Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 45

Thread: Sta ce nama ljubav?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sta ce nama ljubav?

    A zasto ima na ovome forumu toliko „puno“ postova? Izgleda da su najpreci: Politika, filozofiranje, sport,
    kladionica i video igrice. E potpisali smo kapitulaciju, barem sto se „srca“ tice.

    Koga jos u opste zanima ljubav?
    Ko jos zeli da bude romantican?
    Ko jos zeli da probudi u sebi ono decije, nevino?
    Ko jos zeli da prica o nekoj ljubavnoj patnji, kad svi pate kako ce zaradit 100 eura…
    Kome jos u opste pada na pamet da pokaze neznost?
    Ko u opste zeli da ostavi trag svojih osjecanja odje?



    „Nosen dahom sna doleteo je crni golub na moj dlan.
    Zasto, ko da zna, al' to sam jutro docekao
    umoran.
    K'o da sam i ja leteo s njim, krilima teskim, olovnim,
    i video svet sakriven iza
    zlatnih oblaka.

    Ako umrem mlad, posadi mi na grobu samo ruzmarin.
    Ne dozvoli tad da
    naprave od toga tuzni treci cin.
    Nek mi ne drze govore, nek drugom pletu lovore,
    ako umrem
    mlad, zaustavljen u koraku i snu.

    O, zagrli me sad, jako, najbolje sto znas
    i nemoj
    crnoj ptici da me das.

    O ne, ne brini, proci ce za tren,
    ja sam samo malo lud i
    zaljubljen.

    U mojim venama davni sever samuje
    i ja ponekad ne znam sta mu
    je,

    sto luduje, od srece tugu tka
    moja prosta dusa slovenska.

    Uplasi me
    sjaj milion sveca kad se nebom popali.
    Gde je tome kraj? Za kog su tako dubok zdenac
    kopali?
    Zasto se sve to desava, dal' covek ista resava
    il' smo samo tu zbog ravnoteĹľe
    medju zvezdama?

    O, zagrli me sad, jako, najbolje sto znas
    i nemoj crnoj ptici da me
    dasˇ.

    O ne, ne brini, proci ce za tren,
    ja sam samo malo lud i
    zaljubljen.

    U mojim venama davni sever samuje
    i ja ponekad ne znam sta mu
    je,

    sto luduje, od srece tugu tka
    moja prosta dusa slovenska“


    (Djordje Balasevic)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znala sam ja da tebe treba ovdje zvat :joint:

    Zanima ih ljubav itekako, samo sto su mnogi razocarani, mnogi su izgubili zivce, mnogi pate za nekim... pa se okrenuli zaradi
    Naravno da svi zele da probude dijete u sebi, budu romanticni, da vole i budu voljeni, samo sto je problem sto niko ne radi nista po tom pitanju... Muskarcima dosadilo da prilaze, djevojke cekaju princa na bijelom konju i tako... A sto je najgore, mnogi su ubijedili sebe da im je najbolje da su solo, i navikli se na to, pa ih ne mozes razuvjeriti sile nema
    I ko o cemu da pise?
    Eto toliko od mene u ovom ukljucenju :mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #3
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Sve je to ponekad tako malo,sve je to,vidjecete sasvim dosta...

    O da mi je da se jos jednom zaljubim...Opet bih uzeo kostim vecnog decaka i opet bih znao kako da prodangubim dok ona ne sleti niz hodnik studenjaka...

    ...Sta sam to imao od života
    Neciju kosu... Neciju ruku
    I jedno srce ustreptalo.
    i dva-tri osmjeha tiha i prosta.

    Sve je to ponekad tako malo
    Sve je to, vidjeceš, sasvim dosta

    ...Hocu da drzis moju ruku,
    da se ne bojis vjetra i mraka,
    uspavana i kad kise tuku,
    jednako krhka, jednako jaka.

    Hocu uz mene da se svijes,
    korake moje da uhvatis,
    pa sa mnom bol i smijeh da pijes
    i da ne zelis da se vratis...

    ...Ako nas tuzne jutrom probude
    i srce stisne se od nevoLje
    ja cuvam nesto za tebe
    pogledaj u mene

    To moze dati samo onaj koji te
    kad podje po zlu, voli vise od sebe...
    Last edited by cvjetak zanovjetak; 02-09-09 at 14:16.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Alexx jedan veliki sto se teme tice...

    Ipak bih vas zamolila da stihove pisete na poseban theard za to...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U ljubaviiii svi su gresniiii prezivece samooooo srecniiii

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    A zasto ima na ovome forumu toliko „puno“ postova? Izgleda da su najpreci: Politika, filozofiranje, sport,
    kladionica i video igrice. E potpisali smo kapitulaciju, barem sto se „srca“ tice.

    Koga jos u opste zanima ljubav?
    Ko jos zeli da bude romantican?
    Ko jos zeli da probudi u sebi ono decije, nevino?
    Ko jos zeli da prica o nekoj ljubavnoj patnji, kad svi pate kako ce zaradit 100 eura…
    Kome jos u opste pada na pamet da pokaze neznost?
    Ko u opste zeli da ostavi trag svojih osjecanja odje?
    a mozda neko prosto ne zeli da svoj intimni zivot otkriva po foruma?

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako pises o mnogo cemu sto se tice ljubavi ne mora da znaci da otkrivas sav svoj intimni zivot...Hvala bogu neke stvari ipak cuvamo samo za sebe...Mislim da je Alexx htio samo reci da nas je previse umornih,previse onih koji zidaju zidove ispred sebe,okrenuti nekim sasvim desetim stvarima,a da je ljubavi sve manje...I nije mu ni cudo,vjerujem da ces se sloziti...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne ne, samo je previse onih koji (makar na forumu) ljubav predstavljaju toliko komplikovanom, teshkom, da se smuci coeku na sav suprotan pol/ili kako vec smo opredijeljeni odje, citajuci pojedine postove/teme..
    Nepotrebna je sva ova filozofija koja se prosipa.. Neke stvari su same po sebi jednostavne i jasne, ako ih mi takvim vidimo.. a danas svi nesto pate, o jadu rade, a u isto vrijeme su neiskreni, zatvoreni..ne pokazuju ljubav koju bi voljeli da se njima pruzi.. a sto je ovo

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Ne ne, samo je previse onih koji (makar na forumu) ljubav predstavljaju toliko komplikovanom, teshkom, da se smuci coeku na sav suprotan pol/ili kako vec smo opredijeljeni odje, citajuci pojedine postove/teme..
    Nepotrebna je sva ova filozofija koja se prosipa.. Neke stvari su same po sebi jednostavne i jasne, ako ih mi takvim vidimo.. a danas svi nesto pate, o jadu rade, a u isto vrijeme su neiskreni, zatvoreni..ne pokazuju ljubav koju bi voljeli da se njima pruzi.. a sto je ovo
    ljubav nije komplikovana sama po sebi ali odnos koji nastaje tokom povezivanja dvoje ljudi na ljubavnoj osnovi poslije odredjenog vremena postaje toliko tezak(u najvecem broju slucajeva), zbog razlicitosti ljudi, nepotrebnog komplikovanja a prosto i zbog toga sto su neki ljudi manje a neki vise sposobni da se snadju u svemu tome. a kad se sve to desi, ljubav postaje komplikovana, teska i sve ostalo koje si ti navela gore.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Povukose li te zene odma?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #11
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    ljubav nije komplikovana sama po sebi ali odnos koji nastaje tokom povezivanja dvoje ljudi na ljubavnoj osnovi poslije odredjenog vremena postaje toliko tezak(u najvecem broju slucajeva), zbog razlicitosti ljudi, nepotrebnog komplikovanja a prosto i zbog toga sto su neki ljudi manje a neki vise sposobni da se snadju u svemu tome. a kad se sve to desi, ljubav postaje komplikovana, teska i sve ostalo koje si ti navela gore.
    to je to
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #12
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ako pises o mnogo cemu sto se tice ljubavi ne mora da znaci da otkrivas sav svoj intimni zivot...Hvala bogu neke stvari ipak cuvamo samo za sebe...Mislim da je Alexx htio samo reci da nas je previse umornih,previse onih koji zidaju zidove ispred sebe,okrenuti nekim sasvim desetim stvarima,a da je ljubavi sve manje...I nije mu ni cudo,vjerujem da ces se sloziti...
    a kad pises na pojedinim temama cesto se pise na osnovu sopstvenog iskustva, samo sto to neki manje a neki vise pokazuju.
    takodje, sve zavisi sto je kome bitno u zivotu... ljubav jeste lijepa i sve to ali ne znaci svima isto u zivotu, nekom manje, nekom vise... zavisno od osobe al to opet ne znaci da je neko bolji od nekog ako mu je ljubav vaznija od svega i to mu je smisao zivota bla bla bla

  13. #13
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Alexx jedan veliki sto se teme tice...

    Ipak bih vas zamolila da stihove pisete na poseban theard za to...
    Ako se misli na stihove koje ja postovah reci cu da je to moj odgovor na datu temu...Ako smetaju brisite,mada mislim da nema potrebe...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    Ako se misli na stihove koje ja postovah reci cu da je to moj odgovor na datu temu...Ako smetaju brisite,mada mislim da nema potrebe...

    Da je bilo vece potrebe bili bi i izbrisani i ne bih napisala ispod sto sam napisala..Samo mala napomena da uz tebe ne krene stihovima da se odgovara...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    a kad pises na pojedinim temama cesto se pise na osnovu sopstvenog iskustva, samo sto to neki manje a neki vise pokazuju.
    takodje, sve zavisi sto je kome bitno u zivotu... ljubav jeste lijepa i sve to ali ne znaci svima isto u zivotu, nekom manje, nekom vise... zavisno od osobe al to opet ne znaci da je neko bolji od nekog ako mu je ljubav vaznija od svega i to mu je smisao zivota bla bla bla
    Naravno da ne znaci da je neka tamo osoba losija ako mu je vazniji sport ili koji dinar od ljubavi...Samo je manje ljubavna osoba...

    Sto se mene tice sretna sam sto mi je ljubav uvjek bila br 1 i sto mogu otvoreno da pricam o njoj i ako bih mozda imala dosta razloga da se okrenem nekim potpuno desetim stvarima,sazidam zidove i zatvorim....Ona je ta koja me pokrece u svakom smislu,ne dam je....I mislim da je to od svega cemu se ljudi okrecu nesto sto se u najvecoj mjeri treba njegovati i dati sve od sebe da se ona sacuva...A to kad kazem mislim na to da je ne treba odbacivati samo zato sto smo imali neka losa iskustva...To upravo danas rade mnogi...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #16
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neradi se tu o cuvanju intime, pa ako se idje cuvamo to je onda bas internet,
    nego radi se o tome sto su se ljudi toliko zatvorili, da je maltene postalo nepozeljno
    pokazati svoja osjecanja da nebi bio odbacen u ovom izopacenom sistemu.
    Zato je najlakse filozofirat i sprdat se.

    Ja kad sam bio tinejdzer (ne bas tako davno), mi smo odrastali na Bijelom Dugmetu, Azri,
    Prljavom Kazalistu, Crvenoj jabuci, itd. Niko tad od tinejdzera nije ima blage veze koje predcednik vlade,
    ili premijer, politika nas nije zanimala, ljudi su bili mnogo otvoreniji, sve je nekako bilo, kako da se izrazim
    „cistije“. A danas kad dijete progovori, prve rijeci ce da mu budu DPS ili SNP, ma nidje veze.

    Svi su nesto poavetali. Poslije onia ratova i sve sto nam se izdesavalo postali smo ka
    neki roboti u koje su nam zakljucali i dusu i srce. Danas te svi cijene i uvazavaju po tome kakav u stvari nisi,
    a ti mrzis sebe sto znas kakav u stvari jesi, ali nesmijes to da ispoljis da nebi bio odbacen od tih istih koji te postuju,
    ili da jednostavno receno nebi ispao budala za sprdnju.

    I?
    Sto ce nama romantika?
    Sto bi se neko u opste smarao stim?
    Sto bi neko u opste otvorio temu na ovom forumu:
    „koji su vam bili najlepsi trenuci sa voljenom osobom koji su vam ostali u sjecanju“?, ili:
    „kako je to biti ostavljen“? ili
    „dali se jos uvijek sjecate svoje prve ljubavi? I dali sjecanja o njoj blijede sto ste stariji?
    Itd.

    Sto bi smo mi to sve pisali kad nam je juce pa tiket za kladionicu za jednu utakmicu.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Ne ne, samo je previse onih koji (makar na forumu) ljubav predstavljaju toliko komplikovanom, teshkom, da se smuci coeku na sav suprotan pol/ili kako vec smo opredijeljeni odje, citajuci pojedine postove/teme..
    Nepotrebna je sva ova filozofija koja se prosipa.. Neke stvari su same po sebi jednostavne i jasne, ako ih mi takvim vidimo.. a danas svi nesto pate, o jadu rade, a u isto vrijeme su neiskreni, zatvoreni..ne pokazuju ljubav koju bi voljeli da se njima pruzi.. a sto je ovo
    Kako ja tebe volim (kad smo vec na ovom podforumu)
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto rece puppy, mnogi su ubijedili sebe da budu solo, kao tako je bolje, valjda vecina razmislja da se treba dokazat i to unovcit (uevrit), pa cemo svi bit princevi na bijelim konjima, i onda ce djevojke nas muvat. Dje je tu ljubav?
    Ljubav treba sacuvat, i sto rece artemis, sve je manje ljubavi, i jest tako.
    I brate mojsije, morali se sve analizirat i filozofirat. Ponekad je lijepo bit spontan.

  19. #19
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    Sto rece puppy, mnogi su ubijedili sebe da budu solo, kao tako je bolje, valjda vecina razmislja da se treba dokazat i to unovcit (uevrit), pa cemo svi bit princevi na bijelim konjima, i onda ce djevojke nas muvat. Dje je tu ljubav?
    Ljubav treba sacuvat, i sto rece artemis, sve je manje ljubavi, i jest tako.
    I brate mojsije, morali se sve analizirat i filozofirat. Ponekad je lijepo bit spontan.

    To je lako reci al u praksi tesko funkcionise

  20. #20
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Kako ja tebe volim (kad smo vec na ovom podforumu)
    I ja tebe vala..

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je to u stvari strah od toga da cemo ponovo biti neshvaceni i povrijedjeni,ali ljubav koja nije vrijedna rizika i nije ljubav,treba vjerovati i rizikovati a nema vece pokretacke snage od uzvracene ljubavi i treba uvijek blagosiljati svaki dan koji nam je ispunjen ovim osjecajem...

  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexx View Post
    Neradi se tu o cuvanju intime, pa ako se idje cuvamo to je onda bas internet,
    nego radi se o tome sto su se ljudi toliko zatvorili, da je maltene postalo nepozeljno
    pokazati svoja osjecanja da nebi bio odbacen u ovom izopacenom sistemu.
    Zato je najlakse filozofirat i sprdat se.

    Svi su nesto poavetali. Poslije onia ratova i sve sto nam se izdesavalo postali smo ka
    neki roboti u koje su nam zakljucali i dusu i srce. Danas te svi cijene i uvazavaju po tome kakav u stvari nisi,
    a ti mrzis sebe sto znas kakav u stvari jesi, ali nesmijes to da ispoljis da nebi bio odbacen od tih istih koji te postuju,
    ili da jednostavno receno nebi ispao budala za sprdnju.
    Da, ovako se ponasaju mnogi, ali samo dok su zatvoreni (zbog neke jos nezalijecene povrede ... a ne znaju kolike (nevine) oni tim ponasanjem povredjuju, isto onako kako su (neki drugi) povrijedili njih... i koliko mozda ljubavi time propustaju...

    Covjek otvorenog srca naprosto shiri, dijeli ljubav ne pitajuci glavu treba li mu to..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam jeste li gledali film Ekvilibrijum... odmah sam se njega sjetila kad sam pročitala topic.
    Naime, to je priča o svijetu bez emocija. Ljudi ujutru popiju tableticu kako ne bi osjećali ama baš ništa. Nema stresa, nervoze, bola zbog gubitka ili neuspjeha. Nema prijatelja, ljubavi prema porodici, ali zato nema ni patnje. Moto - sve ima svoju cijenu, al ne mora srce da je plati.
    Ljudi hladni i nezainteresovani napravili su ogromne poslovne uspjehe koje nisu imali s kim da podijele i para na pretek koje su sami trošili i to samo za tablete "protiv emocija".
    Mislili su da će biti srećniji - ali - da li su zaista bili?
    I da li išta na ovom svijetu može da nadomjesti osjećaje bilo srećne ili tužne koje ljubav nosi sa sobom?
    I da li zaista želite da se pretvorite u statički podatak sjutra... i da takav način života i stavove o životu uopšte prenesete na vaše potomstvo?
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ada šta će nama šoferima kuća?

    U tom filmu bijahu srećni oni što su vladali, a sami se nisu pridržavali postavljenih normi, pravila, zakona... Zvuči poznato?

    Postoji jedan sistemski problem i kod nas, i kod drugih država đe je siromaštvo veliki problem. Opšte je poznato da bez ekonomske nezavisnosti čovjeka nema ni prave slobode. Ako mi ogromnu većinu naše energije usmjeravamo u pokušaje da obezbijedimo zadovoljenje najosnovnijih životnih potreba, ako nemamo vremena da se pozabavimo i našom duhovnom stranom, mrka kapa. Takođe je poznato da zadovoljenje osnovnih potreba, ne samo da nije dovoljno da čovjek bude srećan, nije dovoljno ni da bude zdrav (E. Fromm).

    Naravno, razni ljudi imaju razne pojmove o tome šta je dovoljno da bi se bilo ekonomski nezavisno, tako da ne mogu da utvrdim koji je to standard koji svako mora da postigne. Znam samo da je ogromna razlika između življenja i pukog preživljavanja.

    Da ne bih potpuno zastranio u folozofiranju, ljubav nam TREBA, jer je ona jedan od sastojaka SREĆE koju svi želimo, a rijetki dobiju i zadrže. Postoje i ljudi koji će reći da su materijalna sigurnost i pristojan odnos sa partnerom dovoljan, ali je moje mišljenje da je to dovoljno jedva za zadovoljstvo (ne konstantno), za sreću nikako.
    Last edited by NHM; 07-12-09 at 12:52.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #25
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Da, ovako se ponasaju mnogi, ali samo dok su zatvoreni (zbog neke jos nezalijecene povrede ... a ne znaju kolike (nevine) oni tim ponasanjem povredjuju, isto onako kako su (neki drugi) povrijedili njih... i koliko mozda ljubavi time propustaju...

    Covjek otvorenog srca naprosto shiri, dijeli ljubav ne pitajuci glavu treba li mu to..

    Da, ali je problem sto je velika vecina "zatvoreno". Pokazivanje svojih osecanja u ovakvoj stvarnosti kakvu danas imamo, gde se sve "grabi" je nepozeljno zbog straha od odbacivanja.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ona je iza nas a u nama...
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 11
    Last Post: 16-01-07, 00:10
  2. Evo sto nama treba
    By lik.50 in forum Politika generalno
    Replies: 5
    Last Post: 27-01-06, 20:13
  3. Hrvati o nama:
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-11-05, 23:23
  4. Drugi o nama
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 92
    Last Post: 14-11-04, 12:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •