Page 311 of 417 FirstFirst ... 211261301307308309310311312313314315321361411 ... LastLast
Results 7,751 to 7,775 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #7751
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko predje na nove pakete znaci da je telemah presao njega 😂 Dako ppf uvede kablovsku tv,poceli su sa kucnim internetom,doduse stidljivo kao i sa fiksnom telefonijom.Treba cekati ppf,sigurno ce biti mnogo povoljnije od svih ostalih,barem u prvih par godina.

  2. #7752
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    "Info

    Izabrani kanal nije dostupan na mreži Internet provajdera na koju ste konektovani." :chargrined:

    Sa Wi-Fi-ja se ne moze gledat, a ako se pusti preko mob.interneta, onda moze, ali zato pojede 2GB za 20min...
    (sve u inostranstvu)

    Kako zaobic ovo zna li ko?
    Globetrotting

  3. #7753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Vpn...
    War. War never changes.

  4. #7754
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,497
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Jel tacno da ukidaju Eon na stare pakete posle nove? Politika im je takva stare ko j... a novima ce nesto da damo na kasicu. Ovo pocinje ko telekom nekad kada je imao monopol

  5. #7755
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Neko pomenu "psihološku granicu od 30€". Slažem se,jer kad sam u Tcom malo po malo,dodaj ovo,dodaj ono,izbio na 40€ mjesečno (iako sam bio zadovoljan uslugom Extra Trio) a struju većim dijelom godine plaćao 30€,vodu 7-8€,porez godišnji na stan od 50m˛ u centru PG 35€...rekao sam zbogom TComu...i prešao na Telemach koji je tada otprilike isto nudio(bez fiksnog tel) za 20-tak €

    Sent from my room

  6. #7756
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koliko vidim, EON je uključen u ove pakete
    https://telemach.me/Binary/10576/Cje...r_2018_new.pdf

  7. #7757
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,847
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    "Svi postojeći pretplatnici TRIO Gold Extra paketa i koji se opredijele za:- EON Premium paket, uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca, imaju akcijski 12 mjeseci staru cijenu i dobijaju EON Smart Box na korišćenje bez plaćanja takse za priključenje opreme i rente"
    Ja sam bio u poslovnici i receno mi je da je Eon za postojece korisnike oko 34,70 u prvih godinu dana po zakljucenju ugovora a ostali period od 1 godine je puna cijena oko 39,9 evra.Odakle ti ova informacija jer i ja sada imam TRIO GOLD EXSTRA.Evo da sam sebe ispravim imao sam vec jednu akciju kod Trio gold extra tako da sada uzimam novu i ona iznosi za Eon premium 34.40 eura.
    Last edited by masaj; 25-10-18 at 17:17.

  8. #7758
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Mora li se prelazit uopste?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #7759
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Na koji smart tv može da se instalira EON? Crče mi tv pa moram nešto kupovati...


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  10. #7760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masaj View Post
    Ja sam bio u poslovnici i receno mi je da je Eon za postojece korisnike oko 34,70 u prvih godinu dana po zakljucenju ugovora a ostali period od 1 godine je puna cijena oko 39,9 evra.Odakle ti ova informacija jer i ja sada imam TRIO GOLD EXSTRA.Evo da sam sebe ispravim imao sam vec jednu akciju kod Trio gold extra tako da sada uzimam novu i ona iznosi za Eon premium 34.40 eura.
    Sjutra treba da me kontaktiraju oko potpisivanja ugovora pa cemo konacno razjasnit'...

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  11. #7761
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Mora li se prelazit uopste?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne mora, može se nastaviti po starom i nakon isteka ugovorne obaveze....

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  12. #7762
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukidaju li od nove godine osim eona na 5 uredjaja i plus paket i hbo paket za duo,trio gold extra ?

  13. #7763
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    "Svi postojeći pretplatnici TRIO Gold Extra paketa i koji se opredijele za:- EON Premium paket, uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca, imaju akcijski 12 mjeseci staru cijenu i dobijaju EON Smart Box na korišćenje bez plaćanja takse za priključenje opreme i rente"
    Quote Originally Posted by masaj View Post
    Ja sam bio u poslovnici i receno mi je da je Eon za postojece korisnike oko 34,70 u prvih godinu dana po zakljucenju ugovora a ostali period od 1 godine je puna cijena oko 39,9 evra.Odakle ti ova informacija jer i ja sada imam TRIO GOLD EXSTRA.Evo da sam sebe ispravim imao sam vec jednu akciju kod Trio gold extra tako da sada uzimam novu i ona iznosi za Eon premium 34.40 eura.
    Quote Originally Posted by joni View Post
    Neko pomenu "psihološku granicu od 30€". Slažem se,jer kad sam u Tcom malo po malo,dodaj ovo,dodaj ono,izbio na 40€ mjesečno (iako sam bio zadovoljan uslugom Extra Trio) a struju većim dijelom godine plaćao 30€,vodu 7-8€,porez godišnji na stan od 50m˛ u centru PG 35€...rekao sam zbogom TComu...i prešao na Telemach koji je tada otprilike isto nudio(bez fiksnog tel) za 20-tak €

    Sent from my room
    Porez za stan od 50 m2 u centru Pg samo 35 € ? !? Dodje mi da prodam stan zbog poreza,uzmem telenor kucni internet od 12,9 € mjesecno 100 gb i koristim ga u cijeloj Cg a za tv cu se snaci.

  14. #7764
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ugradjen Eon smart box...javljam utiske nocas.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #7765
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ovako u ovih 20 minuta testiranja:

    Mnogo bolji wi-fi signal (bar 20%) i u usporedbi sa prethodnim sad mi sa telefona vuce 85 megabita...mac mi iscupa 100 megabita. Upload ide na 10 regularno. Probacu kabal poslije.
    4k brutalan...zbog toga sam i uzeo najvise jer je slika fenomenalna. Sad daju neke snimke ovogodisnjih utakmica.

    Meni na ugovor stoji cijena 39.90 + 3 eura za cam modul = 42.90.
    Kod mene ne pise da ima popusta 50%...provjericu jos jednom veceras sa kolegom.

    Aplikacija radi odlicno, dosta brzo prebacuje kanale i daljinki mi se svidja.

    Ostalo kasnije pisem...

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #7766
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VladanBr View Post
    Porez za stan od 50 m2 u centru Pg samo 35 € ? !? Dodje mi da prodam stan zbog poreza,uzmem telenor kucni internet od 12,9 € mjesecno 100 gb i koristim ga u cijeloj Cg a za tv cu se snaci.
    Ako ćemo tačno:33€;48m˛;zona 1.,može iz dva puta da se plati...ali mene sramota,pa odjednom :-)

    Sent from my room

  17. #7767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Uh, pomiješani utisci...

    Bili momci iz Telemacha kod mene jutros, situacija je ovakva - nastavljam da plaćam 28.40 EUR 12 mjeseci, dok druge godine pretplata će biti 39.90 EUR. To je nešto što sam pretpostavljao tako da je to ok ALI, cam modul uzimaju i mjesto njega ide EON box, ako hoćete da zadržite cam modul može ali će vas mjesečno koštati +3 EUR. Ono što vidim kao potencijalni problem je što mi se čini mada na minut sam samo pogledao jer sam skoknuo do stana s posla, da je lošija slika nego preko CAM modula, govorim o 4K SK druge kanale nisam probao. Testiraću posle podne, možda se tripujem ali ako EON BOX-u treba net da bi dobijao kanale onda je i to odgovor jer 99% onda ima tu kompresije neke.

    E sad, nije mi problem 3 eura platiti više za taj CAM modul ali izgleda da preko njega onda ne mogu imati sve kanale sem osnovni paket, bar tako rekoše momci ? Sve kanale imam na EON box-u i tu sam taj "benefit" spucao, na svaki drugi uređaj bi morao da doplaćujem za ove dodatne pakete?

    Što se tiče interneta, preko kabla mi je zakucano na 130/10 ali vjerujem da su tehnikalije samo u pitanju, srediće to brzo. Bežično ide do 115/10 i to je ok, Ubee je ruter koji ja već imam par mjeseci...
    War. War never changes.

  18. #7768
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Dakle dranje, bas mnogo, vratismo se na telekomovih 45 eura..

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  19. #7769
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ima li na net da se kupi cam modul.Da ugradim u tv

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  20. #7770
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Uh, pomiješani utisci...

    Bili momci iz Telemacha kod mene jutros, situacija je ovakva - nastavljam da plaćam 28.40 EUR 12 mjeseci, dok druge godine pretplata će biti 39.90 EUR. To je nešto što sam pretpostavljao tako da je to ok ALI, cam modul uzimaju i mjesto njega ide EON box, ako hoćete da zadržite cam modul može ali će vas mjesečno koštati +3 EUR. Ono što vidim kao potencijalni problem je što mi se čini mada na minut sam samo pogledao jer sam skoknuo do stana s posla, da je lošija slika nego preko CAM modula, govorim o 4K SK druge kanale nisam probao. Testiraću posle podne, možda se tripujem ali ako EON BOX-u treba net da bi dobijao kanale onda je i to odgovor jer 99% onda ima tu kompresije neke.

    E sad, nije mi problem 3 eura platiti više za taj CAM modul ali izgleda da preko njega onda ne mogu imati sve kanale sem osnovni paket, bar tako rekoše momci ? Sve kanale imam na EON box-u i tu sam taj "benefit" spucao, na svaki drugi uređaj bi morao da doplaćujem za ove dodatne pakete?

    Što se tiče interneta, preko kabla mi je zakucano na 130/10 ali vjerujem da su tehnikalije samo u pitanju, srediće to brzo. Bežično ide do 115/10 i to je ok, Ubee je ruter koji ja već imam par mjeseci...
    Što ti piše u Ugovoru? Da plaćaš 28.40 a poslije 39.90? Baš tako?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #7771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masaj View Post
    Ja sam bio u poslovnici i receno mi je da je Eon za postojece korisnike oko 34,70 u prvih godinu dana po zakljucenju ugovora a ostali period od 1 godine je puna cijena oko 39,9 evra.Odakle ti ova informacija jer i ja sada imam TRIO GOLD EXSTRA.Evo da sam sebe ispravim imao sam vec jednu akciju kod Trio gold extra tako da sada uzimam novu i ona iznosi za Eon premium 34.40 eura.
    Da se ne bi prevarili kao ja, kolega masaj je dobio pravu informaciju, mada s obzirom da sam bukvalno prevaren zajebali su se malo u mom slučaju...
    Btw ne pamtim da sam ovako popizdio, ni iz najgorih Telekom dana...
    War. War never changes.

  22. #7772
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pa bilo je rečeno otpočetka da je popust za nove korisnike.

    p.s generalno se radi novi zakon rekli su mi u Agenciju koji se ukslađuje sa EU...moće raskid Ugovora kad god oćeš.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  23. #7773
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Za nove korisnike je 14.90 EUR prva godina i tu su jasni. Problem je što ništa nisu naglasili za stare korisnike, nego su meni usmeno samo rekli da nastavim da plaćam 28.40 EUR godinu dana (ne postoji mogućnost da sam pogrešno razumio, baš mi je ovako čoek rekao, pominjući cifre) a druge godine 39.90 EUR. Da nisu čista posla, jasno je u samom ugovoru đe cijena za prvih 12 mjeseci piše samo STARA CIJENA, a brojevi se tek pominju za drugih 12 mjeseci. Ima li pravnika ođe, laički govoreći moraju da budu jasni koliko sam ja njima dužan da platim i da naglase brojke!?
    War. War never changes.

  24. #7774
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Pratim uporedo i SBB diskusiju (pošto je Telemach praktično podružnica SBB-a, mada nisam pravnik) na Benchmarku i vidim da nisu baš oduševljeni slikom preko EON-a (SD kanali lošiji, HD tu negdje)... Takođe se priča da će u SBB-u da rade na ponudi za stare korisnike jer je ogroman broj žalbi na lošiji tretman od novih korisnika... Vidjećemo, za sada sam na'ranio svinje i ništa ne diram :mrgreen:

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  25. #7775
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    Jel istina, sto je neko pomenuo, da ce korisnicima koji imaju 5 Eon naloga ukinuti 4 poslije nove godine?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Page 311 of 417 FirstFirst ... 211261301307308309310311312313314315321361411 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •