Page 279 of 284 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283 ... LastLast
Results 6,951 to 6,975 of 7086

Thread: Liga Sampiona 2009/2010

  1. #6951
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeo odoh i ja u grad...casti drug ture jer mu je inter osvojio champions

  2. #6952
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke Interu! anti fudbal je pobijedio. defanziva je pobijedila. nadam se da to nece vise biti slucaj, ali naravno milo mi je zbog italijanskog tima prije svega.Neko je pomenuo, driblinzi milita su na istu foru , ono mi je nejasno kako se ne provale, vazda covjek ide u istu stranu.svaka cast na lucidnosti i svemu sto je napravio ove sezone ali nikako ne moze on bit najbolji igrac intera ove sezone. po meni su to lusio-samuel. pozdrav za prave interiste i ljude koji su tako dugo cekali ovu titulu. italijanski fudbal se vraca na prave staze...

  3. #6953
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cestitke svim Interistima. svaka cast, zasluzeno osvojen trofej. nema sta
    Bayern je imao vise loptu, napadao ali odbrana Intera fenomenalna, zaista. odbrana je najjaci dio tima, tu nema zbora a onda genijalni Milito . eto Mitro, docekao si

  4. #6954
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast

  5. #6955
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    klasicni antifudbal...uopste mi se ne svidja nacin na koji su osvojili LS, jednostavno nekako mi ovo djeluje kao kad su grcu uzeli evropsko prvenstvo...svi su ih nadigrali, ali ovi su prolazili dalje...

  6. #6956
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Samo Vi argumentujte.
    Sto se tice ovakve "igre", svako ko iole prati fudbal zna da je italijanski fudbal puk interes i za marketinski obojene. To nije fudbal vec populistichki plasirana dosada za conto na racunu.
    Bash ce neko ko zaista prati i voli fudbal pohvaliti Inter i reci "zasluzeno"... Zasluzeno inertni. Bilo koji svjetski tim da je igrao protiv takve dosade (chush rutinski) isto bi se zavrsilo. Sa takvim fudbalom dobija se podrshka samo od onih koji se poustovjecuju sa likovima zute stampe i ne vole fudbal kao sport.
    Paz da neko ko prati NBA i voli kosarku sto bi podrzao takvu igru i dodao - zasluzeno. Ili bilo koji drugi ljubitelj sporta.
    Ma... nek se "navijachi" Intera ponose sa takvom "igrom"... Zna se sta je sta.


    Hvala Lepo

    p.s. Vidimo se na politici.
    bas za svaki fudbal mozes da kazes da je interes i marketing osim italijanskog jer te klubove drze uglavno italijanske porodice iz ljubavi npr morati je tolko para sipao i gubio 20 godina i evo sad je sve osvojio
    a sa druge strane englezi sa svojim sheicima ruskim tajkunima to je biznis a ne ljubav prema sportu !
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  7. #6957
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako su odlicni ovi komentari tipa 'defanziva je pobjedila', 'anti fudbal' i slicno. prvo, sto je tu lose, sto ako su unistili igru rivala? drugo, sto je bayern ofanzivniji bio, molim vas? napadao je? dobacivali su se van buyten i demichelis i to je vise pasova, znaci bolji su bili? da, dobacivali su se, vezli su. kakva igra. kakav napad ucitelja. ne budite smjesni ljudi. odgledajte sjutra reprizu, bez emocija. vidjecete kako je inter progutao bayern. tu nema sto vise da se doda, sem ako ste navijac drugog kluba iz milana.

    uglavnom, cestitke interu, zasluzeno su osvojili ligu sampiona.

  8. #6958
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema Case-a. Biće da se upucao neđe.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  9. #6959
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Tu je tu je... Cestitam interu. Osvojio je 4 pozicije za italijanske klubove.
    \\
    OFL•GIC

  10. #6960
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    San je ostvaren..Rijeci su suvisne..Vrijedjaju ono sto je uradjeno..Ono sto se ne moze opisati..Ono sto ce biti prepricavano i pamceno dokle god postoji ovaj svijet..

    Nocas su falili Peppino i Giacinto, i ovo je za njih..Za Massima..Za Angela..Za Bedy..

    Za Alvara..Za mog Alvara. Nije docekao ovo, ali je trensparent za njega svakako vec na Duomu. On nikad nece biti zaboravljen.

    Sto reci za Milita? Eksperti su sve rekli. Ove godine, najbolji napadac svijeta. Rijesio sva 3 takmicenja sa fantasticnim golovima..Toliko golova, toliko asistencija..Da li znate nekog igraca koji u finalu LS cima golmana izmedju 2 igraca? Onda 2 go..Kakav majstor.

    Pupi je toliko velik da me stid da pisem o njemu. Pupi je BOG. O njemu sutra.

    Tripla kruna..Jedini klub u istoriji Italije sa triplom krunom. Prestignut BBilan po broju domacih titula. Prestignut Rubentus po broju Evropskih titula. Izjednacen rekord sa velikim Torinom u broju uzastopnih skudeta.

    Sada se ide sa novim trenerom i drugacijim sastavom na jos 3 trofeja: Super kup Evrope (protiv Atletiko Madrida), prvenstvo svijeta, i Super kup Italije. Ako osvojimo ta 3 jos, izjednacen rekord Farse po broju titula u 1 godini.

    Zvanicno najbolji klub Evrope, a samim tim i planete.

    Sve sto sam pricao od Septembra se dogodilo. Sve je tu. Tripla kruna, Milito i Zanetti igraci sezone. I sad udjem ovdje, kao najsrecniji covjek na svijetu, i vidim ovo ****** sto se pise...Smucilo mi se. 70% foruma bi treba na ignore da stavim. Bolje ovako..

    Hvala svima na cestitkama i podrsci. Ovdje ima par mnogo dobrih ljudi, i pametnih. Ljudi koji razumiju fudbal i ljubav prema klubu.

    Ovima drugima sto su takvi kakvi su, jadni i bijedni, zelim da jos dugo pamte ovu noc.

    Napisacu par postova posvecenih nekim ljudima sto sam obeca ovih dana i to je to.

    Toliko od mene, pa se citamo na nekom drugom forumu u nekom drugom vremenu. Zivjeli.

    ETERNO AMORE 1908! FORZA INTER!



    P.S. "There are 2 great teams in Milan, Inter and Inter Primavera" - Peppino Prisco
    Last edited by CaseLogic; 23-05-10 at 03:16.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  11. #6961
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesam popio nocas samo bih iskoristio priliku da cestitam interistima na zasluzenoj osvojenoj tituli, nocas su prakticno potvrdili da su najbolji tim svijeta.
    MILITO!
    kako je van bujtena posla po bureke... samo cu citirat rijeci denisa hopera "I found that shit fascinating"

  12. #6962
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sampioni Evrope!!! Sampioni Italije!!! Pobjednici kupa!!! SVE SVE SVE!!!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #6963
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Murinjo stavio lock na fudbal.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  14. #6964
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sledece godine ako ponovi isto sa realom, definitivno ce bit zvanicno najbolji trener ikada...
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #6965
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da Murinjov fudbal ne može da se primjeni na majstore koji igraju u najvećem svjetskom klubu!
    Čelzi, Inter to je nešto drugo.Obije ekipe njeguju čvrst, snažan fudbal sa maksimalnom koncetracijom pozadi a onda iz grešaka protivnika traže golove.Vidjeli ste juče sve: Tri šanse dva gola.To je Inter ali to nije Real Madrid.
    Za Murinja je Juventus,Čelzi, Inter i svi timovi kojima nije prioritet da nameću igru, da diktirarju tempo, da stvaraju igru, da svojim majstorstvom daju golove...
    Real je druga koncepcija.
    U Realu moraš i da igraš i da osvajaš!
    Publika u Madridu voli da se igrom dolazi do pobjeda.Neće oni biti presrećni da ih neko rastura a oni da iz kontre( kao mali klub) zavuku neki šunjavi gol.To nije Real Madrid ili npr: Barselona.
    Libertas

  16. #6966
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chestitke Interu,dokazali su da su bez dileme najbolji u Evropi ove godine!

    I chestitke Mourinhu,chovjeku koji je zasluzhan za 95% uspjeha Intera ove godine,chovjeku koji sa 3 napadacha igra bunker i dobija 2:0 , nesumnjivo najboljem treneru na svijetu trenutno!

    Bayern je uradio koliko je mogao,sa onakvom odbranom se stvarno nije moglo vishe.Van Gal se ponovo vratio na svoje,Bayern ima izuzetan tim,i ubijedjen sam da je buducnost(izmedju ostalih),njihova.
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #6967
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Gledam na youtube pregled tekme i ne mogu da se nagledam Militove majstorije..kakav napadac, kako je dislocirao kuk van bujtenu sinoc pa to je sprdnja..ljepota fudbala bre nek crknu hejteri..

  18. #6968
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  19. #6969
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja mrzim murinja jer je ,po meni, glumac (uz to sto je odlican trener).milo mi je sto ce da ide iz italije a jos milije sto ce doc u real. ove 3 titule su najvise njegove - svaka cast i militu (najbolji potez moratija)i maikonu i cezaru i zanetiju ali murinjo je ovoj ekipi usadio pobjednicki mentalitet.fleshova im je psihu i postali su prava ekipa. borci. dobijali su utakmice u zadnjim minutima. odbrana je bila pravi bedem. golman je bio odlican a milito...suvisno je trositi rijeci o njemu. meni se fudbal murinja ne svidja (celzi, inter) ali takav fudbal donosi trofeje, sto je najvaznije.
    vidjecemo kako ce murinjo u real. po stilu igre vise ce vuci na kapelov madrid?oce li to biti dovoljno da se zadovolje navijaci koji zele trofeje uz lijepu igru.

    sve u svemu, kad se sve sabere i oduzme - zasluzeno. celzi, barsa i na krjau bajern.
    Iskreno mi je milo zbog moratija jer je taj covjek zaista zasluzio.najboji predsjednik koga neki klub moze da ima.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #6970
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    klasicni antifudbal...uopste mi se ne svidja nacin na koji su osvojili LS, jednostavno nekako mi ovo djeluje kao kad su grcu uzeli evropsko prvenstvo...svi su ih nadigrali, ali ovi su prolazili dalje...
    Kakva glupost. Jedini ko ih je nadigrao jeste Barsa u uzvratnoj utakmici, kad su igrali sa 10 igraca skoro sat vremena. A kolko se sjecam, tu istu Barselonu, prvaka svega i svacega, boginju fudbala isl. su tako tresnuli na Meaci da je blaugrana dobro i prosla sa porazom od 3-1. Celzi su tresnuli u obije utakmice, posebno su im objasnili na Stemfordu, itd. itd.

    Tako da stvarno nemam volje da se vise ubjedjujem sa ljudima koji o fudbalu vrlo malo znaju. Cus anti fudbal Dimosevi.

    Publika u Madridu voli da se igrom dolazi do pobjeda.Neće oni biti presrećni da ih neko rastura a oni da iz kontre( kao mali klub) zavuku neki šunjavi gol.To nije Real Madrid ili npr: Barselona.
    Ja se ne sjecam da je iko rasturio Inter Jedino sto su se pojedini timovi dobacivali izmedju zadnjih linija po 200 puta, al onda krenu naprijed i nalete na zid zvani Maikon-Lucio-Samuel-Zaneti, i totalno se rasture. Koliko je Nebojsa Sofranaca na ovaj forum, ima ponekad pravo CaseLogic sto vas mrska i onako zajebava!

    @LACIALE
    Bravo. Odlican post!
    Last edited by Mitro; 23-05-10 at 09:46.

  21. #6971
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    UZVRATNOJ utakmici
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  22. #6972
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Hahahaha, nisam mogao da se sjetim REVANSA

  23. #6973
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    hahaha kasnis na kraju utakmice je izjavio novinarima da odlazi najvjerovatnije i milito i maicon su izjavili da imaju ponude jednog velikog kluba...tako da se moze zakljucit da svo troje idu u Real...
    Maicon je izjavio da nema price o odlasku, i da hoce da ispostuje cijelu ugovor. Milito jeste rekao da ima vaznu ponudu, ali i da bi volio da ostane u Interu (u prevodu, trazi povecanje plate).
    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Mancio ide vjerovatno u Samp...
    A i ja mislim da je Miha dobra solucija...
    Uh, meni Miha nije dobra opcija nikako. Neiskusan je on. U Bologni je popio otkaz, a u Cataniji imao 13-o mjesto, nije ni to neki uspjeh, iako ga dizu u nebesa. Poslije Mourinha, jedino po meni: Hiddink i Capello mogu da ga dostojno zamjene. I mozda Bentiez...
    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    klasicni antifudbal...uopste mi se ne svidja nacin na koji su osvojili LS, jednostavno nekako mi ovo djeluje kao kad su grcu uzeli evropsko prvenstvo...svi su ih nadigrali, ali ovi su prolazili dalje...
    Zbg toga je Inter pobijedio 7 od zadnjih 8 utakmica... jer su iz svi razbili


    I naravno, sto da kazem... Srecno braci Interistima, sad nam je srce na mjestu...

    Uh, sto bih voljeo da sam vidjeo izraz lica 9-ki Barcelone sinoc pred TV-om :devil:
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  24. #6974
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Uh, sto bih voljeo da sam vidjeo izraz lica 9-ki Barcelone sinoc pred TV-om :devil:
    Ovaj zivot je po nekad stvarno vrhunski zahebant, i, pored toga, dokazano ima SAVRSEN smisao za ironiju : Ibrahim je otisao u Barsu da bi osvojio Evropu, a Inter iste te godine, na stadionu Barsinog najveceg rivala, osvaja Ligu Sampiona...

    :lolblue:
    Il calcio sono io...

  25. #6975
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    I tako nakon sto je upravo Barsu izbacio u polufinalu

Page 279 of 284 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prva Crnogorska Liga 2009/2010
    By avitanretla in forum Fudbal
    Replies: 2801
    Last Post: 14-08-10, 20:15
  2. Fantasy Football Liga Sampiona
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 372
    Last Post: 08-08-09, 09:55
  3. Futsal(Liga sampiona)
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 17-09-08, 12:00
  4. Malo liga sampiona :)
    By DarkAngel in forum Ostali sportovi
    Replies: 389
    Last Post: 28-05-04, 10:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •