Page 65 of 417 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #1601
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni nije nestajao. U kom si dijelu grada?

  2. #1602
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Meni nije nestajao. U kom si dijelu grada?
    Okolina Gintasa... Nema ga jos....

  3. #1603
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pretpostavljam da si probao sve s opremom..

  4. #1604
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Pretpostavljam da si probao sve s opremom..
    Naravno...

    Posle nekih 17 sati nestanka (od oko 16 sati juče do oko 9 i 30 jutros) internet je konačno došao. Razlog ko zna koji... Prvi pokušaj prijave nestanka signala bezuspješan jer se niko nije javljao na broj call centra dok je muzika redovno išla i poziv po minutu redovno naplaćen (čekao skoro tri minuta što bi značilo potrošenih bezveze 50-tak centi)... Zatim poslat upit preko njihove web forme, naravno bez odgovora... Ponovo upućen poziv sinoć oko 21 sat, javlja se operaterka iz Bijelog Polja pa iz tog razloga ne zna zašto je meni u Podgorici na toj i toj adresi i svima kaže ostalima u istoj ulici nestao internet, ali da to vjerovatno znaju ovi u Podgorici ... Izdat kaže nalog u 20 časova. Razgovor trajao nekih 4 i po minuta i potrošenih oko 65 centi. Neposredno prije nego li je jutros došao internet, i tv signal je u bar dva navrata nestao po par minuta (ovo sigurno u sklopu osposobljavanja interneta). Iz ovog (jer je tv normalno radio) mogu jedino zaključiti da od sinoć, tj. od prijave i izdavanja naloga ništa nisu radili na otklanjanju uzroka već tek jutros.... Pa se pitam koja je svrha 24-časovnog rada call centra i tehničke podrške??? Jel da prijavim problem u 11 uveče a da mi ga riješe sjutra oko podne???

    Do unazad dva mjeseca internet mi je odlično funkcionisao i nisam imao ovako čestih i ovoliko dugih prekida a koristim ga od samog njihovog početka, što će reći 4-5 godina ko će ga znati više.... U poslednja dva - tri mjeseca ovo je četvrti (ili možda i peti) veći prekid (po 3 do 6 sati, a sada i 17). Ne znam da li razlog može biti velika opterećenost mreže jer prikačuju sada svakog koga stignu ... Samo u mom ulazu sada imaju 9 korisnika (uključujući i neke koji nisu htjeli da daju saglasnost za bušenje tj. sprovođenje njihovih kablova kroz ulaz) a u početku sam bio ja (tv + internet) i još dvoje (samo tv). Ne znam....

  5. #1605
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Zovi sa 68 broja, bas malo skine sa racuna

  6. #1606
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,261
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ja sam takodje prijavio problem poslije nekoliko dana evidentno loseg interneta i stalnih prekida. Zvali su me par sati kasnije da mi objasne da je nalog izdat kao da ce to meni automacki da popravi internet. Salu na stranu, dan kasnjije sve je bolje, valjda je nalog zavrsen a meni su rekli da mogu da se zalim da mi smanje racun ako me je volja oko toga da radim.

  7. #1607
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Zovi sa 68 broja, bas malo skine sa racuna
    Još me ubjeđuje operaterka da se poziv naplaćuje kaže baš nešto malo, 0,016 centi po minutu.. Džaba moje ubjeđivanje da nije 0,016 već da je to 16 centi... A zvao bi nego imam ova druga dva broja, jedino naročito za te svrhe.... ali izgleda da će trebati...

  8. #1608
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,560
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Bas neozbiljno da nemaju besplatan broj za call centar.

  9. #1609
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    moze li m-kabl u masline?treba mi brz odgovor... :tennis:

  10. #1610
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne vjerujem, s obzirom da su tamo sve kuce.. Ali zovni pa pitaj za svaki slucaj.

  11. #1611
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Naravno...

    Posle nekih 17 sati nestanka (od oko 16 sati juče do oko 9 i 30 jutros) internet je konačno došao. Razlog ko zna koji... Prvi pokušaj prijave nestanka signala bezuspješan jer se niko nije javljao na broj call centra dok je muzika redovno išla i poziv po minutu redovno naplaćen (čekao skoro tri minuta što bi značilo potrošenih bezveze 50-tak centi)... Zatim poslat upit preko njihove web forme, naravno bez odgovora... Ponovo upućen poziv sinoć oko 21 sat, javlja se operaterka iz Bijelog Polja pa iz tog razloga ne zna zašto je meni u Podgorici na toj i toj adresi i svima kaže ostalima u istoj ulici nestao internet, ali da to vjerovatno znaju ovi u Podgorici ... Izdat kaže nalog u 20 časova. Razgovor trajao nekih 4 i po minuta i potrošenih oko 65 centi. Neposredno prije nego li je jutros došao internet, i tv signal je u bar dva navrata nestao po par minuta (ovo sigurno u sklopu osposobljavanja interneta). Iz ovog (jer je tv normalno radio) mogu jedino zaključiti da od sinoć, tj. od prijave i izdavanja naloga ništa nisu radili na otklanjanju uzroka već tek jutros.... Pa se pitam koja je svrha 24-časovnog rada call centra i tehničke podrške??? Jel da prijavim problem u 11 uveče a da mi ga riješe sjutra oko podne???

    Do unazad dva mjeseca internet mi je odlično funkcionisao i nisam imao ovako čestih i ovoliko dugih prekida a koristim ga od samog njihovog početka, što će reći 4-5 godina ko će ga znati više.... U poslednja dva - tri mjeseca ovo je četvrti (ili možda i peti) veći prekid (po 3 do 6 sati, a sada i 17). Ne znam da li razlog može biti velika opterećenost mreže jer prikačuju sada svakog koga stignu ... Samo u mom ulazu sada imaju 9 korisnika (uključujući i neke koji nisu htjeli da daju saglasnost za bušenje tj. sprovođenje njihovih kablova kroz ulaz) a u početku sam bio ja (tv + internet) i još dvoje (samo tv). Ne znam....
    Zovi sa 68 broja da ti ne bi doslo 20e racuna na fiksni kao meni. Posle mjesec dana konstantnih prijava su se smilovali da dodju i otkrili da se stanari koje iskljuce sami kace ponovo sto dovodi do preopterecenja i iskakanja osiguraca na njihovoj opremi. Oprema se nalazi na ulazu do mene i sve dok se neki od stanara ne smiluje i ne podigne osigurac, cijela zgrada pa ni ja nemam Internet, a cesto ni TV.

    Sve dok se nisu ukanili tu opremu da zakljucaju, evo fala bogu nema vise prekida.
    Last edited by dewas; 26-08-14 at 21:19.


  12. #1612
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ima li idje m-kabla po kuca?

  13. #1613
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Nema po kuca

  14. #1614
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ima u Staru varos
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  15. #1615
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Eo mi sad drug rece da ima on m-Kabl u momisice(u kucu)

  16. #1616
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blokiran RTS zbog Nefci-Partizan?
    ---Chelsea Fc---

  17. #1617
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vi u PG koji imate M-kabl digitalni, koliko plaćate samo kablovsku digitalnu, a koliko COMBO 2 - Digitalna + Internet 8 Mbita?

  18. #1618
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kablovka je 13 eura.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #1619
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radja View Post
    Vi u PG koji imate M-kabl digitalni, koliko plaćate samo kablovsku digitalnu, a koliko COMBO 2 - Digitalna + Internet 8 Mbita?
    Osnovni paket digitalne (60 kanala, mada ih sada ima sigurno 2-3 manje) je kao i analogne 11,14 €. U ovom slučaju se ne dobija ni risiver ni kartica, već digitalnu gledaš samo ako ti tv uređaj ima ugrađen digitalni prijemnik. Prošireni paket digitalne (80 kanala, takođe sada 2-3 manje) je 13,17 €. U ovom slučaju se dobija kartica ili risiver za jedan tv. Combo 2 paket (Proširena DTV + internet paket Net 8 , koji inače ja koristim, je 24,41 € potpisan na 24 mjeseca.

  20. #1620
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Recite mi ljudi. Je li stabilan internet ili cesto puca ?? Npr u Podgorici,dio grada preko morace... Ima li neko ovdje u moj komsiluk ? Danas sam narucio u poslovnicu ovaj KOMBO 3 sa 16mbit brzinu i 80 kanala. Rekli su mi u roku 10-15 dana da ce doc .Pa da se oprostim od ovoga telekoma jednom za svagdaa...

    I koliki je ping otrpilike ljudima itneresuje me. Izmjerite na server Telekom Srbija u BGD preko speedtest.net ako nije problem
    Eo kad sam napisao ovo,jos nisu dosli da mi ugrade, c c c

  21. #1621
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    962
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Risiver tj HDMI po drugi put vrisnuo... A baš smo ga redovno gasili... No, neka ga sa scartom- više nemam živaca (prvi put su stvarno ekspresno donijeli novi... Ili "novi" :mrgreen: )

    TT

  22. #1622
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako loša slika na RTCG 2 već danima....

  23. #1623
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,560
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Zar moze biti dobra slika na rtcg?

  24. #1624
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Jedno pitanje za vas iz Pg koji imate digitalni signal. Imate li sve kanala iz osnovnog paketa koji emituju analogno....takodje i digitalno. Pitam zbog toga sto kod mene u Baru u digitalnom paketu nema dosta kanala,kao npr Rai 2, Sos,zdf,.....itd koje inace imam analogno

  25. #1625
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Risiver tj HDMI po drugi put vrisnuo... A baš smo ga redovno gasili... No, neka ga sa scartom- više nemam živaca (prvi put su stvarno ekspresno donijeli novi... Ili "novi" :mrgreen: )

    TT
    Zar se risiver mora gasiti?

    Pošto na ovom risiveru koji nosi oznaku Globo HDX2 ne funcioniše ispravno teletekst a kako su mi rekli da se to i ne može popraviti, imam namjeru tražiti taj drugi risiver koji daju biznis korisnicima, pa samim tim pretpostavljam da je bolji. Da li neko ima taj drugi risiver, da li je brže prebacivanje kanala na njemu i ako može napisati njegovu tačnu oznaku da bi vidio ima li šta o njemu na netu.

Page 65 of 417 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •