Page 29 of 57 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 1410

Thread: Gradonacelnik Mugosa njegov sin i vozac prebili urednika vijesti

  1. #701
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Nedje
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Jeste sve je to tako kako ti kazes, izvini sto ti vrijedjam inteligenciju, plava sam i radim na farmi ... DPS-u da te nema trebalo bi te izmislit ti si utociste sve pameti CRne Gore hvala ti sto postojis ...

    I da pokloni im ruzu tamo u sudstvu i tuzilastvu ili bolje karanfil.... i ponesi fenjer mozda i nadjes tamo nekog COVJEKA prije svega

    Tringo brm brm ~~~
    ahahaahahahah, ovo sam i ocekivao da ces napisati :P samo savjet, nemoj da se pravish pametnija nego shto jesi mada po ovom bih rekao da si kao tochak... pa pa
    Tell me baby, whats my name
    Tell me honey, can ya guess my name

  2. #702
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je sramota već od 1988, ali odoh napolje, pa kad viđeh kakvo je stanje u bijelom svijetu postade mi svejedno...

  3. #703
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tringo View Post
    ahahaahahahah, ovo sam i ocekivao da ces napisati :P samo savjet, nemoj da se pravish pametnija nego shto jesi mada po ovom bih rekao da si kao tochak... pa pa
    Budalice mala pada ti malo energija pred kraj trebao bi o tome dobro da povedes racuna ... DPS ce to da cijeni mah mah ~~ tochak je najveci izum danasnje civilizacije tako da mi ovo od tebe dodje kao kompliment ... I da .... pjluvanjem nekog drugog pljujes samo sebe u nedostatku valjanih argumenata .. Od dalje si pod ignore
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  4. #704
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    ja mislim da su ovome tringo naredili iz dps-a da se registruje i ispira nam mozak odje
    You'll Never Smoke Alone..

  5. #705
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    o tome se i radi, narod se cak i na forumu kolje a kamoli svuda po drzavi i to ovima gore savrseno odgovara dok god je nesloga u narod. zavadi pa vladaj.

  6. #706
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji koncentrat kulture na jednom mjestu.

  7. #707
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Nedje
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Budalice mala pada ti malo energija pred kraj trebao bi o tome dobro da povedes racuna ... DPS ce to da cijeni mah mah ~~ tochak je najveci izum danasnje civilizacije tako da mi ovo od tebe dodje kao kompliment ... I da .... pjluvanjem nekog drugog pljujes samo sebe u nedostatku valjanih argumenata .. Od dalje si pod ignore
    prekjuce si pricala da si glasala mugija a sad ovo pricas ahahaahahahah a rekla si da je mandic sudio onaj slucaj a ja ti kazem da je gogic i samo ukazujem na tvoje neznanje ili nagadjanje... a to dps, snp i ostalo me ne interesuje i vadish se na gluposti mlada si uzmi citaj malo a ne samo na kafu i da prepricavash gradske price
    Tell me baby, whats my name
    Tell me honey, can ya guess my name

  8. #708
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tringo View Post
    prekjuce si pricala da si glasala mugija a sad ovo pricas ahahaahahahah a rekla si da je mandic sudio onaj slucaj a ja ti kazem da je gogic i samo ukazujem na tvoje neznanje ili nagadjanje... a to dps, snp i ostalo me ne interesuje i vadish se na gluposti mlada si uzmi citaj malo a ne samo na kafu i da prepricavash gradske price
    Navodis vodu na svoju vodenicu, tvrdoglav si a za takve u CG ima jedna izreka zlo govedo dovijeka june .... ja negdje rekla da sam glasala Mugosu ... hahahahahhahahahahahahahahaha a vi kako te ... isto tako nisam nikakvo ime pomenula sudijino tako da ako ko ovdje nagadja onda si to ti...

    Koliko DPS isplacuje po satu na forumu svoje marljive sluzbenike?:yipiiii:
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  9. #709
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Nedje
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Navodis vodu na svoju vodenicu, tvrdoglav si a za takve u CG ima jedna izreka zlo govedo dovijeka june .... ja negdje rekla da sam glasala Mugosu ... hahahahahhahahahahahahahahaha a vi kako te ... isto tako nisam nikakvo ime pomenula sudijino tako da ako ko ovdje nagadja onda si to ti...

    Koliko DPS isplacuje po satu na forumu svoje marljive sluzbenike?:yipiiii:
    ... bas te veceri dezurni sudija zna se ko je bio isti sudija koji je par godina kasnije oslobodio jednog ubicu...isti sudija koji je na platnom spisku ko zna kakvih kriminalaca baj baj Montenegro
    ovo si ti napisala, nemoj da si glupa zalosno je to mlada curica a boli koliko je glupa
    pa mogu ti reci da je dobro, sprdam se evo ovako kao sa tobom, dzabe mi gorivo telefon, dobra plata ako budesh dobra dodji do shtaba dacu ti dzak brashna ili 50 eura struje da otplatish, vidish kako sam pazljiv i svakom hocu da pomognem ... pa i tebi
    Tell me baby, whats my name
    Tell me honey, can ya guess my name

  10. #710
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u brazilu gdje li vec....uglavnom optuzen NOVINAR...da je porucio 5 UBISTAVA..kako bi mu se POVECAO REJTING njegove EMISIJE....
    e sad...da on ima ove forumase....e bi ga proglasili herojem nacije...
    i sad me zanima sta ce te reci za OVOG novinara..nije nas..nije ni blizu ovog incindenta...daleko bilo..sto je bilo kod nas..ali...POENTA Moje price kao i uvijek..DA SU I NOVINARI lesinari...snuvaci,inicijatori svega i svacega......da teba da odgovaraju i oni...eto dokaza...OVO JE NOVINAR..NIJE NAS ALI JE NOVINAR..NOVINARI citavog svijeta ujedinite se...
    pljus
    :)

  11. #711
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zivio Misko Djukic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #712
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    u brazilu gdje li vec....uglavnom optuzen NOVINAR...da je porucio 5 UBISTAVA..kako bi mu se POVECAO REJTING njegove EMISIJE....
    e sad...da on ima ove forumase....e bi ga proglasili herojem nacije...
    i sad me zanima sta ce te reci za OVOG novinara..nije nas..nije ni blizu ovog incindenta...daleko bilo..sto je bilo kod nas..ali...POENTA Moje price kao i uvijek..DA SU I NOVINARI lesinari...snuvaci,inicijatori svega i svacega......da teba da odgovaraju i oni...eto dokaza...OVO JE NOVINAR..NIJE NAS ALI JE NOVINAR..NOVINARI citavog svijeta ujedinite se...
    pljus
    Taj novinar nije novinar nego bivsi policijac/specijalac koji je proceran iz sluzbe zbog umjesanosti sa mafijom... Iskoristio je pare i veze da napravi emisiju na TV u koju je on kao policijac "rjesavao" slucajeve...

    Nidje veze sa novinarom...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #713
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    u brazilu gdje li vec....uglavnom optuzen NOVINAR...da je porucio 5 UBISTAVA..kako bi mu se POVECAO REJTING njegove EMISIJE....
    e sad...da on ima ove forumase....e bi ga proglasili herojem nacije...
    i sad me zanima sta ce te reci za OVOG novinara..nije nas..nije ni blizu ovog incindenta...daleko bilo..sto je bilo kod nas..ali...POENTA Moje price kao i uvijek..DA SU I NOVINARI lesinari...snuvaci,inicijatori svega i svacega......da teba da odgovaraju i oni...eto dokaza...OVO JE NOVINAR..NIJE NAS ALI JE NOVINAR..NOVINARI citavog svijeta ujedinite se...
    pljus
    jedan u americi je pisao na nekom forumu i poslije toga ubio pet žena. To je forumaš i oni su nezgodni ...

    u njemačkoj prije dvije godine jedan bračni par je ostavio djete zaključano u automobilu da bi oni na miru pošli na utakmicu. E, sad, da li ovdje treba da pljujem bračne parove ili roditelje nije mi jasno

    U francuskoj je jedan stundent u znak protesta počeo da pali automobile na ulici. Nije naš, al' je student...


    WTF, koja poenta je tvog posta ili, onako voliš da pišeš ...

  14. #714
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Neka nacionalizmi

    Dragi crnogorci i crnogorski srbi:

    Prestanite da se prepucavate ko je ko i ko više voli državu ili zemlju.
    Bitno je da svi mi volimo našu Crnu Goru, a da ne volimo birokratiju odnosno njene predstavnike, koji se otuđiše od naroda, a time bogami i od zdravog razuma. Poput našeg šerifa Mugija i mladog zamjenika Milijana Mugijevog.

    Ja lično, protiv drugih iz vlasti nemam ništa protiv, ali protiv Mugija, a time i mladog Milijana (jer bez osionosti jednog ne bi bilo ni kretenizma drugog, a kad jedan obezvlasti i drugi će onemoćati), imao bih da predložim par stvari.

    Ako Bog da, pa Suhih, zakaže sjednicu na kojoj se, uz Božju pomoć, Mugi skine sa vlasti i Mugovine, a on i mladi Milijan sa k...a Titograđanima, svi bi ovi komentari i prašina koja se konačno oko nečega u Mugovini podigla, mogla da se slegne debelo na lađa našeg odnarođenog šerifa Mugija.

    Tako će naš namrgođeni šerif Mugi sa svojim mladim zamjenikom Milijanom, opet, ako Bog da, tiho odjahati u sumrak, i ostati u tami "političke"legende, đe im je i mjesto i đe su i bili dok se ovaj narod nije zeznuo pa ih izglasao na vlast.

    Pa neka onda, iz debele političke prašine, bivši šerif, bivše Mugovine, na tržištu rada, kao i svi drugi, doprinosi svojim sopstevenim sposobnostima, a mladi Milijan, tada bez leđa i bez tjelohranitelja i pistolja,neka proba na ulicama Podgorice da pravdu dijeli svojim pesničicama.
    Mislim da bi tada Podgorica postala bogatija za besposlenog hirurga i isprebijanog bukača u pokušaju.

    Ukratko, dragi moji crnogorci i crnogorski srbi, a stanovnici bivšeg Titograda i Podgorice, a sada Mugovine, dakle ,dragi Mugovljani svi u glas da tražimo gornju sjednicu SO PG ili na izborima olovku u ruke pa "rešetajte" odzakonjenog šerifa, a do tada da se, umjesto što se svađate, volite i poštujete, jer nismo mi jedni drugima problem, već je nama svima problem ova bruka koja nam je olovnom težinom grad pritisla i zbog čega, krila da imamo, ne možemo postati evropski grad.

  15. #715
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    WTF, koja poenta je tvog posta ili, onako voliš da pišeš ...
    čeka aplauz

  16. #716
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aplauz.........
    :)

  17. #717
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    ja mislim da su ovome tringo naredili iz dps-a da se registruje i ispira nam mozak odje
    Sincic dps funkcionera, ne obracaj paznju
    She is only here to annoy herself!

  18. #718
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma to je misko vukovic za kompom

  19. #719
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Miljan je izjavio da je samo branio oca koji je u godinama. Cenim, ako je vec u godinama, neka se ne muci vise, i samo nek podnese ostavku.

  20. #720
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "ne pomazu vise Niku ni cijalis ni vijagra" -RASMC

  21. #721
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    miljan je izjavio da je samo branio oca koji je u godinama. Cenim, ako je vec u godinama, neka se ne muci vise, i samo nek podnese ostavku.
    Ђе ће сад кад је најљепше

  22. #722
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Olovkom se odje stanje ne moze promijenit odje se ubijaju za 200 eura a ne da ne zaokruzis nekog za 100 200 300 400 kolko li.... Nadjite snimak iz skupstine u Jermeniji... ne znam koje godine bi to mozda 1992... jedino je to resenje ... evo 20 godina pricamo "e ove izbore nece dobit" "dobise sve.

  23. #723
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kad nema opozicije, jer to sigirno ''vojvoda'' nije

  24. #724
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sto onda nego ove lopove da zaokruzimo pa neka biju... imas i pravo. Ja bi radije nekog ko nije jak na vlast i onda ovi jachi da ga cecaju sa mjesta opozicije... to bi bilo lijepo vidjet.

  25. #725
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kinder Jaje View Post
    Nema sto onda nego ove lopove da zaokruzimo pa neka biju... imas i pravo. Ja bi radije nekog ko nije jak na vlast i onda ovi jachi da ga cecaju sa mjesta opozicije... to bi bilo lijepo vidjet.

    Tesko ce do toga doci. Jedina prava opozicija im je prije bio Liberalni Savez, iako ih ja nesto ne gotivim.

Page 29 of 57 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 142
    Last Post: 10-09-09, 12:19
  2. Replies: 7
    Last Post: 05-08-09, 14:39
  3. Gradonacelnik Podgorice dr. Miomir Mugosa-joker na politickoj sceni CG
    By night_silence in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 60
    Last Post: 24-04-06, 16:12
  4. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •