Page 46 of 586 FirstFirst ... 364243444546474849505696146546 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 14649

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #1126
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajmo Kharitonov!!!!

  2. #1127
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do sad svaka u prvoj rundi. Arlovski nije ni sjenka borca kakav je bio.

  3. #1128
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pod hitno da batali, nekako mi ga je i žao časti mi... brada nikakva, svaki put ga uspavaju.
    Ooooooo evo je i Gina Carano!

  4. #1129
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pretpostavio sam da ce ovako biti cim sam vidio Fedora kako prije borbe sam sebi uliva samopouzadnje...Nikad mu to ranije nije trebalo.Pod velikim je pritiskom bio...

  5. #1130
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    uhhh,doslo mi je tv da izbacim,ona druga runda je ...ne znam
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  6. #1131
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Fedor se dosta prije trebao sjetit da trenira sa ufc borcima, a ne sa sambo indijancima i popovima... Ta njegova tehnika nekada je bila odlicna, ali vec sada se moze reci da je vrijeme pregazilo... Nije samo da se mora u stendapu popravljat nego i u parteru, i to dosta...njegova tehnika u parteru je nekad bila dobra, ali sada je daleko od toga, borci su u tom segmentu i drugim segmentima napredovali, a Fedor ostao na istom ako ne i nazadovao... Tako da p4p nije ni medju 20 boraca na svijetu, a nekad se smatrao najboljim... Odavno nije imao mec protiv ozbiljnog borca, a da je mec bio ono da se bas pokpe...imao je i dosta srece u poslednjim mecevima lise onog poslednjeg...
    Pogledajte samo mec sa znj borcem Rogersom, pa kad je bio ispod njega u polugardu...niti je zauzeo standardnu poziciju za gnp kakvu gledamo kod prosjecnog ufc boraca, niti je zauzeo bjj polozaj za eventualni prolazak polugarda, nekoliko ociglednih gresaka je pravio, druga je stvar sto je Rogers prasica koja to nije znala to da iskoristi, a Fesjo se oslanjao samo na puki osjecaj, koji mu protiv bilo kojega ozbiljnijeg borca danas ne bi prosao, koliko godj da mu je osjecaj dobar...recimo Mir bi ga unistio na parter...
    Vidjecemo koliko je naucio u poslednje...ima snimaka dje i sa Jacarem trenira, tako da...mozda nije tako crno kao sto izgleda...
    Mishko je car

  7. #1132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Neka se lagano penzionise

    Protiv Silve je prosao lakse nego sto sam ocekivao
    Medjutim, mislim da ce da mu bude mnogo tesko protiv Alistera. Bolji je udarac a mislim da je u parteru bolji od Fedora. Jeste da navijam za Fedora ali mislim da nema velike sanse protiv Alistera O.
    Po mom misljenju, za Fedora je vreme da se casno penzionise da se ne bi brukao kao Mirko Filipovic.

  8. #1133
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

  9. #1134
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg, nadjacao ga je, bacao ga je ko krpenu lutku. Mirkov sindrom.

  10. #1135
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ako ne dobije iduci mec (ako do njega uopste i dodje) nek batali karijeru kao sto vjerovatno i hoce
    She is only here to annoy herself!

  11. #1136
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Tooooooooooooo brate Sergei-e, masino stara, nije pokazao nesto previse ali ipak je dobar ..sto se tice Fedora, moze li se rec da je ovo kraj njegove karijere, ja sam ocekivao neku laganu pobjedu..steta..
    Last edited by MK; 13-02-11 at 09:41.

  12. #1137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Zhao mi je Fedora,zub vremena izgleda cini svoje.
    Vrijeme je za penziju.
    Nadam se iskreno da ce ovaj kiklop sahranit Overima,i da kiklop je pokazao da je pristojan i ljucak borac ukazavsi postovanje legendi i nakon pobjede.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #1138
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    pa i sam je rekao prije meca,mnogo povreeda i svega, prosto nije kao nekad, a volio bih da vidim tog junaka 5 minuta da mu je ona zivotinja u full mountu i opet fedor izdrzava sve, samo jednog mi navedite , ona druga runda je toliko bolesna bila da sam jedva odgledao jutros kraj.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  14. #1139
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    toliko o fedoru velikom. mislim da bi mu se vakve stvari cesce desavale da je ikad imao borbe u ufc, dje su borci dosta jaci od strikeforca. zamislite ga samo protiv velasqueza, carwina, konga, dos santosa, mirr-a, chak i brock lesnara.

  15. #1140
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    toliko o fedoru velikom. mislim da bi mu se vakve stvari cesce desavale da je ikad imao borbe u ufc, dje su borci dosta jaci od strikeforca. zamislite ga samo protiv velasqueza, carwina, konga, dos santosa, mirr-a, chak i brock lesnara.
    Onog Lesnara sto igra break-dance kad primi udarac u bradu?
    Fedor ih je bar muski primao na nogama. Fedor je najcvrsci borac u MMA.

  16. #1141
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    5 UFC šampiona je pobijedio

  17. #1142
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ^^Da li si ti IKAD gledao borbe u Pride-u?

    Nažalost, kao što reče Miško, Fjodorova tehnika u parteru je nekad bila odlična (uživancija gledati a i veoma efikasna), a o gnp-u da ne pričam. Nije mi jasno šta je sa tim bilo... Prvo je pokušao kimuru, pa je imao half guard (e tu sam se ponadao da će proraditi gnp), pa na kraju runde onaj pokušaj na nozi (nijesam uspio da vidim tačno šta), i na kraju ništa.
    Što se odbrane tiče, jednom je imao solidnu priliku da se oslobodi Silve kad se nogama odgurao od žice ali je i to slabo i neodlučno uradio, a onaj grmalj mu je prolazio gard kako je htio, tako da je i ovaj segment zakazao.
    Treba imati u vidu veliku razliku u težini (Silva ga je nadjačo) ali da se moglo bolje - moglo je.

  18. #1143
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ljudi PRIDE je bio krvav ,kako niko ne pomisli na silne povrede i za njega i za Mirka i Minotaura, kao sto rekoste sjecate li se meceva, je li po 20-25 kg teze protivnike bacao kao dzak,brzina,udarci, ...da je danas u svom prime-u mislis da bi mu iko ista mogao ,to su 2 poraza, koliko su ih svi ostali imali,prosto ga je stiglo sve i vrijeme i povrede, nego ebiga to je Fedor, 2 poraza uzastopno (koliko su ih drugi imali), Alister kenja nesto ,imao je 15 poraza, Fedora ce novinari ce pokusati da sahrane na celu sa odvratnim White-om, koji je navodno uzdigao ovaj sport, jeste da se bore za 20000 dolara,5 puta godisnje da napravi od boraca bezglave likove gladne novca,...oprastajte prosto sam subjektivan, coek zbog koga sam zavolio ovaj sport ...
    Last edited by RiddicK; 13-02-11 at 12:51.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  19. #1144
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno mu ne lezi Jiu-Jitsu...Sto se tice gnp...***** toga borca koji bi izdrzo sve ono, naravno uz istu razliku u kg.

  20. #1145
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mraver View Post
    ^^Da li si ti IKAD gledao borbe u Pride-u?

    Nažalost, kao što reče Miško, Fjodorova tehnika u parteru je nekad bila odlična (uživancija gledati a i veoma efikasna), a o gnp-u da ne pričam. Nije mi jasno šta je sa tim bilo... Prvo je pokušao kimuru, pa je imao half guard (e tu sam se ponadao da će proraditi gnp), pa na kraju runde onaj pokušaj na nozi (nijesam uspio da vidim tačno šta), i na kraju ništa.
    Što se odbrane tiče, jednom je imao solidnu priliku da se oslobodi Silve kad se nogama odgurao od žice ali je i to slabo i neodlučno uradio, a onaj grmalj mu je prolazio gard kako je htio, tako da je i ovaj segment zakazao.
    Treba imati u vidu veliku razliku u težini (Silva ga je nadjačo) ali da se moglo bolje - moglo je.
    Kimuru je iz polugarda skoro nemoguce zavrsit onoliko visocijem coeku od sebe, silva ga je podigao i fedor je imao srece sto ga nije okrenuo, a i prilicno je lako odbranio kimuru... Prolazio mu je polugard lagano, fedor je tehnicki totalno neispravan... na nogu je na kraj pokusao tradicionalni foot lock sto je skoro nemoguce zavrsit...ne znam kad sam zadnji put vidio da je neko pokusao to da zavrsi, a kamoli da je zavrsio...istina, vidjeo sam jednom aokia...
    Silva nije klasican submissioner, finalizacije mu nisu jaca strana, odlika njegovog bjj-a je borba za pozicije i dobra kretnja u parteru... arm trijangl nije zavrsio, ne zato sto se fedor dobro branio, vec zato sto je bio visoko i trebao je da se spusti nize da bi mogao da ga udavi...knee bar takodje nije imao dobar ugao jer je nogu stavio na fedorov stomak, a nije je skroz prebacio, i hilhuk nije zavrsio jer je klizavo bilo...tako da se npr fedor borio recimo sa frank mirom, koji je klasicni submissioner, zavrsio bi ga mir nasto bi htio...
    Fedor je najdominantniji borac svoga vremena, i to je istina...ali ovo vise nije njegovo vrijeme....ima citava kolonia boraca koji su bolji od njega... nekada je npr Roys Gracie bio najdominantniji borac...ali to vrijeme je proslo...
    Fedor je po snazi i frejmu znatno manji od svih hevivejta, i uz to ima masu viska... da je neka druga prilika, mogao bi da smrsa 15tak kg, makne onu trbusinu, i da se bori u nizim kategorijama...a ovako, obzirom da se radi o fedoru i da je slavu stekao kao hevivejt i da ima godina koliko ima, najbolje mu je da se povuce...
    silva ga je tehnicki unistio...
    to sto je dobio 5 ufc boraca...prvo, to je bilo davno, drugo, dobio ih nije u ufc, nego van ufc-a...tako da ne bi to uzimao bas za toliko mjerilo...pa tima sylviu je svak zivi dobio od kad je izbacen iz ufc-a...
    werdum bi ga opet unistio na parter, alister bi ga unistio dje god bi se dovatili, barnet bi ga isto dobio...
    Last edited by mishko_ajkula; 13-02-11 at 13:31.

  21. #1146
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono sinoc nije nista drugo do nedostatak samopouzdanja. Trebao je da krene u rastavljanje Silve pa sta ko ponese. Ovako je oklijevao i prosao jos gore.

    Mir, Velasquez i Dos Santos su mnogo jaci od ovih Strikeforce boraca..Koji Kharitonov i Arlovski? Ko su ti ljudi? Bret Rogers? Ko je taj cho'ek?
    Josh Barnet nikad nije imao borbu sa nekim jacim borcem. Ima 3 poraza od Cro Copa i 1 od Nogueire.Taj cho'ek je niko u mma.

    Kako glupo napravise ovaj kostur. Na jednu stranu sve najjaci, a na drugu staro gvozdje.

  22. #1147
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Svemu dodje kraj (neki novi klinci)

    Trazilica mi je ocigledno izbacila nesto staro http://blog.ronin5.com/tag/tim-sylvi...ko-video-clip/ jer sada sam tek video borbu i sta reci...
    Zasluzena pobeda, nema sta!
    Ipak, Fedor je sve junacki i casno odradio ali kao sto su mnogi rekli: godine, povrede i teret "nepobedivosti" su ucinili svoje.
    Nadam se da ce Overeem da "otrese" ovog Silvu iako se stvarno dobro pokazao. Radio je mudro i stalozeno.
    Ali, ako borba ostane u stand up-u, nema sanse protiv Alistera.
    Medjutim, grepling mu je odlican. Ali kazu da je i Alister mnogo napredovao u greplingu + slicne su "kubikaze" tako da bi to mogla da bude odlicna borba.
    A Fedor... Pa, vreme je za povlacenje!

  23. #1148
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    dobar je borac bio, cijeli svijet to zna. ja ga licno nikad nisam volio, jer mi nikad nije bio atraktivan. ali uglavnom se borio sa nekim dzapanezerima i ostalim divljacima. tu i tamo poneka borba sa malo poznatim borcem, ali nijednu od tih borbi ije dominira lisehe one sa sylviom, dje nije ni stiglo da se razvije borba. a taj sylvia kad je bio ufc-ov sampion, ta teska kategorija je bila presmijesna.

  24. #1149
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za mi ga je ka jedinog sina,
    Za mi ga je ka brata rodjena....

  25. #1150
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,953
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    feodru svaka cast kako je onako sve podnio-penzija
    silvi svaka cast kako ga je odradio,razbio ga je u svakom aspektu...
    arlovski je postao presmijesan,ubijedjen sam bio da ce ovako zavrsit-penzija odma

    Silva i Alistar su daleko iznad svih,nema sumnje da jedan od njih osvaja

Page 46 of 586 FirstFirst ... 364243444546474849505696146546 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4062
    Last Post: Today, 13:27
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •