Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 149

Thread: Zene i muske stvari....

  1. #1
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zene i muske stvari....

    Zasto napr nema ili vrlo malo ima zena koje se razumiju i koje su glavne za neke muske stvari... napr auto industrija..... industrija oruzja... avio industrija...

    Zasto zene ne vole to ili jednostavno ne moze da im udje u glavu i da to bude dobro ... nego ako su one glavne to vazda bude nesto sto ne treba da bude.

    Napr mi muskarci se nesto pretjerano ne razumijemo u cipelice i krpice ali se razumijemo dovoljno... evo napr ima masu muskih kreatora koji su experti za te stvari dok napr zena za ovo vec navedeno nema.... Eto mozda Sabina Shmit koja je glavna na Nirburg Ring i nijedan muskarac ne moze ubit bolje vrijeme od nje... (u pitanju je pista oko planine Nirburg dje platis i puni gas vozis... sad testiraju sva novija kola na toj stazi)

    Znaci li ovo da su muskarci sposobiniji ili samo znaci da je meni dosadno?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Znaci li ovo da su muskarci sposobiniji ili samo znaci da je meni dosadno?
    Znaci da ti je dosadno...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  3. #3
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo mi je sto mislis da sam u pravu... obicno imas 250 recenica da kazes nesto sto staje u jednu... i to obicno radis kad se ne slazes sa necim... sad se izgleda slazes ali ono eto cutis pa dako prodje to nekako

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne navodiš da su ti muškarci koji se modom bave previše ženstveni. A to jes, ima stvari za koje žene nisu fizički i psihički "predodređene", i opet ima poslova za koje nisu muškarci "predodređeni", ali to ne znači da su sposobniji od žena.
    A ti i puppy ste predodređeni jedno za drugo, izgleda. Kad će ta svadba više!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi se bavimo ljepšim poslovima, a vama ostavljamo te crnjačke
    Šala na stranu - ima istine u tome što kažeš. Ne znam zašto je tako, ali statistika pokazuje da se žene baš ne bave takvim poslovima. Možda to opredeljenje - šta ću biti kad odrastem... - koje se stvara od malih nogu ima uticaja na konačnu odluku. Počnite od igračaka - djevojčice ne vole autiće, traktore, avione i sl. Samim tim ih ne interesuje kako to funkcioniše. Dok dječaci obožavaju iste i žele da nauče da llete, da saznaju kako to "radi" i sl. Onda samo vaspitnje i usmjeravanje ženske djece - književnost, jezici, pravo, ekonomija... Nekada su bile po tri žene u cijeloj generaciji na Elektro fakultetu. Danas je, Bogu hvala, situacija drugačija. Žene polako, ali sigurno mijenjaju statističke podatke kojima sada raspolažemo.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Milo mi je sto mislis da sam u pravu... obicno imas 250 recenica da kazes nesto sto staje u jednu... i to obicno radis kad se ne slazes sa necim... sad se izgleda slazes ali ono eto cutis pa dako prodje to nekako
    Ovaj put sam (i na moje iznenadjenje;p) pronasla samo jednu koja govori vise od 250...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Zasto napr nema ili vrlo malo ima zena koje se razumiju i koje su glavne za neke muske stvari... napr auto industrija..... industrija oruzja... avio industrija...

    Zasto zene ne vole to ili jednostavno ne moze da im udje u glavu i da to bude dobro ... nego ako su one glavne to vazda bude nesto sto ne treba da bude.

    Napr mi muskarci se nesto pretjerano ne razumijemo u cipelice i krpice ali se razumijemo dovoljno... evo napr ima masu muskih kreatora koji su experti za te stvari dok napr zena za ovo vec navedeno nema.... Eto mozda Sabina Shmit koja je glavna na Nirburg Ring i nijedan muskarac ne moze ubit bolje vrijeme od nje... (u pitanju je pista oko planine Nirburg dje platis i puni gas vozis... sad testiraju sva novija kola na toj stazi)

    Znaci li ovo da su muskarci sposobiniji ili samo znaci da je meni dosadno?
    sto ce ti zena koja se razumije u industriju oruzja ili avio industriju?neka misle na ove ljepse stvari
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    zato moj dobri bass3000 sto je muskarcima koji su jaci pol od Boga dato da se bave tim stvarima, a zenama koje su slabiji i ljepsi pol da se bave ljepsim stvarima. Naravno da ima muskaraca koji vole krpice iglu i konac i djevojke koje vole da cackaju po motorima.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    zato moj dobri bass3000 sto je muskarcima koji su jaci pol od Boga dato da se bave tim stvarima, a zenama koje su slabiji i ljepsi pol da se bave ljepsim stvarima. Naravno da ima muskaraca koji vole krpice iglu i konac i djevojke koje vole da cackaju po motorima.
    Jeste Shone
    I onda bi tog muskarca nazvali pesko a ta djevojka bi bila muskobanjasta :P
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  10. #10
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ma takvi muškarci se počnu ponašati previše ženstveno, pa čovjek ne može drugačije ni da ih zove, a cura koja čačka po motoru je obično mišićava.
    Last edited by nedjon; 16-06-09 at 14:09.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muci, ne bi se zalio da ne moram majstora placat
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #12
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto znam eto ona Marija Kiri u radiohemiji ... da nje nije bilo ....

    Ova Sabina na nirburg ring uopste nije muskobanjasta i nije nabildovana a umije da vozi ubija....

    Eto zene ja bih vas pohvalio odbranio ali jednostavno ne znate niste i necete...

    Puppy pa sto cemo? Sto kazu ovo?

  13. #13
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Muci, ne bi se zalio da ne moram majstora placat
    A nećeš ga zvati da ti gaće zakrpi

  14. #14
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,318
    Thanked in
    2,020 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Zasto napr nema ili vrlo malo ima zena koje se razumiju i koje su glavne za neke muske stvari... napr auto industrija..... industrija oruzja... avio industrija...

    Zasto zene ne vole to ili jednostavno ne moze da im udje u glavu i da to bude dobro ... nego ako su one glavne to vazda bude nesto sto ne treba da bude.

    Napr mi muskarci se nesto pretjerano ne razumijemo u cipelice i krpice ali se razumijemo dovoljno... evo napr ima masu muskih kreatora koji su experti za te stvari dok napr zena za ovo vec navedeno nema.... Eto mozda Sabina Shmit koja je glavna na Nirburg Ring i nijedan muskarac ne moze ubit bolje vrijeme od nje... (u pitanju je pista oko planine Nirburg dje platis i puni gas vozis... sad testiraju sva novija kola na toj stazi)

    Znaci li ovo da su muskarci sposobiniji ili samo znaci da je meni dosadno?
    mozda sve leži u činjenici da muskarci i žene pri razmišljanju koriste razlicite strane mozga.

    U medicini je odavno poznato da se muškarci i žene, prilikom obavljanja istih poslova, koriste razlicitim centrima u mozgu. Muškarci se, vecinom, koriste lijevom stranom mozga, a žene desnom. S obzirom da je svaki dio mozga zaduzen za odredjenu funkciju, jasno nam je da se upravo u toj cinjenici nalazi izvor specificnosti muškarca i žene. Lijeva strana mozga je zaduzena za brojeve, analizu, poredak, odluke, planiranje..., a desna za emocije, mastu, kreativnost, inovatorstvo, uspostavljanje veza, ukus.

    Takođe žene imaju sposobnost obavljanja više poslova istovremeno npr:
    kuvaju ručak i istovremeno telefoniraju, gledaju kroz prozor šta rade komšije i zapažaju detalje. dok su muškarci ograničeni samo na dvije aktivnosti istovremeno.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Sto znam eto ona Marija Kiri u radiohemiji ... da nje nije bilo ....
    Eh, da nije bilo njenoga Pjera da je malo pogura Ah, ta ljubav

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    .... Eto mozda Sabina Shmit koja je glavna na Nirburg Ring i nijedan muskarac ne moze ubit bolje vrijeme od nje... (u pitanju je pista oko planine Nirburg dje platis i puni gas vozis... sad testiraju sva novija kola na toj stazi)

    Znaci li ovo da su muskarci sposobiniji ili samo znaci da je meni dosadno?
    Znaci da lupetas ono sto si cuo od nekoga djeteta (bar nauci kako se nesto pravilno pise ako nista drugo, vidis vecina zena je u tome znacajno bolja od tebe).
    She is only here to annoy herself!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa evo ja sam zena pa se razumijem i u auto industriju i u oruzje a nisam muskobanjasta.
    Sto sad?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Pa evo ja sam zena pa se razumijem i u auto industriju i u oruzje a nisam muskobanjasta.
    Sto sad?
    Aaa ne, ne... onda si sigurno hermafrodit
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    onda cemo se pobit koji ce da te ozeni
    You'll Never Smoke Alone..

  20. #20
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razumijes jer ti se muz bas bas razumije draga shelly... bez ako ti nisi on Nije problem sto se razumijes no sto mislis da si zensko druze moj i ne kradi zeni juzer

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GrEsis
    Ja sam VRLO zensko A da bih se razumjela u auta i oruzje nije mi potreban muskarac da me nauci

  22. #22
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne, vjerovatno, no si rasla s međedima, ili si neđe s interneta naučila

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa tesko da na internetu mozes naucit da vozis i da pucas.
    btw, ova opaska (ili sto li je) meni nije smijesna.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Ja sam VRLO zensko
    i to KAKVO zensko
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  25. #25
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Zasto napr nema ili vrlo malo ima zena koje se razumiju i koje su glavne za neke muske stvari... napr auto industrija..... industrija oruzja... avio industrija...

    Zasto zene ne vole to ili jednostavno ne moze da im udje u glavu i da to bude dobro ... nego ako su one glavne to vazda bude nesto sto ne treba da bude.
    Meni je owo totalno blesawo. Fakat da tu ima neshto...ali swako se orjentishe prema swojim predispozicijama i onome shto woli, tj ne woli... Ne bih se slozhila sa owim da"zato shto im tezhe do mozga dolazi ne bawe se tim..."*parafraza!

    jednostawno...swak radi shta woli... Ja recimo ne umijem sa oruzhjem niti radim u avio industriji...ali ne razumijem , zashto bi to, odnosno to da imam recimo predispozicije za jezike i neke analitichke stwari u smislu recimo strateshkog planiranja znachile da sam manje sposobna od nekog mushkarca? pff... mislim da i owo sljedece sa medicinskog aspekta ima i neke weze...barem dijelom
    ---->

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    mozda sve leži u činjenici da muskarci i žene pri razmišljanju koriste razlicite strane mozga.

    U medicini je odavno poznato da se muškarci i žene, prilikom obavljanja istih poslova, koriste razlicitim centrima u mozgu. Muškarci se, vecinom, koriste lijevom stranom mozga, a žene desnom. S obzirom da je svaki dio mozga zaduzen za odredjenu funkciju, jasno nam je da se upravo u toj cinjenici nalazi izvor specificnosti muškarca i žene. Lijeva strana mozga je zaduzena za brojeve, analizu, poredak, odluke, planiranje..., a desna za emocije, mastu, kreativnost, inovatorstvo, uspostavljanje veza, ukus.

    Takođe žene imaju sposobnost obavljanja više poslova istovremeno npr:
    kuvaju ručak i istovremeno telefoniraju, gledaju kroz prozor šta rade komšije i zapažaju detalje. dok su muškarci ograničeni samo na dvije aktivnosti istovremeno.

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: muske Planika cipele br 45
    By sparco in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 25-12-08, 07:42
  2. Muske sveznalice
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 65
    Last Post: 19-09-07, 16:55
  3. Zene - tj. kad zene dignu frku, sto im je?:D
    By LadyDaytona in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 89
    Last Post: 16-12-06, 06:03
  4. Bumerang muske prevare
    By enex in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 11-03-05, 23:54
  5. muske alapace?!
    By lady blue in forum Sex i erotika
    Replies: 37
    Last Post: 05-03-05, 18:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •