Results 1 to 22 of 22

Thread: Zar su naske zene tolko nepismene da neumiju uzet "spiralu" ili kurton ???

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Zar su naske zene tolko nepismene da neumiju uzet "spiralu" ili kurton ???

    Nikao da mi udje u glavu ,da ljucka rasa se sprema ic na Mars a naske kokoske neumiju uzet kurton ili stavit spiralu ,eventualno "antibebi" pilile (kontracepciju) ??????? Ljudji moji ka da smo u Avganistan ili cesovo Africko zabaceno pleme da se nezna sto da se cini i zastiti od nezeljene trudnoce ! Jeza me uvati kad procitah ovizi tekst u stampu danasnju ,tacno ti dodje da cim cujes okle je mrsnes je u tri PM !
    Beba ugušena pa bačena
    OBDUKCIJA NOVOROĐENČETA SA DEPONIJE
    Podgorica - Beba, čije je tijelo prekjuče nađeno u smeću na gradskoj deponiji, ubijeno je odmah po rođenju i stavljeno u plastičnu kesu - utvrđeno je tokom obdukcije u Kliničkom centru u Podgorici.
    Nalaz ljekara dostavljen je policiji i u njemu se navodi da je dijete ugušeno, kao i da je najmanje šest dana bilo u kesi, prije nego je nađeno na gradskoj deponiji na Vrelima ribničkim.
    Tijelo novorođenčeta u fazi raspadanja pronašao je radnik deponije i odmah alarmirao policiju, tako da su inspektori tokom dana odmah krenuli potragu za majkom bebe.
    - Teško je nešto uraditi povodom ovog slučaja, ali uzimamo izjave kako bi na neki način mogli da uđemo u trag ženi koja je rodila to dijete - kazao je sagovornik iz policije.

    Inspektori smatraju da je beba rođena u kući ili na nekoj livadi jer su obišli sve zdravstvene ustanove i privatne ambulantne u gradu, gdje im je rečeno da nijesu imali takav slučaj.
    Prilikom obdukcije tijela bebe, koje su oskrnavili i psi, uzet je uzorak DNK-a koji će se čuvati da bi mogao da se uporedi sa biloškim tragom majke, ukoliko policija uspije da je otkrije.
    U proteklih nekoliko godina u Crnoj Gori je evidentirano nekoliko sličnih slučajeva, gdje majke nakon porođaja na svirep način ubijaju dijete, a potom ga stavljaju u kesu i bacaju..
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ja sam ipak za to da se u CG zabrane sva kontraceptivna sredstva i matraci, pa da se razmilimo ka' bubasvabe

    a ovakvih umova bolesnih ce uvijek biti...

  3. #3
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    To su već psihopate i ubice.
    Aj što ne zna za kontracepciju, ali valjda je čula za dom u Bijeloj.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #4
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzas... 30 godina bi joj dao. A ti Zvek mojne da koristis vise rijec "nepismen"

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kukuuu.......

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne 30.. nego doživotnu brate nego se gospodje izvukuju na depresiju, familiju, strah i šta ti ja znam..idioti a meni su takvi i njeni roditelji i svi ostali koji su za to znali jer joj je neko morao pomoci!! pravi brate zločinci
    A da mi je znat što bi sa onom đevojkom iz pg. što ga je u torbu stavila strva joj se ne znalo dabogda, no sigurno nedje sunča dupe po slovenskoj ili bečicima nije u spuž sigurno pi sramote jedne!!!
    Oprostite svi na ovakvom postu al mene jad i nervoza spopane kad oako nešto pročitam!

  7. #7
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..pi sva se najezim kad nesto ovako cujem..monstrum to uradio ne bi a ne mrcna majka...uh treba je podofatit malo..sramno!

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ne vjerujem ni da je u Avganistanu ovako, baciti svoje dijete, nesto za sta ustvari treba da zivis da mu bude bolje...ne znam stvarno, nema rijeci koje bi iskazale sta bi uradio takvim osobama, ali...ovdje me vise nista ne cudi, ali ozbiljno ne
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ne treba odmah žene optuživati... ima milijardu varijanti gdje nesrećnica nije ništa kriva za ovo. Dok se ne sazna istina, ne treba griješiti dušu.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa e nije kriva, u bazenu je zatrudnila ka ona Poljakinja.
    She is only here to annoy herself!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa e nije kriva, u bazenu je zatrudnila ka ona Poljakinja.
    Pričam o ubistvu djeteta.

    A za začeće - otkud znaš da nije brutalno silovana? Ne bi bilo prvi put da neko poželi da se otarasi djeteta nastalog na taj način, a često su porodice ti monstrumi.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  12. #12
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nikao da mi udje u glavu ,da ljucka rasa se sprema ic na Mars a naske kokoske neumiju uzet kurton ili stavit spiralu ,eventualno "antibebi" pilile (kontracepciju) ??????? Ljudji moji ka da smo u Avganistan ili cesovo Africko zabaceno pleme da se nezna sto da se cini i zastiti od nezeljene trudnoce ! Jeza me uvati kad procitah ovizi tekst u stampu danasnju ,tacno ti dodje da cim cujes okle je mrsnes je u tri PM !
    Beba ugušena pa bačena
    OBDUKCIJA NOVOROĐENČETA SA DEPONIJE
    Podgorica - Beba, čije je tijelo prekjuče nađeno u smeću na gradskoj deponiji, ubijeno je odmah po rođenju i stavljeno u plastičnu kesu - utvrđeno je tokom obdukcije u Kliničkom centru u Podgorici.
    Nalaz ljekara dostavljen je policiji i u njemu se navodi da je dijete ugušeno, kao i da je najmanje šest dana bilo u kesi, prije nego je nađeno na gradskoj deponiji na Vrelima ribničkim.
    Tijelo novorođenčeta u fazi raspadanja pronašao je radnik deponije i odmah alarmirao policiju, tako da su inspektori tokom dana odmah krenuli potragu za majkom bebe.
    - Teško je nešto uraditi povodom ovog slučaja, ali uzimamo izjave kako bi na neki način mogli da uđemo u trag ženi koja je rodila to dijete - kazao je sagovornik iz policije.

    Inspektori smatraju da je beba rođena u kući ili na nekoj livadi jer su obišli sve zdravstvene ustanove i privatne ambulantne u gradu, gdje im je rečeno da nijesu imali takav slučaj.
    Prilikom obdukcije tijela bebe, koje su oskrnavili i psi, uzet je uzorak DNK-a koji će se čuvati da bi mogao da se uporedi sa biloškim tragom majke, ukoliko policija uspije da je otkrije.
    U proteklih nekoliko godina u Crnoj Gori je evidentirano nekoliko sličnih slučajeva, gdje majke nakon porođaja na svirep način ubijaju dijete, a potom ga stavljaju u kesu i bacaju..
    zena mora psihicki bit bolesna da bi to uradila. nema to nikakve veze sa kontracepcijom.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    svudje a nidje
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da se to desava i kod nas!!!!!!! Ja evo vec 10 god. zivim u Njemacku i odje se nalaze ubijene bebe,svezane u kesu svaki drugi dan i sve sam govorila pa ovoga neces kod nas nac nikad,jer sam ubijedjena da mi Crnogorci imamo mnogo vise respekta pa i vece kulture za neke stvari(ka npr. ove)! Al i kod nas ima takvih bolesnih umova. Pa stvarno da ti se zgadi kakve sve osobe setaju ovom zemljom! Ada ja bi tu majku zabila u kesu i pustila je 6 dana tako da vidi nesoj sto je cinjela pa na dozivotnu robiju u samicu da bijeloga dana ne vidi izrod!!!!!!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    brzi li ste da okarakterishete nekoga a nemate POJMA o chemu se radi sem da je ubila dijete...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa e, nista visa osim toga...
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    brzi li ste da okarakterishete nekoga a nemate POJMA o chemu se radi sem da je ubila dijete...
    sad ce i tebe da okarakterisu...

  17. #17
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by devilish|je$$us View Post
    brzi li ste da okarakterishete nekoga a nemate pojma o chemu se radi sem da je ubila dijete...
    Да, у праву си.Али мислим да убити дијете нема паралелу са било чим:Тврдим да нема тога догађаја или те ситуације у којој жена може да дозволи себи да убије дијете.

  18. #18
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nzm, jeli ga ubila ona ili neko drugi, ili treci... Ali znam, sto bih uradio tome nekom za ovakav postupak...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  19. #19
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj clanak definitivno ostavlja bez teksta... ali mi niste jasni svi Vi koji sudite o dogadjaju, ja nigdje ne procitah da ga je majka ubila vec samo da je ubijeno po rodjenju... mislim u svakom slucaju tragedija ali nemojte zenu proklinjati ovdje kad se ne zna! npr.zar nije mogla treca osoba da je porodi i ugusi dijete a nju mozda zatvori, svasta se desava ima tu bezbroj solucija. Najlakse je presuditi na prvu loptu.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Да, у праву си.Али мислим да убити дијете нема паралелу са било чим:Тврдим да нема тога догађаја или те ситуације у којој жена може да дозволи себи да убије дијете.
    Potpuno si u pravu....ali pomisli samo shta moze sve da ti se desi da te dovede pa makar i do pomisli da ubijesh rodjeno dijete a ne da to actually i uradish....daleko od toga da je opravdavam,ali u afektu ti se sve stvari chine 100% neizbjezne
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 07-08-09 at 09:31.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  21. #21
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In the Middle of Primitivism!
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    Potpuno si u pravu....ali pomisli samo shta moze sve da ti se desi da te dovede pa makar i do pomisli da ubijesh rodjeno dijete a ne da to actually i uradish....daleko od toga da je opravdavam,ali u afektu ti se sve stvari chine 100% neizbjezne
    otkud znas da je ona to uradila? Moze li bit da ju je otac silovao pa i on sam to napravio? Moze li bit da je to njena majka uradila iz sramote?
    Najlakse je donositi sud o zlocinu koji je učinjen a bez da znaš ko su počinioci!

  22. #22
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogla ga je bar sahranit , a ne pravo na kontejner

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 501
    Last Post: 27-02-07, 18:16
  2. "Mikijev zabavnik" ("Dan"), nije objavio stav americke vlade !!!
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 19-04-05, 08:35
  3. "Drolja","laka zhena","droksa"
    By Shelly in forum Ženski kutak
    Replies: 73
    Last Post: 26-02-05, 12:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •