View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 450 of 933 FirstFirst ... 350400440446447448449450451452453454460500550 ... LastLast
Results 11,226 to 11,250 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mačo preuzeo kadete Primorca:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...morcu-3005.php
    Svaka cast i njemu i tome sto ga je doveo, napokon nesto dobro u klubu...

    Filipovic najbolji vaterpolista svijeta:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...ijeta-2996.php
    Po meni je Pijetlovic ovo priznanje zasluzio prije njega...

    Nastavljeno takmicenje ''Olimpijskih nada'' za sezonu 2011/12, dubrovcani u Kotor zabiljezili obje pobjede:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...otoru-3008.php
    P r i m o r a c

  2. #11227
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvatio sam na neku od televizija da su Grci namjestili izvlacenje grupa za Evropsko, kao da su bila dva listica na koje je pisalo "Grcka", nisam cuo cijelu vijest, uvatih pred kraj... ima li nedje na internet nesto o ovome ?

  3. #11228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @Bijela_City,
    imas izvlacenje na prosloj strani.

    Gledah utakmicu SL izmedj Rumunije i Spanije (obje ekipe u najjacim sastavima). Dobise rumuni 9:8. Grupa na EP nam je takva da ce svaka utakmica biti derbi. Ali, kako nama tako i drugima (iz nase grupe).

    Povratak Kasasa u reprezentaciju Madjarske:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...aciji-3054.php
    P r i m o r a c

  4. #11229
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kreč, kolica i mešalica.

  5. #11230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  6. #11231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    P r i m o r a c

  7. #11232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    13. kolo italijanske lige:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...-vrhu-3140.php

    Pro Reko je na tour-u sa ove strane Jadrana, 10-og su bili u Split (mec JL sa Mornarom), 12-og su u Kotor (mec JL sa Primorcem), a 14-og su u Novi (mec EL sa Jadranom).
    U svakom slucaju lijepa prilika da se vide najbolji vaterpolisti svijeta.
    Mec u Ko je u 19:30h.
    P r i m o r a c

  8. #11233
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Molio bih nekog, ako može, da napiše kakve su mugućnosti da se naši vaterpolisti plasiraju na olimpijadu, šta treba da ostvare da bi išli u london.

    hvala

  9. #11234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da je u martu kvalifikacioni turnir za Olimpijadu.


    Zavrsen Hrvatski Kup, Mladost razbila Jug:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...atske-3148.php
    P r i m o r a c

  10. #11235
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zagrijavanje...
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...nstva-3161.php


    Zamolio bih da se skloni ovaj poll u vezi selektora...i da se stavi novi, npr. ocekivanja vezana za plasman ''ajkula'' na EP.
    P r i m o r a c

  11. #11236
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    16:1
    nije iznenađenje,ali sam mislio da je Vido mogao postavit neku opstrukciju napada,da ne bude 15 razlike

  12. #11237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Malo o noćašnjoj utakmici, uz neka moja zapažanja i neke stare probleme koji se svake godine javljaju u Kotor:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...amotu-3184.php

    Kapa dolje Filipu Filipoviću!
    P r i m o r a c

  13. #11238
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sutra se nastavlja Evroliga, Budva u Grckoj:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...eniju-3207.php
    U Novi dolazi Recco sa troje novljana.
    P r i m o r a c

  14. #11239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Budva dobila, Jadran izgubio, Partizan izgubio, Brga dao 6 golova za Vasas...sve o vaterpolu na:
    http://www.mondocafe.me/sport/ostali-sportovi.php
    P r i m o r a c

  15. #11240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Danas u Pg bila konferencija za novinare povodom revans meca finala Kupa.
    Dobra ideja Saveza, nadam se da ce Kup poslje vise godina proteci bez skandala.
    Obje ekipe pune optimizma:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...pehar-3307.php

    Evro Kup:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...nuara-3308.php
    P r i m o r a c

  16. #11241
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Filip Filipovic najbolji igrac svijeta !

  17. #11242
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uze Jadran kup. Nisam bash gledao citavu utakmicu, ali glavni utisak je to sto citavo vrijeme nisam bio siguran jel gledam prenos, ili snimak neke utakmice iz '86. Katastrofa, kakva slika. I ona grafika na kraju

    Ali, na temu, lijepo sto je Jadran uzeo trofej. I lijepo sto nije bilo nikakvog skandala, mada vidjeh da je bilo skakanja na neke sudijske odluke [opravdano ili ne, ne znam, jer kao sto rekoh, nisam bash s punom paznjom gledao tekmu]

  18. #11243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Potpuno zasluzena pobjeda Jadrana, moja cestitka. Bilo je nekih losih sudijskih odluka, ali je Adzovic (kako samo on zna!) kompenzacijama ispravljao svoje greske. Ili bi mu ih Abramovic kompenzirao.
    Opširno:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...o-kup-3381.php
    P r i m o r a c

  19. #11244
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako je krenula utakmica, sa 4:1 za budvu, nisam mislio da ce zavrsit onako, ali jos jednom se pokazalo da momci imaju srce.

    a opet cu ponoviti kao hiljadu puta do sad, vlado gojkovic me odusevljava, s kolikim srcem i zarom igra, to je nevjerovatno. opet je odigrao cijelu utakmicu bez zamjene (osim kod onog jednog iskljucenja).

    s ovakvim gojkovicem nam je reprezentacija barem 20% jaca, a osim njega, ono sto sam vidio ove godine, mjesto u reprezentaciji zasluzuju subotic, sekulic, jokic, brguljan i vukcevic. iz primorca redovno citam da na svakoj utakmici murisic i markovic cuda rade. od internacionalaca, janovic, ivovic, radovic, drasko definitivno sigurni. zlokovic me u ovom dijelu sezone nije nesto pretjerano impresionirao.

    po meni, 13 igraca bi bilo - scepanovic, radic, gojkovic, subotic, sekulic, n.janovic, ivovic, vukcevic, da.brguljan, dr.brguljan, zlokovic, radovic, petrovic - pa da vidimo sta ce napravit. ako kiksaju, nek drugi idu na olimpijadu, ali nek se pruzi sansa svima.
    <--- leuk

  20. #11245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja sam vazda i potencirao da sansu treba svi da dobiju, Capro je to dijelom i dokazao, na ova dva okupljanja zvao je sve sto ima kakav-takav kvalitet (25 igraca!). Ipak, Markovic je predaleko od reprezentacije, a Murisic bi mozda jednog dana mogao da upadne... Lijepo napreduje, siguran sam da Klikovac (kojeg nemamo prilike cesto gledat, nazalost) nije puno ispred njega.
    @Fidimose, na spisku ti fale M.Janovic i Jokic. Njih dvoje umjesto Subotica i Da.Brguljana, Sefik umjesto Radica (koji brani jednu dobro, pa tri utakmice lose) i to će vjerujem bit' to. Paskovic je u slaboj formi.
    Zlokovic je u sjajnoj formi i sjajno pripremljen. Bice nas veliki adut na EP, samo da ga zdravlje posluzi.

    Sto se sinocne utakmice tice, Jadran je pokazao da je, makar za 1 gol, trenutno ispre Budve. Dok Novljani imaju kakvu-takvu, Budvani nemaju nikakvu klupu i to ce im biti problem protiv svakog egal protivnika. Jokic igra u velikoj formi...

    Nakon sto je danima kroz medije provlacena krajnje komicna prica o ekipi Jadrana (jedan od naslova je bio ''Vrtic iz Novog decekuje Pro Reko''), stigla je i Tucakova prica o nedostatku para. Da li ljudi znaju da ovaj Jadran ima ekipu sa prosjekom od preko 25 godina???
    ''Novljani su u ovoj sezoni potpuno podmladili tim...'' sa Šćepanovićem (29), Gojkovićem (30), Premušem (30), Beltrameom (29) ?? Osim Subotica (kapa dolje), ovi gotovo svi su 20+ (mozda nije 3. bek Banicevic), to sto im se tek sada daje veca minutaza je druga prica.
    Samo malo realnosti!! Pare će se nać, kao što se godinama unazad nalaze. I bazen će bit' spreman. Neki prije ili kasnije dobiju sve, neki nikad!


    Hrvati poceli pripreme:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...rvati-3403.php
    P r i m o r a c

  21. #11246
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da sekulić nema kapacitet za cg reprezentaciju. ali ako se misli vodit ljevaka, da je bolje probat nekog novog (sekulića) nego dokazano nereprezentativni kalibar danilovića.

    cattaro je dobro primjetio, šetka se dolaskom u primorje vratio na širi spisak reprezentacije. isto tako nema premuša koji je najmanje duplo bolji od paškvalina i krapića. bolji je i pavlović od njih dvojice. također i dalje je tu buljubašić, a recimo nema kunca koji igra jako dobro u szegedu. a mogli bi mi imat problema na beku jer burić izgleda neće igrat na EP-u, još je na rehabilitaciji, ima povredu tetiva u ramenu.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  22. #11247
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo sam krenuo pisat post da pitam sta je to izmedju premusa i HR reprezentacije pa ga nikad nema u timu. a cinjenica je da je i prosle godine, a pogotovo ove igra u zivotnoj formi i mislim da je mnogo mnogo bolji izbor od paskvalina i krapica.

    sto se sekulica tice, momak ove godine igra mnogo opustenije i hrabrije, i zabija redovno, i u mnogo je boljoj formi od danilovica. ono sto mi se svidja kod njega je da nikad nece onako nerezonski sutirat kao danilovic i mislim da je mnogo bolji izbor za ljevaka. cisto da probamo.
    <--- leuk

  23. #11248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Poznavajuci Caprov sistem mislim da nijedan ljevak nema sansi (zbog losije igre u odbrani), po meni su Gojkovic, Radovic i Drasko Brguljan zacementirani na desnoj strani. Cak mislim da je na toj strani Draskovic u prednosti nad obojicom ljevaka.
    Samo se nadam da nece biti 4 beka (Ivovic, Ticic, Jokic, Petrovic), Tica je na zalasku...i trebalo bi da otpadne. Uz to imamo i Radovica koji u Partizan krpi sve rupe, iznenadio me, konstantno napreduje.
    Najveci ''problem''ce biti na lijevoj strani. Janovici, Paskovic, Darko i Subotic. Mladjan i Capro nisu najsjajnije saradjivali u Primorcu i Mladjan ce morat dobro da se potrudi. To mi je drago, jer ce pokazat koliko moze. Sjetite se ko nam je bio najbolji strijelac kad smo najbolje igrali...
    Ako na pripremama bude radio dobro onda Gajo mozda dobije priliku prije Darka i Paskovica. Zasto da ne?

    Nego, ne svidja mi se ovo sparingovanje sa Grcima. Mnogo smo bolji od njih. Nastavlja se neka praksa od ranije (sjetimo se sparinga sa Kanadjanima...).
    Hrvati na primjer dio trenaznog procesa provode sa talijanima, a dio sa madjarima.
    Svejedno, nadam se nekom zvanicnom mecu prije Nove godine, a bilo bi lijepo na TV-u vidjet i ponesto sa tog turnira u Grckoj (pocinje 8. januara), dje ucestvujemo sa domacinima, Srbima i Spancima.

    Ne znam sto o Premusu vise da kazem, covjek je svaku sezonu u Jadranu odradio za 10-ku, svak cent je opravdao! Primjer savremenog sidruna.
    P r i m o r a c

  24. #11249
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ticic za mene definitivno vise nema mjesta, ostario je, spor je, radi glupe faulove, a u napadu beskoristan. na lijevoj strani jokic igra jako dobro ove godine, a lijevi vanjski darko ili gavril (ako budu isli).
    <--- leuk

  25. #11250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Lijevi vanjski su Nikola i Mladjan.



    Godinama se komentarisu iste stvari, godinama isti ljudi pisu, ali i isti ljude vode Jadran. I cim pocnu naslovi koje sam vec naveo pitanje je dana kada ce biti ovo:
    http://www.vijesti.me/sport/muke-jad...a-clanak-52636

    Da se sve ono nije desilo sa Primorcem sto se desilo, pa covjek da rece. Cak se i baca spica da su gradski klub. Sto ne pomogne grad onda? Znamo zasto. Vidite li ijednog covjeka iz novske vlasti na bazen?
    Vidim, neki ispod Upra uprozivaju za pare. Ono sto ja znam je da je razlika u transferu za Lekin prelazak i ono sto su prijavili - 100k eura.
    To svakako nije moj problem, a ja svakako mislim da je Jadran tu dje jeste najvise zahvaljujuci Upravi.

    Ja jesam za to da se Jadranu pomogne, treba nagradit ovo! Ali, stanite u red, iza evropskih sampiona!

    I sve mi se cini da je Jadranova Uprava igrala na istu kartu kao Denis Mandic (a to je sramna karta) - obecati, zadrzati pojedince i onda vec na pola sezone ide prica da se nema para... Ali Jadranasi cute i treniraju i kapa dolje zbog toga.
    Izjava Gojkovica je O.K.
    Last edited by cattaro; 20-12-11 at 23:10.
    P r i m o r a c

Page 450 of 933 FirstFirst ... 350400440446447448449450451452453454460500550 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •