Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 90

Thread: Sa ^ kojom ^ poznatom ^ osobom^

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sa ^ kojom ^ poznatom ^ osobom^

    Ste se nekada u zivotu upoznali,sjedjeli popili kafu,malo poprichali,pruzili ruku,chestitali,javili...
    Uzimam u obzir sve poznate lichnosti:Novinari,sportisti,glumci,muzichari,umje tnici (slikari,vajari),poitichari,loaklne face iz vasheg grada itd.


    Od glumaca izdvoji bih:Na kafici sam bio sa Zoranom Cvijanicem (sasvim sluchajno,ali eto ipak sam bio,i odusevio me chojek,isto se ponasa kao i na filmu tako i u privatnom zivotu,sto po meni njega ne svrstavam u glumce jer u filmu u opste ne glumi ehhheh vec je to sto jeste )
    Javio sam se i pruzio ruku Draganu Nikolici i Rade-tu Sherbedziji.(Obozavam ih)
    Od Novinara i voditelja sa nashih prostora znam Ivana Maksimovica,Skochka (inache komsije moje) znam i Skochkicu.I jos neke voditelje sa 3 kanala i RTCG1 (zvek hihihi)
    Od Sportista poznatih znam dosta njih ne mogu sad sve nabrajati hehehe ali napomenucu da trenutno ko mi pada na pamet je Fudbaler PARTIZANA Srdja Radonjic sa kojim sam uchio i jedno vrijeme se u srednjoj skoli druzio,Takodje kosarkas Blagota Sekulic 7 godina uchio sa njim u osnovnoj skoli.
    Od muzichara,trnutno aktuelnih znam dosta njih,tj masu ljudi sam upoznao.A od prije znam Bojana Marovica.
    Ne mogu vise piskarat pa kad se sjetim jos nekoga a ima ih dosta vala,javicu se :P

    Nemojte sad da se ufrchite da je neko hvaljenje ovim topicom...i da ce neko da se hvali koga poznaje itd.Vec stvarno me eto interesuje ono sa kim se znate,sa kim ste bili negdje,upoznali itd..
    Ajde rokajte

    P.S.Evo dade mi ideju Sofronije:Mozete takodje napisati chije sve autograme imate

    Ja imam masu autograma.Stvarno ne znam vise ni kojih sve heheh Ali najdrzai mi je sad se sjetih Tanje Jovicevic (pjevachice OKTOBRA) Posle svirke u CITY-u i posle razgovora sa njom od nekih 10 minuta kada smo ja i 2 drugarice prichale sa njom znachi (potpuno opustena cura obozavem je )

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzoni, mislim da stvarno nema potrebe da pisem s kojima sportistima sam se upoznao... ne bi to stalo na 10-ak stranica ovdje...

    od ostalih: Sergej Trifunovic, Dragan Bjelogrlic, Maja Mandzuka, Mita iz Block outa, Zorana (ovo je bilo skroz slucajno na nekoj tekmi, ali je super), Bora Corba, naravno gomila novinara (bilo bi glupo da nije tako ), a otkud znam ko je sve dolazio kod nas u redakciju i da sam makar malo pricao s njim od ostalih ne-sportista...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HEHEHH tebi cu oprostiti sto ne mozes sve da ispises
    Posto si i ti sam NOVINAR tako da znam i da je logichno da znas masu poznatih likova
    Tebe ne rachunam u ovom topicu,murs odavde ti nam ne trebas heehhehhe
    Pozdrav!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    HEHEHH tebi cu oprostiti sto ne mozes sve da ispises
    Posto si i ti sam NOVINAR tako d aznam i d aje logichno d aznas masu poznatih likova
    Tebe ne rachunam u ovom topicu,murs odavde ti nam ne trebas heehhehhe
    Pozdrav!
    dobro, eto mozes rec i mene da poznajes, mada se nijesmo vidjeli oci u oci, mada dugo vec komuniciramo

    P.S. Morao sam dodat ovo, kada je gostovao Njukasl u prvom mecu kvalifikacija za LS bio sam (po obicaju) na treningu "svraka" i kada je na kraju Alan Sirer krenuo pored mene u svlacionicu, nijesam mogao da izdrzim, zatrazio sam mu autogram... Jebiga, ipak je on jedan od mojih "heroja" iz djetinjstva... Neki su se poslije cudili i pricali tipa "pa ti si novinar, to je glupo", ali ja sam bio presrecan i cuvam ga kao najvece blago... Cudo je kako su ljudi ponekad naopaki... Pa sto ako sam novinar, ziv sam covjek, a ovo je bio jedan od ljudi kojima sam se divio kao klinac... Eto, neka sam ja ovo ispricao... ne znam sto mi to pade na pamet...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago vama.
    Ja slabo znam ikoga
    Al imam sliku sa nedom ukraden kad sam bio mali. kukuuuuuuu
    mozda sa 5-6 godina. poveli me majka & otac u kafic dje je pjevala. blama toga :oops:
    moja majka je cuva nedje.kako bi je izbucka da je nadjem.
    od poznatih znam najbolje sportskog komentatora sa tvcg2 miomira grgura
    znam po kojeg kosharkasha. pretezno iz buducnosti i to je to

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pfff, jel se Jelena Djokic i Aleksandar Sredanovic racunaju u poznate licnosti?

    Nju znam iz srednje skole, njega znam od rodjenja.

    Ustvari sad kad razmislim, sumnjam da njega iko zna Dobro Sofronije mozda
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan hard ne bi bio dovoljan :P


    sh0cker

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlichno se znam sa Dejom Savicevicem i dosta puta smo ishli na vecheru, naravno i moji roditelji su bili tu. Znam Aca Lukasa isto tako dobro, par puta smo pili zajedno 8) Znam Andriju Delibashica, Mirka Vuchinica, i naravno poznajem komshiju Mila Djukanovica sa kojim sam prichao milion puta u zhivotu 8) Eto toliko.
    Io ci credo!

    Welcome



  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima ih dosta, a najzanimljiviji su mi susreti sa
    Dzajicem sa kojim sam pio kafu i sok u Zvezdinom kaficu (bilo je tu jos nekih
    ljudi iz uprave) i gledao tekmu repke, na nekom turniru u Aziji... komentarisao je
    nesto Saveljica u negativnom kontekstu...
    Pa onda Muslin, sa kojim sam igrao mali fudbal u Zvezdi, veliki gospodin covjek...
    onda dobro poznajem Branka Boskovica, Ristu Vidakovica, Zoku Przulja (bivsi kap.rep. malog fudbala),
    upozn'o sam Piksija kad sam bio mali, i Najdoskog...
    ... Kusturica i Haris Dzinovic su mi kucni prijatelji!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj ne zajebajte se
    no normalno pishite

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upoznala - Radeta Sherbedziju (koji se digao sa nama da igra uz 'Djurdjevdan' i skoro citavo vece nastavio da djipa... odlicno izgleda sad kad se malo 'civilizovao'), Armin Van Buren-a, Ferry Corsten-a (od njega smo sestra i ja dobile indicent proposal i pobjegle odande), Kiefer Sutherland-a (u diskoteci nalecela na njega, uzasno je nizak), Vlade Divca (bash je fina jedna osoba), Pedju Stojakovica (sa kim sam se posvadjala u roku od 5 minuta jer je stoka uobrazena), Deja Savicevica (koji je izgledao kao da se 5 dana neprestano alkoholisao), Kneza (jednom daaaaaaaavno u Budvi) i Zeljka (prije cuku godina... onog ljeta kad mu je bila popularna pjesma 'Ko na grani jabuka' hahahahahahah)

    poslije koncerta bila na veceri sa citavom ekipom 'Hari Mata Hari' (josh uvjek se razvalim kad se sjetim shto nam se sve izdeshavalo tu noc)
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    ...Pedju Stojakovica (sa kim sam se posvadjala u roku od 5 minuta jer je stoka uobrazena)...
    povuci rijec ili pucam! :evil:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad se sjetih,da napisem kad i sa kojim polticharem sam se pitao,pruzio ruku.
    -Prvo 1996 godine na chuvenim beogradskim demostracijama,pitaos ams e sa Vukom Draskovicem,Zoranom Djindjicem (pokojnim) i Vesno Pesic.Posto sam tada bio u BGD na demostacijama,imao sam nekih 15 godina,uzivao sam i volio mitinge hehehheh i kad je u pitanju neki bunt J Tako da sam tad pruzio ruku,pitao se onako dok su prolazili pored mene,dok sus e pozdravljalis a narodom.Bilo je to sjecam se i mjesta negdje oko 8 sati uveche kod Vukovog Spomenika!
    -Sledecis a kojim sam se rukovao i pitao jeste Milo Djukanovic.To je bilo u aprilu prije 2 godine kada je bio dan “planete zemlje” bilo je organizovano svasta nesto u centru grada,i ja kao predstavnik “ddrustva za zastitu zivotnja” sam posao od naseg standa do soul-a gdje je Milo sjedio i tada sam se pitao sa njim i dao mu nase brosure “drustva za zastitu zivotinja” bio je sjecam se vrlo ljubazan i fin,kao i njegova zena.To moze da potvrdi M-A-R-i-A
    Takodje sam se rukova naravno i sa Slavkom Perovicem i to u vise navrata jos dok je postojala stranka narodna sloga i kada su bili oni mitinzi ispred zgrade Tv.ItD!

    Eto toliko od mene ehehheh



    E da i zamolio bih da se ne glupirate...da se ja glupiram skakali bi ovuda ja sve kvarim...i tome slichno.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    E sad se sjetih,da napisem kad i sa kojim polticharem sam se pitao,pruzio ruku.
    -Prvo 1996 godine na chuvenim beogradskim demostracijama,pitaos ams e sa Vukom Draskovicem,Zoranom Djindjicem (pokojnim) i Vesno Pesic.Posto sam tada bio u BGD na demostacijama,imao sam nekih 15 godina,uzivao sam i volio mitinge hehehheh i kad je u pitanju neki bunt J Tako da sam tad pruzio ruku,pitao se onako dok su prolazili pored mene,dok sus e pozdravljalis a narodom.Bilo je to sjecam se i mjesta negdje oko 8 sati uveche kod Vukovog Spomenika!
    -Sledecis a kojim sam se rukovao i pitao jeste Milo Djukanovic.To je bilo u aprilu prije 2 godine kada je bio dan “planete zemlje” bilo je organizovano svasta nesto u centru grada,i ja kao predstavnik “ddrustva za zastitu zivotnja” sam posao od naseg standa do soul-a gdje je Milo sjedio i tada sam se pitao sa njim i dao mu nase brosure “drustva za zastitu zivotinja” bio je sjecam se vrlo ljubazan i fin,kao i njegova zena.To moze da potvrdi M-A-R-i-A
    Takodje sam se rukova naravno i sa Slavkom Perovicem i to u vise navrata jos dok je postojala stranka narodna sloga i kada su bili oni mitinzi ispred zgrade Tv.ItD!

    Eto toliko od mene ehehheh



    E da i zamolio bih da se ne glupirate...da se ja glupiram skakali bi ovuda ja sve kvarim...i tome slichno.
    poceo si ka' cika lorenzo u svoje pero

    ja da sam se sa milom rukovao, nikad tu ruku vise oprao ne bih

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rasho Nesterovic... jak je lik, vidim poznat mi... samo sam se pozdravio i malo nesto poprico....
    Sa Vardom sam basketa igro ovuda... posto zivi 100tinjak metara od mene.
    Najdraze mi je sto sam se sa Tekithom i DJ Suesideom ispricao malo nakon koncerta u BG, i tako potpisali su mi se na majicu... ona je bas simpaticna djevojcica, od tad mi je njena slika na desktopu

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Odlichno se znam sa Dejom Savicevicem i dosta puta smo ishli na vecheru...
    Deja genija sam zaboravio,
    igrali smo mali fudbal u Bd bezbroj puta... stvarno je lik! 8) :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    ...Pedju Stojakovica (sa kim sam se posvadjala u roku od 5 minuta jer je stoka uobrazena)...
    Ako je Pedja uobrazhen onda su svi uobrazheni. A to stoka ti nije na mjestu nimalo. :roll:
    Io ci credo!

    Welcome



  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super sam sa Bozom Bulatovicem najvecim kraljem na svijet
    Inace upoznao sam se sa Rambom Amadeusom i imam autograme od Nishe Saveljica i Liliana Laslana(francuski fudbaler)

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Odlichno se znam sa Dejom Savicevicem i dosta puta smo ishli na vecheru...
    Deja genija sam zaboravio,
    igrali smo mali fudbal u Bd bezbroj puta... stvarno je lik! 8) :wink:
    Samo mnogo zamuckuje 8) A da je lik jeste i to mnogo jak. Jedne prilike kad je boksovao Shcekic sa onim Shpancem bio je prijem u hotelu Crna Gora na kojem sam i ja prisustvovao. Dejo je prichao sa Shcekicem kao sa sinom, davao mu moralnu podrshku, jer je Shcekic bio mnogo razocharan nakon poraza. Tu me je odushevio. Da ne pominjem koliko je puta pomagao ljudima i koliko im je valjao dok je bio igrach.
    Io ci credo!

    Welcome



  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Łondon
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a posto mi je stari u sportu, tu mogu pisat 2 dana, sto starih asova i kosarke i fudbala i boxa... sto hocete, sto voih danasnjih, a od glumaca izdvajam Mikija Manojlovica - LIK
    od pjevaca izdvajam - Zdravko Colic
    a sto se tice lokalnih faca... dje cete vise od mene samog???
    [size=14]Life is like a box of chocolate, you never know what's in it until you open it[/size]

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    povuci rijec ili pucam! :evil:
    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ako je Pedja uobrazhen onda su svi uobrazheni. A to stoka ti nije na mjestu nimalo. :roll:
    hahahahahahahah
    jeste se uzbudili

    nisam rekla nishta na njegov talenat - tip fenomenalno igra, svaka mu cast na to, bez ikakvoga poricanja

    to shto je uobrazen do zla Boga, to je vec druga stvar

    (shto se "stoke" tice, moje licno mishljenje i na mjestu je jer se ponashao vishe nego nezgodno taj put kad smo se upoznali i veoma losh utisak je ostavio na skoro sve prisutne)
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Hm.. u odlichnim sam odnosima sa Bozhom Bulatovicem (strvarno super i mnogo dobar lik), jednom davno upoznah se sa Butulijom, Lisichicem (jes da mi je komshija, ali me ne bi pozna 100%), Sa Kapisodom sam bila u istom hotelu na Zlatiboru ('Chigota) i izuzetno, izuzetno pristojan momak i pravi dzentlmen, Aleksandrom Ivoshev(Bozhe, kako je mila, sjedjele smo nekih 5 minuta u 'Ljubovic'-u, kad su bili na pripremama), upoznah se odbojkashima 'Buducnosti', Popovicem (Srdjan, chini mi se) i putovala sam do Bg zajedno sa Igorom Chavicem, chini mi se da mu je tako ime, izuzetno prijatan momak, zatim sa Ilketom iz Generacije 5( kad je bila svirka 96 il '97 chini mi se na otvorenom kod Sportskog centra), onoj iz 'magazina' uputih par iskrenih komplimenata , zahvalila (mi) se :wink: , bilo je masu nekih fudbalera u 'Ljubovic' dok smo ishle (kao srednjoshkol(j)ke) non stop smo bile s njima i kafenisale...Odlichno se znam sa Marijanom Kovachevic, voditeljkom Tv IN-a(uchile smo zajedno u osnovnoj i bile nerazdvojne, super djevojka :!: ), zatim isto sa Tv IN-a znam voditeljku Kseniju Popovic (preko chata smo se upoznale) i o njoj imam samo rijechi hvale

    imam autograme dejana tomashevica, sanje ivoshev, svih chlanova generacije 5...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jel Rambo Amadeus poznata lichnost?

    btw. sad se sjetih kad Krkna pomenu rukometashe... Prije 6 godina sam igrao u prvi tim RK Kotora i bio je organizovan neki turnir povodom 50 godina kluba... I na turniru se pojavljuje prva ekipa Lovcena sa Cetinja, Metaloplastika i Crvene Zvijezde (Zvezde, izvinjavam se )... E sad... Zamislite mene koji sa 17 godina igra protiv idola i kakav su utisak na mene ostavili... U jednom napadu uzeh loptu Kapisodi, pa mi ispade, pa je uze Djukanovic, pa je uzeh i njemu i dadoh gol (tada je branio onaj lik sto je kasnije preso u Mornar, ne znam mu prezime)... To vjerovatno smijesno izgleda sad dok se chita, ali sa toliko godina to uradit, vjerujte znachi mnogo... Da ne pricham koliko noci kasnije nisam spavao nego rekonstruisao dogadjaj u glavi po 1001 put...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da se i ja pohvalim malo.
    Sergeja Trifunovica znam odlicno jer je zivio sa mojom kumom a on me upoznao i sa Vojinom Cetkovicem.Skroz su ok momci,narocito Vojin.Sergej ima svojih trenutaka hehe.
    Upoznala sam vaterpolistu Sapica i isto je ok iako sam od masu njih cula kako je uobrazen i nikakav prema meni je bio skroz ok.
    Znam ovog Gorana iz OK-benda-idemo u istu teretanu.
    U "Stupici" sam upoznala i ovog malog narodnog pjevaca Rokvica (valjda se tako preziva),sin Marinka R.
    Znala sam i Saveljica (Nebojsu-pokojnog) jer mi dodje neki rodjak.
    Uh...ne znam...ako se sjetim-dopisacu.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    upoznala - Radeta Sherbedziju (koji se digao sa nama da igra uz 'Djurdjevdan' i skoro citavo vece nastavio da djipa... odlicno izgleda sad kad se malo 'civilizovao'),Armin Van Buren-a, Ferry Corsten-a(od njega smo sestra i ja dobile indicent proposal i pobjegle odande), Kiefer Sutherland-a (u diskoteci nalecela na njega, uzasno je nizak), Vlade Divca (bash je fina jedna osoba), Pedju Stojakovica (sa kim sam se posvadjala u roku od 5 minuta jer je stoka uobrazena), Deja Savicevica (koji je izgledao kao da se 5 dana neprestano alkoholisao), Kneza (jednom daaaaaaaavno u Budvi) i Zeljka (prije cuku godina... onog ljeta kad mu je bila popularna pjesma 'Ko na grani jabuka' hahahahahahah)

    poslije koncerta bila na veceri sa citavom ekipom 'Hari Mata Hari' (josh uvjek se razvalim kad se sjetim shto nam se sve izdeshavalo tu noc)
    [size=6]Molim?![/size] :shock:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •