View Poll Results: Ko osvaja Svjetsko prvenstvo?

Voters
180. You may not vote on this poll
  • Mađarska

    6 3.33%
  • Crna Gora

    111 61.67%
  • Hrvatska

    10 5.56%
  • Srbija

    35 19.44%
  • Australija

    4 2.22%
  • SAD

    3 1.67%
  • Italija

    0 0%
  • Španija

    5 2.78%
  • Neko drugi

    6 3.33%
Page 88 of 91 FirstFirst ... 38788485868788899091 LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 2273

Thread: Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009

  1. #2176
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene su Srbi podsjetili na naše u Malagi!
    Srce, zajedništvo, želja, hrabrost ...
    Valjda i mi povratimo gore navedeno i ponovo krenemo u osvajanje svijeta...
    Libertas

  2. #2177
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tony_m View Post
    Zajebavas li me to pa ne vidis da sam bio ironican??? Eh, razocarao si me sad...
    samo preleceh preko tvog posta i vidjeh to "nezasluzeno" pa reko da prokomentarisem...

    inace moze i forumska verzija mica aleksic shalalalala jebo miska ajkulu shaaalaalalala

  3. #2178
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Naprotiv srecan sam,bar onoliko koliko si ti bio kad je CG ispala........
    mene za ovaj blesavi sport (sa najslobodnijim tumačenjem pravila na svijetu, maltene savjetodavnim) koji se igra u 3 i po države zabolje otprilike kao i za lanjski snijeg, no mi je zato merak posmatrat paljevine i skrivene miškiće_ajkulice poput tebe kako se jedete kad Srbija osvoji svjetsko prvenstvo sa gomilom djece.

    i to još u momentu kad ste se u roku nekoliko mjeseci napalili da ste neko i nešto u ovom sportu i primili da to nekog u svijetu zanima.

  4. #2179
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaka cast!!! Bogami srbi nocas odrzase cas iz srcanosti i borbenosti. Kakav mec, jedan od boljih koje sam gledao. Udovicic je ludak ludi, neki se ne usudjuju da sutnu onakve udarce ni na treninzima Sudije su bile cini mi se korektne, ne bih rekao da je bilo ko ostecen tu, za razliku od polufinala. Sto se tice trenera Udovicica, ko kaze da je on unistio Srpski vaterpolo pojma nema, jesu momci veliki borci ali bez dobre taktike ne moze biti ovakvog rezultata. On je bio vrlo skroman u izjavama pred prvenstvo, i to je mnogo bolje nego kao sto su nasi radili, obecase sigurnu medalju pa trt! Udovicicu svaka cast za to sta je napravio sa ovako mladom ekipom.

    misko ajkula i ekipo, samo neka ste zdravo, ali treba da znate da tolika kolicina frustracija na dugi rok moze dovesti do ozbiljnih mentalnih poremecaja, paranoje i shizofrenije, a mi vas posle necemo lijeciti. Pokrijte se usima i cutite kad nemate nista pametno da kazete. Niste vi nista veci Crnogorci od nas koji smo nocas navijali za Srbiju.


    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Mislim da se nije još desilo da reprezentacija koja je 4-5 favorit za zlato, osvoji isto!
    Jeste, bio je jedan slican slucaj prosle godine u Malagi.

  5. #2180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogami je našijem ajkulama ova pobjeda Srba večeras - makar mali dodatni šamar; da im do-jučerašnji saborci pokažu kako se ipak moglo do pobjede voljom, željom, srcem i dušom... Nije našijem ajkulama u bazenu ništa falilo do srce - ali kad ti to fali - onda ti zalud sve ostalo... i kondicija i vještina i iskustvo i podrška sa tribina... :?

  6. #2181
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by August Dominus View Post


    Sad imamo sve medalje: 1 zlatnu, 4 srebrne i 1 brončanu (ne računam Mediteranske igre i male turnirčiće). Konačno niz s medaljama na nekom natjecanju!

    Još sljedeće godine EP na kojem smo domaćini i vjerojatno ćemo imat neku medalju, SK na kojem nije problem osvojiti odličje jer tamo ide prvih 8 s ovog SP, sve slabiji od nas, malo Španjolska i Srbija bljesnule na ovom natjecanju inače smo kvalitetniji i vjerojatno osvajamo. Nadam se da se liječi kompleks četvrtih mjesta (1/11 osvojenih bronci). SL - neka medalja, malo tko nas može iznenaditi.
    Popije nesto, tresu ti se ruke kad kuckas.

  7. #2182
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    mene za ovaj blesavi sport (sa najslobodnijim tumačenjem pravila na svijetu, maltene savjetodavnim) koji se igra u 3 i po države zabolje otprilike kao i za lanjski snijeg, no mi je zato merak posmatrat paljevine i skrivene miškiće_ajkulice poput tebe kako se jedete kad Srbija osvoji svjetsko prvenstvo sa gomilom djece.

    i to još u momentu kad ste se u roku nekoliko mjeseci napalili da ste neko i nešto u ovom sportu i primili da to nekog u svijetu zanima.
    Ja mislim da si se bas ti najvise popalio......

  8. #2183
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Cestitke ovima sto su osvojili prvo mjesto i ovima sto osvojili drugo mjesto ..sinisam da te zamolim da ne dajes izjave ispred cijele jedne nacije koliko je ko za koga srecan...mani se euforija..jes taman sam srecan onoliko koliko su tamo neki bili srecni kad smo mi postali prvaci Evrope..a bjezzz oli...ja mislim da je vise od pola CG navijalo za SPance samo zbog onih serija spanskih (ahahahha).... Sve u svemu je..be..s finale bez Crne Gore to je onda KRNJE finale
    Last edited by Montenegrino-CT; 01-08-09 at 22:57.

  9. #2184
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    sada se neki cude sto navijamo protiv srbije, koliko god se trudio da navijam za te momke, kojima uzgred, svaka cast na zasluzenom zlatu, ne mogu kada vidim koliko retarda navija za srbiju, ljutite se ili ne ali na mogu da budem u drustvu likova koji jedva cekaju da nekoga napuse kada imaju i najmajni povod za to, ta gamad kojima smo dali parce ljeba da ne skapaju od gladi 90-ih godina, kada su ko ***** bjezalli do hrvata i bosanaca, sada bi da napusavaju, vakjda su to kompeski koje tako pokusavaju da izbrisu, ali jadovi juce, danas, zadovijek...ne zelim da se sspustam na taj prizemni nivo i da polemiseem sa njjima, ali radje cu navijati za bilo koga samo ne za one sa zbog kojih bi i na tren bio u njihovom drustvu, cak i virtuelnom, ostalima naravno cestitke.

    Steta sto nema dopunske nastave u avgustu, da nas ne zamlacujes ovdje.
    Je li, da li si u osnovnoj po novom, ili starom programu?

  10. #2185
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesto razmisljam, tacno ovaj misko nece nikad imat' mira od srbije. taman je pocinuo od djokovica, i tenisa, evo odbojka svetska liga, evo sad vaterpolo pa plivanje. Jedno pusti drugo 'uvati.

  11. #2186
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ni na nebu ni na zemlji View Post
    nista novo na ovaj forum
    hehehehheheheh
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  12. #2187
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Čestitam srbiji na osvojenom prvom mjestu... mada utakmicu sam posmatrao bez ikakvih emocija (i kad je CG igrala, nije me nešto bilo stalo, i prošle god. kad smo osvojili zlato bilo mi je milo vidjet ih tamo ali opet nisam nešto bio zainteresovan) jer ne mogu smislit' vaterpolo kao igru, jer tu sudije odlučuju ko će pobjediti, praktično... i nema uopšte nekih konkurenata. više volim košarku i fudbal da pratim, jer je to prava promocija kako naše tako i svačije zemlje...
    pozdrav, i nemojte se toliko prepucavat i mrzjet, nema smisla.

  13. #2188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Svaka cast!!! Bogami srbi nocas odrzase cas iz srcanosti i borbenosti. Kakav mec, jedan od boljih koje sam gledao. Udovicic je ludak ludi, neki se ne usudjuju da sutnu onakve udarce ni na treninzima Sudije su bile cini mi se korektne, ne bih rekao da je bilo ko ostecen tu, za razliku od polufinala. Sto se tice trenera Udovicica, ko kaze da je on unistio Srpski vaterpolo pojma nema, jesu momci veliki borci ali bez dobre taktike ne moze biti ovakvog rezultata. On je bio vrlo skroman u izjavama pred prvenstvo, i to je mnogo bolje nego kao sto su nasi radili, obecase sigurnu medalju pa trt! Udovicicu svaka cast za to sta je napravio sa ovako mladom ekipom.

    misko ajkula i ekipo, samo neka ste zdravo, ali treba da znate da tolika kolicina frustracija na dugi rok moze dovesti do ozbiljnih mentalnih poremecaja, paranoje i shizofrenije, a mi vas posle necemo lijeciti. Pokrijte se usima i cutite kad nemate nista pametno da kazete. Niste vi nista veci Crnogorci od nas koji smo nocas navijali za Srbiju.




    Jeste, bio je jedan slican slucaj prosle godine u Malagi.
    moguce da mi nemamo pojma, ali su udovicicevu strucnost ocjenili mnogo bolji poznavaoci vaterpola i od tebe i od mene. ovdje je pobjedila srcanost i volja, a ne udoviciceva taktika. mada je i opste poznato kako se taktika kod udovicica pravi
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  14. #2189
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    ne mogu smislit' vaterpolo kao igru, jer tu sudije odlučuju ko će pobjediti, praktično...
    Ovo je istina za vaterpolo koji je prevagnuo na prvenstvu. Ponadah se da smo to prevazišli, ali kad sam vidio igru maltene svih sem CG... užas.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  15. #2190
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Mole se forumasi sa krvnom grupom AB da se hitno jave u Klinicki centar. Forumas Misko Ajkula digao ruku na sebe posle briljantne titule Srbije.

  16. #2191
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Steta sto nema dopunske nastave u avgustu, da nas ne zamlacujes ovdje.
    Je li, da li si u osnovnoj po novom, ili starom programu?
    je li ovo trebalo da bude smijesno ili uvredljivo sto se gluposti tice, tu si poogodio ali nisam siguran da ti je to bio cilj, bilo kako bilo zivio ti meni :dring:
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  17. #2192
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    moguce da mi nemamo pojma, ali su udovicicevu strucnost ocjenili mnogo bolji poznavaoci vaterpola i od tebe i od mene. ovdje je pobjedila srcanost i volja, a ne udoviciceva taktika. mada je i opste poznato kako se taktika kod udovicica pravi

    Mogu "strucnjaci" zajedno sa tobom i sa mnom da pricaju sta god oce, ali znanje trenera se mjeri rezultatima, a ne pricom ne znam ni ja cijom.

  18. #2193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Mogu "strucnjaci" zajedno sa tobom i sa mnom da pricaju sta god oce, ali znanje trenera se mjeri rezultatima, a ne pricom ne znam ni ja cijom.
    jeste, ali kad znas kako stoje stvari u ekipi i ko smislja taktiku, koga slusaju igraci, onda vidis i drugu stranu medalje. nego da ne kvarimo ovu medalju tom pricom.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  19. #2194
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    je li ovo trebalo da bude smijesno ili uvredljivo sto se gluposti tice, tu si poogodio ali nisam siguran da ti je to bio cilj, bilo kako bilo zivio ti meni :dring:
    Glupost su tvoji postovi u kojima prozivas nas koji navijamo za klubove iz Srbije, ili za Srbiju. Tvoj nick govori da si navijac Buducnosti, iz PG si, a javljas se na navijackom topiku. Pa, kad je vec tako, zasto prvo ne ubijedis onu ekipu Varvara da ne navija za Srbiju, a koja je bila na vaterpolu u PG?

  20. #2195
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Herceg Novi, Boka Kotorska
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    buba maro, slazem se sa tobom da ovo nije udovicicev uspjeh, ja znam, ja sam ga najvise pljuvao ovdje, ovo su momci na stravicnu borbenost i zelju izvukli.

    ali moram ipak reci da je povukao par dobrih poteza. trazio je tajmaute kada to treba, bodrio je ekipu (sto nikad nije smio kad je sapic bio u njoj), dobro je postavio taktiku za blokiranje pereza, spansku igru sa dva centra... stvarno ne znam sta bi zamjerio nocas.
    mozda je trebao da smiri ekipu da bolje odigraju zavrsnicu, ali jbga sad.

  21. #2196
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    koji se igra u 3 i po države zabolje otprilike kao i za lanjski snijeg

    u tri ipo drzave pa ovo prvijenstvo ti je pokazalo da se igra u cijeli svijet, konkurencija jaca nego ikad, vaterpolo je najljepsi kolektivni sport na svijetu, to sto ga ti nisi nikad igrao i nemas pojma o njemu govori o tebi a ne o vaterpolu.



    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    jer ne mogu smislit' vaterpolo kao igru, jer tu sudije odlučuju ko će pobjediti, praktično... i nema uopšte nekih konkurenata.

    nije istina, sudije odlucuju jednako koliko li u kosarci, rukometu... nema konkurenata?? ma jok 10 tak maltene izjednacenih reprezentacija...

  22. #2197
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    moguce da mi nemamo pojma, ali su udovicicevu strucnost ocjenili mnogo bolji poznavaoci vaterpola i od tebe i od mene. ovdje je pobjedila srcanost i volja, a ne udoviciceva taktika. mada je i opste poznato kako se taktika kod udovicica pravi

    pusti tenisera nek se i odje pravi pametan...

  23. #2198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Independent Boka View Post
    buba maro, slazem se sa tobom da ovo nije udovicicev uspjeh, ja znam, ja sam ga najvise pljuvao ovdje, ovo su momci na stravicnu borbenost i zelju izvukli.

    ali moram ipak reci da je povukao par dobrih poteza. trazio je tajmaute kada to treba, bodrio je ekipu (sto nikad nije smio kad je sapic bio u njoj), dobro je postavio taktiku za blokiranje pereza, spansku igru sa dva centra... stvarno ne znam sta bi zamjerio nocas.
    mozda je trebao da smiri ekipu da bolje odigraju zavrsnicu, ali jbga sad.
    za jednu ekipu koja ide na najveca odlicja, par dobrih poteza je malo. takvoj ekipi treba vrhunski trener. srbija definitivno ima takve strucnjake, ali ocigledno nisu podobni iz odredjenih razloga. nego, to nije tema, pogotovo ne sad dok se narod raduje.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  24. #2199
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    u tri ipo drzave pa ovo prvijenstvo ti je pokazalo da se igra u cijeli svijet, konkurencija jaca nego ikad, vaterpolo je najljepsi kolektivni sport na svijetu, ......
    Evo da se slozim sa Mishkom.

  25. #2200
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I nevjerovatno. misko ne prestaje da iznenadjuje, govoreci o odlicnoj konkurenciji i sa svim naj atributima o vaterpolu, ne sluteci da time samo uvelicava ovaj trijumf srbije.

Page 88 of 91 FirstFirst ... 38788485868788899091 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. svjetsko prvenstvo afrika 2010
    By Tote a.k.a Qler in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 12:52
  2. Svetsko prvenstvo u vaterpolu 2007
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 225
    Last Post: 05-04-07, 23:49
  3. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  4. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  5. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •