Uz malo srece mogao bi Mogren proci prve dvije runde,Buducnost ne bi trebalo da ima problema u prvoj rundi,Sutjeskoj treba dobar zrijeb,Petrovac nema sto da trazi bojim se...
Danas u 12h zrijeb za Mogren u prvom kolu kvalifikacija za LS. Moguci rivali prvak San Marina i prvak Malte Hibernians.
Prvi mecevi igraju se 30. juna ili 1. jula, revansi 7. ili 8. jula.
U drugom kolu moguci rivali: Kopenhagen (Danska), Levski (Bugarska), Partizan (Srbija), Makabi Haifa (Izrael), Dinamo Zagreb (Hrvatska), Visla (Poljska), BATE Borisov (Bjelorusija), Salcburg (Austrija), Kalmar (Svedska), APOEL (Kipar), Stabek (Norveska), Slovan (Slovacka), Ventspils (Letonija), Maribor (Slovenija), Hafnafjordur (Island) Inter Turku (Finska), Ekranas (Litvanija).
U 13.30h zrijeb za prvo kolo kvalifikacija Uefa lige Evrope. Prvi mečevi igraju se 1. ili 2. jula, a revanši sedam dana kasnije.
Moguci rivali Buducnosti i Sutjeske:
Rozenborg (Norveska), Anortozis (Kipar), Helsinborg (Svedska), Madervil (Škotska), Randers (Danska), Spartak Trnava (Slovacka), Polonija (Poljska), Slaven (Hrvatska), Lahti (Finska), Vetra Viljnus (Litvanija), Siroki Brijeg (Bosna i Hercegovina), Sligo Rovers (Irska), Dinaburg (Letonija), Rudar Velenje (Slovenija), Haladas (Madjarska), Dinamo (Bjelorusija), MTZ-Ripo (Bjelorusija), Olimpi Rustavi (Gruzija), Zestafoni (Gruzija), Zimbru (Moldavija), Keflavik (Island), Fram Rejkjavik (Island).
Petrovac kao pobjednik Kupa igra od drugog kruga (prvi mecevi 15. i 16. jula, revanši sedam dana kasnije). Moguci rivali:
Steaua (Rom), Bazel(Sui), Galatasaraj(Tur), Alborg(Den), Crvena zvezda, Brondbi(Den), Metalurg Donjeck(Ukr), Zilina(Svk), Tromso(Nor), Rapid Bec(Aut), Pakos Fereira(Por), NAC Breda(Ned), Larisa(Gre), Elfsborg(Swe), Falkirk(Sco), Cerno More(Bul), Gent(Bel), Sigma Olomuc(Cze), Legija Varsava(Leg), Sturm Grac(Aut), Dinamo Tbilisi(Geo), Sevojno, Makabi Netanija(Isr), Omonija(Cyp), Sent Patrik(Ire), Deri siti(Ire), Nova Gorica(Slo), Rijeka(Cro), Rabotnicki(Fyrom), Helsinki(Fin) i Honka(Fin). Ili neki od nosilaca iz prvog kola: Rozenborg(Nor), Anortozis(Cyp), Helsingborg(Swe), Madervel(Sco), Spartak Trnava(Svk), Polonija Varsava(Pol), Slaven(Cro)...
Last edited by kamei; 22-06-09 at 00:54.
Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;
Uz malo srece mogao bi Mogren proci prve dvije runde,Buducnost ne bi trebalo da ima problema u prvoj rundi,Sutjeskoj treba dobar zrijeb,Petrovac nema sto da trazi bojim se...
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
bogami ni ovi nijesu za bacit Anortozis (Kipar), Helsinborg (Svedska) ,Spartak Trnava (Slovacka)!!!
taj anortois je skoro reprezentacija kipra! isti igrači igraju, s njima se ne smije šalit
Ljudi,sjetite se Anortozis sto je napravio u grupe prosle lige sampiona! Ako dodju buducnosti,crno im se pise.
DICIOTTO
Mogren - Hibernians
a sutjeska ????
Kopenhagen - Mogren
Mogren sa Kopenhagenom,moglo je i bolje,MNOGO...
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
prati, bice posle za Ligu Evrope..
Walk on, Walk on, with hope in your heart! And You`ll never walk alone!
http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
Evo za europa league
Zamislite derbi Sevojno-Petrovac
http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
ovo je za kup uefa
Buducnost moze igrati samo protiv jednog od ovih pet klubova
Helsingborgs IF (SWE)
KSP Polonia Warszawa (POL)
FC Dinaburg (LVA)
Keflavík (ISL)
FC Zestafoni (GEO)
http://www.uefa.com/competitions/uef...id=839710.html
nije još počelo za ligu uefa, ili kako se već zove ovo đe igra BUD?
Sutjeska vs
Rosenborg BK (NOR)
FC Lahti (FIN)
FK Vėtra (LTU)
FC MTZ-RIPO Minsk (BLR)
Haladás FC (HUN)
moze i helsinborg, anartozis, sto njih preskoci ??
I SUTJESKA I BUDUCNOST NALAZE SE U ISTOM SESIRU I MOGU DA IZVUKU NEKOG OD OVIH
Rozenborg (Norveska), Anortozis (Kipar), Helsinborg (Svedska), Madervil (Škotska), Randers (Danska), Spartak Trnava (Slovacka), Polonija (Poljska), Slaven (Hrvatska), Lahti (Finska), Vetra Viljnus (Litvanija), Siroki Brijeg (Bosna i Hercegovina), Sligo Rovers (Irska), Dinaburg (Letonija), Rudar Velenje (Slovenija), Haladas (Madjarska), Dinamo (Bjelorusija), MTZ-Ripo (Bjelorusija), Olimpi Rustavi (Gruzija), Zestafoni (Gruzija), Zimbru (Moldavija), Keflavik (Island), Fram Rejkjavik (Island).
Vidji Vukasinov link
aoooo da, to zaboravih, sryy
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks