View Poll Results: Prvak je...

Voters
44. You may not vote on this poll
  • Barcelona

    17 38.64%
  • Real Madrid

    17 38.64%
  • Almería

    0 0%
  • Malaga

    0 0%
  • Atlético Madrid

    5 11.36%
  • Deportivo La Coruńa

    0 0%
  • Villarreal

    0 0%
  • Tenerife

    1 2.27%
  • Real Zaragoza

    0 0%
  • Sporting Gijón

    0 0%
  • Valencia

    2 4.55%
  • Espanyol

    0 0%
  • Xerez

    0 0%
  • Real Valladolid

    0 0%
  • Osasuna

    0 0%
  • Athletic Bilbao

    1 2.27%
  • Racing Santander

    0 0%
  • Sevilla

    1 2.27%
  • Getafe

    0 0%
  • Mallorca

    0 0%
Page 73 of 201 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 5016

Thread: Primera / Liga Espanola 2009/2010

  1. #1801
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    da se vratimo fudbalu...sinoc pobjede valensije 4-1 (2x vilja) koja je dosla na -3 od reala a na -8 od barse i pobjeda majorke koja ima 100% ucinak na svom terenu 9 od 9 i to su sad prve 4 ekipe u Primeri.
    Atletiko se konacno malo trgao i domogao se sredine tabele - isti broj bodova kao i viljareal.
    Vilja i Mesi su najbolji strijelci sa po 14 golova, iza njih iguain i ibra sa po 11, soldado 10.

  2. #1802
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Najbolje CAselogic da mi drzi predavanje i da mi on prica ko je pravi navijac - navijac iz fotelje i sa foruma...jer je samo on pravi navijac - navija i dusom i tijelom ali nije smoga snage sve ove godine da ode na utakmciu svoga kluba. a toliko ljubavi iz njega izbija.
    Zlato moje, ja sam bio na mec, ali samo na jedan. I idem sad 24 Februara na drugi. A tek cu za 20 dana 19 godina da napunim, sto znaci da sam ima priliku samo jednom da podjem, kad su mi roditelji isli. Znaci ne bulazni no se pokrij usima i cuti!
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #1803
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram, sta cu, jace je od mene

    Ono sto mnogi ovdje (svjesno) ne kapiraju (neki se i foliraju, naravno, sto je sve part of d gejm ) je fakat da su pojmovi "kvalitet", "ljepota" i slicni zapravo krajnje subjektivni pojmovi, dakle, pojmovi skloni subjektivnom tumacenju i vrednovanju.Mozda bih ovdje naveo i neki banalan primjer, ali ipak necu biti toliko lud

    Glede "masovnog ukusa i mjerila kvaliteta": cinjenica da ogromna vecina ljudi koje poznajem dozivljava Zvezde Granda kao muzicki etalon, savrsenstvo slike i zvuka koje se ne propusta i zbog kojeg se ostaje kuci i ne izlazi u grad - nama ostalima (normalnima ) nikako ne namece zakljucak koji sam prethodno boldovao, niti nas niti 1% uvjerava u ljepotu i kvalitet istog "sou-a".To ne moze biti povezano sa cinjenicnim stanjem, ni u kom smislu i ni u koj kategoriji...

    Sad svu ovu banalnu pricu prenestite na polje fudbala i primjer Barselone, i postedite me dalje pisanije Sve je apsolutno jasno...Svidja mi se i primjer (cini mi se) MadGod-a, sa hamburgerom.Poena je ista i jasna...Prica o "vecini fudbalskih strucnjaka" je takodje imbecilna, buduci da se OPET govori o subjektivnim kategorijama i o nekom "kolektivnom ukusu" i sistemu vrijednosti.A najsimpaticniji su mi ovi koji se tak grcevito hvataju za izraz "vecina".Vecina pa vecina.Apsurdno...

    Enivej, ako nekog zanima moje misljenje o "najboljoj ekipi u poslednjih 20 godina" i "ekipi koja igra najljepsi fudbal", reci cu sledece (trudim se da budem maksimalno realan, inace bi se ovdje sigurno pojavilo ime Real Madrida ):

    Najbolja ekipa u poslednjih 20 godina je, sasvim sigurno, Milan.Ovdje ni ne treba objasnjenje.Reci cu samo ovako: kad Barsa, Real, Celsi i slicni potrose 15 miliona u ljetnjem prelaznom roku, prodaju apsolutno najboljeg igraca (umjesto da potpuno rekonstruisu tim), kad im ne budu cvijetale ruze u prvenstvu - a istovremeno svaki tim u LS bude zazirao od njih i maksimalno ih ne bude zelio za eventualnog rivala, tada ce znati da su pretekli Milan i da konacno imaju "ono nesto" sto mnogi nazivaju "Evroskim smekom", a za sta ja mislim da je malo vise od tog...

    Kada govorimo o ljepoti igre, moram reci da mi igra ove danasnje Barse i Arsenala iz ere Anrija (veoma slicni koncepti) uopste ne odgovara.Mnogo vise volim cvrscu igru, igru na loptu.Igru u kojoj ekipa moze i da se povuce, da igra odbranu, a da opet protivnik izgleda jadno, jalovo i potpuno nemocno.Ne volim ekipe kojima se jedini odbrambeni mehanizam zasniva na visokom presingu (Barsa) i koje, kad se povuku, opet pate, bez obzira na nadmoc naprijed.To je nemogucnost adaptacije.Protiv takvih ekipa si prakticno uslovljen da ili 1.nametnes igru i sprijecis posjed; ili 2.da igras defanzivno i na kontranapade (najcesce je pod 2. slucaj).To ubija ljepotu fudbala...Takodje, volim konkretnost, sto OVA Barsa opet nema.Previse je tu razmjene pasova na sredini i odugovlacenja (ovo je glavni razlog zasto mi je Barsa iz prosle godine bila toliko bolja od ovogodisnje).Sve to moze podjednako lijepo, a konkretnije i jednostavnije.Da skratim: po meni, do sada najljepsi fudbal koji sam gledao je igrao Milan, predvodjen Maldinijem i Nestom pozadi, a Kakom i Sevcenkom naprijed.To je (opet naglasavam, PO MENI) ekipa koja je bila savrseno zaokruzena, jednako jaka na svim poljima, sposobna na najrazlicitije adaptacije, a opet sa jasnim konceptom igre.Tako bih volio da izgleda Real Madrid...

    Raspisah se...

    Uglavnom, mislim da bi mnogima ovdje bilo bolje da iznose samo svoje MISLJENJE (a ne da ga kamufliraju u nekakve kvaziargumente i slicne gluposti slicnih svojstava), te da se nastavi sa zdravom, kreativnom raspravom o FUDBALU.SVAKO od nas ima svog favorita, ekipu koja igra najljepse na svijetu, klub/tim koji je ili koji pretenduje da bude najbolji ikada, i slicno.Fudbal jedan, favorita i miljenika hiljadu.Bolje da se govori i diskutuje o ovom prvom, svakako...

  4. #1804
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Koliko se ja razumijem u elementarnu logiku, to znači da je Barsa najbolja ekipa prošle sezone.

    Najbolja ekipa u zadnjih 20 godina je ekipa koja je osvojila najviše trofeja za to vrijeme. Odnosno klub, pošto nije igrala ista ekipa čitave 2 decenije nidje. Nemam pojma ko je to, odmah da ti rečem.

    I druga stvar, pošto se evo razmahaste tim magičnim brojem 6 - u svijetu fudbala postoje 3 relevantne titule - nacionalni kup, nacionalno prvenstvo, i evropsko takmičenje, takozvani "treble", ko osvoji sve. Ako pokušavaš da kažeš da je Barsa superiorna zbog toga što je uzela još par kupova od jednog meča, nemoj. To je možda simpatična brojka koja će nedje ostat zapisana, ali neće nikoga zavarat niti će mnogo značit bilo kome ko prati fudbal. A ti isti će pamtit i polufinale, da te podsjetim još jednom.
    Konacno da i ja nekom odje potpisem svaku rijec

  5. #1805
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    AnotherWorld, iz tvog gornjeg posta izvodi se zakljucak da ne volis ni igru Reala ili sam ja nesto pogresno zakljucio? ako jesam onda mi objasni kakvu to igru igra real jer si pomenuo barsu i arsenala a tvog tima nidje?

  6. #1806
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    p.s opet pominjete polufinalni mec celzi-barsa pojedoste se zivi.
    Jes, nisam moga zaspat noćas zbog toga.

    Ne, to se pominje da bi se nekima stavilo do znanja da neće bit zaboravljeno. A ko je više opterećen time nije teško procijeniti - kao što vidiš, ima ljudi kojima to smeta svaki put kad se pomene evo već skoro godinu dana.

  7. #1807
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    AnotherWorld, iz tvog gornjeg posta izvodi se zakljucak da ne volis ni igru Reala ili sam ja nesto pogresno zakljucio? ako jesam onda mi objasni kakvu to igru igra real jer si pomenuo barsu i arsenala a tvog tima nidje?
    Real jos nema prepoznatljivu i karakteristicnu igru.Vidim da Pelegrini pokusava da igra vise fizicki, i cvrsce na loptu - to je sve za sad.Kad ovaj Real bude uigran i prepoznatljiv po igri, sudicu o istoj...

  8. #1808
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja se sjecam smao onog gola injeste i onog povlacenja s igracem vise tog mocnog celzija. a prvu utakmicu necu ni da pominjem. prosao je bolji a u finalu sje barsa pobijedila jos boljeg.

  9. #1809
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Real jos nema prepoznatljivu i karakteristicnu igru.Vidim da Pelegrini pokusava da igra vise fizicki, i cvrsce na loptu - to je sve za sad.Kad ovaj Real bude uigran i prepoznatljiv po igri, sudicu o istoj...
    ako nastave s ovakvom politikom moguce je da je nikad nece ni imati jer svake godine stignu min 3-4 nova igraca - koji treba da igraju u prvih 11 i to odmah.moze li bit da je to problem?

  10. #1810
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Eto, vidiš sad ko je opterećen.

    Neko ko čak ne želi ni da se SJETI onoga što je odlučilo polufinale, pa čak i pobjednika LŠ. Mi ostali, koji smo sposobni bar za elementarni nivo objektivnosti, se sjećamo toka obadva meča u cjelini, i toga da je Barsa u drugom meču bila apsolutno inferiorna, sa ili bez penala.

  11. #1811
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mislis da je cezli imao bolje gol prilike u drugom mecu. a prvi mec? ne zelis da se sjetis druze. autobus u 16.

    p.s nego definitivno bataljujem raspravu o CL na ovom topicu jer ga unistismo.
    SAD samo Primera.

  12. #1812
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Autobus u 16 je taktika kao i svaka druga. I uspjela je, dakle, još jedan "poen" za Čelzi, čak i u tom meču. Drugi meč je već ispričana priča.

    Neka si batalio.

  13. #1813
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ako nastave s ovakvom politikom moguce je da je nikad nece ni imati jer svake godine stignu min 3-4 nova igraca - koji treba da igraju u prvih 11 i to odmah.moze li bit da je to problem?
    Ranije je Perez tu pravio gresku (jednu od mnogih), vidjecemo sta ce biti u ovom prelaznom roku...

    Inace, ni Barsa nije imuna na te pojave.Traze i dozivaju Fabregasa na sva zvona, a dobro se zna da bi on MORAO da igra u prvom timu - sto bi stavilo na klupu nekog od neprikosnovenih na svojim pozicijama (Xavi, Inijesta, Ture - mozda i Anrija ako Inijesta ide naprijed)...

  14. #1814
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Ranije je Perez tu pravio gresku (jednu od mnogih), vidjecemo sta ce biti u ovom prelaznom roku...

    Inace, ni Barsa nije imuna na te pojave.Traze i dozivaju Fabregasa na sva zvona, a dobro se zna da bi on MORAO da igra u prvom timu - sto bi stavilo na klupu nekog od neprikosnovenih na svojim pozicijama (Xavi, Inijesta, Ture - mozda i Anrija ako Inijesta ide naprijed)...
    Anri ide sigurno na ljeto i to pravac USA.

  15. #1815
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Barsa ima Xavia.

  16. #1816
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ima ali ako injesta predje da igra krilnog napadaca eto mjesta za fabregasa.
    Fabregas i Silva su 2 imena koja su se najcesce pominjala, evo vidjecemo sto ce bit i ko ce dobit na izborima mada Rozel je veliki favorit a njegov adut je upravo Fabregas.

  17. #1817
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Anri treba da ide.Ibrahimovic i 7 patuljaka.

  18. #1818
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Anri ide sigurno na ljeto i to pravac USA.
    Vrijeme je vise...

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ima ali ako injesta predje da igra krilnog napadaca eto mjesta za fabregasa.
    Fabregas i Silva su 2 imena koja su se najcesce pominjala, evo vidjecemo sto ce bit i ko ce dobit na izborima mada Rozel je veliki favorit a njegov adut je upravo Fabregas.
    Tacno, ali je problem u tome sto to nije njegova prirodna pozicija i sto na njoj igra prilicno losije nego na centralnoj...

  19. #1819
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Moram, sta cu, jace je od mene

    Ono sto mnogi ovdje (svjesno) ne kapiraju (neki se i foliraju, naravno, sto je sve part of d gejm ) je fakat da su pojmovi "kvalitet", "ljepota" i slicni zapravo krajnje subjektivni pojmovi, dakle, pojmovi skloni subjektivnom tumacenju i vrednovanju.Mozda bih ovdje naveo i neki banalan primjer, ali ipak necu biti toliko lud

    Glede "masovnog ukusa i mjerila kvaliteta": cinjenica da ogromna vecina ljudi koje poznajem dozivljava Zvezde Granda kao muzicki etalon, savrsenstvo slike i zvuka koje se ne propusta i zbog kojeg se ostaje kuci i ne izlazi u grad - nama ostalima (normalnima ) nikako ne namece zakljucak koji sam prethodno boldovao, niti nas niti 1% uvjerava u ljepotu i kvalitet istog "sou-a".To ne moze biti povezano sa cinjenicnim stanjem, ni u kom smislu i ni u koj kategoriji...

    Sad svu ovu banalnu pricu prenestite na polje fudbala i primjer Barselone, i postedite me dalje pisanije Sve je apsolutno jasno...Svidja mi se i primjer (cini mi se) MadGod-a, sa hamburgerom.Poena je ista i jasna...Prica o "vecini fudbalskih strucnjaka" je takodje imbecilna, buduci da se OPET govori o subjektivnim kategorijama i o nekom "kolektivnom ukusu" i sistemu vrijednosti.A najsimpaticniji su mi ovi koji se tak grcevito hvataju za izraz "vecina".Vecina pa vecina.Apsurdno...

    Enivej, ako nekog zanima moje misljenje o "najboljoj ekipi u poslednjih 20 godina" i "ekipi koja igra najljepsi fudbal", reci cu sledece (trudim se da budem maksimalno realan, inace bi se ovdje sigurno pojavilo ime Real Madrida ):

    Najbolja ekipa u poslednjih 20 godina je, sasvim sigurno, Milan.Ovdje ni ne treba objasnjenje.Reci cu samo ovako: kad Barsa, Real, Celsi i slicni potrose 15 miliona u ljetnjem prelaznom roku, prodaju apsolutno najboljeg igraca (umjesto da potpuno rekonstruisu tim), kad im ne budu cvijetale ruze u prvenstvu - a istovremeno svaki tim u LS bude zazirao od njih i maksimalno ih ne bude zelio za eventualnog rivala, tada ce znati da su pretekli Milan i da konacno imaju "ono nesto" sto mnogi nazivaju "Evroskim smekom", a za sta ja mislim da je malo vise od tog...

    Kada govorimo o ljepoti igre, moram reci da mi igra ove danasnje Barse i Arsenala iz ere Anrija (veoma slicni koncepti) uopste ne odgovara.Mnogo vise volim cvrscu igru, igru na loptu.Igru u kojoj ekipa moze i da se povuce, da igra odbranu, a da opet protivnik izgleda jadno, jalovo i potpuno nemocno.Ne volim ekipe kojima se jedini odbrambeni mehanizam zasniva na visokom presingu (Barsa) i koje, kad se povuku, opet pate, bez obzira na nadmoc naprijed.To je nemogucnost adaptacije.Protiv takvih ekipa si prakticno uslovljen da ili 1.nametnes igru i sprijecis posjed; ili 2.da igras defanzivno i na kontranapade (najcesce je pod 2. slucaj).To ubija ljepotu fudbala...Takodje, volim konkretnost, sto OVA Barsa opet nema.Previse je tu razmjene pasova na sredini i odugovlacenja (ovo je glavni razlog zasto mi je Barsa iz prosle godine bila toliko bolja od ovogodisnje).Sve to moze podjednako lijepo, a konkretnije i jednostavnije.Da skratim: po meni, do sada najljepsi fudbal koji sam gledao je igrao Milan, predvodjen Maldinijem i Nestom pozadi, a Kakom i Sevcenkom naprijed.To je (opet naglasavam, PO MENI) ekipa koja je bila savrseno zaokruzena, jednako jaka na svim poljima, sposobna na najrazlicitije adaptacije, a opet sa jasnim konceptom igre.Tako bih volio da izgleda Real Madrid...

    Raspisah se...

    Uglavnom, mislim da bi mnogima ovdje bilo bolje da iznose samo svoje MISLJENJE (a ne da ga kamufliraju u nekakve kvaziargumente i slicne gluposti slicnih svojstava), te da se nastavi sa zdravom, kreativnom raspravom o FUDBALU.SVAKO od nas ima svog favorita, ekipu koja igra najljepse na svijetu, klub/tim koji je ili koji pretenduje da bude najbolji ikada, i slicno.Fudbal jedan, favorita i miljenika hiljadu.Bolje da se govori i diskutuje o ovom prvom, svakako...
    to je to. ...slazem se i za injestu takodje. nista vise nego solidan samo je na poziciji dje igra anri. on treba da igra na sredini sa xavijem i to je to. iza yaya toure i imaju najbolju sredinu na svijetu. fakat je to.
    Last edited by Bencivenga; 18-01-10 at 15:34.

  20. #1820
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    fabregas, jesi li ti glup? ja ti kazem da sam poceo da navijam za lacio i barsu kad sam poceo da pratim fudbal - ne sa 3 godine nego sa 15. odakle si ti znao za real prije 97? dje si to gledao njihove utakmice osim par meceva u CL? sto pricas jadan nebio.
    Najbolje CAselogic da mi drzi predavanje i da mi on prica ko je pravi navijac - navijac iz fotelje i sa foruma...jer je samo on pravi navijac - navija i dusom i tijelom ali nije smoga snage sve ove godine da ode na utakmciu svoga kluba. a toliko ljubavi iz njega izbija.
    Svi mi ovdje lupetamo i pricamo gluposti ali je vazno da nam vas dvojica drzite lekcije o tome ko je pravi navijac, ko su dobri treneri, ko je najjaca ekipa itd, itd.

    p.s opet pominjete polufinalni mec celzi-barsa pojedoste se zivi.
    1) Nisam glup
    2) Ti si mnogo glup.

    To što neko od navijača inostranih klubova nije otišao na utakmicu kluba koji navija, može direktno da se poveže sa manjkom finansijskih sredstava, a nikako sa manjkom ili nemogućnošću skupljanja snage, kako ti veliš.

    I da, momčino, ne možeš da voliš dva kluba podjednako.
    Samo, fora je što si prije Barselonine fantastične sezone bio samo ''laciale'', a sad si ''laciale barseloneto''... Trebalo bi da vidiš nekako s adminima da ti dozvole promjenu nicka, kad si već identitet prodao zbog jedne sezone.

    Što nisi glavu otvarao s Barselonom 2000. godine, nego si tad pričao o Laciu kao fantastičnoj ekipi koja je osvojila Seriu A po onoj kišetini kad ga Peruđa dade Juventusu u potpunu brutalnim i neregularnim uslovima.

    Nemoj da me učiš fudbalu čovječe, ja živim fudbal svog čitavog života. Barselona uzme 6 trofeja poslije neviđene krađe, najveće u istoriji modernog (a i klasičnog fudbala) a taj isti Lacio za koji navijaš (kao toboš, još uvijek, a niđe ti nijedan malo duži post posvećen njima ne pročitah svo vrijeme) osvoji titulu prvaka Italije prije 10 godina zbog toga što je Kolina odlučio da Peruđa - Juventus može da se odigra i u bazenu ako bude frke.

    Dobro si ti svjestan svega ovoga, a ja se sjećam tih detalja. I Laciove pobjede nad Ređinom 3-1, kad su svi sjedjeli pored televizora i čekali što će Kolina da uradi. Juventus je trebao da odloži tu utakmicu, ali jbg... neko drugi je tad bio malo uticajniji.

    I batali se priče o tome ko je jadan, a ko ne... konkretno kad o meni govoriš, jer si ti presmiješan druže. Nemam riječi za tebe. Svaki put kad kreneš da mi odgovoriš nešto potoneš samo još više.
    This is not the joke. We're here.

  21. #1821
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    dodje fabregas , rece i ode u legendu.

    p.s ovaj trid je normalno funkcionisao dok nijesi dosao ti da prosipas fudbalsku pamet.

  22. #1822
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    dodje fabregas , rece i ode u legendu.

    p.s ovaj trid je normalno funkcionisao dok nijesi dosao ti da prosipas fudbalsku pamet.
    Opet si me pobijedio stotinama argumenata. :monkey:
    This is not the joke. We're here.

  23. #1823
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    MadGod tebi ocigledno nije validno nista do tvog misljenja, da nebi sad da ti prinosim sajtove dje je, ko, kad i sto rekao za Barsinu igru ? Uzgred budi receno sve i da oces to ne umijem, ali bas ne umijem.

  24. #1824
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ovu pisaniju sto pocinje sa moranjem i kako je jace od njega i ne citam. Dozvolite da pogodim, jeli nekih 7-8 puta pomenuo kradju vijeka, zatim isto toliko puta kako je Real naj, naj i naravno bar 2 puta da je C Ronaldo bolji od Mesija ? Ne sumnjam i da je par puta ostro kritikovao moju malenkost i jos ponekog, ko naravno ne navija za rojalisticko-fasisticko cedo, zvano Real. Samo bih iskoristio priliku da upitam tog vrsnog poznavaoca fudbala uopste, kako komentarise igru baskijskog kluba ?

  25. #1825
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ovu pisaniju sto pocinje sa moranjem i kako je jace od njega i ne citam. Dozvolite da pogodim, jeli nekih 7-8 puta pomenuo kradju vijeka, zatim isto toliko puta kako je Real naj, naj i naravno bar 2 puta da je C Ronaldo bolji od Mesija ? Ne sumnjam i da je par puta ostro kritikovao moju malenkost i jos ponekog, ko naravno ne navija za rojalisticko-fasisticko cedo, zvano Real. Samo bih iskoristio priliku da upitam tog vrsnog poznavaoca fudbala uopste, kako komentarise igru baskijskog kluba ?
    Svaki put kad mi podvučete da je Barselona ''osvojila 6 trofeja'' i ''šampion svega'', ja ću vas podsjetiti kako je to ostvarila.

    Atletik Bilbao je pobijedio Real Madrida, svaka im čast.
    Priznajem poraz ljudski i pošteno. I ne izvrćem priču ni na koji način.

    A ti, samo neka si zdravo brate moj.
    This is not the joke. We're here.

Page 73 of 201 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 1749
    Last Post: 27-11-12, 15:50
  2. Prva Crnogorska Liga 2009/2010
    By avitanretla in forum Fudbal
    Replies: 2801
    Last Post: 14-08-10, 20:15
  3. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  4. Prva Crnogorska Liga 2008/2009
    By Sholohov in forum Ostali sportovi
    Replies: 2909
    Last Post: 10-06-09, 18:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •