Page 3 of 54 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1333

Thread: Euroleague 2009/10

  1. #51
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u cemu je fora sa tim? Da ste htjeli da dodjete do karata, dosli bi...

  2. #52
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Alkaida ili Komanda, potpuno je svejedno, kompletan si idiot. Pa hajde pusti te snimke da vidimo i mi Grobari, posto to ne znamo.
    pazi ovo druze,idiot moze bit samo neko ko kachi slike svoje,i svoje grupe,sa sve transom na fb,i imenom lokala dje blejite...E to je glupost,predpostavljam da si ti taj,al nebitno,uglavnom znash o chemu pricam...a za karte sam ti odg,kad mi potvrdish odje pred svima da je vasa uprava rekla da ce im dati karte,tek onda cu ti dat snimke,da ti se svi smiju odje,do tad sklanjaj te slike sa fb jer vam se i tu smiju

  3. #53
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alkaida View Post
    pazi ovo druze,idiot moze bit samo neko ko kachi slike svoje,i svoje grupe,sa sve transom na fb,i imenom lokala dje blejite...E to je glupost,predpostavljam da si ti taj,al nebitno,uglavnom znash o chemu pricam...a za karte sam ti odg,kad mi potvrdish odje pred svima da je vasa uprava rekla da ce im dati karte,tek onda cu ti dat snimke,da ti se svi smiju odje,do tad sklanjaj te slike sa fb jer vam se i tu smiju
    Ja ne kacim slike nikad i nigdje. A, ime lokala i bilo sta mozemo bilo gdje jer nam ne moze niko nista u Nk a i sire.

    Kao sto sam i pretpostavio lazes oko karata. Nebitno, od tebe nista suvislo nisam ni ocekivao. Sta hoces da nabavim? Mozda oporuku Ace Nikolica. Nemoj vise da nas gnjavis glupostima. Ne znam sto se uopste javljas na ovaj pdf, pisi negdje gdje tvoj klub igra(ako negdje igra).

  4. #54
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci vi kad idete na neko gostovanje zovete upravu tog tima sa kojim igrate da vam daju karte? I ako vam oni ne daju, onda odustajete od toga? Ok, to je za postovanje...

    Ne znam sta to postoji na fb sto nas moze ugroziti ili slicno?

  5. #55
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ja ne kacim slike nikad i nigdje. A, ime lokala i bilo sta mozemo bilo gdje jer nam ne moze niko nista u Nk a i sire.

    Kao sto sam i pretpostavio lazes oko karata. Nebitno, od tebe nista suvislo nisam ni ocekivao. Sta hoces da nabavim? Mozda oporuku Ace Nikolica. Nemoj vise da nas gnjavis glupostima. Ne znam sto se uopste javljas na ovaj pdf, pisi negdje gdje tvoj klub igra(ako negdje igra).
    ahhaha,pa znam da ne moze,takvi ste vi,preludi...kad vam je jedan pumpash mogao ono napravit,sta bi vam tek mladja ekipa jugopetrola napravila od lokala to sam i ochekivao..da ne odgovorish na moje pitanje,svi su vidjeli cime se bavish kad odluchish da kazesh ''jeste,uprava je rekla da ima karata za gostujuce nabvijace,i uci ce u halu'' ja cu ti odg,do tad...jugopetrol vreba

  6. #56
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alkaida View Post
    ahhaha,pa znam da ne moze,takvi ste vi,preludi...kad vam je jedan pumpash mogao ono napravit,sta bi vam tek mladja ekipa jugopetrola napravila od lokala to sam i ochekivao..da ne odgovorish na moje pitanje,svi su vidjeli cime se bavish kad odluchish da kazesh ''jeste,uprava je rekla da ima karata za gostujuce nabvijace,i uci ce u halu'' ja cu ti odg,do tad...jugopetrol vreba
    A, odakle se ti moronu javljas? I od koga treba da se krijemo? Od tebe i morona slicnih tebi?
    Moronu, kao sto sam i ocekivao, sam si sebe uhvatio u lazi. Niste ni pomisljali da dodjete na utakmicu Partizan-ciganijakos, meni se cini da je bio februar mjesec, pa je mozda prehladno bilo za ciganstura da se pojave tada. Ali, i ti kao i ostali cigani imate neke svoje razloge, i uvijek cete ih iznaci. Samo, ako vec nesto kazes, budi jednom covjek pa ispostuj. Ali ne, ostajes vjeran svojima

  7. #57
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    A, odakle se ti moronu javljas? I od koga treba da se krijemo? Od tebe i morona slicnih tebi?
    Moronu, kao sto sam i ocekivao, sam si sebe uhvatio u lazi. Niste ni pomisljali da dodjete na utakmicu Partizan-ciganijakos, meni se cini da je bio februar mjesec, pa je mozda prehladno bilo za ciganstura da se pojave tada. Ali, i ti kao i ostali cigani imate neke svoje razloge, i uvijek cete ih iznaci. Samo, ako vec nesto kazes, budi jednom covjek pa ispostuj. Ali ne, ostajes vjeran svojima
    u lazi? ne vidim ni jednu laz u mom predhodnom postu,samo cisto sprdanje,i to opravdano bila je poledica velika i bas je hladno bila,a osim hladnoce,njihova srca je zavejao i strah od grobara i pune hale ,zato nisu dosli to je sigurno
    p.s. vjeran svojima? nisam cigan

  8. #58
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alkaida View Post
    u lazi? ne vidim ni jednu laz u mom predhodnom postu,samo cisto sprdanje,i to opravdano bila je poledica velika i bas je hladno bila,a osim hladnoce,njihova srca je zavejao i strah od grobara i pune hale ,zato nisu dosli to je sigurno
    p.s. vjeran svojima? nisam cigan
    A, jel? Pa koji si ti *****, ako nisi cigan? Vjerovatno niko. I nista.
    Uvijek si na granici neke zbilje i sprdanja, mozda je to tvoje mentalno stanje, ako jeste, izvinjavam se, ne bih se nikad sa takvima salio.

  9. #59
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    A, jel? Pa koji si ti *****, ako nisi cigan? Vjerovatno niko. I nista.
    Uvijek si na granici neke zbilje i sprdanja, mozda je to tvoje mentalno stanje, ako jeste, izvinjavam se, ne bih se nikad sa takvima salio.
    u tome je poenta,sve ce biti zavijeno u formu neformalnosti i zbilje,procheshljane smajlijima sumnjivog porijekla ne ozbiljno,nisam cigan,ni jugopetrol,tako da nemate sta da brinete oko facebooka nemate?...mislim,sto znam,mozda i imate
    Last edited by alkaida; 08-01-10 at 21:52.

  10. #60
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bi li mogao da kazes par rijeci o sebi? Mislim na koju foru si toliko opterecen nama da pratis grupe na fb-u? :roll:

    I jos, sta radis na temi Evroliga??

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O čemu vi ljudi.. tema Evroliga.. TOP 16
    Navijačke sprat niže
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  12. #62
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    A bi li mogao da kazes par rijeci o sebi? Mislim na koju foru si toliko opterecen nama da pratis grupe na fb-u? :roll:

    I jos, sta radis na temi Evroliga??
    bio je to fin ljetnji dan,kad me majka donijela na svijet...30 god kasnije,ja uspijevam da zezam grobare,kao jednu od najugrozenijih vrsta planete...kako to uspijevam ? nije mnogo teshko,jer su nesnalazljivi imam plavu kosu,plave oci,lud sam maximalno,al posebno posle 12h sam najzajebaniji...eto tako...nisam pratio,nego je sastavljena lista ''fb bisera'' na jednom forumu ,dje je vasha grupa zauzela veoma kvalitetno 2 mjesto...eto tako ..

  13. #63
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alkaida View Post
    u tome je poenta,sve ce biti zavijeno u formu neformalnosti i zbilje,procheshljane smajlijima sumnjivog porijekla ne ozbiljno,nisam cigan,ni jugopetrol,tako da nemate sta da brinete oko facebooka nemate?...mislim,sto znam,mozda i imate
    A, cuti avetinjo jedna zaludna. Idi bavi se bilo cime, ako imas uopste nesto. Necu ti vise bilo sta odgovarati. Dovoljan si samom sebi, sa tobom je izlisna bilo kakva prica.

  14. #64
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A brisite ova dva maloumnika sto upropastise ovu temu...

    Partizan je minimum 3-ci u grupi, moze cak i da zavrsi 2-gi ako Unikaha izgubi od Litvasa (izgledi su veliki jer Litvusu treba ta pobjeda) a Olimpijakos je svejednako prvi
    ---Chelsea Fc---

  15. #65
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A idu li grobari u Pirej sledece nedelje?

  16. #66
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    olympiakos u pioniru 0(nula) karata!!!
    http://www.oaza.rs/sport/delije/inc/...like=4&broj=23

  17. #67
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dule na konferenciji: "U Litvaniji nam je Špankinja svirala 11 faulova u napadu, ali se ja nisam drao, pošto ne mogu da vičem na ženu."
    kakav je ovo Bog!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  18. #68
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    +30 vruce u januaru jbm ti.. :P
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  19. #69
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    olimpija otpustila najboljeg i najskupljeg igraca becirovica..

    u ugovoru stojala klauzula ako ne prodju dalje u evroligi da klub moze da otpusti igraca, sto su i ucinjeli jer nisu mogli vise da ga placaju...
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ta olimpija se tako prosula ovu sezonu da mi ih je zao. prvo super skupi becirovic pa onda trener koji je, da bi se posvetio potpuno olimpiji, dao ostavku na mjesto selektora vise nego dobre reprezentacije slovenije. sad im jedino ostaje nlb ligu i to bez becirovica, a za domace nemaju ja mislim ozbiljnog konkurenta.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  21. #71
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sa kim je ostalo olimpiji da odigra u evroligi jos jedan mec ?
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #72
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gostuju Lotomatici u Rimu.
    A dbr,sad bi bilo lijepo da Becirovic potpise za Partizan i da Dule iz njega izvuce maksimum

    Ta Olimpija uopste nije losa, ima 5-6 fenomenalnih igraca ,igraca za Evroligu ,ali sta im se desava to ne znam
    ---Chelsea Fc---

  23. #73
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gostuju Romi, ali su vec ispali... A nece se plasirati ni medju 4 u nlb, gdje je onaj lik sto je dugo vremena pricao kako ce Olimpija sve poosvajati?

  24. #74
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa becirovic je imao izbor na pocetku sezone partizan ili olimpija... sad bi mekalebu mogao samo vodu da nosi
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  25. #75
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobila Cibona-Partizan 69-59 ,Partizan igrao bez Marica,a i predlagao sam danas po kladionici taj fix za visok ulog jer ja mislim da Dule uopste ne forsira mnogo u Nlb ,pobjedjuje se ono sto se od njih ocekuje, i u Pioniru rutinski, vazno je samo mjesto na Final 4 a tad je vec druga prica!
    ---Chelsea Fc---

Page 3 of 54 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Euroleague 2008/2009
    By mishko_ajkula in forum Ostali sportovi
    Replies: 380
    Last Post: 03-05-09, 22:58
  2. Pes 2009
    By night_silence in forum Game Server CG
    Replies: 281
    Last Post: 02-04-09, 18:57
  3. Fantasy Euroleague
    By Bunny Rabbit in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 15-11-07, 08:54
  4. Nba Live 07 - Euroleague 07
    By AcaKac in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 02-08-07, 22:21
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •