Results 1 to 8 of 8

Thread: Dječija kolica

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default Dječija kolica

    Pozdrav,
    moze li me neko uputiti gdje u PG da trazim dječija kolica da kupim. Neki savjet iz prve ruke na sta treba da pazim takodje nije naodmet.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Trazi Chicco... PegPerego su mozda i dizajnerski ljepsa, ali iz iskustva iz uze i sire familije, prvo dijete im uglavnom dodje glave, bez obzira platio ih 350 ili 700e... Preporucujem kupovinu FULL FULLOVA, sto znaci svi dodaci moguci (one varijante kolica 5 u 1) gdje dobijas i korpu za novorodjence i sjediste za auto, i za dijete od 6m+ i ona ljetnja kolica i sl... Sve ce ti te stvari trebati prije ili kasnije, a kada ih kupujes odvojeno, kostaju dosta vise (osim ako ne kupujes nesto na divlje i NoName)...

    Jos jedna prednost kupovine ovih najboljih kolica koja kostaju ~600e je to sto osnova kolica je univerzalna, a dodaci se samo montiraju na njih, sto opet znaci da mnogo manje mjesta u stanu/kuci zauzimaju...

    Inace, isti je gazda Chiccove prodavnice u Hercegovacku (u onom poslovnom centru dje je nekad bio IPS), pa Chiccove prodavnice u Delta City i one prodavnice u Ul. Slobode koja se nalazi iznad prodavnice satova, a ulazi se iz Hercegovacke, pored nocnog kluba Sminka... Posto sve to drzi isti covjek, i cijene su iste, tako ti je svejedno dje kupio.. Ne moras se maltretirat i trcat u deltu da vidis ima li tamo sto jeftinije...

    Pojavile su se i neke nove marke bebi opreme u onoj prodavnici u Hercegovackoj kod cesme, ali niti imam iskustva sa njima niti sam cuo price, pa ni ne znam kvalitet...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #3
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno Quinny u kombinaciji s Maxi-Cosi, lagana, praktična, jednostavna za sklopiti, lagana za upravljanje. Moj izbor!!

  4. #4
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PegPerego
    ti je moj savjet...sto rece igi, kupi sve u kompletu..kostace te..ali trebace ti...
    a poselo pola godine...opet ces da kupujes novo sjediste za bebu jer ono u kompletu sto ti dodje vise nece moci dijete da stane..raste ko iz vode
    :)

  5. #5
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hvala, bio sam danas do sve tri prodavnice. Inace ne trazim sve u 1, jer vec imam sjediste za auto do 10kg Chicco. svidjese mi se ona pegperego gdje se rucka moze prebacivati naprijed nazad ali su poteska. U onu radnju kod cesme imaju neku marku koja dosta dobro izgleda i jeftinija je ali se bojim kvaliteta.

    @tiburon
    gdje ima ovih kolica u PG

  6. #6
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Hvala, bio sam danas do sve tri prodavnice. Inace ne trazim sve u 1, jer vec imam sjediste za auto do 10kg Chicco. svidjese mi se ona pegperego gdje se rucka moze prebacivati naprijed nazad ali su poteska. U onu radnju kod cesme imaju neku marku koja dosta dobro izgleda i jeftinija je ali se bojim kvaliteta.

    @tiburon
    gdje ima ovih kolica u PG
    Nemoj tamo kupovati...mislim vjerovatno je sve to jel provjereno u smislu da nije lose po dijete..ali ti je bolje ovo sto ti je igi preporucio...
    tamo kupi dubak mada ni to nemoj kupovati..nego pozajmi od nekoga...meni cerkica nije ni 20 dana bila u njemu...jer je u 10 mjesecu prohodala...
    :)

  7. #7
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Hvala, bio sam danas do sve tri prodavnice. Inace ne trazim sve u 1, jer vec imam sjediste za auto do 10kg Chicco. svidjese mi se ona pegperego gdje se rucka moze prebacivati naprijed nazad ali su poteska. U onu radnju kod cesme imaju neku marku koja dosta dobro izgleda i jeftinija je ali se bojim kvaliteta.

    @tiburon
    gdje ima ovih kolica u PG
    Neznam, naša nisu kupljena u Crnoj Gori, ali sam vidjela da ih ljudi koriste tako da ih negdje ima kupiti, treba samo istražiti gdje.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    ispod oraca a iznad kopaca
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chicoo C1 i full oprema, izdrzala dva zgepceta i otisla na dalje koriscenje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •