Results 1 to 10 of 10

Thread: Tura po nasem primorju

  1. #1
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Tura po nasem primorju

    Spremam se na malu turu naseg primorja, posto ga prakticno ne poznajem, sem nekoliko mjesta gdje sam isla sa roditeljima svako ljeto ekskluziva tipa canj itd. ludilo dakle, pisite sta biste preporucili da se obidje, i kako do tamo stici

    a evo nekoliko konkretnih pitanja:

    kako da iz hn dodjem do plave spilje ili gospe od skrpjela, rosa, mamule i sl? da li ima brodica koji rade ture?

    da li neko zna jesu li zavrseni radovi na setalistu u petrovcu i moze li se tamo kupati?

    zasto je buljarica nepopularna, izgleda lijepo sa ceste?
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se krstarenja po bokokotorskom zalivu tice najbolje da se obratis nekoj od turistickih agencija u Herceg Novom, vjerovatno postoje brodici koji na ovo krstarenje krecu iz HN.

    Ja bih ti svakako preporucio brod Vodena kocija "Le coche d'eau" u sezoni svaki dan isplovljava iz Tivta i obidje cio Zaliv. Brod je najveci te vrste na Mediteranu i sam po sebi je veoma atraktivan zbog usluge koja je na njemu i palubi za suncanje.

    Takodje znam da iz Kotora isplovljava isto veliki brod "Jovan" na tu ekskurziju ali koliko sam cuo od putnika osoblje i nije bas najljubaznije prema gostima.

    Tacnu satnicu, vrijeme ostajanja na svakom od lokaliteta i mjesta koja se obilaze bi trebalo da ti tacno objasne u odabranoj turistickoj agenciji.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se Buljarice tice,nepopularna je jer nema nikakvih sadrzaja,imas 2 restorana na plazi i to je to...ali sto se plaze tice,ona je za uzivanje.Ako `oces da budes sama,samo odes malo lijevo i to je to...

  4. #4
    renaissance Guest

    Default

    Sto se tice CG primorja, mogu ti preporuciti samo Adu! Na ostala kupalista rijetko, gotovo nikako ne idem

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Iz HN, imas milion brodica koji voze do Rosa, Zanjica i Plave spilje, a imas i ove koji prave turu po zalivu. Do Mamule ja koliko znam, brodici ne voze.
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    thanks i spasibs

    a ne rece mi niko jesu li zavrseni radovi na setalistu u petrovcu i moze li se tamo kupati?
    Let's go, Tommy... before zee Germans come.

  7. #7
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    ucinje mi se na sekund da si napisala tuCa po nasem primorju
    radovi nisu gotovi ali se mozes kupat u moru, osim ako je predvidjeno kupanje na setalistu

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Globetrotter View Post
    Sto se krstarenja po bokokotorskom zalivu tice najbolje da se obratis nekoj od turistickih agencija u Herceg Novom, vjerovatno postoje brodici koji na ovo krstarenje krecu iz HN.

    Ja bih ti svakako preporucio brod Vodena kocija "Le coche d'eau" u sezoni svaki dan isplovljava iz Tivta i obidje cio Zaliv. Brod je najveci te vrste na Mediteranu i sam po sebi je veoma atraktivan zbog usluge koja je na njemu i palubi za suncanje.

    Takodje znam da iz Kotora isplovljava isto veliki brod "Jovan" na tu ekskurziju ali koliko sam cuo od putnika osoblje i nije bas najljubaznije prema gostima.

    Tacnu satnicu, vrijeme ostajanja na svakom od lokaliteta i mjesta koja se obilaze bi trebalo da ti tacno objasne u odabranoj turistickoj agenciji.
    Ja sam isla sa "Jovanom" prije 2 godine, osoblje je bas bilo ljubazno, bar ovaj nas konobar je bio ekstra ljubazan prema nama. Cijena je bila 8 eura za izlet od 8 sati, od 10 do 18, polazi se sa Kotorske rive, ne staje se ni u jednom mjestu, cak ni na ostrvima kod Perasta, samo se tamo negdje kod ostrva Sv.Marko stane jedno sat vremena na sred mora za kupanje Imaju tus kabine na brodu, palubu za suncanje i madjionicarsku predstavu

  9. #9
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makica View Post
    Iz HN, imas milion brodica koji voze do Rosa, Zanjica i Plave spilje, a imas i ove koji prave turu po zalivu. Do Mamule ja koliko znam, brodici ne voze.
    Ove godine ce Mamula bit otvorena za sve posjetioce, samo sto ne znam da li ce se naplacivat ulaz!

  10. #10
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EvilCrazyLazy View Post

    kako da iz hn dodjem do plave spilje ili gospe od skrpjela, rosa, mamule i sl? da li ima brodica koji rade ture?
    Ima dovoljno.
    Plavu spilju treba vidjet mada i sve ostalo,ne poznajemo nase primorje,a evo dje nam je
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Serviseri za Beverly na primorju
    By DadoMonte in forum Motociklizam
    Replies: 14
    Last Post: 21-04-10, 16:23
  2. I: autoprevoznici na primorju
    By OCTAVIAN in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-09, 12:55
  3. wireless na primorju?
    By ninaccm in forum Internet
    Replies: 27
    Last Post: 18-08-08, 20:34
  4. Ima li đe na primorju ili...
    By Koma[MFHN] in forum Sve i svašta
    Replies: 13
    Last Post: 05-11-07, 23:02
  5. da li na primorju ima profi fotograf ?????????
    By swinger in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 18
    Last Post: 23-10-07, 03:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •