jer mislim da je jedino pravo mjerilo kolicina znanja koju na kraju iznesu studenti (a to se jedino nekim medjusobnim sucheljavanjem moze provjeriti.)...
    Ali imam jedan jak argument sto se tice ove price iznad:
    UDG u CG jos uvijek zakonski nema status univerziteta! (to mozes da provjeris)Tako da nema smisla da ga poredis sa bilo kojim faxom sa drzavnog univerziteta...
    Quote Originally Posted by djeye View Post
    MONITOR: Univerzitet Donja Gorica, čiji su vlasnici premijer Milo Đukanović i profesor Veselin Vukotić, nema licencu Savjeta za visoko obrazovanje iako je ona obavezna? Zasto? Je li Savjet reagovao ikada zbog toga?

    PEJOVIĆ: Univerzitet Donja Gorica zvanično ne postoji niti je dobio početnu akreditaciju. Međutim, on se pominje kao budući univerzitet. Savjet je dao početnu akreditaciju za nekoliko njegovih studijskih programa. Da bi neka institucija bila akreditovana kao Univerzitet mora da ispuni određene uslove propisane zakonom u pogledu broja studijskih programa i oblasti obrazovanja. Ova obrazovna ustanova je na putu da stekne uslove za univerzitet.

    Izvor: Monitor

    evo i link
    http://dailynewsmn.wordpress.com/200...-akreditaciju/
    Dobice je veoma brzo,jer nijesu imali dovoljan broj katedri za to zvanje.Zato je "upao" Centar za strane jezike.

    Dakle,ta prica pada u vodu.


    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Po meni su obavezna predavanja a pogotovo njihovo bodovanje najveca glupost! Mnogi ce da dolaze na predavanja samo da bi dobili neki bod, i takvi studenti (mislim na one koji ne bi dolazili na predavanja da ona ne nose nekoliko bodova) sigurno nece da slusaju predavanja, vec ce da se pricaju, kuckaju por. na mobilnom ili sta vec, i samo ce jos vise da smetaju onima koji su tu dosli da nesto nauce, a i kvalitet nastave je losiji. I nemojte sada da kazete "pa kad su vec tu, oni ce da slusaju i naucice nesto" jer je to totalna neistina. Cist primer je srednja skola gde smo dalazili na predavanja da ne dobijemo neopravdane a na casovima 80% ucenika nije znao o cemu se radi. Plus ce ovde studenti da kazu sebi "dosao sam na predavanje, vec imam nekoliko bodova, znachi moracu manje da ucim da polozim ispit, zasto bih sada pratio kad to malo mogu kuci da naucim"
    Pa najveci svjetski fakulteti rade po ovom sistemu.I po tebi je to glupost?Znaci stavljas sebe i svoje misljenje iznad svih tih fakulteta/univerziteta?Plus sto ti je obrazlozenje misljenja,pa malo je reci jadno.

    Svako ima svoj izbor,oce li slusat ili ne.Ako slusa,bice mu puno lakse da polozi godinu.Ako slusa i uci kuci,moze imati ocjene 8,9 i 10,i onda biva oslobodjen velikog dijela usmenog odgovaranja gradiva.Ako samo uci kuci,trika nema da ce dobiti te ocjene,jer nije slusao profesora,i njegove teorije,koje ce biti na ispitu a nema ih u knjizi,i slicno.Ako nema prosjek 8.5 (cini mi se) onda ne moze ici na magistraturu,i ostaje npr.obican pravnik.


    Znaci slusanje i pracenje predavanja su izuzetno bitna stvar,a bodovanje toga je tu samo da bi motivisalo sudente da dolaze,vise uce,i naravno,da se stvaraju bolji kadrovi,a ne neznalice koje jednu rijec predavanja nijesu cule.

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Molim lijepo.Kod mene na faxu ako ne dođeš na predavanje nemaš bodove za to i gotova stvar.Al zato kad izađeš na ispit moraš imati spremljene onih 500-1500 strana koje su ti obavezne + da se moliš da nije nervozan pa da pripupita dodatnu literaturu.
    A što se tiče težine UDG-a,pa imam jednog komšiju na informacionim tehnologijama ili kako se već zove taj smjer.Lik je za najteži ocijenio predmet koji se bavi Word-om i Excel-om.Toliko o tome.Pravo na kome nema rimskog prava koje je osnova svih sistema danas,što reći .
    Mada,i dalje ostaje koliko su sposobni oni koji završe fax a ne što drugo.

    PS:da ne bude kako nisam imao 1500 da platim.Studiram istoriju tako da nisam u konfliktu
    Tako je isto na UDG,barem na pravo.

    Za FIST ne znam,jer ne studiram tamo,a svakako da su Ekonomija i Pravo tezi.Rimsko pravo nema kao ime,i pocinje da se diskvalifikuje u svijetu,vec se stapa sa drugim predmetima,a ne nestaje.Informisi se

    Evo tebe primjer drzavnoga fakulteta informacionih nauka : Brat mi to studira,i bez odlazaka na predavanja (ili sa izuzetno malo),sa malo ucenja pred ispit,i malo spremanja algoritama,prolazi odlicno.Vise je u srednju ucio.Bukvalno ne uci uru vremena nedjeljno.

    Neko ne moze naucit za 20 dana lekciju,a nekome ne treba ucenje,jer ima zicu za taj predmet,i bistar je.

    Zakljucak,drzavni je sigurno malo tezi,ali tako mora biti na pocetku stvaranja svakog fakulteta/univerziteta.Doci ce vrijeme i kod nas vrijeme (kao sto je doslo u razvijenim zemljama) da ce se ODREDJENI privatni fakulteti cijeniti vise nego drzavni,i da ce studenti izlaziti vise znanja,i vise prakse.

    Plus sto je studiranje na univerzitetu kao sto je UDG,milina.Imas sve moguce uslove.00-24h radi.Prednosti ima kolko oces,mana isto ima,ali ce biti vremenom otklonjene.Vremenom ce sve doc na svoje mjesto.

    A lokacija je stvarno uzasna,to nikad nece moc ispravit.
    Last edited by CaseLogic; 19-09-09 at 15:43.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Zakljucak,drzavni je sigurno malo tezi,ali tako mora biti na pocetku stvaranja svakog fakulteta/univerziteta.Doci ce vrijeme i kod nas vrijeme (kao sto je doslo u razvijenim zemljama) da ce se ODREDJENI privatni fakulteti cijeniti vise nego drzavni,i da ce studenti izlaziti vise znanja,i vise prakse.
    Navedi nam neku drzavu i neki privatni fakultet koji je jaci od drzavnog

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Za vas Cetinjane je odlicna rekao bih :mrgreen:
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Navedi nam neku drzavu i neki privatni fakultet koji je jaci od drzavnog
    Pozaboravlja sam,a cuo sam od ljudi koji materiju znaju odlicno

    Da guglam ka pojedini,odma bi ti da par primjera,al nemam volje za to

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Za vas Cetinjane je odlicna rekao bih :mrgreen:
    15 min do fakulteta,ako ga stisnes.

    Al sam i ja u pg uskoro
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Provjeri to ipak jer ono "rece mi jedan cojek" zna biti i pogresno

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. Fakulteti u Crnoj Gori moraju da se mjenjaju
    By igy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 149
    Last Post: 03-12-07, 10:06
  4. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  5. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •