Page 12 of 34 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 844

Thread: Matorke...

  1. #276
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    603
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo kratka digresija na prvi post ovog topica.... Matorka od 42 godine??? Pa ti me vrijedjas covjece!!!!! :P Ja matorkom ne bi nazvao nista ispod 55, ali valjda je to tako kada imas 30+

  2. #277
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by George_Clooney View Post
    Ljudi, jeste li kad uhvatili sebe da se okrenete za nekom starijom gospodjom koja izgleda provokativno???

    Evo ja npr. posto cesto trcim na Goricu, imao sam prilike da se upoznam sa jednom, sasvim slucajno... Bas je bila sportski tip, i nisam mogao vjerovat da ima 42 god a tako dobro da izgleda... nalik na Sladju Delibasic, ex Djogani.
    Dok smo razgovarali, bilo je varnica iha-ha, dio mene je zelio da napravi neku ludost:devil: (predvecerje, zelenilo, romantika...), dok je drugi dio bio protiv (20 god razlike) Mada, posle toga cesto sam pomisljao na nju, i sretnem je cesto, svaki put moram da je odmjerim i uzdahnem
    Sta bi ste vi uradili na mom mjestu?
    Sad me zanima, da li bi vi mogli bit u vezi sa nekom starijom? Ili neka tajna veza, samo da je zadovoljavate?
    Pri tome se podrazumijeva da izgleda kao gore pomenuta, a takvih (ocuvanih) kroz Pg ima dosta.


    Takodje ista prica se odnosi i na djevojke, tj. da li bi vi mogle biti u vezi (i kakvoj) sa muskarcem u godinama???

    Pozeljne su i slike, da pokazemo kako ljudi mogu izgledati privlacno i ako su u godinama
    Ne okrecem se za starijim zenama osim ako stvarno nisu vrh vrhova ili iz gadjenja kad vidim zenu sa 50 i kusur godina koja se popela na neke perverzne stigle utegla ka siparica od 20 godina i stavila kilo sminke...sto nije rijedak slucaj u PG.

    Ja sam samo jednom u zivotu bio sa zenom znacajno starijom od mene i nikad vise...jednostavno me ne privlace stare zene, volim razdragane, djetinjaste, nerazumne, blesave, koketne cure sa zategnutom i mekom kozom, sa lijepim rukama, dignutom zadnjicom, bez staracki pjegica i izbacenih vena, upijenih obraza ili zadebljalih kukova...eto tako
    Vjerovatno starenje sa sobom donosi kvalitete ali neka hvala, ja volim mlado

    99% ovih zena sto ste im slike izbacili veze nema sa matorkama.
    Evo je jedna prava matorka-64 godine koju volim zbog njene glume i zbog toga sto izgleda 20 godina mladja.

    http://en.wikipedia.org/wiki/File:Su..._Shankbone.jpg

  3. #278
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Ljudi, nauchite da se odushavljavate sitnim i prostim stvarima... Da li ste nekada imali prilike da idete za nekom Gospodjom koja jeeee recimo obuchena u cipelama sa shtiklom u nekim tamnijim charapama, suknjom do iznad koljena, skladne gradje i velikih guzichina... da li ste imali prilike da je gledate dok "ljulja" ispred vas i da vam ne pada na pamet da ubrzate korak kako je ne biste "pretekli" iako ona ide mnogo sporije u odnosu na vash hod...
    Da li ste imali prilike da treba da predjete ulicu na pjeshachkom a ispred vas u kolima je Gospodja, pa vi ne prodjete na pjeshachkom nego pored nje, nebiste li virnuli kroz prozor kola da vidite u chemu je... a ona, (opet) u suknji koja, kada je sjela zadigla se do pola butina, a noge joj mao rashirene kako bi upravljala kolima... Slika koju vidite na sekund, ali vam je u glavi cijeli dan...
    Xex... Merak je chudo...
    Đe me nađe , a ja mislio da sam pervert nekakav. :oops: Cozmic i Tijanaa rules !!!

    Evo poklona za čovjeka (kolko sam ukapirao iz ranijih postova) istančanog muzičkog ukusa:

    Last edited by liquid; 22-10-09 at 17:23.
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

  4. #279
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Freeman View Post
    Da nemas ovaj CD, da presnimim?
    Nemam , čuo sam je na V/A - Mr. Scruff's Big Chill Classics (2 CD), 2006. Odlična kompilacija , svega ima , PREPORUKA.

    evo nađoh neki link na brzinu http://yuforum.net/hiphop-rap-rnb-so...-scruff-53557/

    Naći će se i odyssey LP neđe.
    Last edited by liquid; 22-10-09 at 19:31.
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

  5. #280
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by liquid View Post
    Đe me nađe , a ja mislio da sam pervert nekakav. :oops: Cozmic i Tijanaa rules !!!

    Evo poklona za čovjeka (kolko sam ukapirao iz ranijih postova) istančanog muzičkog ukusa:

    Lepi, ovo mi je jedna od omiljenih stvarchica (kao i sve shto je Odyssey uradio), ubo si pravu stvar... Da bih ti zahvalio na poklonu, darivacu tebi a i svim ostalim, neshto shto nijedna zena ne moze ostati ravnodushna, a zene "u godinama" posebno... Ovako zene i ljubav prema njima opjevavaju ljudi SA DUSHOM i ovako se to radilo nekada... Za one koji skinu... uzivajte...

    http://rapidshare.com/files/29647472...Night.zip.html

    http://rapidshare.com/files/29652056...scles.zip.html

    http://rapidshare.com/files/29647931...ether.zip.html

    http://rapidshare.com/files/29648809...treet.zip.html

    http://rapidshare.com/files/29650052...Lover.zip.html

    http://rapidshare.com/files/29650713..._Love.zip.html

  6. #281
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ne okrecem se za starijim zenama osim ako stvarno nisu vrh vrhova ili iz gadjenja kad vidim zenu sa 50 i kusur godina koja se popela na neke perverzne stigle utegla ka siparica od 20 godina i stavila kilo sminke...sto nije rijedak slucaj u PG.

    Ja sam samo jednom u zivotu bio sa zenom znacajno starijom od mene i nikad vise...jednostavno me ne privlace stare zene, volim razdragane, djetinjaste, nerazumne, blesave, koketne cure sa zategnutom i mekom kozom, sa lijepim rukama, dignutom zadnjicom, bez staracki pjegica i izbacenih vena, upijenih obraza ili zadebljalih kukova...eto tako
    Vjerovatno starenje sa sobom donosi kvalitete ali neka hvala, ja volim mlado

    99% ovih zena sto ste im slike izbacili veze nema sa matorkama.
    Evo je jedna prava matorka-64 godine koju volim zbog njene glume i zbog toga sto izgleda 20 godina mladja.

    http://en.wikipedia.org/wiki/File:Su..._Shankbone.jpg
    Aferim brate... Evo neshto da prochitam i da valja... ...

  7. #282
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ne okrecem se za starijim zenama osim ako stvarno nisu vrh vrhova ili iz gadjenja kad vidim zenu sa 50 i kusur godina koja se popela na neke perverzne stigle utegla ka siparica od 20 godina i stavila kilo sminke...sto nije rijedak slucaj u PG.
    Ja okrecem za svakom koja mi je privlacna, i nema tog muskarca koji se ne okrene za lijepom zenom(i zene kojoj nije milo prozborit dvije sa "galantnim gospodinom")... Pa i ako spadam u grupu "upeglanih intelektualaca" nije me sramota da odmjerim neku damu u zrelijim godinama. Normalno, ukusi su razliciti i o njima nema smisla raspravljati, pa je tako i pojam "privlacan" razlicito tumacen od odobe do osobe, tako da je nekome privlacna zena kad obuce suknju iznad koljena, i sise na izvolte (mogu biti malo prost ipak je ovo podforum sex&erotika) dok je nekome privlacnost kombinacija sarma i inteligencije........ Nego ovo se pretvori u filozofiranje.
    Poenta je da svaka "krpa nadje zakrpu", tj. da i one osobe koje su nama odvratne, sigurno nekom drugom nijesu, sta vise odusevljavaju se njima...
    Last edited by George_Clooney; 22-10-09 at 21:27.

  8. #283
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni ja ne kapiram zenu od 40 godina koja zeli da se oblaci kao tinejdzerka, da nosi kikice, osmjehuje se momcicima kada iskoci sa frendicama, malo vise flertuje na facebook i jedva ceka da vidi muzu ledja kako bi "udarila" po bludnim mislima.

    Ne pamtim svoju dragu majku da je ikada provokativno se obukla kao sto se oblace mnoge danasnje "dame", zene skorojevica koji su prodajom placeva stekli neki imetak koji troskare na krpice iz Delte i kupovinu "jaoooo preslatke mazde 2" a nerijetko i dzipova od sitnih 120.000 eurica.

    Ja organski ne podnosim kalup profile zena sa ispeglanim siskama, sprzenom kosom, i kicenjem krpicama da bi se tako uljepsano stanje prikazalo publici. Ko nije uzivao u prirodnoj kestenastoj boji kose, ko je nije mirisao i tako zaspao, ko nije ljubio srcem, taj ne zna ni sto je vrhunska biiiip. A starke o kojima pricamo.... nemate pojma kakve su to u sustini nesrecnice.

  9. #284
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    planiram da & sa 40 & sa 50 budem jednako dobra riba, da ne kazhem -chka, kao & sad...
    hvala na pazhnji i do vidjenja! :mrgreen:

    @ cozmic:
    sretne ochi shto te vide!

    @ chiro:
    ljubim ja tebe u glavu pametnu!! :**
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  10. #285
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    ako ima zainteresovanih matorki na forumu , neka se jave

  11. #286
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ocete li batalit da koristite taj odvratni izraz 'matorke'
    this is pointless

  12. #287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ocete li batalit da koristite taj odvratni izraz 'matorke'
    i to je sve sto imas da kazes na ovu temu)))


    ciro aj lav ju bes sviju sto bi nam drugarica rekla

    coz fala za pjesme matore su kao i mi))))
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  13. #288
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ocete li batalit da koristite taj odvratni izraz 'matorke'
    Mozda je ljepse MILF? hehe
    rm -rf /

  14. #289
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Mozda je ljepse MILF? hehe
    Ljepse je "tetkice"

  15. #290
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Boze dragi oceteli vi ikat ostarit ??? A pazi samo diskusiju ovoga momceta kako njegova majka nije nikat bla bla bla ,a momce jesili ti ikat pomislio da bi bas tvoja majka ali bi od "caleta" radio protivtenkovski bacac raketa ,eventiualno mitraljez ????
    Zar vama sm4eta kad neko zaradi pare od prodaje placa kuce barake pizde materine ???? zar vama smeta kad neko dodje do love i kupi Versace kostim jaknu donje gacice ???? Jeli ako je neko sitoprinja MORA da ostane sirotinja vazda ????? jeli ako s eneko vozio autobusom MORA i dalje a imat love ka ckalje ????? Aj zamisli se malacko i ja se iskreno nadam da i ti /vi ostarate makar do 40 te pa da vama neko kaze matora perverzna svinjo idi umri , da svatite kakv je to o$ecaj ! !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #291
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Ni ja ne kapiram zenu od 40 godina koja zeli da se oblaci kao tinejdzerka, da nosi kikice, osmjehuje se momcicima kada iskoci sa frendicama, malo vise flertuje na facebook i jedva ceka da vidi muzu ledja kako bi "udarila" po bludnim mislima.
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:Vidi ti njega kako on sve zna. :lolblue::lolblue:

    Ne pamtim svoju dragu majku da je ikada provokativno se obukla kao sto se oblace mnoge danasnje "dame", zene skorojevica koji su prodajom placeva stekli neki imetak koji troskare na krpice iz Delte i kupovinu "jaoooo preslatke mazde 2" a nerijetko i dzipova od sitnih 120.000 eurica.
    Nasao si majku da spominjes i opisujes na ovoj temi? Imas li ti neki problem? Dje tebi idu misli.


    Ja organski ne podnosim kalup profile zena sa ispeglanim siskama, sprzenom kosom, i kicenjem krpicama da bi se tako uljepsano stanje prikazalo publici. Ko nije uzivao u prirodnoj kestenastoj boji kose, ko je nije mirisao i tako zaspao, ko nije ljubio srcem, taj ne zna ni sto je vrhunska biiiip. A starke o kojima pricamo.... nemate pojma kakve su to u sustini nesrecnice.
    Gore hvalis majku kao kalup klasicne zene u mraku, a ovdje ne podnosis kalupe?
    Hoces reci da prirodne kestenjaste pruzaju najludji sex ili da su vrhunske sta? (Bar si nam objasnio da si fetishista za kosom i mirisom) [SIZE=2][/SIZE]
    Ajde otkrij nam kakve su to nesrecnice, ocigledno je da imas iskustva kao rame za plakanje starki.
    Last edited by gingis kan; 05-11-09 at 15:01.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  17. #292
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:Vidi ti njega kako on sve zna. :lolblue::lolblue:

    Nasao si majku da spominjes i opisujes na ovoj temi? Imas li ti neki problem? Dje tebi idu misli.


    Gore hvalis majku kao kalup klasicne zene u mraku, a ovdje ne podnosis kalupe?
    Hoces reci da prirodne kestenjaste pruzaju najludji sex ili da su vrhunske sta? (Bar si nam objasnio da si fetishista za kosom i mirisom) [SIZE=2][/SIZE]
    Ajde otkrij nam kakve su to nesrecnice, ocigledno je da imas iskustva kao rame za plakanje starki.
    kralju jos jedan ovakav ispad i pricacemo drugacije.

  18. #293
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Djaolje sile od vas ????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #294
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  20. #295
    George_Clooney Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Naughty View Post
    Ne svidja mi se... Za meni trenutno postoji samo jedna zena:yipiiii:

  21. #296
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ja sam bio sa zenom duplo starijom od mene (imao sam 18 tad) i vise nikad nisam bio sa zenom starijom od mene. Ali taj mjesec cu, svakako, pamtiti po mnogim lijepim stvarima... znacilo mi je takvo iskustvo mnogo..

  22. #297
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam cesce sa starijima od mene provodio mladost ,sad je odsa vakat za mladje !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #298
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Подгорица
    Posts
    766
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Обрати сад пажњу, некаква италијанска министарка

    http://en.wikipedia.org/wiki/Mara_Carfagna




  24. #299
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za zene okarakterisane na ovaj nacin, postoji nesto zajednicko u Podgorici.
    Delta City.

  25. #300
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko bi rekao da ova dama ima 45 godina?

    DICIOTTO

Page 12 of 34 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •