Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
- da, safirno staklo se ugradjuje u pojedine od ovih modela, konkretno, od modela koje imam u trenutnoj ponudi Rolex ima safirno staklo
- kopija ETA mehanizma je kopija, to su prilicno robustni mehanizmi i izdrzace dugo ako se redovno servisiraju, a naravno da nijesu ni primac original ETA mehanizmima koji sami kostaju nekoliko hiljada, jer je mehanizam najskuplji dio sata
- replike mozes da nosis dje oces, naravno da su ilegalne u vecini drzava, a i u tim drzavama mozes da ih posjedujes, ali ne i da ih prodajes, ali kod nas nijesu ilegalne, mogu ti zaplijeniti repliku kad prelazis granicu i ulazis u neku od drzava dje su replike ilegalne jer se to moze smatrati kao pokusaj krijumcarenja
-

aj sad ne mlati vise, ako ces da kupis neki sat javi se na pm, pa ga isprobaj mjesec dana i napisi utiske, ka sto sam ti vec napisa, u ovaj oglas mozes da postavljas pitanja i dajes utiske i komentare koji se ticu satova koje imam na prodaju ili sam proda, ako nastavis da spamujes oglas administratori i moderatori ce rijesiti "nesporazum"
nebih se slozio da su mehanizmi najskuplji npr.prijatelj kupi sector no limits titanijumovo kuciste i narukvica za nekih 2800 dem sat posle par dana pocinje te da ide napred te kasni on se vrati u svajcarsku i reklamira sat ali posto je bacio kutiju sa garancijom nema pravo na besplatni servis u servisu mu ponude da promeni mehanizam novim ta da ga plati neverovatnih 250 chf pa sada vidi sta je ustvari kupio od sektora kuciste