View Poll Results: Da li podrzavate Paradu ponosa?

Voters
177. You may not vote on this poll
  • Da,podrzavam

    27 15.25%
  • Ne,ne podrzavam

    92 51.98%
  • Poshtujem prava,ali nema potrebe za paradom

    48 27.12%
  • Neutralan/na

    10 5.65%
Page 4 of 36 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 899

Thread: Parada Ponosa 2009 - Srbija

  1. #76
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci ovo je kod nas jednom u pet godina, jel

    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=5320

    treba dovest na tu paradu teru patrick, mislim da bi se svi preobratili
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    svake godine kad je u Bg parada
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  3. #78
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Nije izjednačeno, ali je činjenica da se iz desnice razvijaju tradicionalistički pokreti skloni diskriminaciji. Ljevičari nisu tradicionalistički orijentisani, ali znaju biti skloni nasilju.
    E ovo je vec blizhe istini.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #79
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jasno mi je da gej lobi ce i u CG dobiti bitku a to samo zato sto ih podrzavaju raznorazne bjelosvjetske glavonje koje su i same homici. Samim tim se bolestine namecu poslusnim zemljama koje su prinudjene da slusaju kao nesto normalno i namece se kao dokaz da smo sirokih pogleda ako podrzavamo iste bolestine. Medjutim, sto se mene licno tice, bio ja fasista ili skinhead, ja cu ih sa gadjenjem gledat i necu ih nikat podrzat.

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Klerofašističkim i neonacističkim pozivima na linč učesnika i učesnica 'Parade ponosa' pridružio se na svoj licemeran način mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije, vodeći velikodostojnik Srpske pravoslavne crkve", navedeno je u saopštenju.
    U tom saopštenju se dodaje da je mitropolit Amfilohije "proglašavajući lezbejsku i gej populaciju izdancima Sodome i Gomore indirektno, ali nedvosmisleno, opravdao planirano nasilje, a delom čak i pozvao svoje sledbenike učestvuju vršenju nasilja".
    "Suprotno važećem Ustavu, koji Srbiju definiše kao laičku državu, mitropolit još jednom izriče sudove o aktuelnim političkim pitanjima", navele su u saopštenju "Žene u crnom", Komitet pravnika za ljudska prava i Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  6. #81
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    pa ja ne bi nesto da bude okrvavljenih, to nije nikome potrebno, dovoljno je da se parada ne odrzi
    a ako policija bude ozbiljan krvavi ce biti navijaci, na zalost, jer smo svjedoci kako se policija sa njima obracunava, al bice dosta ljudi mimo navijaca to je sigurno, a rekoh, papa ce se postidjet kakvo ce ovima obezbjedjenje da bude, ako im je to merak da tako prodju neka prodju
    Kasno je sad. Kad je došlo dovde neće se otkazivat a pogotovo zato što jebiguzi imaju podršku iz vlade.

    Ja mislim da bi i policija mlatila po *****ima kad bude došlo do toga ali znajući kakav odnos navijači imaju prema njima neće im padat na pamet.

    Sigurno je da učesnici "anti-skupa" neće bit neorganizovani i nadam se da će pokazat što znači bit normalan.


  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post
    Sigurno je da učesnici "anti-skupa" neće bit neorganizovani i nadam se da će pokazat što znači bit normalan.
    I kako će pokazati šta znači biti normalan? Tako što će nekoga iscipelariti ili mu razvaliti lobanju?!? To je normalno, he.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  8. #83
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lommy View Post

    Ja mislim da bi i policija mlatila po *****ima kad bude došlo do toga ali znajući kakav odnos navijači imaju prema njima neće im padat na pamet.
    Ja mislim da ce policija biti jedina ebena strana u toj paradi. Ponosno ce istrpjeti sve.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  9. #84
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Naravno da sam protiv paradiranja. Srećno u nedjelju svima koji krenu da spriječe to, biće murjaka kao nikad.





    Quote Originally Posted by braobrao View Post
    svi ste vi pravoslavci *****i mater vam raspalu iz***** :ass:

    Dođi šabane.

  10. #85
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    protiv sam paradiranja iz mnogo razloga koji su prepričani dosta puta pa da se ne bih umaro kucajući...

    PS: je li moguće da ovaj lik: braobrao nije dobio ban ili da mu nije skrenuta pažnja na ponašanje???
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 17-09-09 at 16:19.

  11. #86
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post

    PS: je li moguće da ovaj lik: braobrao nije dobio ban ili da mu nije skrenuta pažnja na ponašanje???
    ja sam jednom napisao eve ga bančić za njega, ali izgleda da moze da nam psuje po vjeri.

    btw, dje ne dodju malo do podgorice da se prosetaju. Ima dosta ovih nasih *****cina koji bi izasli da smiju.

  12. #87
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    I kako će pokazati šta znači biti normalan? Tako što će nekoga iscipelariti ili mu razvaliti lobanju?!? To je normalno, he.
    Ja to nisam reka


  13. #88
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    I kako će pokazati šta znači biti normalan? Tako što će nekoga iscipelariti ili mu razvaliti lobanju?!? To je normalno, he.
    pa u krajnjem slucaju da. Jer takvima ne treba glava na ramenima da stoji. Jer su to izrodi i degenerici. I ne mozes ni ti ni niko reci da je iko normalan ko je *****cina! Jednostavno mu hvali nesto. Mozak mu je ostecen!

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    "Klerofašističkim i neonacističkim pozivima na linč učesnika i učesnica 'Parade ponosa' pridružio se na svoj licemeran način mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije, vodeći velikodostojnik Srpske pravoslavne crkve", navedeno je u saopštenju.
    U tom saopštenju se dodaje da je mitropolit Amfilohije "proglašavajući lezbejsku i gej populaciju izdancima Sodome i Gomore indirektno, ali nedvosmisleno, opravdao planirano nasilje, a delom čak i pozvao svoje sledbenike učestvuju vršenju nasilja".
    "Suprotno važećem Ustavu, koji Srbiju definiše kao laičku državu, mitropolit još jednom izriče sudove o aktuelnim političkim pitanjima", navele su u saopštenju "Žene u crnom", Komitet pravnika za ljudska prava i Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji.

    Nihil,pa naravno da ce crkva bit protiv toga!!!
    A sve mi se ti nesto odje previse branis
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  15. #90
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Nihil,pa naravno da ce crkva bit protiv toga!!!
    A sve mi se ti nesto odje previse branis
    Ista ona crkva koja slavi Radovana Karadzica za heroja?

    Neka de...
    You can fight the sleep but not the dream...

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a kakve sad veze ima Radovan sa gej paradom i temom???
    Da ista ona crkva kao sto je i ruska i grcka ...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  17. #92
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto se ta parada ne ignorise? Djecu zadrzati kuci, iskljuciti TV, pustiti ove prijatelje nihilove da demokratski pokazu sta su i ko su, policija nek istrpi sto mora gledati, Amfilohije nek izadje sa popovima iz duhovno rehabilitacionog centra iz Crne Reke pa nek ih isprate sa lopatama i anatemama, i mirno Kosovo Polje.

    Samo da ne bude sjutra neki grafit po CG:
    - Dodjite i kod nas, nismo ni mi gubavi.


    Last edited by gingis kan; 17-09-09 at 16:58.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #93
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    A zasto se ta parada ne ignorise? Djecu zadrzati kuci, iskljuciti TV, pustiti ove prijatelje nihilove da demokratski pokazu sta su i ko su, policija nek istrpi sto mora gledati, Amfilohije nek izadje sa popovima i nek ih isprate sa anatemama i mirno Kosovo Polje.

    Samo da ne bude sjutra neki grafit po CG:
    - Dodjite i kod nas, nismo ni mi gubavi.


    To bi bilo najbolje rešenje. Da se ne gledaju. Ali zar nije bolje da uopšte ne izađu. Neka ne izlaze iz rupa. *****i su ka gov*a - niko ne želi da ih gleda. Zato se bačaju u rupu.


  19. #94
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ja i moja 4 druga osjećamo seksualnu želju prema lubenicama, pošto one prolaze i gotovo da ih više nema, moramo požuriti i našli smo 5 starih lubenica koje smo i kooooristili. U nedjelju u 12 sati ćemo prošetati sa njima kroz hercegovačku i njegoševu. Da ne bude da nijesmo najavili, a mudaČi koji misle da je to bolesno neka nam dođu, neka nam izađu ako smiju. Nas niko neće obezbjeđivat!

    p.s. Vi koji volite pipune ste dobrodošli!
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  20. #95
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ne podrzavam,treba ih sve pokocit,jes staromodno misljenje ali sta cu ne pratim ove nove trendove,a sve mi se cini da i na forumu ima po neki gay fish.
    niujedne mi gace lastike nema

  21. #96
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    a kakve sad veze ima Radovan sa gej paradom i temom???
    Da ista ona crkva kao sto je i ruska i grcka ...
    Kako nema? Ta crkva je ubicu proglasila herojem. Covjeka koji je odgovoran za nekoliko hiljada smrti. A sa druge strane crkvi smeta shto se neko hefta u dupe. Pri tom (heftanju ) nikoga ne ugrozava.

    Pa vi vidjite ko je lud...
    You can fight the sleep but not the dream...

  22. #97
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znas ti kakvi su ovi duhovnici Amfilohijevi, treba ih nekad pustit da resavaju stvari u drustvu?

    Razapeše čoveka preko drvenog stola. Dvojica ga drže za ruke, treći uzima lopatu i pogledom pažljivo i oprezno meri da ne zakači ikone na zidu dok je lopata u zamahu. Neko ga savetuje da "lepo" udara, rečima "pazi mu jaja". Čuju se krici mučenika dok čovek-zver, jake konstitucije, kao sumanut deset puta udara lopatom po njegovoj zadnjici. Od siline udaraca i zamaha lopate batinaš se podiže na vrhove prstiju.
    Ustaje mučenik, nakon lopatanja, i dobija udarac nogom u glavu. Potom ga postave okrenutog leđima prema zidu ispod ikone Bogorodice. Uz stalnu viku "spusti ruke dole", mučenik dobija pet jakih naizmeničnih udaraca, levom pa desnom otvorenom šakom.
    Nakon toga onaj jake konstitucije hvata ga rukama za glavu, tuče kolenom nekoliko puta po njoj i, za kraj ove brutalne sesije, šutira ga u glavu. Prebijeni sve to podnosi stoički – uz povremeno mučne i teške uzdahe. Čovek-zver kao da je pobesneo, nastavlja da ga bije u glavu pesnicama i nogama dok se ovaj ne onesvesti.
    Udarač potom uzima dah na nekoliko sekundi, dok njegov pomoćnik podiže prebijenog nesrećnika. Nakon što ga podignu sa poda, sledi mu još serija udaraca pesnicama u lice. Glavu tučenog pridržava asistent ovog brutalnog folklora; glava mlitavo udara o ikone koje kloparaju o zid na kom vise. "Vodi ga, i veži", poslednje su reči primenjenog boksera, upućene asistentu.
    Perverzija od crkvenih metoda prevaspitavanja.:joint:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

  24. #99
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Ja i moja 4 druga osjećamo seksualnu želju prema lubenicama, pošto one prolaze i gotovo da ih više nema, moramo požuriti i našli smo 5 starih lubenica koje smo i kooooristili. U nedjelju u 12 sati ćemo prošetati sa njima kroz hercegovačku i njegoševu. Da ne bude da nijesmo najavili, a mudaČi koji misle da je to bolesno neka nam dođu, neka nam izađu ako smiju. Nas niko neće obezbjeđivat!

    p.s. Vi koji volite pipune ste dobrodošli!
    hahahahahahhaahhahahahahahahahahahahhaha


    Nemam ništa protiv homoseksualaca,dok mi se pred nosem ne žvaću ..neka paradiraju slobodno ,ali se bojim da im je uzalud obezbedjenje ..biće pičvajza..
    Last edited by Babel Fish; 17-09-09 at 17:52.


  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    pa u krajnjem slucaju da. Jer takvima ne treba glava na ramenima da stoji. Jer su to izrodi i degenerici. I ne mozes ni ti ni niko reci da je iko normalan ko je *****cina! Jednostavno mu hvali nesto. Mozak mu je ostecen!
    U kojem krajnjem slučaju? Prijave paradu pokazujuci svima da su ponosni sto mogu slobodno da iskazu svoju seksualnost, da pokazu svima da postoje itd. I onda ih ekipa "normalnih" saceka da ih nauči pameti i redu, da ih izvređa i sve u tom destruktivnom divljačkom stilu. Kome je mozak oštećen?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

Page 4 of 36 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srbija u tragovima
    By HIGHLANDER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 22-04-05, 03:38
  2. Parada u Zadru
    By Atomski Mrav in forum Politika generalno
    Replies: 18
    Last Post: 27-04-04, 07:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •