View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 546 of 933 FirstFirst ... 46446496536542543544545546547548549550556596646 ... LastLast
Results 13,626 to 13,650 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #13626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ko je gledao emisiju ''Bez granica'' mogao je da vidi na sto lici kotorski bazen. Ivo Magud prica o 200-300 hiljada eura godisnjeg ulaganja, o mobilijaru, a ide slika stolica koje se 28 godina nijesu promijenile! :cower:
    Stid ih i sram bilo, sve u kotorsku vlast zajedno!
    P r i m o r a c

  2. #13627
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj neka neko stavi na net tu epizodu.
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  3. #13628
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Dida

    U pravu si..cijelo vrijeme mislim na pobjedu iz finala kako je bila u skupini..

    Sto se tice Premusa i Rudica..budem sutra napisao sto mislim o Ratku i njegovim odnosima, jer sada nemam volje, ali mislim da Premus ne bi bio dobar kao 'drugi' centar jer on tako ne funkcionira..kada je dijelio minutazu bio je los u Mladosti, a u Reccu ocajan..

  4. #13629
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ko je gledao emisiju ''Bez granica'' mogao je da vidi na sto lici kotorski bazen. Ivo Magud prica o 200-300 hiljada eura godisnjeg ulaganja, o mobilijaru, a ide slika stolica koje se 28 godina nijesu promijenile! :cower:
    Stid ih i sram bilo, sve u kotorsku vlast zajedno!
    ne treba gledati "bez granica' dovoljno je otici jednom na bazen i sve ce se samo reci. a vidi sa 200 3000 hiljada , mogli bi dosta toga napraviti bar da se vidi. prosle godine su nesto kao tuseve mjenjali. to je jedina vidna investicija da se moze primjetiti. i to je lose uradjeno. nisam bio ove godine jos uvijek , ali ne vjerujem da su okrecili svlacionice.
    nikad mi nece biti jasno sto se u ovu drzavu tako malo ulaze u sport a sport najvise donosi sto se tice relame neke zemlje. ali kao i sve kod nas , sve je protkano politckim bojama i svuda ima politike. i dokle god je tako nikad necemo imati ni normalan bazen,teren niti neke velike sportske rezultate. sve to pocinje da se gradi pred izbore a rok za izgradnju je kraj izbora. sad ocekujem opet izgradnju bazena u tivtu.
    bice par bljeskova. kao vaterpolisti , rukometasice i sl. ali kad krene dobar rezultat, evo odmah je tu dps, sdp, snp... (svi su mi isti) i onda normalno dolazi i pad.
    svaki nas veci rezultat je takav bio, veliki uspjeh pa jos veci pad.
    Last edited by lepetanac; 07-02-12 at 01:15.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #13630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja dugo nisam bio u svlacionice, tribine poznajem, sluzbene prostorije su sredjene... Oni kadrovi koji su bili prikazani su bili jezivi i ono ne bi vjerovao niko ko nije vidjeo. Eto se hvale da su kotao zamijenili...nevjerovatno.
    Gradi se dvorana (i gradice se, jos dugo), znaci nije da se nema para. To najbolje dokazuje brzobrazluk vlasti. Nije da Kotoru ne treba dvorana, ali moze da saceka bolja vremena! Rukometni klub mislim da ne postoji, a kosarkaski klubovi su presmijesni, te im je i sala OS Njegos odlicna. Gradonacelnici je neko uvalio ideju o organizaciju Mediteranskih igara (valjda 2021. sa Mostarom i Dubrovnikom) i to je nesto najgluplje sto sam cuo prosle godine! I drzava to podrzava!?

    Ma sram ih bilo.
    P r i m o r a c

  6. #13631
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ja dugo nisam bio u svlacionice, tribine poznajem, sluzbene prostorije su sredjene... Oni kadrovi koji su bili prikazani su bili jezivi i ono ne bi vjerovao niko ko nije vidjeo. Eto se hvale da su kotao zamijenili...nevjerovatno.
    Gradi se dvorana (i gradice se, jos dugo), znaci nije da se nema para. To najbolje dokazuje brzobrazluk vlasti. Nije da Kotoru ne treba dvorana, ali moze da saceka bolja vremena! Rukometni klub mislim da ne postoji, a kosarkaski klubovi su presmijesni, te im je i sala OS Njegos odlicna. Gradonacelnici je neko uvalio ideju o organizaciju Mediteranskih igara (valjda 2021. sa Mostarom i Dubrovnikom) i to je nesto najgluplje sto sam cuo prosle godine! I drzava to podrzava!?

    Ma sram ih bilo.
    zašto je to glupo, pa na račun regionalne suradnje se mogu izvući jako dobre pare (nepovratne) od europskih fondova. tako uz malo vlastitih ulaganja (ako država podržava onda će i oni dat štogod) i uz pare iz brussela mogu kotor, mostar i dubrovnik dobiti nove kvalitetne objekte koji nam trebaju, a uz jako malo trošenja gradskih para. npr u vas bazen, u nas dvorana u mostaru stadion (pričam napamet)
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  7. #13632
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ko je gledao emisiju ''Bez granica'' mogao je da vidi na sto lici kotorski bazen. Ivo Magud prica o 200-300 hiljada eura godisnjeg ulaganja, o mobilijaru, a ide slika stolica koje se 28 godina nijesu promijenile! :cower:
    Stid ih i sram bilo, sve u kotorsku vlast zajedno!
    ja sam mislio da je (i jeste) bazen u igalu u ocajnom stanju, ali vidjevsi sinoc kotorski, onaj u igalu je za organizovanje OI. stvarno sramota da bilo koji nas klub koji se takmici u JL (da ne pominjemo EL i prvaka i vice prvaka tog takmicenja) igra i trenira u takvim uslovima.

    meni je vrhunac ono ispisanom sprejom na stolicama: vip i press.

    stvarno bruka i sramota, bitno je da one momke svi tapsu po ramenima kad nesto osvoje i poslije 2 dana kao da ih nije ni bilo. pi! zato sam i protiv onih primanja kod premijera/predsjednika/ministara/sekretara/portira, i nije mi jasno zasto ovi nasi jadni sportisti idu tamo kad znaju koliko se (ne)ulaze u vaterpolo.
    <--- leuk

  8. #13633
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    zašto je to glupo, pa na račun regionalne suradnje se mogu izvući jako dobre pare (nepovratne) od europskih fondova. tako uz malo vlastitih ulaganja (ako država podržava onda će i oni dat štogod) i uz pare iz brussela mogu kotor, mostar i dubrovnik dobiti nove kvalitetne objekte koji nam trebaju, a uz jako malo trošenja gradskih para. npr u vas bazen, u nas dvorana u mostaru stadion (pričam napamet)
    Izvuc' ce se pare koje ce se ulozit u necije dzepove!? Kotoru to ne treba! Dosta je bilo! Kotoru treba organizacija F4 EL u godinama kada je na evropskom vrhu! Kotoru treba organizacija jakog vaterpolo turnira! Kotoru treba da bude centar crnogorskog vaterpola. Kotoru treba da tih 300 vaterpolista ima uslove kakve treba da ima! Kotoru treba bazen!!!

    Pa kad to regulisemo mozemo se integrisat. Iz tvog ugla, kad imate jedan od najljepsih/najvecih bazena u Evropi to sigurno nije tako... Dati ce neko izbacit emisiju na net da vidis na sto lici bazen.

    Sem toga, da budem iskren do kraja, bilo kakva organizacija takvog tipa, pri cemu ce se vaterpolo turnir igrat nedje drugo a ne u Kotor za mene je neprihvatljiva! Valjda je iz cijele situacije jasno (imajuci u vidu stanje kotorskog bazena) da ce se na tim Mediteranskim igrama vaterpolo igrati u Dubrovnik! Ne moze!!! Pa neka Dubrovnik sve to organizuje bez nas. Bice mi drago.
    P r i m o r a c

  9. #13634
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    a ne smeta im da dignu cijenu za rekreatvce! bez centa ulaganja, buc, 2e!

  10. #13635
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne smeta im da dignu cijenu za rekreatvce! bez centa ulaganja, buc, 2e!
    Pa to je nista. Koriscenje bazena u Igalu je 4e sat vremena. Mora se nekako zaradit, jebiga.
    Fire in the hole!

  11. #13636
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Izvuc' ce se pare koje ce se ulozit u necije dzepove!? Kotoru to ne treba! Dosta je bilo! Kotoru treba organizacija F4 EL u godinama kada je na evropskom vrhu! Kotoru treba organizacija jakog vaterpolo turnira! Kotoru treba da bude centar crnogorskog vaterpola. Kotoru treba da tih 300 vaterpolista ima uslove kakve treba da ima! Kotoru treba bazen!!!

    Pa kad to regulisemo mozemo se integrisat. Iz tvog ugla, kad imate jedan od najljepsih/najvecih bazena u Evropi to sigurno nije tako... Dati ce neko izbacit emisiju na net da vidis na sto lici bazen.

    Sem toga, da budem iskren do kraja, bilo kakva organizacija takvog tipa, pri cemu ce se vaterpolo turnir igrat nedje drugo a ne u Kotor za mene je neprihvatljiva! Valjda je iz cijele situacije jasno (imajuci u vidu stanje kotorskog bazena) da ce se na tim Mediteranskim igrama vaterpolo igrati u Dubrovnik! Ne moze!!! Pa neka Dubrovnik sve to organizuje bez nas. Bice mi drago.
    sad ko će što organizirat ne znam, koje sportove. ali zar općini kotor ne bi dobro došao bili koji sportski objekt kojega će dobiti na poklon (dakle neće bit finaniran iz kotorskog proračuna)? europski novci mogu, ali teško, zavšit u privatnim džepovima, pogotvo kad su nepovratni. vjeruj mi znam dosta primjera u hrvatskoj gdje su se pravila EU mijenjala zbog toga jer su to naši pokušavali (primjerice prilikom financiranja izgradnji farmi, pilana... gdje je EU davala bespovratno 50 % investicije).

    iz mog ugla nama bi najviše trebala nova dvorana, pa bi nama pasalo da se u nas odigravaju neki sportovi koji su u dvorani i da dobije pare za novu dvoranu. a inače s obzirom da je treći grad mostar vjerujem da bi se pola vaterpolskog natjecanja odigraval u kotoru, a pola u dubrovniku tako da bi se i u vas morao izgraditi novi bazen. samo što bi se za potrebe mediteranskih igrara moglo napraviti i otvoreni, ali to je već do inteligncije lokalnih vođa.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  12. #13637
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    sad ko će što organizirat ne znam, koje sportove. ali zar općini kotor ne bi dobro došao bili koji sportski objekt kojega će dobiti na poklon (dakle neće bit finaniran iz kotorskog proračuna)? europski novci mogu, ali teško, zavšit u privatnim džepovima, pogotvo kad su nepovratni. vjeruj mi znam dosta primjera u hrvatskoj gdje su se pravila EU mijenjala zbog toga jer su to naši pokušavali (primjerice prilikom financiranja izgradnji farmi, pilana... gdje je EU davala bespovratno 50 % investicije).

    iz mog ugla nama bi najviše trebala nova dvorana, pa bi nama pasalo da se u nas odigravaju neki sportovi koji su u dvorani i da dobije pare za novu dvoranu. a inače s obzirom da je treći grad mostar vjerujem da bi se pola vaterpolskog natjecanja odigraval u kotoru, a pola u dubrovniku tako da bi se i u vas morao izgraditi novi bazen. samo što bi se za potrebe mediteranskih igrara moglo napraviti i otvoreni, ali to je već do inteligncije lokalnih vođa.
    Sve ovo sto ti pises je meni O.K. Ali daleko od realnog. Ponavljam, dovoljno je ljudima koji ne znaju da vide bazen pa da me shvate.
    P r i m o r a c

  13. #13638
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Pa to je nista. Koriscenje bazena u Igalu je 4e sat vremena. Mora se nekako zaradit, jebiga.
    sto velis to?
    1h za rekreativca je 4e?
    Isuse Hriste..

  14. #13639
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    sto velis to?
    1h za rekreativca je 4e?
    Isuse Hriste..
    da da, osim ako nekog poznajes, pa ti nekad naplate 4e koliko oces, 2e sat, ili ti daju dzabe.
    <--- leuk

  15. #13640
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    No shit. Pretprosle godine je bilo 3e, i taman sam se bio nekako odlucio da toliko dajem, barem par puta mjesecno da idem na bazen, al onda podigose na 4. Mjesecna ulaznica je preko 70e, ako se ne varam. Samo u Herceg Novom. Dodjite i vi. Unbe-fuckin-liveable.
    Fire in the hole!

  16. #13641
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    strasno..
    a inace je u ko bila 1e..

  17. #13642
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    No shit. Pretprosle godine je bilo 3e, i taman sam se bio nekako odlucio da toliko dajem, barem par puta mjesecno da idem na bazen, al onda podigose na 4. Mjesecna ulaznica je preko 70e, ako se ne varam. Samo u Herceg Novom. Dodjite i vi. Unbe-fuckin-liveable.
    za cetri eura plivao bi na ovo bure ispred kuce , vama se vise isplati da plivate u kotor i jos ce vam za kafu ostati. tamo je mjesecno 20 e, kako ih nije sramota da toliko naplacuju. jedino ako uz to imas placenu teretanu, saunu i masazu posle plivanja pa da ih razumijem
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #13643
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    20e je ovdje sedmicna karta. Ne znam da li su ukljucene teretane, saune i ostale zajebancije. Ali, smijesno, u svakom slucaju. #zemljavaterpola
    Fire in the hole!

  19. #13644
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    P r i m o r a c

  20. #13645
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    za cetri eura plivao bi na ovo bure ispred kuce , vama se vise isplati da plivate u kotor i jos ce vam za kafu ostati. tamo je mjesecno 20 e, kako ih nije sramota da toliko naplacuju. jedino ako uz to imas placenu teretanu, saunu i masazu posle plivanja pa da ih razumijem
    zato sto u igalu nije gradski bazen, nego u sklopu banje. recimo u sportskoj dvorani su mnogo povoljniji termini nego sto su recimo bili u sportskoj dvorani unutar banje.
    <--- leuk

  21. #13646
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fire in the hole!

  22. #13647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Fenomenalan intervju, pitao si ga sve sto je trebalo! Cak i previse
    P r i m o r a c

  23. #13648
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala
    Vlado je stvarno zahvalan za intervjue, inteligentan i zanimljiv. Stvarno je bilo zadovoljstvo razgovarati s njim, a vjerujem da je ljudima zanimljivo i da citaju
    Fire in the hole!

  24. #13649
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Više nego zanimljiv intervju. Sve pohvale!! Vlado je legenda, veliki igrač i baš dobar lik.

    A što ima on od porodice? Mislim je li oženjen i ima li đece?

  25. #13650
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Više nego zanimljiv intervju. Sve pohvale!! Vlado je legenda, veliki igrač i baš dobar lik.

    A što ima on od porodice? Mislim je li oženjen i ima li đece?
    ozenjen je on vec duze, ima 2 sina.

    BGH, bravo, svaka cast za intervju. vlado je doktor.
    Last edited by Fidimose; 08-02-12 at 09:22.
    <--- leuk

Page 546 of 933 FirstFirst ... 46446496536542543544545546547548549550556596646 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •