View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 743 of 933 FirstFirst ... 243643693733739740741742743744745746747753793843 ... LastLast
Results 18,551 to 18,575 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18551
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Budva je napravila iznenadjenje to je zaista dobra vjest, jadran standardno gura, tj dobija one koje treba da dobije i gubi od onih od kojih treba da iygubi. Kotor igra u skladu sa svojim mogucnostima.
    Mali komentar proteklih desavanja> Mozda se nije ocekivalo da smijene Capra, realno ako je pretekao odmah posto se vratio sa prvenstva , onda sada nije bilo sanse da sada strada. Iskreno sam ocekivao da ce Vicevica da skinu i stave nekog drugog, ali kao sto vidimo veze i vezice su po ko zna koji put odradile svoje.
    Glavna vjest je da su dogovorili nabavku opreme:P
    Please alowe me to introduce myself.......

  2. #18552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Izgleda da mi se komentar nedje ,,izgubio''. Uglavnom, svaka cast Budvanima. Steta za Djurdjica, ovo je mogla biti njegova sezona...
    Miljan Popovic bi trebalo da bude registrovan za Cattaro u Kup takmicenju.
    Gubimo utakmice sa prevelikom razlikom, mora se jace i vise radit'. I biti disciplinovaniji!
    P r i m o r a c

  3. #18553
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Filip Filipovic najbolji na svijetu drugi put - svaka cast.


    Nazalost i jedna tuzna vijest:
    Čuveni vaterpolo stručnjak Nenad Manojlović preminuo je u 61. godini.


    Manojlović je iznenada preminuo na putu ka Sofiji gdje je trebalo da učestvuje na seminaru.
    Nenad Manojlović je rođen 1954. U karijeri je najviše igrao za Partizan. Reprezentaciju SR Jugoslavije odnosno Srbije i Crne Gore je vodio u periodu od 2000. do 2004. Na Olimpijskim igrama je osvojio srebro 2004 i bronzu 2000. Sa svjetskih prvenstava ima srebro 2001 i bronzu 2003, sa evropskih prvenstava zlata 2001 i 2003, sa Svjetskog kupa bronzu 2002 i sa Svjetske lige srebro 2004.



    Last edited by nenocopy; 24-11-14 at 23:00.

  4. #18554
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Prvi krug polufinala kupa zavrsen, ono cemu su se nadali kotorani je djelimicno ispunjeno, momci su igrali muski, ali je evidentna razlika u fiyickoj snazi koja jednostavno ne omogucava klincima da igrau protiv starijih kolega. Pohvale za golmana kotora, odbranio je svega i svacega u novom.
    S druge strane jadran je odigrao prosjecno, pohvale za vidovica i pjesivca, ostali prosjecno. Mali Mijuskovic je odigrao vrhunskiono sto je igrao. Draskovic , Zlokovic, MOskov van igre do daljnjeg.
    Prognoza ya revans, ne bih se yacudio da bude gusto ko kraja utakmice, ali malu prednost dajem jadranu.

    Drugi par nije dostojan komentara, mada je zacudjijuce da budvi jedan polupenzioner od doncica da 5 komada
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #18555
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Losa prognoza ..Jadran se prosetao kroz kotor ...
    Please alowe me to introduce myself.......

  6. #18556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Po onome sto su mi javili odigrali smo kriminal u revansu. Ono u Novi je valjda bilo O.K.<br>Cini mi se da je sastav iz Novog (prosjek onih 14 igraca) najmladji seniorski tim Primorca u njegovoj istoriji. Ne mogu se tacno sjetiti onog iz sezone '95/96. Ovaj je 17,1 godina... Vidjecemo koliki je to zalog za buducnost.
    P r i m o r a c

  7. #18557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Tisina neka odje.
    Za crnogorski vaterpolo je utakmica protiv Italije jedna od najbitnijih u zadnje vrijeme. Mislim na debije Saveljica i Ukropine. Drago mi je da sam pogrijesio u vezi Ukropine!
    Stim u vezi, manje bitna tekma. Nisam gledao, Murisic dokazao da ce biti koristan... Vjerujem da bismo sa Mladjanom taj mec dobili.

    Primorcu je Mornar nocna mora, nevjerovatno je sto nam taj tim radi...
    P r i m o r a c

  8. #18558
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A tek Jadran Zvezdi...

  9. #18559
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://vine.co/v/OgpZQ3PvvJ5

    Oce li bit kaznjen ovaj *****r zbog ovog ? nije mu prvi put

  10. #18560
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kažnjen sa tri utakmice neigranja. Hrvatska sa 14:8 savladala podmlađenu Crnu Goru.

  11. #18561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sve najbolje u Novoj godini! Vaterpolistima prvenstveno zelim da ih mimoidju povrede.
    http://www.cdm.me/sport/vaterpolo/po...alje-imperativ
    A nisu bile imperativ dok je bio trener. Ali, da ne bude da mislim nesto lose, ovakve izjave treba gledati sa pozitivne strane, vrijeme je da pocnemo na svako takmicenje da idemo na ZLATO, jer dok god se zadovoljavamo manjim imacemo problema (psiholoske prirode) u odlucujucim utakmicama za medalju. A sto smo mi uradili u pojedinim utakmicama nije niko...
    Pero bi se mogao potruditi u razgovorima sa ljudima iz vlasti i lokalnih samouprava da se bazeni malo srede. Jer znamo da sad sve ima prednost u odnosu na bazene. Vjerovatno, da je bilo vecih uspjeha vaterpolista, da bi se nesto vise i napravilo/obnovilo...
    P r i m o r a c

  12. #18562
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #18563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Imalo bi se stosta napisat' (jos jedan debakl u bokeshkom derbiju, u Igalo se poslo bez 5 igraca!?)...ali neka ovog puta bude samo pohvala za Nikolu Janovica. I dalje gazi...
    P r i m o r a c

  14. #18564
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Napokon pobjeda i to moram konstatovat'!
    Trener Mirovic konstantno prica da se dobro radi, ako bi se nastavilo tako i uz puni sastav vjerujem da bi se u nastavku moglo ocekivati jos pobjeda (u ligi za opstanak).
    Pa i da se eliminise Budva u 1/2 finalu prvenstva.
    Markovic napustio Budvu. Zali Boze. Pisao sam odje... Od strijelca 40 i kusur golova u JL za Primorac zadnje sezone, debija u A reprezentaciji do....
    ,,Budva mi je korak naprijed u karijeri'' - rece svojevremeno... Steta...momak jednostavno zna dati gol.
    P r i m o r a c

  15. #18565
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pisao sam proslo ljeto o Turcima, o njihovom ulaganju, a i napretku. Juniori su prikazali sasvim dobru igru (3 ljevaka, svi interesantni). Ne znam da li su u Bd dosli sa najjacim sastavom, ali sam razlikom prijatno iznenadjen. Sem Brguljana, Cuckovica i Paskovica koji je malo igrao ovo je nas drugi tim (nedostaje nam makar 12-13 igraca)...i iskreno me raduje da oni koji naknadno dobiju poziv (kao npr. Vidovic) pokazu da su s pravom u reprezentaciji.
    Od ranog ispadanja iz SL sa svim ovim novim momcima mozemo da dobijemo cak i vise, jer cemo imati prilike na druge nacine da se plasiramo na OI.
    Svi strijelci sa sinocne utakmice imaju manje od 25 godina i time je dovoljno receno. Sa Ukropinom Se sobija jedna nova snaga desno, sad nam je, cini mi se, za buducnost kriticna pozicija beka, jer Toni i Jole imaju po 32 godine, ostaje samo Cuckovic.
    Mala baza i odlasci igraca vise nisu najveci problem, to je sada definitivno infrastruktura i ne vidim da se ista radi po tom pitanju.
    P r i m o r a c

  16. #18566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Savez mnogo kasni, ali ovu saradnju sa Opstinom Niksic treba pozdraviti, uz nadu da ce se papirologija ubrzati i da ce bazen u skorije vrijeme proraditi.
    Nevjerovatno je da predsjednik UO Saveza, koji je Niksicanin, sve ove godine apsolutno nista nije uradio po tom pitanju.

    Ocekivan poraz od zvezde, Budva je mogla da i dobije u Bg-u obzirom na juniorski (bilo i kadeta) sastav Partizana, a Jadran je zasluzeno u boljoj grupi.
    P r i m o r a c

  17. #18567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ponizavanje nase reprezentacije od strane FINA-e se nastavlja - kao vicesampioni svijeta svrstani smo u 3. sesiru!
    Apsolutno ne postoji nikakvo mjerilo po kome mozemo biti ispod drugog sesira. Zvanicni vicesampioni svijeta, ucestvovali na oba Superfinala SL od proslog SP, ucestvovali na SK...a cak neki iz prvog sesira nemaju te uslove ili rezultate! Strasno...i niko ni da zucne.

    A na SP nas od sudija predstavlja Ivanovski. Mislim, ocekivano, ali...to dovoljno govori ko nam predvodi novu generaciju sudija!
    NIJEDAN jaci mec u domacim takmicenjima nije sudio kako treba (realno, jako malo ih je i sudio, npr. mnogo manje od Obradovica i Matijasevica), svojevremeno bio suspendovan u JL jer je ostetio VA Cattaro u Splitu...ovo ponavljam po ko zna koji put jer je jedini sudija za sve ove godine koji je kaznjen.

    Debakl Primorca u Splitu. Vazda kad mislim da ne mozemo gore oni me demantuju. Od ekipe sa kojom bi trebali egal da igraju gube 6:0 pocetkom druge...

    http://www.radiokotor.info/radio/ind...ovic-u-italiji
    Cime se broj internacionalaca poniklih u Primorcu povecao na 17 (a za 3-4 ne znam dje su, tako da brojka mozda prelazi i 20), uz trojicu koji igraju za Budvu i Jadran.
    A Primorac od dogodine drugolisas u Jadranskoj ligi.

    Bazen ce se obnoviti, ali ne znaju kad.

    Idemo pomagat BiH i razvoju tamosnjeg vaterpola. Odje mozemo ugasiti svijetlo, jel?
    Last edited by cattaro; 06-02-15 at 15:35.
    P r i m o r a c

  18. #18568
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sjutra Primorac-Budva. Mislim da ce Budvi bodovi u Kotor biti krucijalni za opstanak u 1. ligi. U trenutnom odnosu snaga prevaga je, cini mi se, samo Murisic. Sada i Budvani imaju jako mlad tim.
    P r i m o r a c

  19. #18569
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samoubio se Jadran protiv Mladosti u potonjoj cetvrtini i poraz od 12:10. Steta!


    cattaro, slazes li se sa Porobicem i Andrijom Popovicem da smo sami sebi pucali u vaterpolo kad smo na vrhuncu finansijske moci imali cak 27 stranaca u domacoj ligi?
    Proceduralno!

  20. #18570
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    SP Kazanj 27 jul/ 08 avgust

    A Hrvatska, Brazil, Kanada i Kina
    B Grčka, SAD, Italija i domaćin Rusija
    C Mađarska, Argentina, Kazahstan i Južna Afrika
    D Srbija, Crna gora, Australija i Japan

  21. #18571
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radovic se vraća u reprezentaciju.
    Sta je Misicem,računa li se na njega vise?
    Zaslužio je bar jednom da ga pozovu da igra Svjetsku ligu.

  22. #18572
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Tivat
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve mi se cini da ce Murisic umjesto Misica da zaigra na duze.

  23. #18573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Middle,
    to je kao da me pitas odricem li se titule prvaka Evrope, jer pomenuta dvojica nisu bila dio Primorca tada?
    U najkracem. Volio bih da Pura to ponovi na narednoj sjednici skupstine kluba. Bas bih volio.

    Inace, nema smisla bilo sto vise kriticki pisat odje.
    Jer, to je pljuvanje, vrijedjanje, a ja sam negativan.
    Ja odje napisem nesto I tipovi mi se obracaju na FB, demantuju, traze razlog takvom pisanju...ko im brani da odje kazu sto misle!?
    Pa da se Bobo izvine ako je pogrijesio... Od toliko hiljada postova sigurno sam nedje grijesio.
    Ne znam kako je sa drugim podforumima I temama, ali ostavljat postove odje gubi svaki smisao. A znam da bi ovi sto su danas u CG vaterpolu voljeli da se ni odje rijec ne napise, kao sto im odgovara da je sto manje publike na bazenima.

    Grupa na SP dobra, kvalitetna I mozemo biti zadovoljni sto smo sa Srbima. Oni su sada apsolutno favoriti. Australija nikad jaca.
    P r i m o r a c

  24. #18574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ...a povratak Radovica veliko pojacanje. Rasteretuce se Mladjan, Leka...mnogo dobijamo na snazi, presingu, shutu.
    P r i m o r a c

  25. #18575
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Da pruzim podrsku kolegi forumasu

    IStina boli to je sigurno, ali to je samo jedan razlog vise da se nastavi sa pricom koju ti potenciras, a to je bez tabu tema kada je crnogorski waterpolo u pitanju. Sada mozda to nekome ne odgovara, ali oni koji stvarno vole ovaj sport ne bi trebali da imaju problem sa time.

    Jadran dobar protiv Radnickog, Kandic je bio kljuc svega. Radic katastrofalan. Draskovic ponovo kuca na vrata reprezentacije. Napomenuo bih partiju Moskova poslije epizode sa mononukleozom.
    Please alowe me to introduce myself.......

Page 743 of 933 FirstFirst ... 243643693733739740741742743744745746747753793843 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •