View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 690 of 933 FirstFirst ... 190590640680686687688689690691692693694700740790 ... LastLast
Results 17,226 to 17,250 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #17226
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veceras od 19h, Budva-Primorac direktno na RTCG

  2. #17227
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/budva-po...-clanak-198367

    Budva lagano i pored neujednacenog kriterijuma.Igrač više: Budva 11 (6), Primorac 22 (6)
    Duplo vise iskljucenja u jednom mecu polufinala, plus bezbroj kontrafaulova sviranih centrima budve pogotovo u zadnje dvije cetvrtine..sramota

  3. #17228
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva mnogo bolja od Primorca. Imam osjecaj da ovaj Primorac uopste nije napredovao od septembra. Danilovic vise nije ni D od onog Danilovica sto je nekad bio.
    Jadran lagano protiv Katara. Za Jadran igrao Petar Mijuskovic rodjen u decembru 1999. godine.

  4. #17229
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da napomenem samo, sinoc u sastavu Budve bilo 10 budvana, prvi put od kad pratim vaterpolo, samo jedan stranac (Paskvalin) i Lobov, Markovic, Popovic koji su iz Kotora dosli, odnosno ponikli u Primorcu upravo.

    Naravno za napredovanje mladih igraca treba i prisustvo starijih, boljih i iskusnijih, pa se nadam sledece godine da ce Budva dovesti na ovu ekipu bar 2-3 kvalitetna pojacanja

  5. #17230
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    večeras počinje finale crvena zvezda-radnički prva utakmica se igra u 18:30 (sportklub1)očekujem da će biti neizvjesno do samog kraja kao prošle godine velika borba i dobar vaterpolo

  6. #17231
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Krivi je postavljen za predsjednika VS . Srbije...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #17232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Stigao. Bicu malo redovniji ubuduce.
    Primorac me iznenadio pobjedom u drugoj utakmici.
    Uopste ne mislim da je ova Budva (bez Crepulje koji poodavno ne igra i bez Amera) bolja od nas. Druga je prica sto je kod nas opet ocajna situacija u klubu i sto trener vec dvije godine ne uspijeva da izvuce maximum iz igraca. A ni da ih motivise.
    Zanimljivi su mi bili neki postovi, necu na svaki odgovarat, na neke moram. Da razjasnimo neke sitnice.
    I da, vidimo se u Budvi.
    P r i m o r a c

  8. #17233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Naravno da je sramno kamenovati protivnicke igrace. Ali nemojmo pretjerivati sa tim da je u busu bilo i maloljetnjih. Sumnjam da su ti sto su kamenovali imali preko 16 godina.
    Krle, ako tebi, sa kojim se licno poznajem, moram nesto pravdat, pojasnjavat, detaljisat...onda jbg. Saveljic je '98, da ne nabrajam one koji su '96. a bili su u timu.
    Ne znam koliko su ti koji su kamenovali imali godina, ali znam koliko imaju neceg drugog.
    Mene brine da je apsolutno svaka reakcija izostala... Ko sto su izostale i kazne...



    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    @cattaro
    Bila je frka oko sudijske organizacije jer Adzic nece da sjase, a odradio je vec 8-godisnji mandat i ne postuje dogovor koji imaju. Kao vrijeme je za nekog iz Budve ili Novoga da zasjedne u fotelju i ovi valjda prave svoje udruzenje sudija. Bila je i prica da ce Jadran-Primorac zbog toga suditi inostrane sudije, ali ipak nisu.
    Nego, ne komentarises sad kad su regularni uslovi za sve (tj. kad niko nema centa) kako Jadran dominira, a ostali CG klubovi se valjaju u blatu.
    I ne kukaj za raspored reprezentacije, ovu grupu bi i mrtvi Primorac lagano prosao, a ne CG.
    Prvo, po informacijama koje ja imam, Ivanovski je na nekom glasanju dobio Matijasevica 8:1, te je porazeni revoltiran time odbio da sudi i u Budvi i u Kotor. Kako je sad iskocio Arnaut, ne znam...
    Jadran najbolje radi i zato je do sada najvise pokazao. Ipak, racune cemo svesti na kraju.
    Komentarisem sve sto ima veze sa vaterpolom.

    I ne bacaj spice provokatoru stari.
    Last edited by cattaro; 29-04-14 at 15:59.
    P r i m o r a c

  9. #17234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ove dvije utakmice sa Budvom nisam (jos) pogledao, svakako da bode oci ta velika razlika u iskljucenjima u prvoj utakmici.
    Ako je nekome reper to sto se ekipi koja gubi 8:3 na poluvrijeme i izgleda tako razbijeno (rijeci ljudi koji navijaju za Primorac i koji su gledali to) svira veliki broj iskljucenja da bi se time nesto dokazalo...onda O.K.
    Ja to gledam drugacije - neka u trecoj utakmici, pri egal rezultatu, sudije tako sviraju, pa da potvrdim da imamo sudije sa nama!

    A to je ono sto se godinama u Budvi cinjelo (u korist Budve), n'o se izgleda zaboravilo...(kad ti u regularnom dijelu 5 igraca ima po 3 licne..)

    Budvu, kao vaterpolo klub, cattaro ne da nikad nije omalovazavao, vec sam odje i svudje dje bi se na njih pljuvalo u neku ruku i branio, govoreci da je to klub koji je finansijski obezbijedio poprilican broj kotorskih vaterpoista, a i trenera.
    Samo neko ko nema pojma ili ko je bezobrazan moze omalovaziti uspjeh i doprinos Budvana u osvajanju juniorskog EP-a, tj. rada sa mladjim kategorijama (da ne detaljisem ko je postavio temelj za sve to i ko su im treneri tamo).

    Ako se ne varam, ono sto je bio problem u komunikaciji je izjava jednog naseg bivseg igraca da prelaskom u Budvu cini ,,korak naprijed u karijeri''.
    Pa ce decko, koji je iz Budve, a kaze da prati vaterpolo, da sracuna koliko su Markovic i Popovic odigrali meceva za reprezentaciju igrajuci za Primorac, a koliko dok su u Bd.
    Da pomognem ostalima, igrajuci za Budvu - nijedan! A samo godinu prije toga Popovic je cuvao olimpijskog prvaka (Dobuda) na mecu SL u Kotor.
    A ja sam to predvidio...sjecajuci se bronih primjera od ranije...iz sredine i kraja devedesetih, na primjer (i tada velikog rivaliteta Budve i Beceja).

    Kao i vazda, ja se sluzim iskljucivo argumentima. I uvijek ponavljam, ne mogu i necu biti objektivan, nikad.
    Last edited by cattaro; 29-04-14 at 15:33.
    P r i m o r a c

  10. #17235
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    kako sad stoje stvari jadran hn jedini u prvoj regionalnoj ligi dogodine. budva i primorac igraju kvalifikacije. dvije su opcije da bude 8+8 (prva i druga liga) ili ona koju se pokušava progurat 10+8. 7 mjesta će popunit prve 4 ekipe iz ove sezone (prim, jug, mlad i jadran hn) + zvezda, partizan i radnički. svi ostali iz jadranske lige + vojvodina idu u kvalifikacije za 3 ili 1 mjesto.

    dogodine bi zadnji ispado u drugu ligu, a ako bude liga 10 onda bi predzadnji igro dodatne utakmice sa drugim iz druge lige. sportklub bi trebao prenositi ligu.
    Nefer i neposteno.
    Dakle, sadasnji kvalitet ekipa je garant necega za narednu sezonu?
    Ko vam garantuje kakav ce tim imati Partizan ili Radnicki dogodine?
    Kako da Zvezda, privatni klub koji je bio ugasen nekoliko godina (a vidim da su toga koji je aktivno ucestvovao u tom gasenju stavili na celu VSS-a), ima prednost u odnosu na sve ekipe koje godinama ucestvuju u JL i koji su tu ligu gradili?

    Ne radi se tu o tome sto se ja bojim da moj klub kroz kvalifikacije nece uci, vec ne znam kako je moguce da neko razmislja na taj nacin da prednost da srpskm timovima na stetu onih koji igraju godinama tu ligu!?

    Eto, neka prva 4 iz ove godine budu sigurni ucesnici, a svi ostali u kvalifikacije (sto Zvezdi i Radnickom nece biti problem, ali - zarad postenog pocetka neka ih igraju).

    Bas, bas, cudno pravljenje te lige...

    Po broju klubova bi se reklo da smo mi nesto puno losiji (3x gori) od Srba i Hrvata.
    A zvanicni smo evropski i svjetski viceprvaci, juniorski prvaci EP, a evo ih deremo i u kadetskom uzrastu...

    Kako vidjeh iz intervjua onog predsjednika Juga, vidim da smo mu mi (Primorac) bas trn u oku (mislim da znam razlog za to), koji je bio toliko bezobrazan da je rekao da u Kotor (oprostite ako jednu rijec pogresno prenesem) ,,nema higijenskih uslova za igru''. Sto mu onda klinci iz podmlatka igraju ovo takmicenje za Olimpijske nade u Kotor? Da se nije ko razbolio mozda?
    I tu je izostala reakcija ljudi iz Primorca, poslao bih ja toga strucnjaka na jedno lijepo mjesto...

    Nego dobro, neka svako gleda svoje interese. Po meni, stav crnogorskih klubova, odnosno ljudi u Savezu, mora biti jedinstven. Ako ne bude ondato nije samo dokaz da misle samo na interes kluba iz kojeg dolaze, vec i da ne gledaju bas na duze staze...
    P r i m o r a c

  11. #17236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dalje, nisam iznenadjen sjajnim rezultatom kadeta u Italiji. Nastavak jedne sjajne serije koja je krenula od '96. godista. Sljedece godine u ovaj (kadetski) uzrast se jos vise ukljucuje i VA Cattaro (kao sto pomenuh, to je prva generacija sa kojom su oni poceli ozbiljno da rade i dugo su bili dominantni u CG), pa se nadam da ce se trend nasih odlicnih rezultata u mladjim kategorijama nastaviti.
    U sustini, imali smo mi i prije dobre generacije (91/92 ili 93/94), ali je uvijek nesto vise nedostajalo.
    Moguce da je u pitanju ,,samo'' trener, evo Gojkovic dokazuje da zna sto radi (nakon uspjeha sa '98. lani, evo sad ovog i sa '99.).

    Veceras mec u Budvi. Nisam optimista. Ali, ako ne dozvolimo Budvi da se odmah odlijepi imamo sansu. Budva ima nedovoljan fond igraca za odlucujuce utakmice.
    Pitaju se njihovi najbolji igraci i nasa motivacija.
    P r i m o r a c

  12. #17237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne vidjeh da je iko pomenuo da potpredsjednik (prakticno najuticajniji covjek!) naseg ,,dicnog'' Saveza svira klavir u Spuzu!?
    Polako, doci ce na red i malverzacije u vaterpolu. Lako ih je dokazati, samo je potrebno malo volje...mada, jasno mi je da je to smijesno naspram svega ostalog.

    Navijaci Budve u Kotor lomili neka auta sa Ko tablicama. Ne znam kolika je steta, ali im recite da je jedno od ostecenih vozila - vozilo roditelja njihovog igraca.

    Dobio sam korekciju putem PM-a, Matijasevic je od Ivanovskog izgubio 12:1 (a ne 8:1, kao sto sam napisao juce), ljut je i nece da sudi. Raspitacu se sto se tacno desava u sudijskoj organizaciji.

    Nisu odigrane sve utakmice u takmicenju za Olimpijske nade. Kad dobijem sve tabela stavicu ih odje. Pocetkom maja pocinju crnogorska prvenstva, vec na startu je juniorsko prvenstvo CG, za '96. godiste (+3 igraca '95.). To ce predstavljati pravu poslasticu, iako ne znam u kojim sastavima ce ekipe igrati.
    Raspored polufinalnih meceva (02. maj):
    Jadran - Bijela 17:30h
    Primorac - Budva 19h
    Dan kasnije u istim terminima su utakmice za 3, odnosno 1. mjesto.

    Po meni, obzirom da velika vecina ovih momaka igra za seniorske timove, ovo je trebalo ostaviti za kasnije...pocetkom juna, odnosno prije pocetka priprema reprezentacije za SP.
    Last edited by cattaro; 30-04-14 at 09:57.
    P r i m o r a c

  13. #17238
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli bio ko nocas u Bd,sta je to bilo,čitam na vijesti.me da je došlo do nekog incidenta na tribini dje su bile Bestije?

  14. #17239
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobio sam korekciju putem PM-a, Matijasevic je od Ivanovskog izgubio 12:1 (a ne 8:1, kao sto sam napisao juce), ljut je i nece da sudi. Raspitacu se sto se tacno desava u sudijskoj organizaciji.
    Nije to bash tako jednostavno. Mislim da nije bash bilo ni takvo glasanje, jer mislim da su novske sudije, osim Ivanovskog, izasle sa sjednice prije glasanja. Tu su bili neki dogovori iza ledja, cuda neka... Uglavnom, sve to djeluje prilicno farsicno.
    Fire in the hole!

  15. #17240
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jadran-Budva finale, bio je manji incident kada su neki navijaci budve dosli na suprotnu tribinu medju bestije, ali je obezbjedjenje sve regulisalo pravovremeno

    Svaka cast i kotoranima na borbi i zelji, ali je Budva ipak kvalitetnija iako su neki igraci igrali i cijelih 32 minuta utakmice

  16. #17241
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio je pokusaj skidanja nase zastave od strane par gusara,al eto na vrijeme smo vidjeli jer su birali virjeme na poluvrijeme kad je dosta ljudi napolje ili nedje drugo,bilo je par udaraca a bogami i padova po tribini nimalo bezazleno... Sve u svemu fin mec mogli smo do pobjede sigurno al nam uvjek fali to malo
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  17. #17242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Budva je iskoristila dobro sutersko vece Popovica i zasluzeno pobijedila. Imala je i odlicne Djurdjica (malo jos da poraste i dosta misicne mase da nabaci i moze biti odlican igrac, iako mi se cini da jos nije nasao pravu poziciju) i golmana.
    Mi...igramo kriminalno. Ovo nema veze sa vaterpolom, ni danasnjim, ni sa onim sto se nekad igrao. Kad imamo igraca vise ja taj visak i ne vidim (svaki put je sut isforsiran, nikad se ne stvara visak), a sa igracem manje uvijek slobodan ostane onaj sto ne treba. I to na 4m.
    Primili smo naivno neke golove (pogotovo onaj na kraju 1/4), ali se momcima ne moze zamjeriti nista. Jednostavno, ekipa je katastrofalno selektirana (pojacanje koje smo doveli iz Jadrana pocinje mec kao rezerva 16-ogodisnjem Saveljicu!?) i jos gore vodjena.
    Trener mi je direktan krivac za neuspjehe u zadnje dvije godine, ne mogu vjerovat...neko bi pomislio da nikad nije vaterpolo igrao. A ne da je legenda i dugo godina najbolje desno krilo svijeta.
    Izgubili smo od tima u kom su makar 4 igraca igrala vise od 30 minuta!

    Sudjenje - sasvim dobro, posteno. Obradovic jos jednom dokazao da najpostenije sudi. Samo neka tako nastavi! Tip i kad pogrijesi vidi se da to nije uradio namjerno.
    Hit je svakako bila odluka onog smrada iz Kotora da se pocetkom posljednje cetvrtine lopta podbacuje (jer kad se kolut povuce lopta ide skoro pola metra na jednu istu stranu...a sve je bilo u redu prve dvije cetvrtine kad je isla na stranu Budve!?)... Svakakav sam fukarluk gledao, ali onako nesto zbilja nisam nikad!

    Ono za sudije nisam stigao provjerit'...fakat je da Matijasevica nema. A i bolje da ga nema.
    P r i m o r a c

  18. #17243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Uglavnom, nakon 4 susne godine vrijeme je za pravi rez. Strucni stab se mora promijeniti, a 5-6 igraca pocerati (jos me glava boli od nase lijeve strane).
    Treci mozemo biti i sa juniorskim timom!

    Mislim da Budva sa ovim fondom igraca tesko moze parirati Jadranu...ali, vidjecemo.
    P r i m o r a c

  19. #17244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sad se sjetih, niko nije pomenuo ni odluku naseg Francuza da ne igra vise za CG.
    Naravno, to je zato sto nema sansi da bi bio u timu, vidim da Radovic igra odlicno ove godine (56 golova u prvenstvu Italije).
    Ne smatram da je to sa Francuzom bila greska, iako mu je minutaza na SP-u bila skromna.
    Sve ide nekako logicnim redom...

    Opet smo samo sa momcima rodjenim u CG, sto mi je svakako draze.
    P r i m o r a c

  20. #17245
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ili samo sa momcima rodjenim u Kotor,ima li ko iz reprezentacije da je nedje drugo rodjen?

  21. #17246
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da pokusam razjasnit u cemu je frka bila sa crnogorskim sudijama, iz meni poznatih informacija, dobijenih sa dvije strane:

    -Acu Adzicu je istekao drugi (nelegitimni!) mandat na mjestu predsjednika
    -Tu duznost je htio preuzeti Dejo Adzic i Novljani se bune, traze to mjesto za novskog sudiju
    -Sve kotorske sudije osim Adzica to prihvataju, a Adzici najavljuju neodlazak na Skupstinu
    -U toku tih nekih pregovora Adzici obavjestavaju ostale da Abramovic ne moze biti predsjednik, dakle ne zele ni Novljane ni Abramovica (nepotvrdjeno - gurali su Kontica!?)
    -Kada je napokon doslo do Skupstine, kotorske sudije bivaju jednoglasne da mjesto predsjednika treba da pripadne nekome iz Novog, ali nikako Matijasevicu!
    -Dolazi do prepirke i Obradovic prvi napusta Skupstinu, ne zeleci da ucestvuje u farsi
    -Kao kandidati ostaju Matijasevic i Ivanovski, ovaj drugi to dobija glatko, a prvi demonstrativno napusta sastanak
    -njih dvoje su imali burnu svadju pred mec JL Primorac-POSK u trofejnoj sali Primorca, kada je Matijasevic prijetio da nece suditi prvenstvene utakmice (tako je i bilo)

    Ne znam koje su tacno ingerencije predsjednika sudijske organizacije (cak nisam ni znao da je preposteni Aco Adzic bio na toj funkciji do sada), te je nastao toliki zvek sa tim.
    Izvor iz Novog mi javlja da se na proslavi ovogodisnjeg Kupa sudija Matijasevic hvatao za mikrofon...mada sam, o njegovoj i o objektivnosti Ivanovskog (ili mrznji prema Primorcu, kako hocete) vec pisao.
    To su sudije koje bi morale biti izuzete sa utakmica Primorca.

    A ako je Ivanovski izabran onda zbilja nemam rijeci sem - u pitanju je jedini sudija koji je do sada bio suspendovan u takmicenjima Jadranske lige, jer je na jednom mecu VA Cattaro napravio materijalnu povredu pravila (protiv Kotorana, dabome). Mislim da je mec bio u Splitu.

    Poz.
    P r i m o r a c

  22. #17247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Danas se igraju polufinalni mecevi juniorskog prvenstva CG (za '96. godiste +3 igraca '95.).
    Jadran dobio Bijelu skoro 20 razlike, a Primorac vodi 10:2 protiv Budve poslije 3/4 (1:1, 7:1, 2:0). Za Budvu ne igra Djurdjic, u Primorcu su gotovo svi (nedostaje samo drugi centar Grgurevic). Nedavno je za Olimpijske nade bilo 8:1 u Kotor. Malo nejasno...
    Sjutra u 19h finale, nastojacu to da pogledam, pa cu prenijet utiske.

    EDIT: Zavrsilo 9-10 razlike. U Budvi imaju probleme sa Konatarom. Suspendovan je iz prvog tima (nije igrao majstoricu prije neki dan), a danas ga je trener (Nebojsa Milic) u 3/4 poslao na tribine. To je onaj isti sto je nedavno debitovao za seniorsku reprezentaciju! Ako se ne varam, on je bio kapiten nasih zlatnih juniora...
    Last edited by cattaro; 02-05-14 at 20:21.
    P r i m o r a c

  23. #17248
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogli su pomjeriti taj termin, ne znam otkud ideja da se to odigra usred prvenstva CG Onda bi vjerovatno i Budva bila u punom sastavu, ovako ipak to nije to

  24. #17249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dok sam trenirao (sredina devedesetih) se znalo - juniorsko prvenstvo je islo na kraju ljeta i bila je kruna svih takmicenja mladjih kategorija.
    Ovo je nasa fantasticna i vec dokazana generacija (cak i to juniorsko zlato nismo uzeli sa svim igracima koji su mogli da igraju!) i moralo se misliti na vise stvari, a ne da se to odradi reda radi. Budva je, kako saznajem, ove godine u takmicenju za ON i prvenstvo CG, u kompletnom sastavu odigrala samo mec kod kuce sa Primorcem (mislim prvo kolo, bilo je nerijeseno...time su i nas sprijecili da uzmemo tu prvo mjesto, ali to je sad nebitno).
    Jadran na finalni mec vjerovatno dolazi sa najjacom ekipom.

    Budva...ove godine katastrofalni rezultati u mladjim kategorijama, sto se kosi sa cinjenicom da za trenere ipak imaju neka proslavljena kotorska vaterpolo imena (takvih nema ni u Primorcu). Mislim da su se morali malo vise zauzeti oko ove, gorepomenute generacije. Da makar tu uzmu prvo mjesto...

    Budva pokusava jos vise da reorganizuje svoju skolu i svoj strucni stab. Nesto vise o tome bi se moglo znati ubrzo.

    I prije pocetka prvenstava Crne Gore, a samo na osnovu rezultata u okviru ON-a, mogu reci da sam, poslije par godina, zadovoljan i radom nasih (Primorcevih) mladjih selekcija, a i rezultatima. Ocekuju se dvije do tri titule crnogorskih prvaka u 5 kategorija. Vidjecemo...
    P r i m o r a c

  25. #17250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Za one koji misle ici:
    Jadran-Budva, prvi finalni mec, Skver - 08. maj u 19:30h (ima i TV prenos).
    Sude A. Adzic i Abramovic.
    P r i m o r a c

Page 690 of 933 FirstFirst ... 190590640680686687688689690691692693694700740790 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •