View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 496 of 933 FirstFirst ... 396446486492493494495496497498499500506546596 ... LastLast
Results 12,376 to 12,400 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #12376
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo da kažem da je reprezentacije crne gore, po meni, po imenima najjača ekipa. dakle, u principu, ne da može pobjedit svakoga pa i srbiju, nego bi po meni trebalu u međusobnom omjeru protiv srbije bit u prenosti, a bar da je 55-45 % odnos osvojenih bodova.

    drugo, hrvtska je ispala zbog svojih problema. svatko ima po 5 utakmica, i ako skupiš dovoljno bodova da budeš među 3 ideš dalje. da i svi svakome puštaju u ostalim utakmicama, opet hrvatska može proći među 3.


    a sad o današnjoj utakmici. jasni su mi ljudi koji možda ne poznaju toliko vaterpolo, ali od stalnih članova foruma, cattara, fidimose, big giant heada sam očekivo puno više objektivnosti. znam, ad vi možete reć da iz mene progovara ne znam ti ja što jer je hrvatska ispala, ali stvarno nije tako. dapače, s ovakvom igrom mi nismo imali što tražit u borbi za medalje, a po meni je olje da nam se dogodio debakl, jer to možda donese do nekih promjena prije olimpijade. bar da u sastav uđu 2-3 igrača koja to zaslužuju, umjesto ovih povlaštenih, pa ćemo imat ozbljinije šanse da se nosimo sa najjačima.

    ja sam gledo prijenos preko leninog streaminga do poluvremena (imo sam nekog posla kasnije, a i vidio sam sve što me interesiralo već do tada) i sad snimku do polovremena sad opet. tj gledo sam snimku srpskih napada. pito je BGH braca u jdnom posto po čemu je zaključio da je srbija odigrala s 50% snage. evo ti mog odgovora:

    ovo su udarci srbije u prom poluvremenu:
    udovičić - sam na lijevom krilu, bez bloka, na 2 metra od gola, nakon cimanja, šutira plisku 2 metra preko gola
    rađen - s vanjskog pored gola 20-ak cm
    ćuk - isto dosta preko gola
    filipović - igrač više ispada mu lopta
    pijetlović - sa 2 metra se okreće i šutira ravno u šćepa
    prlainović - igrač više, gubi loptu dok je drži u ruci
    nikić - dobiva loptu na 2 m, uzima je i ispada mu prilikom udarca
    rađen - s vanjskog preko gola
    filipović - s vanjskog preko gola
    filipović - s vanjskog pored gola
    pijetlović - dobija loptu na 2 metra, okreće se i šutira metar preko gola
    udovićić - sa 2 m, ravno u šćepa

    i bila su još 3 udarca koja su bili golovi.


    igro sam vatrpolo, igram ga i dalje amaterski, gledam ga cijeli život. pišem o njemu intenzivno. zar netko iole objektivan može mislit da je ovih 12 udaraca bilo ovakvih jer srbija nije željela izgubit?


    inače, ne smatram da je crna gora prošla nezasluženo, vi ste samo uzeli ponuđeno. a nadam se da će sport bit pošten pa ovo vratit srpskoj reprezentaciji. ne zbog hrvatske, nego zbog sporta.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  2. #12377
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnogo dobra stvar iz svega ovoga je sto smo mi, ako se sretnemo sa Srbijom, u win - win soluciji.

    Ako dobijemo super, ako izgubimo, vratili smo im sto su nam dali.


  3. #12378
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dida, ja stavih gore minutazu. Komentar?
    Sto se suteva, ispadanja lopti tice, sve se to desava...evo sad ispada da su Scepa pogadjali, dakle i on se ponizava...kao da smo mi neka boranija! Kao da nas golman ne moze preko 5 odbrana da skupi...

    Pri tom, mi smo danas, uprkos sjajnom Soru (cekam jos samo nekog da mi kaze da je i on pustao) imali preko 40% procenat suta!

    I da se ne ponavljam...eto ispadale su im lopte, promasivali su, ne znam kako se to vaterpolo vanzemaljcima desilo...
    Nego, Boga ti, dida, kako ih vi ono dobiste u Zg prije dvije godine?
    Ili mislis da vi mozete a mi ne mozemo!?


    Napravio si isuvise sladak uvod, a onda...dao neke argumente...k'o da su Srbi sami sebi golove davali!

    P.S.
    Ja sam tvrdio i tvrdim da su Srbi protiv Hrvata odigrali vaterpolo utakmicu za desetku, a ko misli da je to utakmica koju oni mogu da igraju svaki dan -zajebao se.
    P r i m o r a c

  4. #12379
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god da je bilo, namjesteno ili ne (a naravno da nije bilo pustanja), vazda ce bit ovakvih cigana koji ce da prosipaju gluposti.Bodovna situacija prije pocetka utakmice i sama situacija sa Hrvatskom je uslovila ovakve komentare.Sve ove nebuloze oko pustanja ja sam ocekivao i vidio jos prije nego sto je utakmica pocela.Jbg, takvi su Srbi, vazda njih neko zajebe, vazda su oni crna ovca, nikad ne gube zbog svojih gresaka...Pateticni ste.

  5. #12380
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Scepo ovako nije branio od Malage, Leka i Mladjan na vrhunskom nivou, Boris standardno najjaci . S ovakvom igrom protiv Grka realno 5 razlike za nas...
    A za ovo psovanje na kraj, cini se da Nikicu nesto nije jasno ?

  6. #12381
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cattaro, komentar minutaže: više se umoriš u 10 minuta igranja na nož, nego u 25 ili koliko već kad igraš opušteno, i sa smanjenim intezitetom. pogotovo kad si spreman kao što su vrhunski sportaši spremni. a i iduća utakmica im je za 4 dana.

    a što se tiče šćepa izvrćeš moje riječi. niti ga zelim ponizavat, niti ga ponižavam. je li ga pijetlović pogodio u glavu? je li vanja pogodio sa metar u ruku (bezda ju je šćepo uopće pomako, samo se digo)? kad smo već kod toga, pogledaj kako inače vanja šutira iz takvih situacija.

    onda opet krećeš sa obrtanjem teza. i ko da si političar, pa bi ja tebi mogo odgovoriti ovako: kako to da ste nas vi dobili u zagrebu (gdje smo mi igrali bar duplo kvalitetnije), a sad ste izgubili?

    ali ako ćemo analizirat utakmicu crna gora - srbija, ovu današnju nije niti malo bitno kako je srbija igrala u zagrebu, a još manje kako je hrvatska igrala bilo kad jer hrvatska nije sudjelovala u ovoj utakmici, pa da bi to bilo imalo relevantno. nigdje nisam reko da su vanzemaljci, ali ako bi rekli da je ovo realna snaga ove srpske ekipe onda bi oni bili skoro turska po prikazanom u prvom poluvremenu.

    i onda opet stavljaš mi riječi u usta, ja nigdje nisam spomenuo golove CG (iako je onaj klikovca isto smiješan po pitanju angažmana srbije), samo sam analiziro srpske napade.

    a na kraju si spomenuo utakmicu hrv-srb. daleko je to bilo od 10-tke što se tiče srbije. zar je za 10 primit 12 golova? a da su odigrali za 10, značilo bi da nisu imali nijednu pogrešku a ja ću ti sad nabrojat samo neke:
    - prvi gol, jokovićev, potpuno sam na vanjskom, igrač koji ga čuva totalno krivo postavljen u zoni i joković bez bloka i još na prbačaj lakoćom zabija
    - dva promašena zicera pri 1:1, pijetlović i prlainović
    - naša kontra 3 na 2 koju barač loše šutira i pogađa sora
    - paškvalin im je izborio peterac, ej paškvalin
    - karač je zabio s desnog vanjskog na zonu, na prebačaj
    itd...


    srbiji protiv hrvatske nije trebala utakmica za 10, samo su trebali koristiti brojne pogreške protivnika. što su i radili.
    Last edited by dida122; 24-01-12 at 02:53.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  7. #12382
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo slijepi ne vidi sto je bilo danas . Realno zasto brat brata ne bi pustio a odlicno se zna kkao se krade u vaterpolo i namjesta al dzabe opet ....Hrvaati su dobili spance uz pomoc sudija...

  8. #12383
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    net.hr je jdan od najgorih portala u hr, a konkurencija je vrlo, vrlo jaka. prije, dok su bili u vlasništvu iskona (koji ih je prodao prije najmanje 3 godine) su i bili vodeći portal. ali sad su stvarno dno dna. dnevnik.hr ne znam kakav je tmo ne idem nikad, to je portal od nove tv, a oni mi se u globalu ne sviđaju.
    nisi me shvatio. nisam ja rekao da je net.hr najbolji portal, nego oni prvi izbace sve viejsti za sport, pa onda dnevnih.hr i index.hr bukvalno copy-paste njihove clanke.
    <--- leuk

  9. #12384
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    filipović nije namjerno udario petrovića, pa čovjeku je tijekom šutiranja ruku nastavila putanju za loptom, to se puno puta dogodi, ponekad ovako završi. npr meni se to dogodilo 2-3 puta, čak sam moro na šivanje. a nije bilo nimalo namjere.
    nenamjerno stisnute sake???? ja razumijem da ruka nastavi, ali otvorenog dlana, ali da ti stisnes saku...ne ne, da je neki drugi igrac, pa da povjerujem, ali posto je 'fica' u pitanju, znam da je to bilo proracunato.
    <--- leuk

  10. #12385
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    koliko si nerealan da zaboravljaš sastav vlastite ekipe u tom istom finalu:
    šćepanović, n. janović, gojković, zloković, ivović, jokić, vukčević, radović i ostali.
    tacno, ali niko od njih nije igrao tu cetvrtinu koliko ivovic, dao je 4 vezana gola (ako se dobro sjecam), zato sam i rekao da ih je sam pobjedio. a i fatovic je rekao u izjavi za hrt, igrali smo dobro 3 cetvrtine, a onda nam se desio ivovic.
    <--- leuk

  11. #12386
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    cattaro, komentar minutaže: više se umoriš u 10 minuta igranja na nož, nego u 25 ili koliko već kad igraš opušteno, i sa smanjenim intezitetom. pogotovo kad si spreman kao što su vrhunski sportaši spremni. a i iduća utakmica im je za 4 dana.

    a što se tiče šćepa izvrćeš moje riječi. niti ga zelim ponizavat, niti ga ponižavam. je li ga pijetlović pogodio u glavu? je li vanja pogodio sa metar u ruku (bezda ju je šćepo uopće pomako, samo se digo)? kad smo već kod toga, pogledaj kako inače vanja šutira iz takvih situacija.

    onda opet krećeš sa obrtanjem teza. i ko da si političar, pa bi ja tebi mogo odgovoriti ovako: kako to da ste nas vi dobili u zagrebu (gdje smo mi igrali bar duplo kvalitetnije), a sad ste izgubili?

    ali ako ćemo analizirat utakmicu crna gora - srbija, ovu današnju nije niti malo bitno kako je srbija igrala u zagrebu, a još manje kako je hrvatska igrala bilo kad jer hrvatska nije sudjelovala u ovoj utakmici, pa da bi to bilo imalo relevantno. nigdje nisam reko da su vanzemaljci, ali ako bi rekli da je ovo realna snaga ove srpske ekipe onda bi oni bili skoro turska po prikazanom u prvom poluvremenu.

    i onda opet stavljaš mi riječi u usta, ja nigdje nisam spomenuo golove CG (iako je onaj klikovca isto smiješan po pitanju angažmana srbije), samo sam analiziro srpske napade.

    a na kraju si spomenuo utakmicu hrv-srb. daleko je to bilo od 10-tke što se tiče srbije. zar je za 10 primit 12 golova? a da su odigrali za 10, značilo bi da nisu imali nijednu pogrešku a ja ću ti sad nabrojat samo neke:
    - prvi gol, jokovićev, potpuno sam na vanjskom, igrač koji ga čuva totalno krivo postavljen u zoni i joković bez bloka i još na prbačaj lakoćom zabija
    - dva promašena zicera pri 1:1, pijetlović i prlainović
    - naša kontra 3 na 2 koju barač loše šutira i pogađa sora
    - paškvalin im je izborio peterac, ej paškvalin
    - karač je zabio s desnog vanjskog na zonu, na prebačaj
    itd...


    srbiji protiv hrvatske nije trebala utakmica za 10, samo su trebali koristiti brojne pogreške protivnika. što su i radili.
    pa ocigledno smo i mi vas ovdje pustili, jer kako je moguce da ste ans svaki put vodili 2 razlike, a mi onda to u 2 napada stigli, a nikad nismo 'htjeli' da vas povedemo, i onda odjednom u zadnjoj cetvrtini sutirali preko gola. jednostavno smo vas pustili. oO
    <--- leuk

  12. #12387
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fidimose, kasnije sam se ispravio po pitanju filipovića, nisam u prvi mah vidio stisnutu šaku. očito je namjerno to napravio.

    je, ivović je bio junak utakmice, ali da ih je sam pobjedio je govorna figura. a ovi ostali su mu pomogli, ako ništa, bar u obrani s obzirom da je palo samo po 7 golova u regularnom dijelu utakmice. a zloković i janović su dali po 2 gola.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #12388
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    pa ocigledno smo i mi vas ovdje pustili, jer kako je moguce da ste ans svaki put vodili 2 razlike, a mi onda to u 2 napada stigli, a nikad nismo 'htjeli' da vas povedemo, i onda odjednom u zadnjoj cetvrtini sutirali preko gola. jednostavno smo vas pustili. oO
    očigledno
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  14. #12389
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste, "kulturni" momak po završetku meča je bio Nikić. Ako se opet sretnemo u finalu, biće "nagrađen" za to od Tonija siguran sam

  15. #12390
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Veselo bijase
    Prva stvar. jako mi je drago sto moram da se osvrnem na moj post od juce i da kazem da ako su ga citali ovi nasi iz reprezentacije, mora da je djelovao na njih Opovrgli su skoro svaku moju tvrdnju, pocev od Scepa pa do , na moje ogromno iznenadjenje, Klikovca. Nadam se da ce ovo konacno biti jedna prekretnica u nasoj igri da ce se na sledecim utakmicama , protiv grcke ( koja nam nije ni do pupka) , a kasnije u polufinalu pokazati da smo se digli da je dug period lose igre iza nas.
    Druga stvar. Vrlo vazna cinjenica je promjenjen odnos prema igri, gdje je velika zelja i voljni momenat bio prisutan. nadam se da to nece biti samo odraz vaznosti ove utakmice i strah od eventualnog ispadanja, vec da ce se to reflektovati kroz sve nase buduce utakmice i biti jedna od odlika nase igre u buducnosti.
    Treca stvar. I ja bih rekao rijec dvije o odnosu snaga u bazenu. Mislim da analize sa nase zapadne strane previse ne piju vode, analaizirati svaki sut je malo bzv.. Za onog ko poznaje waterpolo dobro , ako je istinita cinjenica koju provlace srpski igraci kroz svoje komentare, da nisu imali dovoljan nivo takmicarskog intenziteta kod sebe ili ti malo su preopusteno usli u utakmicu, to je i vise nego dovoljno da se bilo koja utakmica izgubi.
    Sa druge strane, ja bih se pridruzio komentarima koji ne dopustaju minimiziranje nase pobjede. Pobjediti takvog protivnika nije lako , i momcima svaka cast na igri koju su prikazali. Meni je samo zao sto se ovakva utakmica nije desila protiv hrvatske ili protiv spanije, bilo bi mnogo mnogo manje oprecnih postova
    I zadnje. nadam se da nasi nece previse da polete poslije ovoga, vec da ce se samo koncentrisati na sledecu utakmicu, to je ono sto bi trebalo da ih interesuje vise od svega.
    Please alowe me to introduce myself.......

  16. #12391
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel izasao tekst jugoslava vasovica o utakmici crna gora - srbija?
    <--- leuk

  17. #12392
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da su se hrvatska i srbija nasle u ovoj situaciji kao mi,ubijedjen sam da bi dobili.A siguran da svi strucnjaci sa ovog foruma to znaju.Razlika u kvalitetu izmedju ove tri selekcije je premala.Ne znam zasto se vodi polemika...Kapiram hrvate,frustrirani su.Svjesni su da im reprezentacija ne igra dobro,ali ipak su htjeli da prodju na silu.Cak su i sudije bile uz uz njih na ovom turniru.Pritisci i uticaj Ratka Rudica su bili njihovo najace oruzje na ovom EP.Sva ta nemoc dosla do izrazaja protiv sve jacih njemaca.
    Sto se tice utakmice jucerasnje,mi smo igrali na zivot i smrt.Srbi,naravno bez motiva jer su obezbijedili prvo mjesto.Na dva razlike su nas spasle od egal zavrsnice precka i stativa,te odbrane Scepanovica.4 gola razlike nas nikad ne bi pustili,jer jos malage postoji rivalstvo.Kad izgubis sa toliko razlike,poljulja ti se sampouzdanje ili u nasem slucaju ojaca.....Nema zajebancije sa takvim stvarima....

  18. #12393
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čitajući komentare pojedinaca ovde, stičem utisak da se neki ili prave ludi ili svesno pokušavaju da vredjaju inteligenciju kako ostalih forumaša, tako i samih vaterpolista.

    Svakom realnom i normalnom ko je gledao utakmicu je jasno da su Srbi pustili Crnogorce....i 99% ljudi (bar u Srbiji) je znalo da će se to pustiti. Možda je bilo nekih koji to nisu želeli, ali su čak i oni znali da je nerealno da srpski vaterpolisti u ovakvim okolnostima zapinju protiv Crnogoraca, samo da bi u ime nekog fer pleja pomogli Hrvatima.
    To može da očekuje samo neko ko je pao s Marsa.

    Ja sam prvi rekao da će naši ispasti najveće čkapi ako ne puste Crnogorce, a mogu misliti kako su razmišljali srpski vaterpolisti koji su sa većinom iz crnogorske reprezentacije odrasli, zajedno trenirali i do skoro zajedno igrali.
    Šta tu ima čudno?
    Jednostavbo, sem pomenutog sportskog fer pleja, nije postojao nijedan jedini razlog da se svojski zapne i poguraju Hrvati.
    Nije samo Dobud u pitanju, njegov kroše iznad vode i odbijanje da se izvini.
    Niti je u pitanju animozitet prema Hrvatima.
    Jednostavno, Srbima ova utakmica ništa nije značila, nije bilo potrebe da se igrači umaraju i rizikuju neke povrede...a realno govoreći, u nekim kalkulacijama bolje je igrati sa Crnogorcima u završnici, nego sa Hrvatima.
    U takvim okolnostima...sasvim je normalno i očekivano bilo da se odigra jedna relaksaciona utakmica i puste Crnogorci.

    Naravno, svako ko se bavio sportom i igrao takve utakmice...zna da se to ni na nižerazrednim terenima ne radi tako da bude skroz očigledno...a kamoli na evropskom prvenstvu.
    Znači, nema izigravanja majmuna i sklanjanja da protivnik nesmetano daje golove...već igraš onako, malo daš gas da publika vidi kako se šatro trudiš, pa onda skroz popustiš, pa onda kao malo zakuvavaš sa protivnikom, pa onda opet lagano...i sve tako da ne bude baš očigledno, ali da stvari budu pod kontrolom.

    I onda se naravno posle utakmice praviš blesav i daš izjavu kao Andrija Prlainović kako si dao sve od sebe, ali je protivnik više želeo pobedu i bla bla bla...bla bla bla.

    Pa šta ste očekivali da kaže? Da izjavi "Jes, puštili smo Crnogorce samo da napakostimo ustašama i Dobudu, a i onako nas je boleo tuki za ovu utakmicu".

    A te priče kako je presudio ogroman motiv Crnogoraca...to su priče za malu decu kojim se iz ko zna kojeg razloga pojedinci zavaravaju.
    Po tome ispada, da crnogorski vaterpolisti još od Malage nisu imali motiva da igraju...jer ne samo da od onda nisu dobili Srbe, već nijednu drugu biti ili ne biti utakmicu nisu dobili.
    A sad odjednom proradio motiv...Jes, šio mi ga Djura.

    Ne kažem da Crnogorci možda neće dobiti Srbiju, ako se kasnije sretnu...ali ono juče...zna se šta je bilo..i bar ovde na forumima ne treba izigravati budalu.

  19. #12394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    User VelikiKombinator has been banned until 07-02-12 10:00
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #12395
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lexspecialis View Post
    Čitajući komentare pojedinaca ovde, stičem utisak da se neki ili prave ludi ili svesno pokušavaju da vredjaju inteligenciju kako ostalih forumaša, tako i samih vaterpolista.

    Svakom realnom i normalnom ko je gledao utakmicu je jasno da su Srbi pustili Crnogorce....i 99% ljudi (bar u Srbiji) je znalo da će se to pustiti. Možda je bilo nekih koji to nisu želeli, ali su čak i oni znali da je nerealno da srpski vaterpolisti u ovakvim okolnostima zapinju protiv Crnogoraca, samo da bi u ime nekog fer pleja pomogli Hrvatima.
    To može da očekuje samo neko ko je pao s Marsa.

    Ja sam prvi rekao da će naši ispasti najveće čkapi ako ne puste Crnogorce, a mogu misliti kako su razmišljali srpski vaterpolisti koji su sa većinom iz crnogorske reprezentacije odrasli, zajedno trenirali i do skoro zajedno igrali.
    Šta tu ima čudno?
    Jednostavbo, sem pomenutog sportskog fer pleja, nije postojao nijedan jedini razlog da se svojski zapne i poguraju Hrvati.
    Nije samo Dobud u pitanju, njegov kroše iznad vode i odbijanje da se izvini.
    Niti je u pitanju animozitet prema Hrvatima.
    Jednostavno, Srbima ova utakmica ništa nije značila, nije bilo potrebe da se igrači umaraju i rizikuju neke povrede...a realno govoreći, u nekim kalkulacijama bolje je igrati sa Crnogorcima u završnici, nego sa Hrvatima.
    U takvim okolnostima...sasvim je normalno i očekivano bilo da se odigra jedna relaksaciona utakmica i puste Crnogorci.

    Naravno, svako ko se bavio sportom i igrao takve utakmice...zna da se to ni na nižerazrednim terenima ne radi tako da bude skroz očigledno...a kamoli na evropskom prvenstvu.
    Znači, nema izigravanja majmuna i sklanjanja da protivnik nesmetano daje golove...već igraš onako, malo daš gas da publika vidi kako se šatro trudiš, pa onda skroz popustiš, pa onda kao malo zakuvavaš sa protivnikom, pa onda opet lagano...i sve tako da ne bude baš očigledno, ali da stvari budu pod kontrolom.

    I onda se naravno posle utakmice praviš blesav i daš izjavu kao Andrija Prlainović kako si dao sve od sebe, ali je protivnik više želeo pobedu i bla bla bla...bla bla bla.

    Pa šta ste očekivali da kaže? Da izjavi "Jes, puštili smo Crnogorce samo da napakostimo ustašama i Dobudu, a i onako nas je boleo tuki za ovu utakmicu".

    A te priče kako je presudio ogroman motiv Crnogoraca...to su priče za malu decu kojim se iz ko zna kojeg razloga pojedinci zavaravaju.
    Po tome ispada, da crnogorski vaterpolisti još od Malage nisu imali motiva da igraju...jer ne samo da od onda nisu dobili Srbe, već nijednu drugu biti ili ne biti utakmicu nisu dobili.
    A sad odjednom proradio motiv...Jes, šio mi ga Djura.

    Ne kažem da Crnogorci možda neće dobiti Srbiju, ako se kasnije sretnu...ali ono juče...zna se šta je bilo..i bar ovde na forumima ne treba izigravati budalu.
    O Vasovicu i odje te ima
    Stara zabluda (često) ima više prijatelja nego nova istina.

  21. #12396
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandukan View Post
    O Vasovicu i odje te ima
    Morao sam da se registrujem...da demistifikujem stvari i postavim ih na svoje mesto.

  22. #12397
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lexspecialis View Post
    Čitajući komentare pojedinaca ovde, stičem utisak da se neki ili prave ludi ili svesno pokušavaju da vredjaju inteligenciju kako ostalih forumaša, tako i samih vaterpolista.

    Svakom realnom i normalnom ko je gledao utakmicu je jasno da su Srbi pustili Crnogorce....i 99% ljudi (bar u Srbiji) je znalo da će se to pustiti. Možda je bilo nekih koji to nisu želeli, ali su čak i oni znali da je nerealno da srpski vaterpolisti u ovakvim okolnostima zapinju protiv Crnogoraca, samo da bi u ime nekog fer pleja pomogli Hrvatima.
    To može da očekuje samo neko ko je pao s Marsa.

    Ja sam prvi rekao da će naši ispasti najveće čkapi ako ne puste Crnogorce, a mogu misliti kako su razmišljali srpski vaterpolisti koji su sa većinom iz crnogorske reprezentacije odrasli, zajedno trenirali i do skoro zajedno igrali.
    Šta tu ima čudno?
    Jednostavbo, sem pomenutog sportskog fer pleja, nije postojao nijedan jedini razlog da se svojski zapne i poguraju Hrvati.
    Nije samo Dobud u pitanju, njegov kroše iznad vode i odbijanje da se izvini.
    Niti je u pitanju animozitet prema Hrvatima.
    Jednostavno, Srbima ova utakmica ništa nije značila, nije bilo potrebe da se igrači umaraju i rizikuju neke povrede...a realno govoreći, u nekim kalkulacijama bolje je igrati sa Crnogorcima u završnici, nego sa Hrvatima.
    U takvim okolnostima...sasvim je normalno i očekivano bilo da se odigra jedna relaksaciona utakmica i puste Crnogorci.

    Naravno, svako ko se bavio sportom i igrao takve utakmice...zna da se to ni na nižerazrednim terenima ne radi tako da bude skroz očigledno...a kamoli na evropskom prvenstvu.
    Znači, nema izigravanja majmuna i sklanjanja da protivnik nesmetano daje golove...već igraš onako, malo daš gas da publika vidi kako se šatro trudiš, pa onda skroz popustiš, pa onda kao malo zakuvavaš sa protivnikom, pa onda opet lagano...i sve tako da ne bude baš očigledno, ali da stvari budu pod kontrolom.

    I onda se naravno posle utakmice praviš blesav i daš izjavu kao Andrija Prlainović kako si dao sve od sebe, ali je protivnik više želeo pobedu i bla bla bla...bla bla bla.

    Pa šta ste očekivali da kaže? Da izjavi "Jes, puštili smo Crnogorce samo da napakostimo ustašama i Dobudu, a i onako nas je boleo tuki za ovu utakmicu".

    A te priče kako je presudio ogroman motiv Crnogoraca...to su priče za malu decu kojim se iz ko zna kojeg razloga pojedinci zavaravaju.
    Po tome ispada, da crnogorski vaterpolisti još od Malage nisu imali motiva da igraju...jer ne samo da od onda nisu dobili Srbe, već nijednu drugu biti ili ne biti utakmicu nisu dobili.
    A sad odjednom proradio motiv...Jes, šio mi ga Djura.

    Ne kažem da Crnogorci možda neće dobiti Srbiju, ako se kasnije sretnu...ali ono juče...zna se šta je bilo..i bar ovde na forumima ne treba izigravati budalu.
    bravo, 3 bambija si osvojio. moram teska srca citirat andriju prlainovica i reci, dace bog, pa cemo se sresti u finalu, pa cete nas opet pustiti.

    nego, citam opet ove hrvatske portale, i sad mi je jasno koliko oni u stvari nisu ni gledali utakmicu, tj novinari koji su to pisali....svugdje pise da su crnogorci odma na startu stekli dva gola prednosti, i na kraju to odrzavali, a ustvari je srbija povela 2:0....na dosta portala (srpskih, crnogorskih, hrvatskih) sam procitao i da je zdravko radic fenomenalno branio...toliko o tim vaterpolo strucnjacima.
    <--- leuk

  23. #12398
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lexspecialis View Post
    Morao sam da se registrujem...da demistifikujem stvari i postavim ih na svoje mesto.
    vidim naucili se neki novi izrazi...neka neka, rijecnik je pametno stivo. oO
    <--- leuk

  24. #12399
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    bravo, 3 bambija si osvojio. moram teska srca citirat andriju prlainovica i reci, dace bog, pa cemo se sresti u finalu, pa cete nas opet pustiti.

    nego, citam opet ove hrvatske portale, i sad mi je jasno koliko oni u stvari nisu ni gledali utakmicu, tj novinari koji su to pisali....svugdje pise da su crnogorci odma na startu stekli dva gola prednosti, i na kraju to odrzavali, a ustvari je srbija povela 2:0....na dosta portala (srpskih, crnogorskih, hrvatskih) sam procitao i da je zdravko radic fenomenalno branio...toliko o tim vaterpolo strucnjacima.
    Moguće je da mnogi u Hrvatskoj nisu ni gledali utakmicu.
    U Srbiji, mogu reći, malo ko je gledao.
    A sve to iz razloga jer se ishod unapred znao.

  25. #12400
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto vec rekoh, bilo je etiketirano i prije utakmice, ako srbija dobije, bice reakcije kako srbija gazi sve redom, ako kojim slucajem izgubi, onda ce biti da ste nas pustili.

    kako god okrenes, u istoriji ce biti zapisano da je crna gora prva reprezentacija koja je dobila srbiju 4 razlike, nakon ko zna koliko vremena.
    <--- leuk

Page 496 of 933 FirstFirst ... 396446486492493494495496497498499500506546596 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •