Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 63

Thread: Stopala...

  1. #26
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    evo vam jedna....krajnje je vremeeeee


    :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #27
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Thx,taman pred spavanje

  3. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a dje ima u pg dobra masaza stopala u kakvom salonu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo vam jedna....krajnje je vremeeeee


    :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:


    aooo moram li ti reci da sam upravo sam jela i sad ono sto mi je u stomak fino palo oce napolje...:burp:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    pa, e...zato treba da se njeguju noge da ne dodje do ovoga:mrgreen:

    p.s. ova je slika najljepsa od onih koje sam mogla da postavim, pa zamisli sad sto je moglo bit...cuti tu i budi sretnja:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #31
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Uh...dovoljno mi je tesko palo,nemoj vise...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #32
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo vam jedna....krajnje je vremeeeee


    :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:
    Ljepsu nogu u svom zivotu nisam vidio

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa, e...zato treba da se njeguju noge da ne dodje do ovoga:mrgreen:

    p.s. ova je slika najljepsa od onih koje sam mogla da postavim, pa zamisli sad sto je moglo bit...cuti tu i budi sretnja:mrgreen:
    uhhhhhhh smrde kroz ekran

  9. #34
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Prelistajte ovih 5-6 stranica teme Najružnija celebrity stopala na jednom drugom forumu

    Meni se kod ženskih stopala nikako ne sviđaju dugački prsti i kad je drugi prst duži od palca, a i french na puštene nokte mi je fuj :-x

  10. #35
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Prelistajte ovih 5-6 stranica teme Najružnija celebrity stopala na jednom drugom forumu

    Meni se kod ženskih stopala nikako ne sviđaju dugački prsti i kad je drugi prst duži od palca, a i french na puštene nokte mi je fuj :-x
    samo da udarim pecat

    uh,uzass O_o
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  11. #36
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Prelistajte ovih 5-6 stranica teme Najružnija celebrity stopala na jednom drugom forumu

    Meni se kod ženskih stopala nikako ne sviđaju dugački prsti i kad je drugi prst duži od palca, a i french na puštene nokte mi je fuj :-x
    Moram ti priznat gledajuci stopala od ovih holovudskih zvijezda,koja zaludu vecinu vremena provode kod manikira i pedikira i kod koga sve ne kao javne licnosti,da su ova moja zlatna...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #37
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Zato ja nikad ne komentarisem da bi neku kresnuo, dok je ne vidim bosu, dzaba joj da je monika beluci, ako mi se ne svide stopala, nema turn-on-a glavnog
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  13. #38
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Zato ja nikad ne komentarisem da bi neku kresnuo, dok je ne vidim bosu, dzaba joj da je monika beluci, ako mi se ne svide stopala, nema turn-on-a glavnog
    A vidji, ne bi neke odbio i sve da im pecurke izmedju prstiju rastu
    Bijo si poziw koi se neodbija

  14. #39
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    A vidji, ne bi neke odbio i sve da im pecurke izmedju prstiju rastu
    :yipiiii:


    P.S.Kvarni,sjecam se negdje kad smo sjedjeli u nekom lokalu ja,dvije moje drugarice,i dva druga,i jednom se sad svidjala danima jedna koja je i sama priznavala da bas ima ruzna stopala...A on je bio jedan od takvih kao ti...Zenska stopala-zakon... I on onako ispod stola gleda u svacije stopalo,svide mu se moja i ove druge drugarice ali kad je vidio njena znam da je to bila samo nijema reakcija.Jednostavno nista nije rekao i mislim da je upravo tad miljama bio daleko od nje....
    Last edited by Artemis; 06-08-09 at 02:22.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #40
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    o oganj u te vase bolesne fetishe, ocel mi ko rec vise dje ima masaza stopala u grad?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #41
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    :yipiiii:


    P.S.Kvarni,sjecam se negdje kad smo sjedjeli u nekom lokalu ja,dvije moje drugarice,i dva druga,i jednom se sad svidjala danima jedna koja je i sama priznavala da bas ima ruzna stopala...A on je bio jedan od takvih kao ti...Zenska stopala-zakon... I on onako ispod stola gleda u svacije stopalo,svide mu se moja i ove druge drugarice ali kad je vidio njena znam da je to bila samo nijema reakcija.Jednostavno nista nije rekao i mislim da je upravo tad miljama bio daleko od nje....
    E to je to, sama si iz toga primjera vidjela koliko je taj fetis jak, jer ja recimo, kad vidim neku da lijepo uzgleda, da je pozelim, ja odma pocnem tu njenu ljepotu da primjenjujem na njena stopala, iako ih nisam vidio, znaci odma zamislim kako TREBA da izgledaju, i ako kad ih stvarno vidim, odstupaju od izgleda kakvog sam ja zamislio, tu je kraj, nema sanse, jednostavno se osjecam nekako izdano, bas ne znam, kod mene je taj problem, sto ja zenska stopala idealizujem prije nego ih vidim, a onda kad ih vidim, u vecini slucajeva se razocaram...

    Ja drzim do toga, fetis mi je to, vec godinama se razvija, i mislim da je sad pravi fetis, ranije to nije bilo ovako izrazeno, sad imam teoriju da po palcu na zeninoj nozi coek tacno moze znat kakve duzine i oblika treba da je muski penis da bi ona bila zadovoljena, ili koliko ce bit strastna u krevetu, kako ce stopalo izgledat dok se bude grcilo dok ja budem u nju, uh...

    Ili sam mozda ja puka, pa sam postavio visoke standarde, ne znam, ali ne mogu nijedno drugo stopalo zamislit u mojim ustima osim moje zene, mmmmmm; zamisli da mi dodje neka grdnog stopala, da mi digne noge, a moje oci na 10 cm od stopala, brrrr, automatski turn-off...

    Sparco, za masazu se raspitaj kod neke Sneze u profesorsku zgradu radi, ali budi spreman da zakazes dvije-tri nedelje unaprijed, kolika joj je guzva
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #42
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez obzira bila ružna forma stopala ili ne, sve se to da fino njegovat i sredit samo ako žena posveti iole pažnje njima (Osim u slučaju ako ima čukljeve, e tu joj nema pomoći).
    Za kućnu njegu dovoljna je masažer kadica (koju mozete naci u bolje opremljenom supermarketu), pilling, krema za stopala, set za turpijanje i poliranje (4 in 1), canglice za zanoktice, dobra polir kašika za pete i naravno omiljeni lak. Ljeti bih preporučila Opi lakove, jer su baš postojani.

    A ovo je moje stopalo.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by MarkizaDeSad View Post

    A ovo je moje stopalo.
    Prelijepo je
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #44
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MarkizaDeSad View Post
    A ovo je moje stopalo.
    fino je stopalo ali zato je potkoljenica debela i dlakava

  20. #45
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    fino je stopalo ali zato je potkoljenica debela i dlakava
    cini ti se zbog ugla iz kojeg sam slikala al' hvala u svakom slučaju

  21. #46
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    E to je to, sama si iz toga primjera vidjela koliko je taj fetis jak, jer ja recimo, kad vidim neku da lijepo uzgleda, da je pozelim, ja odma pocnem tu njenu ljepotu da primjenjujem na njena stopala, iako ih nisam vidio, znaci odma zamislim kako TREBA da izgledaju, i ako kad ih stvarno vidim, odstupaju od izgleda kakvog sam ja zamislio, tu je kraj, nema sanse, jednostavno se osjecam nekako izdano, bas ne znam, kod mene je taj problem, sto ja zenska stopala idealizujem prije nego ih vidim, a onda kad ih vidim, u vecini slucajeva se razocaram...

    Ja drzim do toga, fetis mi je to, vec godinama se razvija, i mislim da je sad pravi fetis, ranije to nije bilo ovako izrazeno, sad imam teoriju da po palcu na zeninoj nozi coek tacno moze znat kakve duzine i oblika treba da je muski penis da bi ona bila zadovoljena, ili koliko ce bit strastna u krevetu, kako ce stopalo izgledat dok se bude grcilo dok ja budem u nju, uh...

    Ili sam mozda ja puka, pa sam postavio visoke standarde, ne znam, ali ne mogu nijedno drugo stopalo zamislit u mojim ustima osim moje zene, mmmmmm; zamisli da mi dodje neka grdnog stopala, da mi digne noge, a moje oci na 10 cm od stopala, brrrr, automatski turn-off...

    Sparco, za masazu se raspitaj kod neke Sneze u profesorsku zgradu radi, ali budi spreman da zakazes dvije-tri nedelje unaprijed, kolika joj je guzva
    ti si puka'
    salim se, fetish je fetish. Ja sam zadovoljna svojim stopalima jer su koliko-toliko normalna, mada ih ne njegujem bas precerano, samo koliko je potrebno. ali ljeti su mi redovno komplet noge nagrdjene, od pijeska, kamencica, redovno se posijecem, izgrebem, izubijam... al drze se
    Getting lost never felt so good

  22. #47
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La-La View Post
    ti si puka'
    salim se, fetish je fetish.
    I ja volim da vidim lijepo zensko stopalo (nemojte me pogresno shvatit ), i to mi je bas sexy, tako da potpuno razumijem taj fetis
    p.s. za sad Markiza vodi :P
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  23. #48
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Moj fetish je zenska noga u globalu, sa sve butinama, stopalima i velikim akcentom na listovima. :devil:

    Nema nista lepse od prizora elegantno oblikovanih senzualno negovanih zenskih noga koje bas leti onako pocrnele slane koze zasijaju pri odlucnom koraku visoke stikle duz priobalnog setalista... :shock:

    Konkretno stopala jesu bitan faktor lepote cele noge ali za mene istaknuto naglasen list ima glavog udela u tome. Nazalost mnoge devojke se stide tog misica i bespotrebno ga prikrivaju, valjda nesvesne da postoje ljudi poput mene opsednuti bozanstvom oblika tog skrivenog blaga, nikada dovoljno odatog postovanja.

    Umetnicka prefinjenost stopala predstavlja izazov maste vestog vajara koji u glavi nezno opipa svaku savrsenu neravninu njihovog oblika. Nazalost malo ljudi ima smisla i talenta da otkrije i vidi sve to. Sto je najgore postoje devojke sa bozanski prelepim stopalima koje nisu ni svesne njihove velicanstvenosti, bas kao sto verovatno i njihovi partneri ne pokazuju vecu svesnosti i ne pridodaju vecu vaznost tom delu tela.

    Ono sto je jos redje jeste zenski fetish inspirisan lepotom izgleda muskog stopala :neutral:

    p.s. Draga nasa Gosodarica je svojom levom rukom vesto na slici prikrila staru ishabanu dugim bosim setnjama izlizanu kozu svojih naocit prefinjenih stopala, nesrecom predebelih clanaka.
    Last edited by Black_Pirate; 08-08-09 at 16:03.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post

    Ono sto je jos redje jeste zenski fetish inspirisan lepotom izgleda muskog stopala :neutral:
    E vidis, tu si u pravu, meni musko stopalo nikad ne moze bit sexy...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Moj fetish je zenska noga u globalu, sa sve butinama, stopalima i velikim akcentom na listovima. :devil:

    Nema nista lepse od prizora elegantno oblikovanih senzualno negovanih zenskih noga koje bas leti onako pocrnele slane koze zasijaju pri koraku visoke stikle duz priobalnog setalista... :shock:

    Konkretno stopala jesu bitan faktor lepote cele noge ali za mene istaknuto naglasen list ima glavog udela u tome. Nazalost mnoge devojke se stide tog misica i bespotrebno ga prikrivaju, valjda nesvesne da postoje ljudi poput mene opsednuti bozanstvom oblika tog skrivenog blaga, nikada dovoljno odatog postovanja.

    Umetnicka prefinjenost stopala predstavlja izazov maste vestog vajara koji u glavi nezno opipa svaku savrsenu neravninu njihovog oblika. Nazalost malo ljudi ima smisla i talenta da otkrije i vidi sve to. Sto je najgore postoje devojke sa bozanski prelepim stopalima koje nisu ni svesne njihove velicanstvenosti, bas kao sto verovatno i njihovi partneri ne pokazuju vecu svesnosti i ne pridodaju vecu vaznost tom delu tela.

    Ono sto je jos redje jeste zenski fetish inspirisan lepotom izgleda muskog stopala :neutral:

    p.s. Draga nasa Gosodarica je svojom levom rukom vesto na slici prikrila staru ishabanu dugim bosim setnjama izlizanu kozu svojih naocit prefinjenih stopala, nesrecom predebelih clanaka.

    au, da ti nisi ja?
    You'll Never Smoke Alone..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •