Page 13 of 22 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast
Results 301 to 325 of 549

Thread: Hattrick

  1. #301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze sta god oces, slobodan sam ......
    samo moras me izazvat i cekat da se vratim da prihvatim, sutra ako bog da

  2. #302
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra je zadnje kolo, igram protiv Mengesha, moje stare musterije . Imam problema oko sastava ekipe, mada ne bi trebalo da dodje u pitanje pobjeda, kad igram sa prosjecnom ekipom kakva je Von!!! :P

  3. #303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ola...vratih se iz bg-a najzad.moon razbučih te...al prijateljske su to.a paško je paško.evo se džojnuh u ovaj kup što napraviste.još sam na pending al valjda ću uć pa da počnemo i to čudo.ale ale!

  4. #304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo mi nije jasno zašto su dva FC vukovic -a?da bi imao veće šanse da osvoji cup?d'oh!

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KAD POCINJE KUP
    i imal neko slobodan za frendli

  6. #306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Von - FC_ROMA 0 - 5
    Puce petarda!!!
    Osvojio sam drugo mjesto u ligi.

  7. #307
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavrshi se i ova sezona!

    Ne mogu da vjerujem da sam prvi i da igram nekake kvalifikacije za dalji prolazak!!! kakva gloopost!!

    I jedna preporuka koju sam ja dobio od nekih ljudi koji malo duze igraju ovo!
    Dok traje medjusezona treba da se trenira izdrzljivost!!

  8. #308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja 2-2 drugi

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    Ne mogu da vjerujem da sam prvi i da igram nekake kvalifikacije za dalji prolazak!!! kakva gloopost!!
    Mozda zbog broja osvojenih bodova.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KAD POCINJE KUUUUUUUUP
    KAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUPKAD POCINJE KUUUUUUUUP

  11. #311
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shto se tiche kupa imam nekih problema!
    jedan se prijavio dva puta i sad ne mogu da ga izbachim!

    mada i nehsto nemam kad ni za hattrick ni kup pa ako oce neko od vas da se prifati posla oko kupa nije komplikovano

    prascajte

  12. #312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    Zavrshi se i ova sezona!

    Ne mogu da vjerujem da sam prvi i da igram nekake kvalifikacije za dalji prolazak!!! kakva gloopost!!

    I jedna preporuka koju sam ja dobio od nekih ljudi koji malo duze igraju ovo!
    Dok traje medjusezona treba da se trenira izdrzljivost!!
    pa nisi u cijeloj V ligi prvi.nisi ni na 130. mjestu...zato budi zadovoljan što igraš kvalifikacije.

  13. #313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ja dobih do danas prvoplasiranog vozda 3-0 i omogucih pirgosima promoushn (ili kvalifikacije, nemam pojma).
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imal iko slobodan

  15. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    za frendli? Ja.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #316
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj posalji ti si vjestiji

  17. #317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro i sto se sad desava? Prvenstvo je gotovo, sto cemo da cinimo dalje mi koji nismo ni upali ni ispali? Kad pocinje nova sezona?

  18. #318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sezona pocinje za 2 nedjelje. Ostajes u istoj ligi. Prosiri stadion, jer od 31. ovog mjeseca izgradnja ce biti duplo skuplja.

  19. #319
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a prosirio sam, no uzalud kad imam ocajne rezultate, pa sam stalno u minusu... treba li uposljavat sto vise ekonomista, a?

  20. #320
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad si u minusu, moras imat bar 2 ekomista, da bi ti smanjili kamatu.
    Sto treniras? Kakvi su ti igraci?
    Kako ti se zove ekipa?

    Edit:
    Sad sam ti gledao ekipu i cini mi se da je nikakva. Imas samo jednog igraca kojem je TSI preko 1000.
    Strasno si prosirio stadion, samo 300 mjesta, a da je srece trebao bi bar 7-8 hiljada..
    Moj savjet ti je da sto prije registrujes novu ekipu, da odmah prosiris stadion i pocnes iz pocetka. Mislim da ti je to bolja solucija nego da se mucis sa ovom ekipom. Sad imas iskustva i znaces sto da radis od pocetka.

  21. #321
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji kralj hahahha
    300 mjesta, nemoj srat hahahhaha

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja sam jos gori, kad sam poceo da igram prosirio sam ga za 150 mjesta! :oops: Sjutra ce imat 14000 s tim sto cu ga jos prosirit za 4000. U minusu sam 1 700 000 pa me to muci, ali nadam se da cu se brzo izvuc cim pocne sezona. 2 puta da napunim stadion i eto me u plusu.

  23. #323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Kad si u minusu, moras imat bar 2 ekomista, da bi ti smanjili kamatu.
    Sto treniras? Kakvi su ti igraci?
    Kako ti se zove ekipa?

    Edit:
    Sad sam ti gledao ekipu i cini mi se da je nikakva. Imas samo jednog igraca kojem je TSI preko 1000.
    Strasno si prosirio stadion, samo 300 mjesta, a da je srece trebao bi bar 7-8 hiljada..
    Moj savjet ti je da sto prije registrujes novu ekipu, da odmah prosiris stadion i pocnes iz pocetka. Mislim da ti je to bolja solucija nego da se mucis sa ovom ekipom. Sad imas iskustva i znaces sto da radis od pocetka.
    ekipa mi je gora od Trudbenika, nije ni cudo sto primam po 5-6 komada od svih... bruka...
    pa samo 300 mjesta, frka mi je za pare, malo po malo cu da nadgradjujem, za pocetak - poslusacu te, registrovacu novu ekipu...

  24. #324
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja sam u - goode, 1.9 mil
    i isto ima oko 14 valjda i jos cu prosirit pa kom opanci tom & jerry

  25. #325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neko za friendly?
    Von (617326)

Page 13 of 22 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •