Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 93

Thread: Satanizam

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ljudi chill out, svaka religija je nesto tipa "pu spas za sve nas"
    Ako se neko nadje u satanizmu, neka mu je sa srecom. i dokle god vas to ne tangira i ugrozava, ostavite se corava posla.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro
    Ljudi chill out, svaka religija je nesto tipa "pu spas za sve nas"
    Ako se neko nadje u satanizmu, neka mu je sa srecom. i dokle god vas to ne tangira i ugrozava, ostavite se corava posla.
    nije bas svaka ...
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vidi, religija koja ne nudi neko spasenje i nije onda religija
    Religija je u stvari nacin da se manipulise masama, jer ljudi u globalu su dovoljno glupi za to.
    Ja svaku religiju smatram dobrom idejom koja je kasnije iskoriscena od strane pojedinih ljudi za njihove ciljeve. Treba biti individualista, da te boli ***** za tudja propovjedanja i da zivisi onako kako mislis da treba (postuj sebe i svakog ko te postuje)

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro
    Vidi, religija koja ne nudi neko spasenje i nije onda religija
    Religija je u stvari nacin da se manipulise masama, jer ljudi u globalu su dovoljno glupi za to.
    Ja svaku religiju smatram dobrom idejom koja je kasnije iskoriscena od strane pojedinih ljudi za njihove ciljeve. Treba biti individualista, da te boli ku*** za tudja propovjedanja i da zivisi onako kako mislis da treba (postuj sebe i svakog ko te postuje)
    Naravno covjek prije svega sve ostalo je pepeo ...
    Inace malo cijenim ljude koji isticu svoje religisko ili ne religisko uvjerenje , to je licna stvar svakog covjeka , u kojoj iluziji zivi i gdje je pronasao sebe .
    A sto se religija tice istaka sam u prijasnjem postu , nekim od postova, da su istjerali ono malo vjernika iz tih bozijih kuca i bivsi ateisti postadose danasnji vjernici , manipulisti, komercijale, fensi , diktatori , big bojs :P
    I moje je uvjerenje je da o ma kojoj religiji , sekti , grupi se radilo malo tu prave vjere ima , jer je covjek ostao covjek tokom vjekova isti .
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro
    Vidi, religija koja ne nudi neko spasenje i nije onda religija
    Religija je u stvari nacin da se manipulise masama, jer ljudi u globalu su dovoljno glupi za to.
    Ja svaku religiju smatram dobrom idejom koja je kasnije iskoriscena od strane pojedinih ljudi za njihove ciljeve. Treba biti individualista, da te boli ku*** za tudja propovjedanja i da zivisi onako kako mislis da treba (postuj sebe i svakog ko te postuje)
    Naravno covjek prije svega sve ostalo je pepeo ...
    Inace malo cijenim ljude koji isticu svoje religisko ili ne religisko uvjerenje , to je licna stvar svakog covjeka , u kojoj iluziji zivi i gdje je pronasao sebe .
    A sto se religija tice istaka sam u prijasnjem postu , nekim od postova, da su istjerali ono malo vjernika iz tih bozijih kuca i bivsi ateisti postadose danasnji vjernici , manipulisti, komercijale, fensi , diktatori , big bojs :P
    I moje je uvjerenje je da o ma kojoj religiji , sekti , grupi se radilo malo tu prave vjere ima , jer je covjek ostao covjek tokom vjekova isti . Slava na prvom mjestu , pare na drugom :roll: to ne moz poreci ni jedan pojedinac !!!
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  6. #56
    Join Date
    May 2004
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gosn divljepile me je inspirisao da napishem dvije!
    Posle svih onih "prochitanih" knjiga on zakljuci da je (da uzmemo jedan od njegovih bisera) kabala satanizam. Jadno.
    Kabala je zasigurno za njega Spansko Selo.
    Ovdje cu citirati Velikog Ucitelja koji rece " ne bacajte bisera pred .... da ih ne izgaze svojim nogama, i jos pride da vam se vrate i rastrgnu vas"
    nastavice se....

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackGoddess666
    ja ne mogu da vjerujem u nekog boga koji je "pojeo" toliko zivota.ne bjese li toliko davno kada su se u ime bozije spaljivale knjige i ubijali ljudi.ma ko sam ja da vama ista pricam.
    a te zivote je "pojeo" Bog ili neki ljudi samopozvani u njegovo ime???

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Black... ti sto su spaljivali knjige i radili jos vece gluposti "u ime Bozje"su bili 'maloumnici'. Sve sto je tada bilo novo, sva nova otkrica iz nauke, umjetnosti itd. su pretstavljele opasnost za ondasnju doktriku crkve.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo, ne razumijem ljude koji kazu 'ja ne znam sto je satanizam, ali znam da je to lose - i kraj!'... Ako ne znate sto je satanizam - jednostavno, batalite! Mislim, ono - vidite osobu u crnom i kazete - e, ovo je satasnista/satanistkinja... Glupost!
    Drugo, ovi sto kazu da ne znaju nista o satanizmu - sa njima se slazem oko onog glavnog - to je lose i to treba sasjeci u korijenu! Po Podgorici se to ne moze 'sjeci' - jednostavno, to su klinci od 14-15 godina koji su trenutno na satanizmu i lijepku, a sjutra ce biti na dopu ili Bog-zna-cemu-sve-ne ukoliko se ne opamete... Dakle, u nasem gradu je to minorna grupacija, koju cine uglavnom iskompleksirana djeca, koja zele da se istaknu, pa im je to jedini nacin, djeca koja su bila omalovazavana u toku ranijeg djetinjstva, slabasna stvorenja i grijeh je dunuti u njih, a kamoli udariti ih
    Imao sam prilike da pogledam satanisticku bibliju (mada je nijesam iscitao od strane do strane) i reci cu vam samo jedno - da ja objavim SHARP bibliju, vjerujem da bi je pola sharpovaca prihvatilo za svetu knjigu. Znaci - kompleksi su ucinili to da se stvori kontra-biblija, koja je neuporedivo manje znacajna, nego recimo djela Jovana Jovanovica Zmaja (izvinjavam se svim postovaocima lika i djela gospodina Zmaja sto ga uporedjujem sa kvazi-djelima, jednostavno - on je samo primjer)...
    Dakle, smatram da takvi maloumnici u CG nijesu zasluzili da o njima uopste ima pomena, tim prije sto su to mala djeca (mislim da se Novi Sad, Beograd, Zagreb i Budimpesta suocavaju sa vecim problemima sto se tice tih cobana)... Da, pokusali su neki idioti da spale crkvu Svetog Djordja (znaci, ponos naseg grada!), pa su prvo dobili batine u MUP-u, a onda i od nas, pa nijesu izlazili na ulicu mjesec dana (da li su se bojali novih 'prangijasa', ili su bili toliko izlomljeni da se nijesu mogli pomjeriti, zaista ne znam...), tako da im to vise nece pasti na pamet! OK je da su krenuli da pale Ostrog, Moracu - mislim, nikako nije OK - i tu bi dobili zestoke batine, ali da pale objekat koji je odolijevao raznim dzukcima koji su prolazili ovim gradom i koji je ostao na svom mjestu, a koji je jedan od najvecih istorijskih spomenika grada u kojem zive i te maloumne bitange... Znaci, jebeni fasisti nijesu krenuli na tu crkvu, ali jesu maloljetne budale, koje ne znaju gdje su suplje i koje su maltretirane u ranom djetinjstvu, pa sada zele sektasenjem ispasti face. E, pa - ne moze! Ne moze dok je nas - ljudi koji volimo ovaj grad i ovu zemlju! Rascistili smo i one jebene narkomane sa groblja iza pomenute crkve, pa sada duvaju lijepak i travu po periferiji grada! Rastjerali smo i bagru koja se okupljala oko turskog kupatila (savremenim fenserima i dosljacima objekat poznat kao 'banja', ili 'park ispod mosta na Ribnici')! Jednostavno, vise je nas, kako nas vi nazivate - lokal-patriota, nego vas kojima zivot prodje u duvanju, smrkanju, sektasenju i cemu-sve-ne. Da hocemo, razbili bi vas za jedan dan - bas kao i narkomansku bagru. No, vi ste jos uvijek maloljetni... :wink:

    Pozdrav braco!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Rascistili smo i one jebene narkomane sa groblja iza pomenute crkve, pa sada duvaju lijepak i travu po periferiji grada...
    Moje drustvo ljeti cesto ima obicaj da se stacionira u Boćarima, ispred njih, ili pokraj crkve Sv. Đorđa. Ali mi smo prvenstveno "alkosi", a ganjin dim se tek ponekad zavijori medju nama... :wink:
    Tako da... zaleti se nedje put nas, lokal-mudoje... :lolblue:

  11. #61
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Da, pokusali su neki idioti da spale crkvu Svetog Djordja (znaci, ponos naseg grada!), pa su prvo dobili batine u MUP-u, a onda i od nas, pa nijesu izlazili na ulicu mjesec dana (da li su se bojali novih 'prangijasa', ili su bili toliko izlomljeni da se nijesu mogli pomjeriti, zaista ne znam...), tako da im to vise nece pasti na pamet! OK je da su krenuli da pale Ostrog, Moracu - mislim, nikako nije OK - i tu bi dobili zestoke batine, ali da pale objekat koji je odolijevao raznim dzukcima koji su prolazili ovim gradom i koji je ostao na svom mjestu, a koji je jedan od najvecih istorijskih spomenika grada u kojem zive i te maloumne bitange... Znaci, jebeni fasisti nijesu krenuli na tu crkvu, ali jesu maloljetne budale, koje ne znaju gdje su suplje i koje su maltretirane u ranom djetinjstvu, pa sada zele sektasenjem ispasti face. E, pa - ne moze! Ne moze dok je nas - ljudi koji volimo ovaj grad i ovu zemlju! Rascistili smo i one jebene narkomane sa groblja iza pomenute crkve, pa sada duvaju lijepak i travu po periferiji grada! Rastjerali smo i bagru koja se okupljala oko turskog kupatila (savremenim fenserima i dosljacima objekat poznat kao 'banja', ili 'park ispod mosta na Ribnici')! Jednostavno, vise je nas, kako nas vi nazivate - lokal-patriota, nego vas kojima zivot prodje u duvanju, smrkanju, sektasenju i cemu-sve-ne. Da hocemo, razbili bi vas za jedan dan - bas kao i narkomansku bagru. No, vi ste jos uvijek maloljetni... :wink:

    Pozdrav braco!
    HO HO HO :lolblue:

    HI HI HI HI :lolblue:

    HA HA HA HA :lolblue:

    ti ono po pravilu:slazem malo-nece mi nista biti,slazem malo vise-opet mi nece nista biti.cool

    molim te kad pozdravljas reci ZDRAVO DRUGARI ili ZDAVO NAJMILIJI jer ti ja nijesam brat,a mila ti ocigledno jesam
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Rascistili smo i one jebene narkomane sa groblja iza pomenute crkve, pa sada duvaju lijepak i travu po periferiji grada...
    Moje drustvo ljeti cesto ima obicaj da se stacionira u Boćarima, ispred njih, ili pokraj crkve Sv. Đorđa. Ali mi smo prvenstveno "alkosi", a ganjin dim se tek ponekad zavijori medju nama... :wink:
    Tako da... zaleti se nedje put nas, lokal-mudoje... :lolblue:
    Ko je rekao da ja nisam alkos? OK je to, samo odlazite boce u kontejnere... :wink: Zaletjecemo se mi i put vas ako se budete ponasali kao ona saka jada koju smo tjerali... Bez brige! :wink:
    BlackGoddess666, ti meni nijesi ni mila ni mrzna, a ovo 'braco' se ne odnosi na tebe, tako da ti ovo posljednje nista nije trebalo. Elem, nemam potrebu da lazem - obracunavali smo i obracunavacemo sa svim mogucim sljamom ovog grada, pod uslovom da imaju licnu kartu. A vas je dovoljno da pogledamo pa da promijenite 4 boje lica u roku od 2 minuta Znaci, vi nijeste vrijedni pomena, dok ne odradite neku glupost poput paljenja crkve i sl... E, ako vas to bude drzalo jos koju godinu - mozda cete dobiti sansu da nam se suprotstavite

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  13. #63
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Forests of Montenegro
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobiti sansu?

    zar ti ne rece da smo vec imala sansu?

    i sta ono jos bjese ...?ooo da,mi nijesmo smjeli da izadjemo iz kuce mjesec dana.

    jos nesto.ako ti nijesam mrzna,zasto onda govoris o meni neke neistine.

    aaa znam.to su komplimenti.

    lako je biti jak na snagu,tesko je biti jak na rijeci.
    We could have changed the world, had you been here with me.Right now.
    Held you in my arms. In my arms, my love
    Jesus wept so man could live forever on earth. In peace
    But my tears. They fall for you. Only you

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackGoddess666
    dobiti sansu?

    zar ti ne rece da smo vec imala sansu?

    i sta ono jos bjese ...?ooo da,mi nijesmo smjeli da izadjemo iz kuce mjesec dana.

    jos nesto.ako ti nijesam mrzna,zasto onda govoris o meni neke neistine.

    aaa znam.to su komplimenti.

    lako je biti jak na snagu,tesko je biti jak na rijeci.
    Ko je rekao da ti nijesi smjela izaci iz kuce!? Svako je smio izaci iz kuce, samo sto neki nijesu mogli - medju njima nijesi ti i ne znam zasto se uvijek nesto petljas i smatras se prozvanom u svakom mom postu? Zna se dobro ko je bio pretucen! Bili su pretuceni oni koji su to zasluzili - oni koji su palili crkvu...
    Ko je rekao da ste 'vi' vec imali sansu (mada, OK ipak si ti medju 'njima', pa sam te tako i tretirao u svojim prethodnim postovima)? Zar ti ne izjavi 'sa ponosom kazem da nijesam satanistkinja'? Vi nikada nijeste dobili sansu da nam se suprotstavite, posto bi one piromane mogao pretuci i Vlada Mauzer!
    Ja o tebi govorim neistine? Oprosti, poznajemo li se mi? Ja mislim da se ne poznajemo, tako da o tebi jednostavno ne mogu nista pricati - ni istinu ni neistinu! Ako je neistina to sto sam ispravio neke gramaticke greske u tvojim postovima - oprosti, necu vise! Ajde, odmori!

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Patagonia Express
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni bi zanimljivo `misljenje sa strane`, dakle sa jednih inglish foruma, od strane jednog, hm, tinejdzera...a ono glasi :

    I recently discovered a post, that you may all have seen recently, that basically said, "Satanists are a bunch of idiots." Well, that may be true, however, what is more accurate, or more true, to clarify, is that all people are idiots, and that "Christianity is a bunch of idiots."
    Now, don't we all think about what happens after we die?
    And don't we all come up with different ideas?
    Satanists, and I mean those Satanists such as myself (myself I consider a more educated person, therefore, a more educated Satanist) all think about what happens afrer we die. The truth is, no one will ever know what happens, because no one has died and told us living people what it's like. The Satanic philosophy would appear highly complicated to most, for it is a philosophy on it's own and is completely determined by the individual, however, for those who are unclear with Satanism, here are a few points to keep in mind:
    1)Satanists are not "evil," for none believe in good or evil. We do not sacrifice babies. We don't not even worship the devil. If a Satanist so inclines to worship a being, the being we worship is ourself.
    2)Satanists are unreligious, therefore, determining a Satanist a relgious person in any fashion is inaccurate.
    3)We believe in living, and when death comes, we will believe in dying. Until then, we shall live! What this means is, not one person on earth will ever come to understand life until the other half reveals itself; death, death is the other half. So, until the day comes that our life is over, we will neglect focusing on death and living to complicate death for death is one in it's own.
    one day, after school.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj citat je dosta kontradiktoran.

    Juce sam na kanalu RAI 1 gledala vijesti. Bila je vijest da su pronasli 3 mrtva tijela nekih tinejd]era za kojima je policija tragala 6 godina. Porodice su putem mas-medija molili javnost da im pomogne da pronadju svoju djecu. Utvrdjeno je da su pokojnici bili clanovi satanisticke sekte koja se zvala 'Satanina djeca', ili tako nesto. Policija je uhvatila neke clanove te sekte, da saznaju ko je ubio te tinejd]ere.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bi li mogao neko da mi nabroji imena Djavola ili zlih Angela :roll:
    Guardian

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrag, Lucifer, Antihrist... to su neka od imena koji se koriste u imenovanju Djavola. Muslimani ga zovu Sejtan, ako se ne varam...

    Sto se tice zlih andjela, u holivudskim filmovima su mnogo puta prikazali svetog arhangela Gavrila da je zao (???!!!)...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trinity ne mislim bash na "imenovanja"djavola i td.. :roll:

    Nego npr..

    Pyriel - Angel of genocide
    Belpheor - Phantom from Louvre 8)
    Lucifer - Angel of East side

    i td...
    Guardian

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Tezina mi je chitat sve vashe postove.
    Samo cu reci da svako ko je satanista ima da dobije batine od mene.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emperor_Milos
    Tezina mi je chitat sve vashe postove.
    Samo cu reci da svako ko je satanista ima da dobije batine od mene.
    Komentari ovakvog tipa su bezvezni, Milose... :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ej ljudi pa meni to treba za nick :oops:
    Guardian

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion
    Quote Originally Posted by Emperor_Milos
    Tezina mi je chitat sve vashe postove.
    Samo cu reci da svako ko je satanista ima da dobije batine od mene.
    Komentari ovakvog tipa su bezvezni, Milose... :roll:
    Sto..zamisli ti neki satanista ti se zamjeri bez ikakvog razloga..ili spali nesto za sto ti vjerujes...pa stvarno..Ti bi ga oleshila od batina :P

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda, Milose... ali nema potrebe da se njima obracas i svadjas.

    Vecina njih su teenager-eri trenutno slusa heavy metal, hard rock i tako dalje, tako su sad pod dejstvom tog pravca muzike i tekstova pjesama, koji su i vise nego esplicitni. Jos da ne spomenem da se oblace kao clanovi omiljenih grupa... to ce ih proci za koju godinu i sve ce se vratiti na mjesto.

    Medjutim, medju njima ima onih koji su, (a toga se plasim) vec duboko ogrezli u satanizam, u te uzasne rituale... sto im to treba da ih djavo kusa?! :?
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •