Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Why Why Why

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default Why Why Why

    Podstaknu me pricha prije neko veche sa drugom da otvorim ovaj topic.

    DakleN :

    a)Interesuje me shta za vas predstavlja izlazak u grad?(igranje ili prilika da se isprichate sa drugom/drugaricom)
    b)Na koji nachin "slusate" muziku dok ste u lokal?(slushate da bi vas "ponijela" i da se izigrate dok ne padnete sa nogu ili tek onako usputno da ima neshto u pozadini)

    Ja skoro pa da vishe i ne izlazim zbog muzike koja se pushta trenutno po lokalima.Deshavalo mi se par puta da me uhvati neka ludachka zelja za provodom i svaki put kad bih otishao, vratio bih se kuci 3 put vishe ucrnjachen nego shto sam bio euforichan.

    Sad, mozda sam nenormalan po ovom pitanju(bar shto se PG tiche) ali zar ne bi izlazak u grad trebalo da predstavlja neku vrstu "odmora" nakon radne nedelje, a lokal mjesto dje cete da izdushite igrajuci i izbacite svu negativnu energiju koju ste sakupili tokom nedelje? Zar je moguce da neko ko prestoji cijelu noc pijuci pice i mjerkajuci cure/momke moze da kaze na kraju vecheri da je bilo dobro(i ako ima takvih da mi objasni SHTA je to bilo dobro)

    Par primjera...

    Muzika u Leprikonima npr varira ali u svakom sluchaju nije muzika uz koju bi neko mogao da igra.Nevertheless muzika je toliko pojachana da vas tjera da se dernjate na uvo sagovorniku pa ne mozete da uzivate ni pijuci pice,ni slushajuci muziku a bogme ni razgovarajuci.

    Shta to tjera narod da se ponasha kao sardine u lokalima tipa Culto ili Velvet do te mjere da u tim lokalima vazduha skoro i nema a zamijenjen je mirisem znoja sa obliznjih ljudi?

    Da li je moguce da ljudima prosto ne dosadi nakon 5 godina da se jedno te isti repertoar vrti po lokalima gdje se osvjezavanjem liste smatra skidanje ko zna kojeg po redu remix-a neke poznate pjesme koji je o5 u 90% sluchajeva smece?Da ne pricham o "majstorstvu" DJ-ejeva koji pushte dvije stvari koje bi trebalo da dignu narod, pa onda spushti da gore ne moze i tako iznova i iznova.....

    Shta je lijepo u tome da iznova i iznova svaku noc visite u isti lokal slushajuci istu muziku koju isti DJ pushta od pon do 5tka?

    Jel moguce da ljudi ne zele neshto bolje od onoga shto nocni zivot u PG pruza?Da je svakome trenutno stanje odlichno i da ga ne bi mijenjali...?
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 04-08-09 at 00:43.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ocito je moguce
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druze puk'a si namrtvo Desava se to i meni ponekad nedjeljom ujutro
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Odlicna tema...Mnogo se puta isto pitam,i kad me pitaju zasto me nema po lokala tih modernih da ne nabrajam,samo se nasmijem...
    Daleko mi je ljepse i opustenije da se izvozam biciklom posle 10 h i opustim se na neku od klupa,makar i sama nego da stojim za stolove sa jednom od drugarica sva sredjena ne bih li se vratila kuci od "sminke" koju vidim oko sebe sva smorna...S druge strane potpuno je drugacije kad idem sa sa dosta svog bliskog drustva pa je ekipa odlicna i znam da ce mi biti dobro,no od obaveza tesko da i to mozemo da se nadjemo svi skupa...Tako da...
    Ne znam,mozda su me godine stigle ...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Dobri moj DeViLiSh|Je$$uS tebi treba soba, dobri zvučnici (ako nemaš, pozajmi) i uzimaj ovaj lijek 3 puta na dan! Poslije toga možeš u grad bez ikakvih tegoba. Aj sad i dođi na kontrolu. Ne šalim se!

    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  6. #6
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Devilish to se i ja pitam... sve ovo sto i ti + sjecas se onih partija u bertu ... znaci dodje ludacki DJ i tamo podjes da se iskaces da se izdjipas i ono 80% ljudi stoji a muzika ubija kako puca.... i obicno mozes cut komentare "vidji ovu kako igra" ili "vidji ovoga chastiti" znaci to ti je zato jer ljudi idu u grad da bi bili vidjeni... da ih neko sjutra uz kafu spomene "bio je taj i taj" gnusam se nocnog zivota u pg jer od manekena i pozera ne moze coek poc da se opusti.

    Fino svake godine podjes na exit i dosta ti je .. imas 5 dana da se iskaces i posle toga fino ne izlazis u grad no ides u neke setnje ili strknes nedje ne znam na Zabljak ili nesto i uzivas.

    Ljepsa mi je kombinacija rostilj Zeta splav i tako to nego poc u grad i gledat snobchine... nisu svi koji izlaze to ali vecina jes tako da se ovi normalni utope u njih.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se uopshte wishe time niti zanosim niti to sprowodim u djelo. Sjedim doma...iskochim u shetnju malo...ili podjem do bioskopa...uzmem chitam neshto...i to wam je to. Prawo da wam kazhem, proshla me je wolja za to...odawno. Izadjoh skoro neku noc...i wratih se poslije pola sata...

    Ne znam koga josh wuche da izadje u gomilu dje ni sopstwene misli ne chujesh niti ishta osjecash, osim da to iznutrice skachu od basowa i muzike.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nocni zivot u pg je katastrofalan...nit se moze izigrat nit pricat s narodom...ne smorim se nidje ka u grad
    I don't necessarily agree with everything I say.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ljudi nisu zainteresovani, što najbolje pokazuje i ova tema
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=39591

    Ranije je barem bilo žurki - i definitivno sam se tada najbolje provodila
    Sada toga više nema.
    A u grad izlazim samo predveče čisto da prošetam i ispričam se sa onim sa kojim šetam.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene u gradu retko ko zna, sto govori o tome koliko izlazim u `provod` a zeljna sam dobrog provoda s vremena na vreme. Ipak vise cenim mirnija okupljanja sa poznatim ljudima, sedenje na plazi kad se narod gura u diskotekama i slicne stvari.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja izlazim do na Medun, do Ubala, Virpazara i sl. sa ljudima s kojima se družim. Odemo da fotografišemo, prošetamo i banja Isto tako kao što artemis kaže biciklo i sl

  12. #12
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno ... koliko sam puta bio na medun na rostilj... extra! Ali eto jedno mjesto je gore kod muzeja Marka Miljanova pa kod crkve na ono brdo dje je bila tvrdjava e tu ima mjesto vrhunsko za rostilj...

    Bile su dobre frajdej parti dok nisu poceli da dovode muriju da te maltretira ka nekog klosara a platio si ulaz i sve... uzas. Podjes fino na exit vratis se ka coek i znas dje si bio sto si vidio...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Ja izlazim do na Medun, do Ubala, Virpazara i sl. sa ljudima s kojima se družim. Odemo da fotografišemo, prošetamo i banja Isto tako kao što artemis kaže biciklo i sl
    jesi ti iz kucaN?
    nesto slicno i kod mene, pogotovo sad u ljetnjim mjesecima ne mili mi se izlazit u pg bez kad moram.. uvijek sam za tu neku kucnu varijantu na jezero, u prirodu uopste sa probranim drustvom..

  14. #14
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    jesi ti iz kucaN?
    nesto slicno i kod mene, pogotovo sad u ljetnjim mjesecima ne mili mi se izlazit u pg bez kad moram.. uvijek sam za tu neku kucnu varijantu na jezero, u prirodu uopste sa probranim drustvom..
    Nisam, ali sam bio bezbroj puta samo ove godine i idem kad god mogu

    Na samo sat vremena od Podgorice, prelijepo Bukumirsko jezero, drugar ima kuću gore. Kupanje u jezeru, okolo super vrhovi, dobro društvo, sve vrh

  15. #15
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Nisam, ali sam bio bezbroj puta samo ove godine i idem kad god mogu

    Na samo sat vremena od Podgorice, prelijepo Bukumirsko jezero, drugar ima kuću gore. Kupanje u jezeru, okolo super vrhovi, dobro društvo, sve vrh
    na bukumirsko mi je djedovina.. jesi bio skoro gore, cuo sam da su terene neke napravili za fudbal, kosarku..?

  16. #16
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    na bukumirsko mi je djedovina.. jesi bio skoro gore, cuo sam da su terene neke napravili za fudbal, kosarku..?
    Pretpostavljam da si Ivanović?

    Bio sam prije mjesec dana na Bukumire, preko Momojeva, popeli Treskavac i spuštili se dolje, ne znam za to što su radili

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ja ne znam kad sam zadnji put izasao u grad. Ima sigurno malo vise od dvije godine. Ne volim guzvu i guranje. To dok sam bio klinac od 15-18 god je bilo ok.
    Sad mi je setnja, u sumrak izadjem da se prosetam, popijem kafu negdje, pokupimo se kod nekod da sjedimo, pijemo zezamo se i super. Grad je jedan obican kic. A i ne mogu da trosim 30€ min. na noc. Ima nesto na sta ce mi vise trebati da ih potrosim nego na alkohol u bezvazdusnom lokalu.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Pretpostavljam da si Ivanović?

    Bio sam prije mjesec dana na Bukumire, preko Momojeva, popeli Treskavac i spuštili se dolje, ne znam za to što su radili
    mojom stazom ides
    mada sam zadnji put bio na zimu, snijeg gazio do koljena..
    nisam ivanovic, djedovina mi je vujosevic

  19. #19
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Išao sam 2 puta na treskavac i perko Guzovalje, ima bezbroj malina i jagoda putem do katuna, ma ljepšina
    A znam dobro Kučke planine, Rikavačko jezero je ludilo

  20. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post

    Išao sam 2 puta na treskavac i perko Guzovalje, ima bezbroj malina i jagoda putem do katuna, ma ljepšina
    A znam dobro Kučke planine, Rikavačko jezero je ludilo
    da ne kvarimo topic, imas pm

  21. #21
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Devilish to se i ja pitam... sve ovo sto i ti + sjecas se onih partija u bertu ... znaci dodje ludacki DJ i tamo podjes da se iskaces da se izdjipas i ono 80% ljudi stoji a muzika ubija kako puca.... i obicno mozes cut komentare "vidji ovu kako igra" ili "vidji ovoga chastiti" znaci to ti je zato jer ljudi idu u grad da bi bili vidjeni... da ih neko sjutra uz kafu spomene "bio je taj i taj" gnusam se nocnog zivota u pg jer od manekena i pozera ne moze coek poc da se opusti.
    Totalno se slazem...Chest primjer kad sjednem u grad na pice i chujem prichu momaka ili djevojki pored..."Kakva je ono seljanka, izashla je sa onim, ne mogu da vjerujem"; "Poslao mi je request na facebook a ja sam ga stavila na ignore"; "Vidje li s kim je nocas..." itd...Likovi koji izadju u grad i cimaju se previshe umjesto da se opuste.I chuveni podgorichki "pushtachi muzike" ili kako sami sebe nazivaju "DJ-evi" + narod stoka = losh provod...
    Nekad je ok otici popiti kafu i iskulirati, a ponekad treba dobar party, sve zavisi od raspolozenja.
    What the fak?

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    jbg shvatite to kao obavezu pa ce vam bit lakse...
    niujedne mi gace lastike nema

  23. #23
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E milo mi je da ima toliko kucha na forum... ja sam zimus kad je panuo onaj snijeg prvi dosao do korita i kad sam se spushtao ima sam poginut...

  24. #24
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    E milo mi je da ima toliko kucha na forum... ja sam zimus kad je panuo onaj snijeg prvi dosao do korita i kad sam se spushtao ima sam poginut...
    Ja sam autom išao po snijegu (golf 3 ) sa golim gumama i stignem do gore ali naiđe kolona pa sam morao par kilometara u rikverc da vozim da bi se mimoišli...

  25. #25
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nisam izasao u Pg u nocni zivot ima 4-5 mjeseci, sto zbog provoda, sto zbog drustva,sto zbog trece smjene...

    Ja sam za to kad se izadje u grad, da se opustis maksimalno,pa i da popijes nije problem, ali pod broj 1 ,neko pomenu gore, ako neko igra ,bas opusteno, mozes sa usana da citas komentare,a vidji ovoga kako igra,a kako se ubio ka stoka,a sto pije kad mu skodi, bilo da je momak trijezan ili malo popio...

    Drugo,drustvo...Imam dosta drustva stvarno,svi se medjusobno druzimo,ali ima jedan problem kod nas (10-oro mozda sto se dobro druzimo) , jedan kaze,ako ce onaj s nama u grad ja i ovaj necemo, pa drugi ako ce ovaj onda ja necu, nekako se ne podnose neki a druze se zajedno xaxaxaxa. . .
    Dalje,opet drustvo... Ja kad odem u diskoteku i ako se prije toga nacnem malo alkoholom,dodje mi zelja za jos,jos i nastavim,i najbolje mi je oko 1-2 , ali tad ,gdje je u srecnim gradovima tek pocetak ludnice i zuraje, ova nasa stoka polako izlazi iz diskoteke...I tad se dj dosadi i pjesmam tjera narod ...
    DAlje...Opet drustvo,najgore mi je kad se neko smori,pa pocne da grinja u 12 ajmo,ajmo posle ove pjesme,ajmo sad,pa mu se jos neko pridruzi i tako ruse sve... Na *urac mi se popne to....Pa i mene smori i odem i ja a ne ide mi se...
    Zatim kad pijem ,normalno je da se opustis,a jedan moj drug kad smo bili u sutomore prije 3-4 nedelje,popio je 4 niksickog,a i ja... Coek je ladno zaspao u 12 i nije se budio do 1 i 10,10 minuta posle fajronta nije se budio dok ga ja nisam probudio... Sreca pa mi je bio jedan poznanik isto u taj lokal pa sam presa s njegovim drustvom inace sta bi radio,,,A to mi drug iz srednje,reka sam ,druze neces ga ti vise samnom

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •