Page 68 of 417 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168 ... LastLast
Results 1,676 to 1,700 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #1676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kako funkcionise snimanje? Ne mozes da zakazes snimanje, nego jedino da snimis ono sto trenutno gledas?
    Narucih kablovsku prije nedjelju dana, valjda do Nove godine dodju da je ugrade..

  2. #1677
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali to sto snimis mozes da prebacis na kompjuter barem..

  3. #1678
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E hvala im, to ce me spasiti
    To su makar mogli lagano softverski da rijese kad vec ima snimanje, ali dobro je ako su makar EPG napravili tj. sat..
    Sprdnja..

  4. #1679
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,294
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Stvarno sto kaze glupo je da nema zakazivsnje snimanja, na bbm ima zakzivsnje po epg-u.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  5. #1680
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    A kako funkcionise snimanje? Ne mozes da zakazes snimanje, nego jedino da snimis ono sto trenutno gledas?
    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Stvarno sto kaze glupo je da nema zakazivsnje snimanja, na bbm ima zakzivsnje po epg-u.
    Pa naravno da ima zakazivanje snimanja po EPG-u, i uopšte nevezano za EPG, u koliko god sati i minuta ti želiš i u kolikom god hoćeš trajanju... količina snimaka zavisi od kapaciteta tvoje fleške... Ali stvar je u tome da ako ti gledaš jedan kanal, kada dođe vrijeme zakazanog snimanja prebaciće se tv sam na taj kanal, a posle završenog snimanja vratiti na kanal koji si gledao. Snimanje radi naravno i kada je tv ugašen.

    Trajanje zakazanog snimanja ne može biti kraće od 5 minuta, a ako pritisneš da snimaš ono šta trenutno gledaš, dužina snimka mora biti minimum 20 sekundi ili u protivnom snimak neće biti zabilježen na flešku.

  6. #1681
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    Pise prikljuci se za 0 eura i posle dođe uz racun instalaciona taksa 8e?????!!!!

  7. #1682
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Igra riječi.
    Desno malim slovima piše, Profesionalna instalacija se plaća po cenovniku.
    Dakle, to što piše, Priključi se za 0 eura, kao da ti sam se priključiš na mrežu, što je nemoguće. Lopovski su našli da otkinu tih 8 eura, nema šta.

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  8. #1683
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tek sad to vidim.lopovi!to je isto kao da kazem vozim besplatno i na kraju trazim novac samo za gorivo.vrlo stetna i podla reklama m kabla.kako se mozes prikljuciti za o eura ako treba da platis instalaciju kao da to nije sastavni dio prikljucenja.

    kod nasih ugovora prvo citaj ono sto pise najsitnijim slovima.
    Last edited by xxl; 18-09-14 at 09:16.

  9. #1684
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Arene otkljucane
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #1685
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Pa naravno da ima zakazivanje snimanja po EPG-u, i uopšte nevezano za EPG, u koliko god sati i minuta ti želiš i u kolikom god hoćeš trajanju... količina snimaka zavisi od kapaciteta tvoje fleške... Ali stvar je u tome da ako ti gledaš jedan kanal, kada dođe vrijeme zakazanog snimanja prebaciće se tv sam na taj kanal, a posle završenog snimanja vratiti na kanal koji si gledao. Snimanje radi naravno i kada je tv ugašen.

    Trajanje zakazanog snimanja ne može biti kraće od 5 minuta, a ako pritisneš da snimaš ono šta trenutno gledaš, dužina snimka mora biti minimum 20 sekundi ili u protivnom snimak neće biti zabilježen na flešku.
    Oli mi rec kako si napravio. Ja ne mogu da napravim snimanje trika nema... Muka mi je da ih zovem,vec sam ih jednom zvao. Sve finte sam probao.
    2 razlicite fleske,inace obje rade dobro na racunar, gasio iz struje,formatira u svaki format i niksta.... Oce li mi neko rec KAKO???
    Resiver mi je HDX1 ..

  11. #1686
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde sad polako opisi tacno svaki korak koji radis sto i kako i naravno detaljno opisi sto se desava kad zapne zajedno sa informacijom koju ti vraca reciever

  12. #1687
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci ubacim flesku. Idem u podesavanja . Menu/Eksterna memorija/PVR informacije/ (plavo dugme) formatiranje diska
    Onda reisver nesto instalira i dobijem info USB uredjaj je uspjesno instaliran.
    Izadjem iz menija stisnem snimanje. Dobijam povratnu info PVR nije podrzan. Pritisnem zuto dugme na daljinskom (ipod kojeg pise PVR) dobijem PVR nije podrzan. Pritisnem npr da stavim pauzu TMS nije podrzan.
    Pokusam sam da izgasim iz struje,pa stavim flesku pa ukljucim ,ista stvar.
    Formatira sam flesku na NTFS,tako mi je rekao ovaj operater iz M-kabl -a . Medjutim resiver je automaski formatira u Fat32.. Eto mislim da sam napisao sve.
    Last edited by NightY; 20-09-14 at 19:10.

  13. #1688
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da ako te više banuju. Svaki ti je post preglup, dosadan i nevezan sa temom. Ali jbg ti ćeraš 50 postova.

    Poslato sa HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatok 2

  14. #1689
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Meni jutros ne radi ni kablovska ni internet...sprdnja
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  15. #1690
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Oli mi rec kako si napravio. Ja ne mogu da napravim snimanje trika nema... Muka mi je da ih zovem,vec sam ih jednom zvao. Sve finte sam probao.
    2 razlicite fleske,inace obje rade dobro na racunar, gasio iz struje,formatira u svaki format i niksta.... Oce li mi neko rec KAKO???
    Resiver mi je HDX1 ..
    Nema tu neke filozofije.... Probao sam na ovaj moj risiver do sada četiri fleške (od tri različita proizvođača), i bez ikakvog prethodnog podešavanja u meniju risivera je snimanje radilo. Samo ubacim flešku i kada piše da je instalirana snimanje radi... Jedino je za premotavanje unazad potrebno prethodno u PVR podešavanja uključiti Timeshift. Meni su fleške formatirane na fat32... probaj da formatiraš preko kompjutera.
    Znam i to da mi se na jednoj flešci znalo par puta dogoditi da mi piše da mi fleška nema dovoljnu brzinu pa da snimanje nije moguće, ali uz prebacivanje nekog drugog kanala i vraćanje na prethodni taj problem se riješi, ili npr. da trenutno timeshift nije moguć pa da pokušam kasnije...

    Meni je risiver HDX2, ali imam namjeru da uzmem taj koji ti koristiš zbog problema sa teletekstom.... nego čekam strausa da javi utiske i uporedi ta dva modela

    Moguće na kraju da je nešto i do tog risivera koji je tebe zapao, da nešto nije u redu sa usb portom. Meni se desilo par puta da prilikom izvlačenja fleške se teletekst sam upali...

  16. #1691
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    meni resiver jos nije stigao a najavili su ga prosle nedelje, i odmah cu probati da li snimanje funkcionise .

  17. #1692
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Trazi se radnik M kabla koji je prije pet dana poslat da otkloni kvar. Operatorka tvrdi da je krenuo i od tada mu se gubi svaki trag. Ukoliko ga vidite recite mu samo pravo, samo pravo. Run Forest run...

    Sprdnja. Isto da se zahvalim Mkablu na svaki ugodan sportski vikend ove godine. Poceo sam strasno da cijenim Ligu sampiona i vanredna kola jer cu tada imati slike sto je nemali uspjeh u 21 vijeku. Nego ja guzica ocu i vikendom sram me bilo. Da se cijepa radnicka klasa dok ja lezim. Stvarno sam stoka.

    E ko me za*eba te mi ove preporucise...

    Poslato sa moje cukalice

  18. #1693
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Nema tu neke filozofije.... Probao sam na ovaj moj risiver do sada četiri fleške (od tri različita proizvođača), i bez ikakvog prethodnog podešavanja u meniju risivera je snimanje radilo. Samo ubacim flešku i kada piše da je instalirana snimanje radi... Jedino je za premotavanje unazad potrebno prethodno u PVR podešavanja uključiti Timeshift. Meni su fleške formatirane na fat32... probaj da formatiraš preko kompjutera.
    Znam i to da mi se na jednoj flešci znalo par puta dogoditi da mi piše da mi fleška nema dovoljnu brzinu pa da snimanje nije moguće, ali uz prebacivanje nekog drugog kanala i vraćanje na prethodni taj problem se riješi, ili npr. da trenutno timeshift nije moguć pa da pokušam kasnije...

    Meni je risiver HDX2, ali imam namjeru da uzmem taj koji ti koristiš zbog problema sa teletekstom.... nego čekam strausa da javi utiske i uporedi ta dva modela

    Moguće na kraju da je nešto i do tog risivera koji je tebe zapao, da nešto nije u redu sa usb portom. Meni se desilo par puta da prilikom izvlačenja fleške se teletekst sam upali...
    Mora da je meni do resivera onda,jer sam ja sve to uradio sto si napisao...

    Ima li neko HDX1 resiver a da mu radi snimanje ??

  19. #1694
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Meni su ladno kucali eksere po parketu kada su kabl sprovodili do routera(inače nije bilo potrebe da to rade s obzirom da sam od ranije od T-coma imao sve završeno sa kablom samo da ga iskoriste). Znači momak uopšte nije kucao po lajsnama okolo nego po parketu pa vi viđite... Nerealno.

  20. #1695
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Xaxaxa, ao, jel to u pitanju neka gradjevinska firma? :-)
    Forever young, i want to be forever young

  21. #1696
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne znam brate što je. Samo neka su zdravo to je sve što mogu da kažem.

  22. #1697
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Mora da je meni do resivera onda,jer sam ja sve to uradio sto si napisao...

    Ima li neko HDX1 resiver a da mu radi snimanje ??
    Meni je X2 reciever. By the way, nemam problema sa EPG-om u principu (po dje koji kanal ga doduse nema). U svakom slucaju, tvoj problem sam uspio da reprodukujem (ali samo ponekad) jedino kad usb stick ubacim u uredjaj dok je ukljucen. Gasenjem receivera (power off) i ponovnim paljenjem sa umetnutim stickom otklanja problem.

    Za ove sportske vikende gore . u nedjelju sam imao jedan kratki prekid u toku prenosa Formule 1, tri-cetiri minuta najvise

  23. #1698
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ja nemam internet vec 2 dana (lepa kata)... Kažu 20og prijavljen problem, jutros izašli na teren - gospoda ne rade vikendom !? Strpite se ... Mhm...

    TT

  24. #1699
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ja nemam internet vec 2 dana (lepa kata)... Kažu 20og prijavljen problem, jutros izašli na teren - gospoda ne rade vikendom !? Strpite se ... Mhm...

    TT
    Insistiraj kada ti se vrati internet da te obavijeste o razlogu tolikog prekida u isporuci signala... dakle da te neko iz tehnike nazove i da objašnjenje... Kada ja jedan dan nisam imao internet najmanje 16 sati, kao razlog su naveli to da je neko u mom ulazu prekinuo kabl u jednoj od njihovih razvodnih kutija, i rekli mi da smo mi u ulazu dužni da čuvamo te njihove kutije koje su usput rečeno zaključane i koje samo oni mogu otključati.

    Takođe da kada prijaviš problem preko call centra i kada oni izdaju nalog, da to ne znači da će odmah izaći na teren već onda kada dođeš na red, a rok je 48 sati...

  25. #1700
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Nije samo kod mene problem vec u nekoliko ulica u gradu ukljucujuci i moji (B.Jedinstva) .. kablovska radi bez problema a koliko znam da se vode istim kablom pa mi nista nije jasno :?

    TT

Page 68 of 417 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •