Results 1 to 21 of 21

Thread: Za diskusiju: Muski orgazam kojeg nema

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Za diskusiju: Muski orgazam kojeg nema

    Tekst je prenesen sa: http://www.index.hr/clanak.aspx?id=230476

    Pa, komentirajte malo pojavu o kojoj se pise, kako se nosite s njom (bilo da se vama desilo, bilo da se desilo vasem partneru).


    KAD SE PRIČA o orgazmu (u narodu poznato kao svršavanje), onda se obično priča o ženskom orgazmu jer je on, recimo to tako, problematičniji dok se muški orgazam podrazumijeva i smatra sasvim normalnom prirodnom pojavom, poput recimo snijega za Božić.

    Ženski orgazam je kompliciraniji. Može ga biti, može ga ne biti, može biti višestruki, dugotrajni, tihi, bučni, odglumljeni... Uglavnom, nema pravila, poput fabule španjolske sapunice.

    S druge strane, kod muškog je stvar jasna kao u nogometu, prvo dodavanje, malo pimplanja na sredini terena, dodavanje u kazneni i gol.

    Pitanje o tome sam, kao pravi novinar, postavio sugovornici tokom researcha za ovaj tekst, na što je ona odgovorila da je bitna razlika između muškaraca i žena ta što je muškarcima bitnije pitanje što (jebe)?, a ženama kako (jebe)?

    Da mi to dočara u praksi, rekla je "Lezi na leđa i zamisli da ja u tebe gurem dvadesetak centimetara nečeg tvrdog i zapitaj se bi li ti bilo tako jednostavno svršiti?"

    Tu sam morao priznati da je to njihovo kako? sasvim logično jer zapravo uvijek ulazi slična stvar pa je pitanje što (ih jebe)? u njihovom slučaju sasvim irelevantno. Naravno, neki standardi moraju biti zadovoljeni.

    Uglavnom, o ženskom orgazmu se priča jer se radi o poprilično mističnoj stvari o kojoj svatko ima nekakvu svoju teoriju dok se muški tretira kao kroner u bircu kojeg normalan čovjek, Hrvat i katolik primjeti samo kad ga nema.

    A muški orgazam kojeg nema od novinara zahtijeva popriličan trud jer je ta pojava rjeđa čak i od ženskog orgazma i naći sugovornika o tom problemu u Hrvata i nije baš lako.

    Za početak, trebalo je konzultirati doktora da se utvrdi da li ta pojava uopće postoji. To je izgledalo ovako.

    - Doktore, može li se tipu dogoditi da ne može svršiti?
    - Može.
    - Kako?
    - Pitaj nekog psihijatra, ja stažiram na očnom.
    - Daj, diplomira si medicinu, valjda znaš nešto o tome. Triba mi za tekst.
    - Mogu ti samo iz vlastitog iskustva.
    - Čekaj, tebi se to dogodilo?
    - Aha.
    - Evo me do tebe pa ćemo napravit intervju.
    - Na seri, nećeš pisat o meni!
    - Dobro, neću o tebi, nego ono općenito.


    Dakle, što se općenito dogodilo već spomenutom doktoru? Općenito, dogodilo mu se da se iz objektivnih razloga nije seksao nekih godinu dana i nakon toga neko vrijeme nije mogao svršiti.

    A to je, kaže, sasvim normalna pojava koja se događa bivšim đankijima kad se vrate iz komune, zatvorenicima kad se vrate iz zatvora i sličnim skupinama koje duže vrijeme ne prakticiraju seks.

    Skupnim imenom, radi se o frci s erekcijom. Dakle, može se dogoditi da se od silnog uzbuđenja stvar uopće ne digne, a ako se digne treba joj neko vrijeme da se, je li, privikne na novu sredinu. Da se, je li, odvikne od oka sokolova i junačke desnice.

    Kako to izgleda u praksi? Kaže naš sugovornik da se uopće ne radi o klasičnoj zamjeni uloga kako bi neki očekivali.

    Jer, kad žena ne svrši, onda se tip ponaša kao da je sve OK, ali kad tip ne svrši, onda se žena počne pitati što s njim nije u redu i, kaže, fakat se počne truditi da svrši, ali to najčešće samo odmogne.

    Možda se radi, nastavlja, o gesti iz zahvalnosti. Naime, kad se tebi ne može spustiti, onda ona svršava cijelo vrijeme. Tebi, naravno, cijelo vrijeme dosadno i najradije bi gledao televiziju usput pa stvar obavio ručno.

    U tom momentu, kaže, skužiš kako je nekad njima i osjetiš emancipaciju na vlastitoj koži.

    Pogotovo ako je ona sklona humoru pa ti nakon toga proda vlastitu bazu tipa "Ljubavi, počeli smo istovremeno." ili te zagrli pa kaže "Nema veze, svršit ćeš drugi put." To je za popizdit, zaključuje.

    Sljedeća loša stvar u odnosu na žene je ta, kaže, što ti ne možeš odglumiti orgazam što je, mislim, stvar jasna sama po sebi i ne traži daljnja objašnjenja.

    A to povlači za sobom popriličnu bol, i to ne u poetskom nego u konkretnom smislu. Jer, kaže, glavić se od silnog seksa potpuno iziritira, a nakon tog se ne povuče nego stoji cijelo vrijeme vani i zapinje o plahte, deke, namještaj i tako dalje. Nema šanse da zaspeš osim okrenut na leđa.

    Poprilično čudna situacija, kaže. Konstantno si napaljen, ona leži gola do tebe i samo bi upirao, ali od tog upiranja nikakve koristi. Barem tebi.

    Međutim, nastavlja, treba misliti pozitivno i naći lijepe strane cijele priče. A jedna od glavnih je ta šta ti ego dođe na plus milijun.

    Jer, kaže, ona svrši po n-ti put, leži totalno izmrcvarena na krevetu, a ti sjediš na fotelji, među nogama erekcija iz snova, pušiš duvan i pitaš je "Oćemo još?"

    Kad napokon kaže da ne može više, odeš u zahod s osmijehom od uha do uha ručno obaviti stvar i briješ kako si vanserijski jebač, kako si bog za seks, kako si kralj svemira, kako bi mogao i kredit dignuti.

    Kužiš, zaključuje, u tom razdoblju ti je najbolje brijati bez obaveze jer ćeš velikom broju žena ostati u jako lijepom sjećanju i moći ćeš ih kontaktirati u vremenima krize.

    Najgore je, kaže, takav božji dar potrošiti samo na jednu. Prvo, nije fer prema ostalima, a drugo - ostatak života je se nećeš moći otarasiti.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Živa istina, ovo se meni desilo kad sam došao na odsustvo iz vojske poslije 6 mjeseci... ispašće da se hvalim ali poslije 7-og puta sam se zapitao kako se ovo zaustavlja i kako da saniram povrede na radu
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fenix
    Živa istina, ovo se meni desilo kad sam došao na odsustvo iz vojske poslije 6 mjeseci... ispašće da se hvalim ali poslije 7-og puta sam se zapitao kako se ovo zaustavlja i kako da saniram povrede na radu
    o Fenikse cudna tico
    iz pepela sto se dizes
    najbolje je ljudi vele
    kada svoje rane lizes

    podigao se kao Feniksu iz pepela
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fenix
    Živa istina, ovo se meni desilo kad sam došao na odsustvo iz vojske poslije 6 mjeseci... ispašće da se hvalim ali poslije 7-og puta sam se zapitao kako se ovo zaustavlja i kako da saniram povrede na radu
    sad ozbiljno
    vidis koliko gube ove mlade generacije sto bjeze od vojske
    ali kad procitaju Feniksovu pricu odziv ce se popraviti maksimalno :P :P
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desilo mi se par puta srece mi, mada sam bio pjan zemlja-vazduh.
    Sramota me i da napisem sta mi se jednom desilo :oops: bolje da cutim... :oops: :oops: :oops:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo jedno pitanje za muski dio sh vi kad svrshavate napravite onu mucenicq facu i kad sanja kapljica treba da izadje onaj grc na licu... mislim ta grimasa cemu?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    eo jedno pitanje za muski dio sh vi kad svrshavate napravite onu mucenicq facu i kad sanja kapljica treba da izadje onaj grc na licu... mislim ta grimasa cemu?
    Mozda je bio pjan pa nije znava koga prchi pa se u trenutku orgazma otrijeznio i uplasio se ??mozda je sa ovim rijesena misterija "mucenicke face"..ko zna??? :? :arrow:

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    eo jedno pitanje za muski dio sh vi kad svrshavate napravite onu mucenicq facu i kad sanja kapljica treba da izadje onaj grc na licu... mislim ta grimasa cemu?
    Ko o tome jos danas razmislja jadna nebila... Primaj ga i uzivaj sve ostalo je nebitno.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde sad se i vi preseravate ... znate tacno na sha mislim... a sad nije da se ja ubijam misleci o tome nego cisto ishcitavajuci ovo pade mi na pamet ... sve u svemu ona neka cudna promjena na faci... i eo vidi svi junaci nikom ponikose....ajd a sad se sjetih da sm nedje s friendicama onako na kavi raspravljala o tome... pa taman kad se dans sastavimo da im dam odgovor ajde budite dobri
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad bi ti netko trebao objasniti cijelu fiziologiju muskog orgazma pa da shvatis tajnu grca na licu. A meni se trenutno ne da.
    Shvati taj grc kao reakciju na neku "bol". Ali bol koja te oslobadja napetosti, pritiska...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Sad bi ti netko trebao objasniti cijelu fiziologiju muskog orgazma pa da shvatis tajnu grca na licu. A meni se trenutno ne da.
    Shvati taj grc kao reakciju na neku "bol". Ali bol koja te oslobadja napetosti, pritiska...
    hhehhe
    ja imam vremena za citanje tog objasnjenja na pretek hahah mada mosh objasnit dok budes ogledao ljepote nasheg malog mista
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA
    Quote Originally Posted by Argonaut
    Sad bi ti netko trebao objasniti cijelu fiziologiju muskog orgazma pa da shvatis tajnu grca na licu. A meni se trenutno ne da.
    Shvati taj grc kao reakciju na neku "bol". Ali bol koja te oslobadja napetosti, pritiska...
    hhehhe
    ja imam vremena za citanje tog objasnjenja na pretek hahah mada mosh objasnit dok budes ogledao ljepote nasheg malog mista
    Hm. Hoces da ti kazem ili pokazem? :P :twisted:
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kakve su grimase zhenama prilikom orgazma , zar nemaju isti grcheviti izraz na licu ????

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hm

    hm ja ga sklopim za 10 sec...
    Cakir kakvi ti je to trotinet na slichici?
    Like Frankie said "I did it my way"
    - - - - - -
    "Molim lijepo,vele da zena od nesoja moze da napravi chojeka pa ako idemo tom logikom onda vishe zena stvara jedan chvrst kompaktan karakter - moramo legalizovat poligamiju!"

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: hm

    Quote Originally Posted by IGUMAN
    hm ja ga sklopim za 10 sec...
    Cakir kakvi ti je to trotinet na slichici?
    Moj buduci golf... trazi mi lik 700€ da mi napravi moju limuzinu u ovakvom izdanju... Na proljece akobogda radim sve...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je to orgazmatichno
    hahahahahaha
    Imate priv za auta...(doci cu i ja)


    I.... ima li tog orgazma dje???

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj da zbilja ja svaki put iz gr kad dodjem tri dana mi se samo sexa i mogu milion puta.... Konstanta erekcija na vecinu cura u CG
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cazas_plavooki
    Konstanta erekcija na vecinu cura u CG
    Mnozina? :x
    pffff....

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fenix
    Živa istina, ovo se meni desilo kad sam došao na odsustvo iz vojske poslije 6 mjeseci... ispašće da se hvalim ali poslije 7-og puta sam se zapitao kako se ovo zaustavlja i kako da saniram povrede na radu
    Eto, dokaz da je i vojska za nesto dobra :wink: "Povrede na radu..." - kod koga?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hm

    golf je super za organizme , nema ono izmedju sjedishta za ruku pa se mogu ljudi raskrakat ka shestar.
    Like Frankie said "I did it my way"
    - - - - - -
    "Molim lijepo,vele da zena od nesoja moze da napravi chojeka pa ako idemo tom logikom onda vishe zena stvara jedan chvrst kompaktan karakter - moramo legalizovat poligamiju!"

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Quote Originally Posted by Cazas_plavooki
    Konstanta erekcija na vecinu cura u CG
    Mnozina? :x
    pffff....
    Ma to ti je kad apstiniras dugo, i kad gledas konstantno male debele i ruzne i to jos u minicu, onda ti polako postaje muka i tako ti je to. Ja kad dojdem u Pg meni su tamo sve lijepe! :roll:
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •