View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 736 of 933 FirstFirst ... 236636686726732733734735736737738739740746786836 ... LastLast
Results 18,376 to 18,400 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @Hiper, opet izvlacis pogresan zakljucak. Mislim da pisem i previse detaljno da bi se nesto pisalo na nacin na koji ti pises (tumacis).
    Nidje nisam napisao da su Konatar, Pjesivac i Ukropina spremni da zamijene postojece najbolje igrace, ,,rupu'' smo dobili izgubivsi 2 vec sada formirana igraca (Mandic i Subotic).
    Zbog takvog slucaja Nikola Janovic igra jos, a da je Vlado ostao jos godinu-dvije (plus Radovic) mi bi prevazisli gubitak ove dvojice. Makar dok ne stasa Ukropina.
    Jesmo bili prvaci Evrope za '89. godiste, ali tu osim tri prosjecna/solidna igraca (Klikovac i godinu mladji Cuckovic i Da. Brguljan) nismo dobili extra igraca.
    O '91. sam pisao dosta (pisi propalo), od '92. je nesto ostalo (Murisic, Popovica i Markovica ne racunam), '93, '94 i '95. kao da nemamo. Mandic je '94, Gajo '95.
    I to je ,,rupa'' o kojoj pricam.

    I da, Amerika i Australija su na SK dosle u najjacim sastavima. Amerima fali jedino Azevedo...

    O nepotizmu i nedisciplini sam takodje dosta pisao.
    P r i m o r a c

  2. #18377
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Madjari igraju sa 8-9 igraca koji su lani bili prvaci svijeta, a ove godine 2. u Evropi, pa remizirase sa Australijom.
    Solidna utakmica, koja mi je jos jedan dokaz da ovo takmicenje drugima nije sporedno, kao sto je nama.
    Neunistivi Dejo Adzic je sudio ovaj mec. I gurao Madjare kao da su njegovi. Australija u zadnju cetvrtinu nije mogla ni faul dobit'...

    Mi sa Hrvatima igramo 1/4 finale... Oni su odigrali fenomenalan mec sa Australijom, ali mislim da mozemo da im pariramo.
    P r i m o r a c

  3. #18378
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    U kakvom sastavu igraju Hrvati u odnosu na EP?

  4. #18379
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Bijac, Buljubasic, Setka, Muslim, Bukic i Zivkovic igraju. Imaju O.K. tim, vidi se da se ona odbrani radilo...medjutim, nemaju igraca kog ne bismo mogli sacuvat'.
    Bolji svakako jesu.
    P r i m o r a c

  5. #18380
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Prvo osvrt na fantastican post naseg kolege iz dubrovnika.
    Moram reci da je ovo jedan od rjetkih postova koje sam procitao sa uzivanjem i moram reci nostalgijom....

    E moj stari , da ti ja kazem dvije informativne sto bi se reklo.. Vi imate , podvlacim imate, divlju ligu, gdje se sa plaza kupe ekipe i takmice u tom prelijepom sportu, i mislim da trebate biti zahvalni na tome.

    Mi sa druge strane, waterpolo nacija jel, mi smo uzasni,,, Mogu se opkladiti u veceru sa bilo kim ,da ako od herceg novog do ulcinja, u vodi jadranskog mora pored nasih predivnih plaza, nadje vise od 10 golova za vaterpolo, ja placam a on nek bira

    pa ti vidi
    Nisam ja autor teksta, samo sam kopirao tekst sa stranice Vaterpolske udruge Danče koji me dojmio. Ja svaki dan na Dančama igram vaterpolo (pucam na treću, igram petnaestke ili viktorije) i po pet sati. Da nema vaterpola uopće ne bih išao na kupanje, što ćeš drugo raditi na kupalištu. Kad nema golova, dođem na kupalište, otplivam dvije dužine (dvadesetak minuta) i odlazim. Upravo mi vaterpolo daje smisao kupanju u moru. Zato me zanima je li to dubrovačka posebnost ili i u drugim gradovima možeš igrati vaterpolo u moru bez da treniraš. Ne vjerujem da će Divlja liga ikada umrijeti, uvijek će biti netko zazaniman. Ipak je postavljeno igralište na Bellevueu, Dančama, u Šulića, u Mlinima, u Cavtatu, u Čilipima, na Koločepu, na Lopudu, u Orašcu, u Slanome itd. Nažalost nema više na Copacabani i na Porporeli. Porporela je osnivač Divlje lige, a ove godine tamo nije uopće postavljeno igralište niti je nastupala ijedna momčad otamo.

    ČETVRTZAVRŠNICA


    * SAD - Australija
    * Crna Gora - Hrvatska
    * Srbija - Kazahstan
    * JAR - Mađarska


    POLUZAVRŠNICA


    * SAD/Australija - JAR/Mađarska
    * Crna Gora/Hrvatska - Srbija/Kazahstan

  6. #18381
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    U Ora(ho)vac ih imas makar 4-5... Bolje povuci to za veceru, jer ih od Kotora do Risna (zakljucno sa onim golom na samom pocetku Risna sa kotorske strane) imas sigurno 10. Dalje nisam isao, ali ih je vazda bilo na Kamenare, a od Bijele svako naselje ima bazen.
    Mene je broj golova pozitivno iznenadio... ;-) Ranije ih je bilo MANJE.
    i

    Cisto da se pohvalimo, i u Sutomore ima gol i igra se aktivno evo druga godina zaredom
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  7. #18382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Cisto da se pohvalimo, i u Sutomore ima gol i igra se aktivno evo druga godina zaredom
    Nista dok teren (igraliste) ne napravite! Svi znamo sto je Sutomore ljeti (mislim na broj turista), siguran sam da bi bilo interesovanja i za neko takmicenje.
    P r i m o r a c

  8. #18383
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    @HIPER @ Cattaro
    i ostali da se ja osvrnem malo na tu situaciju sa golovima na plazama/
    mozda ima golova vise nego sto je prij ebilo ali to je vecinom sto zakupci plaza postave po gol i uvijek se nadje neko da sutira ka njemu posebno ako je neko evropsko ili svjetsko pa se malo neki navijaci napale.
    prije nekih 10god ili vise u moje mjesto je bilo dva gola i to sve nasa radinost i stalno se lupalo ili na jedan ili na drugi jer nas nije moglo biti za oba. ali nas je bilo redovno da se igra.
    igralo se svaki dan nekad i po par sati ( sad bi se utopio poslije 5 minuta), i mogu vam reci da je dobar vaterpolo bio. izlazilo se puknute arkade ili ko zna kakvih povreda i igralo se muski.
    sad kako smo mi stariji vise batalili u sred nedostatka sto vremena sto kondicije nema vise nikog. golova i dalje ima ali vaterpola nema. ponekad neko igra 10 9 ali vaterpolo nisam vidio da se poodavno igra.
    zna kataro kakav se vaterpolo igrao na bazen zimi kad se spuste golovi dok nisu zabranili , ni toga vise nema
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #18384
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    @ cattaro
    Evo ja nesto napisah, pa poslije toga ti to ponovio i meni se cini isto da smo rekli, nema ko da adekvatno zamjeni nikolu, tonija, pedju, milosa. Adekvatno mislim da to bude igra na nivou gorepomenutih. NIsta vise i nista manje.

    @ ostali ( tema golovi)

    Dobro mozda jesam pretjerao, ostadose mi pare u spag srecom Ja se ne sjecam kada se poslednji put odigrala viktorija u novom, za rivijeru ne znam... nazalost izgradnjom bazena na Skveru ta mogucnost je nestala a samim tim draz starog Skvera...
    Please alowe me to introduce myself.......

  10. #18385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pero je nedavno na TV-u (neki kraci intervju Maksimu Zivaljevicu, mislim za Dnevnik) rekao izmedju ostalog i da je nedopustivo da reprezentacija placa treninge (na nekom bazenu).
    Na kotorskom ne placaju nista, pa me zanima, da li je moguce da placaju na Skveru!?
    Na bazenu u koji je drzava ulozila pola (2 miliona eura) para!?
    Ili je mozda mislio na podgoricki (nagadjam)?

    Nas Savez i cjelokupna organizacija je na nekom nivou iz 2007. godine. Mrdnuli nismo.
    I necemo, dok god se problemi guraju pod tepih, a imena onih koji prave opstrukcije precutkuju.
    Vidim imaju ljude koji u Kazahstan idu da bi snimali (!?), a tih istih za vrijeme priprema reprezentacija u CG nema nidje. Svjedok sam da treneri prebacuju opremu za trening, snadbijevaju momke opremom za put itd, itd.

    U 11h je Crna Gora-Hrvatska, na ovom linku mozete gledat': http://livemanager.eurovision.edgesu...ite/index.html
    P r i m o r a c

  11. #18386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/u19-mirk...-clanak-791882
    Sin Deja Adzica ide i na ovo takmicenje!
    Ovo je vec velika sramota. I opet Macic (ljevak) otpada zbog takvih...
    Bice dobro ako ovi udju medju 8...
    P r i m o r a c

  12. #18387
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A ovu cu da gledam, evo sam se vec spremio da ako bude prenosa on line..

    I ko je otisao da snima molim te Ili je to ipak javna tajna:P A sto se tice toga da treneri nose kapice i tome slicno, pa dobro i nije nista cudno.. A znas li mi rec kolika im je plata za ovo putesestvije?
    Nikad i niko mi nece moci objasniti zasto na bazenu na Skveru ne postoji termin za gradjanstvo i zasto nardo crne gore koji je dao 3 miliona eura i vise svojih para da ono na skveru napravi mora da placa da bi usao na bazen .Ako necu neku peticiju napraviti ili nesto slicno ne pomakao se... Mislim katastrofa, ne mozes da udjes na bazen koji je napravljen od tvojih para...
    Majku im lopovsku,,,,,

    A sin deja adzica... e moj stari.. a kad sam ja napisao da je to sa sastavljanjem maldjih kategorija sprdnja svoje vrste... Pih,, gade mi se..
    Please alowe me to introduce myself.......

  13. #18388
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a kako sutiraju australijanci peterce..
    NIje bilo svejedno udovicicu na klupi
    Dva najbolja australiijska igraca ne dadose peterce,, Campbell i Younger. Ovaj zadnji je pojacanje juga ove godine.
    Please alowe me to introduce myself.......

  14. #18389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Znas da kod mene nema javnih tajni. Vidjeh da snima Rajo Milinic, koji vec duze vrijeme radi pri VK Budva i u reprezentaciji.
    Nisam pominjao kapice Hiperu, znamo oboje da su kapice i lopte nesto drugo. Ne znam za plate, ne zanima me to.
    A to za kupanje za gradjanstvo...to ste trebali u startu sa Borom da regulisete. Jer su opstina Novi i drzava gradili bazen na Skveru, a sad neko dobre pare zgrce od priprema raznih ekipa i reprezentacija. Kao sto vec napisah, vidjeh da se i reklamiraju razni aranzmani.
    P r i m o r a c

  15. #18390
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasi odlicni za sad...sem golmana...ovo sto je primio za 2-2 ne bi ja primio

  16. #18391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odbrana je zbilja odlicna, ali je smijesno kako smo nespremni. Plivali smo dobro prva 4 minuta.
    Poslije 2:0 5-6' nismo mogli pric' njihovom golu.
    Medjutim, uspijevamo da drzimo mec u egalu. Ova Hrvatska je primila samo 3 gola od Australije (prvi iz peterca mislim u 2/4), a ta Australija nas je odvaljivala na pripremama u Novi.
    Klikovca gotovo da nema na ovom turniru.
    Spora lopta kod pozicionog napada i pogotovo kod igraca vise me izludjuju.
    P r i m o r a c

  17. #18392
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    3:5, gotovo je ovo. Klikovac i ne ulazi koliko vidim...
    P r i m o r a c

  18. #18393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da mi je neko prije mjesec dana rekao da cemo na Svjetskom Kupu vodit' Bulatovica, Vukmirovica i Latinovica ne bih mu vjerovao.
    P r i m o r a c

  19. #18394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    2 turnira, dvije reprezentacije sa kojima smo ucestvovali (dakle EP i SK) i ne vidjosmo NIJEDNU akciju sa igracem vise. Apsolutno se ima sto selektoru prigovorit' na nacinu vodjenja ekipe. Na organizovanju napada, pogotovo.
    Nismo se obrukali u ovom cetvrtfinalu. Steta sto nije bilo Klikovca, iako nam je vise nedostajao neki suter sa desne strane.
    P r i m o r a c

  20. #18395
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A neka ih je snimio , imao je sto i snimiti ...

    A sto se tice utakmice ja bih rekao ovako.. kako smo se nadali dobro smo se udali.. Pristojan poraz na kraju , momci su grizli koliko su mogli, ali vise od ovoga jednostavno ne mogu.

    Slozit cu se daje nespremnost glavni razlog, ali ako ova trojica nisu spremni poslije priprema a repke, onda ne znam ko je spreman. Iskreno mi je zao mura sto nije malo spremniji , mogao je dosta vise pokazat. LAtinovic je nesto i odigrao na beka ali bulatovic, vidovic, vukmirovic jos poneko kao da su sa marsa pali u taj bazen..

    I to je manjak sistema, ako su znali da ce imati ovaku reprezentaciju u avgustu na Fin onda su mogli cjelo ljeto sa momcima da treniraju.. Ako nisu znali onda je jasno da je ovo samo cista improvizacija, a ako su trenirali za ovo cjelo ljeto i ovako nespremni onda ja nemam rjeci...

    I sto velis, trebali smo sa Borom da to dovaramo? Nadam se da se salis, bogami ko da ga je on finansirao pa da njega pitam nesto.. aj ne zajebavaj
    Please alowe me to introduce myself.......

  21. #18396
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A nista, onda se sa Premijerom dogovaraj , Vlada je finansirala pola.
    Znamo ko se za sve pita tamo, ne znam sto se iscudjavas!? Niko tamo ni zucnuo nije sto se od 50-ometarskog napravio bazen za vaterpolo. Neko je 80 i kusur godina tradicije plivanja stavio po strani.

    Latinovic je nesto odigrao!?
    Latinovic nije znao dje se nalazio... Ogradjujem se za prvu utakmicu, nju ne odgledah.

    Veliko je pitanje sto su ovi momci radili (ako su ista radili) tokom jula. Ne vjerujem da su trenirali...
    To je ta ,,organizacija'' o kojoj pricam. Pri cemu imamo takve momke da ako ih ne povedes na neko takmicenje oni odma' zavrsavaju sa reprezentacijom.
    Mada se to Kotoranima nije desilo, Budvanima (Ticic nakon OI) i Novljanima (Sekulic, Vukcevic) jeste. A sjetimo se da je Drasko Brguljan izvisio za Zagreb 2010 (tada je Pero vodio Radovica), Toni Petrovic je kasno upao u reprezentaciju jer je Ticic morao da igra, itd. Tada se o protekcijama nije pisalo.
    P r i m o r a c

  22. #18397
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

  23. #18398
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahah e moj Perovicu,ovo je vec previse.
    Kina,Kazahstan,pa prije par godina Japan,pa dva puta onakvi porazi od Srbije.
    Ja mislim da je vrijeme da i on zatrazi odmor od reprezentacije

  24. #18399
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mene ovo nije iznenadilo. Sad da vidimo sto ce Savez cinjet'...
    P r i m o r a c

  25. #18400
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    i bez ovoga se dalo naslutiti a ovo je konacna presuda.

Page 736 of 933 FirstFirst ... 236636686726732733734735736737738739740746786836 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •