View Poll Results: Ko ce osvojiti Scudetto ove sezone?

Voters
185. You may not vote on this poll
  • Juventus

    44 23.78%
  • Milan

    30 16.22%
  • Inter

    57 30.81%
  • Roma

    10 5.41%
  • Lazio

    18 9.73%
  • Fiorentina

    6 3.24%
  • Genoa

    3 1.62%
  • Sampdoria

    2 1.08%
  • Udinese

    0 0%
  • Napoli

    3 1.62%
  • Palermo

    1 0.54%
  • Catania

    2 1.08%
  • Parma

    5 2.70%
  • Bari

    1 0.54%
  • Bologna

    3 1.62%
Page 258 of 388 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast
Results 6,426 to 6,450 of 9694

Thread: Calcio Serie A 2009/10.

  1. #6426
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A eto ja se nadam da ce konacno ovog ljeta milan napravit jednu krstenu transfer kampanju-odnosno da ce dovest 5-6 mladih,kvalitetnih igraca,kojih ima nikad vise na trzistu,na svakoj poziciji.Doduse ja sam i prosle sezone mislio isto-da dolazi gurkuf mjesto kake,i jos 4-5 mladih igraca da zamijene ove starije pa sam se posteno zaebo.Zato sad mogu samo da cutim i da se nadam.
    U svakom slucaju milan bi sa jednom krstenom transfer kampanjom mogao da sledece godine ima i te kako konkurentan tim i na evropskom nivou.Uz inter to su mozda vec 2 kluba u 1/4 ls.A juventusu mislim da ce trebat malo vise od jednog prelaznog roka da se vrati
    Raise my hammer,take my aim

  2. #6427
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    a neka zavrsimo 8 ako treba samo lazio da ispadne najmrzniji klub u istoriji fudbala !
    dali vam titulu i vi tako. nista, zadnje kolo cemo da vas dobijemo i ostavimo bez lige evrope iduce sezone.

    p.s necemo mi da ispanemo jer smo konacno poceli da igramo kako treba.

  3. #6428
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Niđe bombastičnog transfera.
    Fabregas u Inter na ljeto, dje ces bombasticnije Hope so...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  4. #6429
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da nema ni 2 odsto sanse da fabregas odje u neki klub a da to nije barsa ili real....
    ali eto cuda su moguca...vidjecemo...brzo ce ljeto
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #6430
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lazio ostaje to je sigurno..
    kakva bi to tuga bila bez rimskog derbija!

    Juventus je najgori i najglibaviji klub u seriu A,pih!
    BBNSC

  6. #6431
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ja mislim da nema ni 2 odsto sanse da fabregas odje u neki klub a da to nije barsa ili real....
    ali eto cuda su moguca...vidjecemo...brzo ce ljeto
    Znam i ja da je tesko, ali eto.. nada poslednja umire. Ali, ocekujem jedno jako pojacanje na sredini ovoga ljeta. Ako ne Cesc, onda Steve G ako Liverpool ne ode u LS, Hamsik, Gourcuff... Kako sam skroman
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  7. #6432
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Hamšik je dobar igrač, al ništa posebno. Od svih tih je najbolji Fabregas, onda Gurkuf koji je majstor i klasa. Džerard je više u godine počeo da zalazi, dat 20-30 miliona € za igrača od 30 godina je malo bezveze. Mada on je vrijedan igrač, ne sumnjam da će jos 4-5 godina igrat na jakom nivou. Al em što je nemoguće da Liverpul pušti kapitena, em što Moratti teško da će dat tolke pare.
    Međutim, Inter bar nešto radi, nemoj da navijači MIlana pričaju da je nešto nemoguće Oni se sve nešto zalijeću kao da dovedu veliko ime, a to samo Berluskoni masti navijače i onda im uvali nekog poput Jepesa. Pr$$$$$.

  8. #6433
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ce vam ofanzivni vezni pored snajdera?Momak je u zivotnoj formi trenutno(na nivou forme iz prve godine u realu),a ima samo 25-26 godina.Ta pozicija vam je pokrivena,ne trebaju vam ni gurkuf ni hamsik(iako su obojica vec sada njegov nivo,ili veci,a mladji su).Interu je najkriticnija(mozda i jedina kriticna)pozicija zadnjeg veznog kreatora igre.Mada zaboravite na cesca.Bolje se okrenitne hernanesu iz sao paola,ima 24 a vec je masina.Nadam se da cemo ga mi uzet,mada pored one celave *****,tesko.Dakle,on bi vam pao kao kec na devetku
    Raise my hammer,take my aim

  9. #6434
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Hamšik je dobar igrač, al ništa posebno. Od svih tih je najbolji Fabregas, onda Gurkuf koji je majstor i klasa. Džerard je više u godine počeo da zalazi, dat 20-30 miliona € za igrača od 30 godina je malo bezveze. Mada on je vrijedan igrač, ne sumnjam da će jos 4-5 godina igrat na jakom nivou. Al em što je nemoguće da Liverpul pušti kapitena, em što Moratti teško da će dat tolke pare.
    Međutim, Inter bar nešto radi, nemoj da navijači MIlana pričaju da je nešto nemoguće Oni se sve nešto zalijeću kao da dovedu veliko ime, a to samo Berluskoni masti navijače i onda im uvali nekog poput Jepesa. Pr$$$$$.
    Ne trebaju milanu velika imena... Vec imamo okosnicu u odbrani (silva), sredini (pirlo, flamini, ronaldinjo) i u napadu (pato)... Milanu treba nekoliko mladih, sigurnih, chvrstih igracha, znachi nishta bombastichno... 2 beka i cb (vargas 15, ivanovic 10-15 - vidic 20[kjaer15]), u sredini hernanes 15[hamsik 15] i u napadu dzeko 20... U sluchaju kad bi doshli svi ovi to bi bilo otprilike 85m (60m smo dobili od novog sponzora + pare od LS + skoro da nemamo duga tako da bi se i berluskoni mogao malo otvoriti)... Od navedenih se osim ivanovica i vidica svi mogu lagano dovesti, sa ovakvim timom i promjenama je realno za 2 godine da se borimo za sve trofeje (sledece da odaberemo jedan front)...
    #fakenews

  10. #6435
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    @Need2rock

    Snajder nije klasični AM ko Gurkuf, više je da igra malo povučenije i organizuje igru. I ja mislim da je Fabregas bolje rješenje, no aj vidjećemo. Dobar igrač za sredinu će svakako da podigne nivo igre, tehniku i kreaciju, i to je glavni problem Intera.
    A veliš Hamšik nivo ka Snajder, il možda većiHAHAHAHAHA. E izvini, al nemoj da pričaš bezveze. Njega su pomalo i novine napuvale, ja velim da nije ništa posebno, a eto vrijeme će pokazat ko je u pravu.

    Medo, veliš ne trebaju velika imena, a ovamo si nabrojao Vidića To je jedno od najvećih imena trenutno. Iako su napadači na daleko većoj cijeni, kvalitetan odbrambeni je jednako bitan. Eto primjer Reala.
    Nego, skoro svi ovi što ih spominješ, su manje više izgrađeni igrači koji će koštat daleko više. Vargas sigurno neče poć za manje od 15-20 miliona, uz eventualno nekog iz primavere. Ivanović vrjedi sigurno približno kolko i Vidić, Džeko je jedini možda tu precijenjen, iako je i on kvalitetan igrač. Ti pobroja neke ubice, pa jebote zamisli odbranu Ivanović-Vidić, ka stijene. Ja bih volio Baneta da vidim u Inter, al ko centralnog beka. Kakva je ono sila, razbijač. Al ne nadajmo se puno, ipak ih neće njihovi timovi puštit bez neke dobre cifre, a i da oni odluče i napuste trenutno najjaču ligu.

    Mislim da nema šanse da Milan kupi i dvojicu od ovih igrača, to je 80+ miliona €, pa na to dodaj plate. Hahahaha, nema šanse, dream on. Samo Real ima te pare, i možda Čelzi, da dovedu 3-4 strašna igrača. Ostali po jedno super pojačanje, i da pjevaju. Posebno italijani, liše Intera.

  11. #6436
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni milan za 70-80 moze da dovede 5-6 strasnih igraca.I pod tim 'strasnih igraca' ne mislim na velike zvijezde,nego na mlade igrace.Evo recimo odbrana-kjer je stoper sa potencijalom da bude najbolji na toj poziciji-nije preko 15 miliona.Vidica koji ima vec 29 ne bih pored kjera doveo,ni da kostaju podjednako.Krisito i andre santos su strasni bekovi,obojica vrijede po 10-15 miliona.Hernanes se moze uzet za 15-20,a momak ce bit jedan od najdominantnijih veznih kad dodje u evropu,jer moze da igra svaku poziciju u veznom redu-maltene od zadnjeg veznog koljaca do poluspica.U spicu-benzema.Real ce ga dat za ne vise od 25 miliona.A moze da igra i klasicnog spica i krilnog spica,i ima tek 22.Dzeko je precijenjen-cus 40 miliona,vidimo se,nije nista bolji od benzeme.Eto njih 5 kostaju 75-80.Neka jos prodaju kaladzea,oda,jankulovskog,gatuza,huntelara i dobijamo cifru od nekih 60 miliona,i mnogo,mnogo jak tim.
    Samo sto je sve ovo u domenu sna,znajuci ko je predsjednik milana.Ovo su najlogicniji moguci potezi bilo koga ko bi dosao na celo milana,ali ne i berluskonija.Mada,mozda me iznenadi,ali cisto sumnjam
    Raise my hammer,take my aim

  12. #6437
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    @Need2rock

    Snajder nije klasični AM ko Gurkuf, više je da igra malo povučenije i organizuje igru. I ja mislim da je Fabregas bolje rješenje, no aj vidjećemo. Dobar igrač za sredinu će svakako da podigne nivo igre, tehniku i kreaciju, i to je glavni problem Intera.
    A veliš Hamšik nivo ka Snajder, il možda većiHAHAHAHAHA. E izvini, al nemoj da pričaš bezveze. Njega su pomalo i novine napuvale, ja velim da nije ništa posebno, a eto vrijeme će pokazat ko je u pravu.

    Medo, veliš ne trebaju velika imena, a ovamo si nabrojao Vidića To je jedno od najvećih imena trenutno. Iako su napadači na daleko većoj cijeni, kvalitetan odbrambeni je jednako bitan. Eto primjer Reala.
    Nego, skoro svi ovi što ih spominješ, su manje više izgrađeni igrači koji će koštat daleko više. Vargas sigurno neče poć za manje od 15-20 miliona, uz eventualno nekog iz primavere. Ivanović vrjedi sigurno približno kolko i Vidić, Džeko je jedini možda tu precijenjen, iako je i on kvalitetan igrač. Ti pobroja neke ubice, pa jebote zamisli odbranu Ivanović-Vidić, ka stijene. Ja bih volio Baneta da vidim u Inter, al ko centralnog beka. Kakva je ono sila, razbijač. Al ne nadajmo se puno, ipak ih neće njihovi timovi puštit bez neke dobre cifre, a i da oni odluče i napuste trenutno najjaču ligu.

    Mislim da nema šanse da Milan kupi i dvojicu od ovih igrača, to je 80+ miliona €, pa na to dodaj plate. Hahahaha, nema šanse, dream on. Samo Real ima te pare, i možda Čelzi, da dovedu 3-4 strašna igrača. Ostali po jedno super pojačanje, i da pjevaju. Posebno italijani, liše Intera.
    Zaboravih napomenuti da je vidic izuzetak na listi... Hernanes i dzeko se lagano mogu dovesti za navedene pare (mozhe se ukljuchiti i neki igrach u razmjenu shto bi smanjilo cijenu)... Oko vargasa bi bilo malo muke ali je i on veoma realna opcija... Problem je oko vidica i ivanovica... Ne znam koliko su tachne informacije oko vidica, njegovo nezadovoljstvo i sl, mada dje ima dima ima i vatre... Nego ukoliko on ne dodje kjaer je uvijek tu, a momak igra odlichno za svoje godine... Ivanovica je od pomenutih mozhda i najtezhe dovesti, ali eto abramovich najavljuje neku chistku ukoliko nishta ne osvoje, tako da je sve moguce...

    ---------- abiati ---------------
    ivanovic - vidic - silva - vargas
    ----------- pirlo ----------------
    ---- flamini ----- hernanes ----
    - pato ------------- ronaldinjo -
    ---------- dzeko ----------------

    sub : dida, nesta, bonera (zambrota), antonini, ambro, sidorf, huntelar (borijelo)

    P.S. Ukoliko dovedu ove igrache 80-100 miliona, u narednih 5 godina ne moraju ulozhiti preko 50 miliona ukupno... Znachi za 6 god 150 miliona maximalno, oko 25 godishnje i nije nerealno...
    #fakenews

  13. #6438
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zaboravih napomenuti da je vidic izuzetak na listi... Hernanes i dzeko se lagano mogu dovesti za navedene pare (mozhe se ukljuchiti i neki igrach u razmjenu shto bi smanjilo cijenu)... Oko vargasa bi bilo malo muke ali je i on veoma realna opcija... Problem je oko vidica i ivanovica... Ne znam koliko su tachne informacije oko vidica, njegovo nezadovoljstvo i sl, mada dje ima dima ima i vatre... Nego ukoliko on ne dodje kjaer je uvijek tu, a momak igra odlichno za svoje godine... Ivanovica je od pomenutih mozhda i najtezhe dovesti, ali eto abramovich najavljuje neku chistku ukoliko nishta ne osvoje, tako da je sve moguce...

    ---------- abiati ---------------
    ivanovic - vidic - silva - vargas
    ----------- pirlo ----------------
    ---- flamini ----- hernanes ----
    - pato ------------- ronaldinjo -
    ---------- dzeko ----------------

    sub : dida, nesta, bonera (zambrota), antonini, ambro, sidorf, huntelar (borijelo)

    P.S. Ukoliko dovedu ove igrache 80-100 miliona, u narednih 5 godina ne moraju ulozhiti preko 50 miliona ukupno... Znachi za 6 god 150 miliona maximalno, oko 25 godishnje i nije nerealno...
    Zaboravio si i Kristijana Ronalda i Mesija da dodas odje.

    Velis da se dovedu igraci za 80-100 miliona :lolblue:A treba li se tim igracima dat kakva plata slucajno?Za ove igrace sto si nabrojao je oko 20 miliona godisnja plata
    Racunas pare od sponzora 60 miliona,mislis li obraza ti da to sve ide na transfere?Berluskoni ne zna dje mu je glava,a dje guzica,a ne da tolike pare ulaze u klub u svojoj 73.godini.
    On prodaje klub na ljeto,to vam je 100%

  14. #6439
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Zaboravio si i Kristijana Ronalda i Mesija da dodas odje.

    Velis da se dovedu igraci za 80-100 miliona :lolblue:A treba li se tim igracima dat kakva plata slucajno?Za ove igrace sto si nabrojao je oko 20 miliona godisnja plata
    Racunas pare od sponzora 60 miliona,mislis li obraza ti da to sve ide na transfere?Berluskoni ne zna dje mu je glava,a dje guzica,a ne da tolike pare ulaze u klub u svojoj 73.godini.
    On prodaje klub na ljeto,to vam je 100%
    Izuzev vidica i mozhda ivanovica niko od navedenih nema vecu platu od milanovih igracha koji trenutno igraju na istim pozicijama... Ako dodju novi, znachi da stari idu, a plate ostaju u balansu, sa mozhda blagim povecanjem...

    Ako pogledamo cijeli tok berluskonijeve vladavine, lako se mozhe uochiti da je prije svake smjene generacija i rekonstrukcije tima bilo par sushnih godina, tako da se ovo ljeto mozhe rachunati na nekoliko dobrih pojachanja... Mozhda ne sve ove shto sam naveo, al otprilike ce biti 3-4 nova prvotimca sigurno...

    Ako proda klub ponovo nijesi u pravu, jer ce ga uzeti neko ko zheli da ulozhi pare...
    #fakenews

  15. #6440
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Neka jos prodaju kaladzea,oda,jankulovskog,gatuza,huntelara i dobijamo cifru od nekih 60 miliona
    Ko ce te penzionere da kupi za tolike pare

  16. #6441
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kaladzea je ljetos trazio bajern za 5 miliona,gatuza siti za 7,mozda bi mogli i vise od njega izvuc.Odo i jankulovski takodje kostaju par miliona,huntelara bi mogli dat za 10...i eto ti 20-25 miliona
    Raise my hammer,take my aim

  17. #6442
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Izuzev vidica i mozhda ivanovica niko od navedenih nema vecu platu od milanovih igracha koji trenutno igraju na istim pozicijama... Ako dodju novi, znachi da stari idu, a plate ostaju u balansu, sa mozhda blagim povecanjem...

    Ako pogledamo cijeli tok berluskonijeve vladavine, lako se mozhe uochiti da je prije svake smjene generacija i rekonstrukcije tima bilo par sushnih godina, tako da se ovo ljeto mozhe rachunati na nekoliko dobrih pojachanja... Mozhda ne sve ove shto sam naveo, al otprilike ce biti 3-4 nova prvotimca sigurno...

    Ako proda klub ponovo nijesi u pravu, jer ce ga uzeti neko ko zheli da ulozhi pare...
    Ti mislis da bi pored Reala,Barselone,Intera,Mancester Sitija mogao dovest igrace koje oces?Jedino bi mogli onu matlangu Dzeka uzet,eventualno toga Hernanesa ako ga niko drugi ne bi htio.Ove ostale igrace ove sezone mozete samo da sanjate

  18. #6443
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Ti mislis da bi pored Reala,Barselone,Intera,Mancester Sitija mogao dovest igrace koje oces?Jedino bi mogli onu matlangu Dzeka uzet,eventualno toga Hernanesa ako ga niko drugi ne bi htio.Ove ostale igrace ove sezone mozete samo da sanjate
    Kao shto vec napisah, ovo su samo moje zhelje... Dzeko i hernanes su ostvarivi, za vargasa bi se morali pomuchiti, dok su vidic i ivanovic veoma teshki... Vidica ne bih ni navodio da nije vec bilo priche oko potencijalnog transfera, umjesto njega kjaer bi odlichno pao... Jedino je ta pozicija desnog beka zaznuta... Ukoliko bosingva kad se oporavi bude imao prednost nad ivanovicem, otvorile bi se neke shanse za njegov transfer, jer sumnjam da ce pristati da bude zamjena...

    Znam ja da si ti zaslijepljen interom, ali chinjenica je da bi mnogi igrachi radije igrali u milanu za manju platu nego u 99% ostalih klubova... Milan je institcija svjetskog i evropskog fudbala, uz adekvatna ulaganja oni mogu da imaju igracha kojeg pozhele... Samo pogledaj kakvi su igrachi igrali u zadnjih 20 godina u milanu i sve ce ti biti jasno...
    #fakenews

  19. #6444
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    problem je sto berluskoni nece da da ni pola tih para za transfere.

    vidim gadjete se sa ciframa (milionskim) ka od sale. 15-20 za ovoga, das mu 3-4 miliona platu, od marketinga ovliko, od ulaznica onoliko...kako ide taj FIFA menadzer.

  20. #6445
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    On prodaje klub na ljeto,to vam je 100%
    Bog te cuo. Cuh nedje da je zavrseno za onu smlatinu od Yepesa, i to da je on licno sklapao dogovor, ni Braida, ni niko drugi. Znaci, on licno kupuje istrosene igrace, i izgleda svjestno sabotira klub. Yepes jes imao mnogo dobru sezonu, ali mu je ovo zadnja normalna sezona u zivotu. Ima 34 godine, jebo te, ne znam sto misli. Neka kupuje sve mlade igrace, pa neka 2 sezone nista ne naprave. Cuh da kupuju kapitena Brazila U21, stopera. Kazu da ima predispozicije kao Nesta, ali svi znamo kakva su to poredjenja. Uglavnom, volio bih da ga dovedu, brate, samo da se klone Yepesa i kompanije.
    DICIOTTO

  21. #6446
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    brate, bice sve kako treba. nemoj da se shekiras

  22. #6447
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    brate, bice sve kako treba. nemoj da se shekiras
    E da ocete klepit ovaj Milan sad,pa da slavim..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  23. #6448
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da izuzev Man Sitija, Real Madrida, Barselone i Celzija nijedan klub u ljetnjem transfer roku nece potrosit vise od 100 miliona za pojacanja, ako i oni potrose toliko. Jedino oni arapi ludi iz Sitija su u stanju da potrose po 150 miliona za jedan prelazni rok... Ni Abramovic vise ne daje i sakom i kapom ka' nekad.
    Milan ako potrosi 50 miliona na pojacanja, svi milanisti prst u uvo i pjevajuci oko zgrade. Berluskoni je sisa jedna, stis'o se za pare ka' da je jevrej iz Pirota...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  24. #6449
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce ovog ljeta biti na cijeni i fino se prodati neki igraci iz drugog plana koji se pokazu na svjetskom prvenstvu. Ljetos ce 99% Vilja otici iz Valensije, Tores iz Liverpula (mada mislim da jedino njega ima para da kupi Man City, mozda Barsa, mada ne znam sto ce im iako je igracina nad igracinama...ja bih forsirao malog Krkica...pokazao je da je igracina i po, a posto Tores kao dijete Atletika, nece otici u Real, ako ode, ide u Siti), Dzerarda bih volio da vidim u Interu iako je on vec u godinama, moze odigrati jos 5-6 na vrhunskom nivou, ali kapiten je to Liverpula, nece taj tako lako otici osim ako se Liverpul ne prospe totalno... Ne znam... Novinari dosta mlate i prosipaju pricu prije svakog transfer roka, a bogami i tokom tek, tako da im ja nista ne vjerujem. Iz iskustva znam da najmanje 80% njihovih "pouzdanih" prica i tekstova se ne ostvari...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #6450
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    problem je sto berluskoni nece da da ni pola tih para za transfere.

    vidim gadjete se sa ciframa (milionskim) ka od sale. 15-20 za ovoga, das mu 3-4 miliona platu, od marketinga ovliko, od ulaznica onoliko...kako ide taj FIFA menadzer.

    Shta ti nije jasno...? Ako imash problema sa zavisnoshcu od video igara ne znachi da je imaju i drugi...

    Rachunao sam koliko bi se otprilike trebalo potroshiti da se napravi odlichan tim... Nidje nijesam napisao da ce se ostvariti, chak ni da ce pokushati da dovedu gore navedene... Iznosio sam svoje zhelje, jesi chuo kad da navijachi to rade...?

    Mada ako ti je potrebno mogu ti i detaljnije objasnit finansijski efekat potencijalnih transfera... Uz neznatno povecanje plata, veci broj prodatih dresova i ulaznica, bez potrebe za velikim ulaganjima narednih minimum 5 godina, ovaj scenario je vishe nego isplativ... Naravno da postoje i rizici, kako ce se igrach snaci u novoj sredini, eventualne povrede i sl... Pitanje je da li je chika berluskoni spreman na taj rizik (bojim se da je prestar za nove izazove) i je li mu dovoljno stalo do milana da iz svog dzepa odvoji odredjena sredstva...
    #fakenews

Page 258 of 388 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calcio Serie A 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2113
    Last Post: 04-06-08, 15:21
  2. Calcio 05\06
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 1184
    Last Post: 24-07-06, 16:27
  3. Calcio 04/05
    By Jim Morrison in forum Ostali sportovi
    Replies: 1052
    Last Post: 18-12-05, 14:27
  4. CALCIO
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 998
    Last Post: 18-05-04, 01:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •