View Poll Results: Ko osvaja Svjetsko prvenstvo?

Voters
180. You may not vote on this poll
  • Mađarska

    6 3.33%
  • Crna Gora

    111 61.67%
  • Hrvatska

    10 5.56%
  • Srbija

    35 19.44%
  • Australija

    4 2.22%
  • SAD

    3 1.67%
  • Italija

    0 0%
  • Španija

    5 2.78%
  • Neko drugi

    6 3.33%
Page 20 of 91 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast
Results 476 to 500 of 2273

Thread: Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009

  1. #476
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Mađarska - Njemačka 7:7

    Nijemci imaju pogodak više (razlika u pogocima) i ako prekosutra dovoljno uvjerljivo pobjede Kanadu može bit da Mađari budu drugi u skupini. Kako bih volio...

  2. #477
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se stvarno da nije kalkulisanje, svakome se moze desiti los dan..Psihicki te ubija kad protivnicki golman sve brani, kad onako uvale peterac iz drugog pokusaja i onda povratka nema...Bice bolje!Samo lagano, najbolji smo!!!

  3. #478
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne treba paničit. znamo svi kakve igrače ima CG, a to znaju i ostale reprezentacije!!!

  4. #479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,967
    Thanks Thanks Given 
    4,810
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Daj ljudi ne sprdajte se, KLASICNO pustanje!!! Ada sutevi su bili presmijesni, cijela utakmica je djelovala izrezirano.... Sigurno nisu planirali s onoliko razlike da izgube al jbg... Vjerujem da bi pred ovakvim rasporedom svaka reprezentacija kalkulisala pa i nasa!

  5. #480
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    * Rumunjska - Italija 6:5

    Italija sad sigurno 3. u skupini, SAD ili Rumunjska bit će 1.

  6. #481
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li neko ko nam može doć u 1/8 finala???

  7. #482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    zna li neko ko nam može doć u 1/8 finala???
    Kanada, sigurno.
    Talijani izgubili od rumuna, madjari remizirali, sad se sve iskomplikovalo...
    Cini mi se da ce srbi na talijane vec u 1/8 finala!
    I isto tako mi se cini da se sad Hrvatskoj zrijeb malo otvorio, u 1/4 finalu dobijaju boljeg iz meca Australija-Rumunija!
    P r i m o r a c

  8. #483
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,967
    Thanks Thanks Given 
    4,810
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Imam osjecaj da cemo tako da "izdusimo" na ovaj Brazil

  9. #484
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Peuro je izostavio Damjana da bi Radovic zakucio penziju od drzave,(ako se osvoji medalja) to mu je bio izgovor.Informacija je 100000000000000000% istinita.

  10. #485
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mnogo bitno jesmo li pustili ili ne,najvaznije je da imamo cist put do finala i to moramo da iskoristimo.

  11. #486
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Herceg Novi, Boka Kotorska
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gdje si to cuo? ako je tako, onda se ovoj ekipi ne pise dobro. ja sam mislio da je pero iznad toga.

  12. #487
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    remi madjara moze ih dovest sada na nas, ako madjari budu drugi igrace sa spanijom pa protiv nas ako prodju...

    najgori scenario koji mogu da zamislim, buduci da uvjek navijam protiv srbije, jeste: da srbija dobije australiju a njemacka bude prva u svojoj grupi i u tom slucaju srbima bi bio olaksan put do polufinala preko italije i njemacke, naravno u polufinalu bi ih cekala hrvatska i tu bi im bio kraj...
    Last edited by mishko_ajkula; 23-07-09 at 03:06.

  13. #488
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    vala ako madjari hoće nas, prije nego bilo koga drugoga - tu smo. pa ko što ponese

  14. #489
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeeeee,znači sad je priča da smo puštili,ali nas zajebashe drugi jer su i oni kalkulisali,stvarno vam zavidim na opuštenosti ali ne i na znanju o vaterpolu....
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  15. #490
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    remi madjara moze ih dovest sada na nas, ako madjari budu drugi igrace sa spanijom pa protiv nas ako prodju...

    najgori scenario koji mogu da zamislim, buduci da uvjek navijam protiv srbije, jeste: da srbija dobije australiju a njemacka bude prva u svojoj grupi i u tom slucaju srbima bi bio olaksan put do polufinala preko italije i njemacke, naravno u polufinalu bi ih cekala hrvatska i tu bi im bio kraj...
    Sto ne promijenis nick u Miskec?

    Nego, posto me ne zanima niko osim Srbije, kakva je ovo sad sitacija, posto su Madjari remizirali?

  16. #491
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    .. buduci da uvjek navijam protiv srbije,..
    Pošteno s tvoje strane!
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  17. #492
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Peuro je izostavio Damjana da bi Radovic zakucio penziju od drzave,(ako se osvoji medalja) to mu je bio izgovor.Informacija je 100000000000000000% istinita.
    nemam riječi..........
    što je najjače sad će se opet naći neko da ga brani....
    kao što cattaro reče-novinski natpisi očekivano tipa-qrva sudbina se s nama poigrala,no se nadamo neće više!(100000x rekoh da neću čitati naše novinske,sportske strane o vaterpolu-ovo sam samo zbog cattara )
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  18. #493
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Od vas što ovako pričate o reprezentaciji očekujem da sjutra, kad budete imali priliku za to, stignete do zacrtanog cilja 10 puta težim umjesto lakšim putem, pa da pokažete kolike ste patriote i radnici.

  19. #494
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Od vas što ovako pričate o reprezentaciji očekujem da sjutra, kad budete imali priliku za to, stignete do zacrtanog cilja 10 puta težim umjesto lakšim putem, pa da pokažete kolike ste patriote i radnici.
    shvatam prijatelju,i niko to ne traži,ali ako mi neko kaže da je normalno da igrač nije toliko voljan ljeti da igra za reprezentaciju već bi da se posveti porodici i odmoru,a i nije adekvatno plaćen-to mi nekako nije patriotski,
    takođe ako mi neko kaže da je puštio da CG izgubi nešto protiv nekoga-takođe mi ne zvuči patriotski kakva god namjera iza toga stoji.
    ali eto,kao što rekoh u nekom pređašnjem postu-mišljenje ne mijenjam ali priznajem da je većina u pravu
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  20. #495
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otvoren nam je put do finala.Definitivno smo bolji od Amera, Španaca...
    Sve zavisi od nas.
    Ako ne uđemo u finale , nema nikakvog opravdanja.
    Krivac će biti PETAR POROBIĆ I IGRAČI KOJE JE POVEO!
    Nepojmljivo mi je da ne vodi jedinog ljevorukog igrača na prvenstvo u Rimu...
    Ako ne uđemo u finale i ako ne bude kritike zbog toga onda smo mi nacija za analizu.
    Znači kada pobjedimo sve uzdižemo u nebesa a kada izgubimo onda se nađe nemušto opravdanje i kaže biće bolje.
    Nema odgovornosti, a to je ono što je opasnije od bilo čega.
    Dovoljno je bilo slušati Đurkovića!
    Taj čovjek zbog svog umišljenog patriotizma nikada neće ni jednu jedinu riječ reći loše za Porobića iako je imao na tone razloga ...
    Libertas

  21. #496
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pošto čovjek reče da je 1000000000% info istinita jeli patriotski povesti igrača od 20 godina na SP da bi imao penziju?
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  22. #497
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Otvoren nam je put do finala.Definitivno smo bolji od Amera, Španaca...
    Sve zavisi od nas.
    Ako ne uđemo u finale , nema nikakvog opravdanja.
    Krivac će biti PETAR POROBIĆ I IGRAČI KOJE JE POVEO!
    Nepojmljivo mi je da ne vodi jedinog ljevorukog igrača na prvenstvo u Rimu...
    Ako ne uđemo u finale i ako ne bude kritike zbog toga onda smo mi nacija za analizu.
    Znači kada pobjedimo sve uzdižemo u nebesa a kada izgubimo onda se nađe nemušto opravdanje i kaže biće bolje.
    Nema odgovornosti, a to je ono što je opasnije od bilo čega.
    Dovoljno je bilo slušati Đurkovića!
    Taj čovjek zbog svog umišljenog patriotizma nikada neće ni jednu jedinu riječ reći loše za Porobića iako je imao na tone razloga ...
    slažem se-da i zlato osvojimo(u tom slučaju bih mu oprostio) ali bi mi ostalo nelogično ne povesti Crepulju(lijevak) a nikad mi niko neće objasniti zašto nema najboljeg igrača fajnal fora u Rijeci(nezvanično) Tonija Petrovića?????????
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  23. #498
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Otvoren nam je put do finala.Definitivno smo bolji od Amera, Španaca...
    Sve zavisi od nas.
    Ako ne uđemo u finale , nema nikakvog opravdanja.
    Krivac će biti PETAR POROBIĆ I IGRAČI KOJE JE POVEO!
    Nepojmljivo mi je da ne vodi jedinog ljevorukog igrača na prvenstvo u Rimu...
    Ako ne uđemo u finale i ako ne bude kritike zbog toga onda smo mi nacija za analizu.
    Znači kada pobjedimo sve uzdižemo u nebesa a kada izgubimo onda se nađe nemušto opravdanje i kaže biće bolje.
    Nema odgovornosti, a to je ono što je opasnije od bilo čega.
    Dovoljno je bilo slušati Đurkovića!
    Taj čovjek zbog svog umišljenog patriotizma nikada neće ni jednu jedinu riječ reći loše za Porobića iako je imao na tone razloga ...
    Ej...ko je krivac...i ko je kriv pojedinacno je sasvim nebitno...ne budimo kao sto smo do sad bili u ondasnjoj jugi pa u srbija i crna gora...naviknemo se na medalje,posebno zlato.pa kad se ne uzme onda kriv ovaj kriv onaj..ajde NE PRDNJAVITE VISE...Ja ne mogu niti cu zamjeriti ili traziti krivca cak i da ih ima...jer nema potrebe...ovi momci zasluzuju dok god igraju da se cijene i postuju bez ijednog komentara ili naslova u novinama pogrdnim ili upucene kritike,ko to uradi taj nema pojma niti o sportu niti o novinarstvu,a vi navijaci nemate pojma o vaterpolu takodje...zar ocekujete da vjecno osvajamo zlatne medalje...iako imamo generaciju za naredne 10 godina...i ostale zemlje ce stvarati svoje generacije....eto sta smo bili nekad u kosarci...osvajali sve,pa cim ne ide pljuvanje...sta je brazil uradio u fudbalu...zadnjih 10 godina POTOP...pa ih niko nije pljuvao...i kad igraju prijateljski mec ima 80000 navijaca..tako da ne prdnjavite o krivcima plies
    :)

  24. #499
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Ej...ko je krivac...i ko je kriv pojedinacno je sasvim nebitno...ne budimo kao sto smo do sad bili u ondasnjoj jugi pa u srbija i crna gora...naviknemo se na medalje,posebno zlato.pa kad se ne uzme onda kriv ovaj kriv onaj..ajde NE PRDNJAVITE VISE...Ja ne mogu niti cu zamjeriti ili traziti krivca cak i da ih ima...jer nema potrebe...ovi momci zasluzuju dok god igraju da se cijene i postuju bez ijednog komentara ili naslova u novinama pogrdnim ili upucene kritike,ko to uradi taj nema pojma niti o sportu niti o novinarstvu,a vi navijaci nemate pojma o vaterpolu takodje...zar ocekujete da vjecno osvajamo zlatne medalje...iako imamo generaciju za naredne 10 godina...i ostale zemlje ce stvarati svoje generacije....eto sta smo bili nekad u kosarci...osvajali sve,pa cim ne ide pljuvanje...sta je brazil uradio u fudbalu...zadnjih 10 godina POTOP...pa ih niko nije pljuvao...i kad igraju prijateljski mec ima 80000 navijaca..tako da ne prdnjavite o krivcima plies
    sam je porobic reko: idemo direktno u finale... i naravno da mi očekujemo zlatnu medalju!
    a sad bih volio da nas zapanu najjači protivnici, pa će kalkulisat oni neki drugi put (ako su uopšte kalkulisali, kao što većina i tvdi)
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  25. #500
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Ej...ko je krivac...i ko je kriv pojedinacno je sasvim nebitno...ne budimo kao sto smo do sad bili u ondasnjoj jugi pa u srbija i crna gora...naviknemo se na medalje,posebno zlato.pa kad se ne uzme onda kriv ovaj kriv onaj..ajde NE PRDNJAVITE VISE...Ja ne mogu niti cu zamjeriti ili traziti krivca cak i da ih ima...jer nema potrebe...ovi momci zasluzuju dok god igraju da se cijene i postuju bez ijednog komentara ili naslova u novinama pogrdnim ili upucene kritike,ko to uradi taj nema pojma niti o sportu niti o novinarstvu,a vi navijaci nemate pojma o vaterpolu takodje...zar ocekujete da vjecno osvajamo zlatne medalje...iako imamo generaciju za naredne 10 godina...i ostale zemlje ce stvarati svoje generacije....eto sta smo bili nekad u kosarci...osvajali sve,pa cim ne ide pljuvanje...sta je brazil uradio u fudbalu...zadnjih 10 godina POTOP...pa ih niko nije pljuvao...i kad igraju prijateljski mec ima 80000 navijaca..tako da ne prdnjavite o krivcima plies
    Neka si nam ti reko, ipak je PG sad grad vaterpola. I ne treba ih kritikovat uopste, slazem se , treba kritikovat NEDODIRLJIVOG u tome je poenta. Momci nisu nista krivi, kriv im je "tajo". Izlisno je , cini mi, se tebi pricat, ocigledno da ne shvatas koliko ekipi fali ljevak, ali shvatices, valjda.

Page 20 of 91 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. svjetsko prvenstvo afrika 2010
    By Tote a.k.a Qler in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 12:52
  2. Svetsko prvenstvo u vaterpolu 2007
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 225
    Last Post: 05-04-07, 23:49
  3. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  4. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  5. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •