Page 75 of 417 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175 ... LastLast
Results 1,851 to 1,875 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #1851
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A zašto da razumijem takvo zajebavanje? T-com je unaprijed obavještavao i izvodio radove od 12, 1 po ponoći do jutra. Ovi niti obavještavaju niti me zovu kada prijavim problem. Ovo je već nekoliko puta da se dešava da mi se gubi internet. Ja to ne trpim.

  2. #1852
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Da ako prezivis 3 noci...
    Ovo je tipican nas mentalitet zbog kojeg smo tu dje jesmo. Dako prezivi da ga svako malo zaebavaju, i nek ovi na vlast kradu po malo, samo da mnogo ne kradu. Blago nama s ovakvim razmisljanjem.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #1853
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    635
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ovo je tipican nas mentalitet zbog kojeg smo tu dje jesmo. Dako prezivi da ga svako malo zaebavaju, i nek ovi na vlast kradu po malo, samo da mnogo ne kradu. Blago nama s ovakvim razmisljanjem.
    Ti sa interneta predje na politiku. Ne znam koje ste godiste vas dvoje, ali ja se sjecam vremena kad nije bilo uopste interneta, pa smo zivjeli bez njega...zato kazem, ako ga nema 3 noci, valjda ce prezivjet bez njega....ako mu je losa usluga, trazi raskid ugovora i prijatno...

  4. #1854
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Sjecam se ja i vremena kad nije bilo mobilnih, mada sam bio dijete, ali to nije poenta. Sad kad postoje uslovi za te usluge i potpises ugovor, onda to i treba da se ispostuje, ili makar da te obavjeste o trenutnom prekidu usluge, al mi trpimo ka magarci.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #1855
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Ti sa interneta predje na politiku. Ne znam koje ste godiste vas dvoje, ali ja se sjecam vremena kad nije bilo uopste interneta, pa smo zivjeli bez njega...zato kazem, ako ga nema 3 noci, valjda ce prezivjet bez njega....ako mu je losa usluga, trazi raskid ugovora i prijatno...
    Stariji sam od tebe u svakom slucaju. Ne radi se ovdje o tome da li bi se izdrazalo bez interneta 3 dana. Tvoj mi komentar liči na nekog ko je ili nevjerovatno glup ili kao provokacija. M-kabl je dužan kao i svaki operater kojem PLAĆAŠ uslugu da obezbijedi normalno funkcionisanje onoga što "pružaju". Ako ću ja svako malo da imam zajebancije tipa "nešto radimo na unapredjenju" onda je normalno da ih treba kritikovati. Zamisli da mi noćas hitno treba internet zbog nečega morao bi ić na posao jer mi mkbal ne omogućava normalno funkcionisanje interneta niti me obavještava o prekidima već MORAM ja da zovnem i da mi papreno naplate njihov specijalni broj koji treba biti besplatan. To su stvari koje postoje samo na balkanu dje se svako govedo dočepalo para i osnovalo firmu.

  6. #1856
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Uh, ja sam se iznervirao samo sto sam citao to da bez najave prekinu internet 3 dana. A Sinoc sam im poslao email u vezi ugradnje, jer sam mislio da raskinem ugovor sa telekomom da ugradim m kabl, ali sad stvarno ne vjerujem.

    Evo se peglam sa telekomom 10 dana mi je brzina interneta 3,6 mb/s, na paket flat5, a kad ugasim televiziju brzina izadje i do 6 mb/s. A sve je bilo uredu do prije 10 dana i sa televizijom i bez televizije imao sam brzinu 5 mb/s, juce mi dolazili, mijenjali ruter, pa i taj isto, pa mi njega ostavili, pa na taj mi puca veza, pa ih zvao opet, pa mi opet dolazili i vracali stari ruter, pa isli na stubic da provjere tamo, tamo sve super i sad kazu da je problem od stubica do mene, a isto to samo radili prije mjesec dana i svi kablovi su bili super. Sad mi kazu ako ocu staru brzinu treba kopam da zamijenim te kablove. A ne vjerujem da cu. Zato sam mislio da uzemm m kabl, ali mi je crnjak ovo sto pricate kako su nikakvi sa podrskom mi sto gase servis nenajavljeno.

  7. #1857
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije mi namjera da branim mkabl, s obzirom da nisam na njihovom platnom spisku niti mi je iko blizak zaposlen u toj firmi zbog cega bih bio neobjektivan u ocjeni njihovih servisa i usluga, tako da mogu da kazem da u prosle skoro 4 godine od kad koristim njihov internet mogu na prste jedne ruke da izbrojim situacije kad se nisam mogao konektovati zbog njihove greske. U tom periodu je bilo nekoliko uzastopnih dana kad je nesto malo poslije 17h nestajao internet po 10 minuta, ali je to bio onaj period kad su radili na prosirenju kroz citavu Podgoricu. Nakon toga sve se vratilo u normalu. Brzina je uvijek stabilna, kao i konekcija.

  8. #1858
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja, takodje, ne mogu da kazem nesto lose o njima. Bilo je ponekad problema s netom, uvijek se to brzo vracalo u normalu. Par puta sa televizijom. Sve su mi zavrsavali u dogledno vrijeme.

  9. #1859
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default



    Evo, noćas radi ali od 16mbps paket koji plaćam, imam 11,39.

  10. #1860
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    635
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Stariji sam od tebe u svakom slucaju. Ne radi se ovdje o tome da li bi se izdrazalo bez interneta 3 dana. Tvoj mi komentar liči na nekog ko je ili nevjerovatno glup ili kao provokacija. M-kabl je dužan kao i svaki operater kojem PLAĆAŠ uslugu da obezbijedi normalno funkcionisanje onoga što "pružaju". Ako ću ja svako malo da imam zajebancije tipa "nešto radimo na unapredjenju" onda je normalno da ih treba kritikovati. Zamisli da mi noćas hitno treba internet zbog nečega morao bi ić na posao jer mi mkbal ne omogućava normalno funkcionisanje interneta niti me obavještava o prekidima već MORAM ja da zovnem i da mi papreno naplate njihov specijalni broj koji treba biti besplatan. To su stvari koje postoje samo na balkanu dje se svako govedo dočepalo para i osnovalo firmu.
    Provokacija nije bila,tako da sam sigurno glup. Sad da te pitam, posto kazes da ocekujes da dobijes ono sto platis. Dobijes li od EPCG ono sto platis? Ili ti natovare jos ono sto ne treba? Od Telekoma,T-Mobile-a? Telenora? Preko racuna za vodu, komunalije? Shvatas li ti dje zivis? Eto i od tog istog m-kabla? Posto kod nas ne funkcionise sve kao u zapadnim zemljama,cemu se ti nadas? Prije bih rekao da si ti u nekoj zabludi jer odje ocekujes 100% od svega. Smanji ocekivanja,zivjeces srecnije ;-)

  11. #1861
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    U pravu si. EPCG je monopolista, razvaljuju sa kradjom i nametima ali nemam izbor. T-com je gadost od bezobraznog ophodjenja prema korisnicima ali i treba tako jer odje žive potomci časnih i hrabrih ljudi koji se evoluirali u moralne patuljke. Zato smo tu dje jesmo...

  12. #1862
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default



    Evo i noćas opet ispod 16Mbps

  13. #1863
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    ponovo su ukljucili boka tv, valjda ce ostaviti taj kanal, fine living opet iskljucen a odlican kanal, valjda ce ubaciti i televiziju N1 koja je 30 oktobra krenula sa radom. valjalo bi malo promjene.

  14. #1864
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .

    Da li ko ima jos problema sa kablom? Danima mi prekida konekciju svakih 10 minuta, danas su dolazili, cackali nesto oko rutera i kutije, dobro je bilo 2 sata, pa opet po starom...18 dana imam njihov internet i razocaran sam uslugom...

  15. #1865
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Opet se testno vrte boka tv, tv budva i herceg novi tv.

  16. #1866
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Raspitivao sam se koliko košta da na drugi televizor sprovedem digitalni signal, obzirom da već koristim tv i net (kombo 2). I rekoše mi oko 60 eura za digitalnu karticu + 5 eura na račun svaki mjesec. Mnogo brate mili.

  17. #1867
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam iformaciju dace uskoro biti dodato jos novih kanala a to bi trebalo da bude ubrzo

  18. #1868
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Eto dodati su : boka, tv budva, herceg novi tv i jedan bezobrazni, uz to dodali cinemax 1 i 2

  19. #1869
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Dodace oni i Seljanovo TV.
    Bitno je da u strogi centar PG oni ne mogu da pruze uslugu

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  20. #1870
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    jesu li svi novi kanali slobodni...

  21. #1871
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Nije cinemax i ovaj 18+

  22. #1872
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice ih jos rekli su mi

  23. #1873
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Nek ubace neki jos muzicki.

  24. #1874
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ovdje kod nas u Baru jos nista nisu ubacivali. Cak hvale dva digitalna kanala. Bilo ih je 96 na pretrazivanju a sad ih je 94.

  25. #1875
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Kod nas 97 na pretrazivanju. Ali valjalo bi da popune bn tv, iqs life sa nekim drugim programom.

Page 75 of 417 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •