View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 448 of 933 FirstFirst ... 348398438444445446447448449450451452458498548 ... LastLast
Results 11,176 to 11,200 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11176
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GRUPA A: Budva, Olimpijakos, Vuljagmeni, Primorje.

    GRUPA B: Špandau, Jug, Mladost, Vojvodina.

    GRUPA C: Partizan, Eger, Seged, Vašaš.

    GRUPA D: Pro Reko, Spartak Volgograd, Marsej, Jadran

  2. #11177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Je li Recco ijednom u zadnjih nekoliko sezona imao tesku grupu u EL?
    Sva 3 madjarska tima u istoj grupi!? Ovo samo u vaterpolo moze!
    I pored toga sto su sa Reccom novljani mogu do 2. mjesta.

    Vidim Jadran dobio u Bd...svaka cast! Budvin izbor za VD trenera je presmijesan. Cudi me da Kvisko nije postao trener.
    Primorac samo bod...steta.
    P r i m o r a c

  3. #11178
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jadran bi mogao do drugog mjesta, ali daleko od toga da ce biti lako, pogotovo u Rusiji. Moglo bi do zadnjeg kola da bude zanimljivo.
    A carski mi je ovo sa 3 madjarske ekipe u istoj grupi. Stvarno, LEN je jedinstven.

    Na kraju ce ispasti da ce Jadran biti prvi favorit za titulu u CG. Budvani imaju par klinaca iz svog podmlatka, to je pozitivno, iako ne znam koliko su zapravo dobri. Ali makar malo da se prosiri baza, da ima barem 3-4 igraca po generaciji koji nisu iz Kotora i Novog.
    Njihov golman me uopste nije impresionirao, ni ono sto je branio prosle, a ni ove godine.

  4. #11179
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li se raspored po kolima?

  5. #11180
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Jadran bi mogao do drugog mjesta, ali daleko od toga da ce biti lako, pogotovo u Rusiji. Moglo bi do zadnjeg kola da bude zanimljivo.
    A carski mi je ovo sa 3 madjarske ekipe u istoj grupi. Stvarno, LEN je jedinstven.

    Na kraju ce ispasti da ce Jadran biti prvi favorit za titulu u CG. Budvani imaju par klinaca iz svog podmlatka, to je pozitivno, iako ne znam koliko su zapravo dobri. Ali makar malo da se prosiri baza, da ima barem 3-4 igraca po generaciji koji nisu iz Kotora i Novog.
    Njihov golman me uopste nije impresionirao, ni ono sto je branio prosle, a ni ove godine.
    golman budve lazović nije golman za ozbiljnije ekipe. lani sam ga gledo i uživo i na tv-u par puta, pa on se ne zna niti postavljat kako treba.

    jadran je favorit za 2. mjesto, kao i budva u grupi A. a sad vidjet ćemo hoće li to i ostvariti. najneizvjesnija borba za 1. mjesto biti će između partizana i vasasa.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  6. #11181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Madjari su lani dokazali da i pored medjusobnog rivaliteta ipak imaju ''sluha'' za pustit klub iz svoje zemlje, ako zatreba.
    Partizanu ce biti jako tesko.
    Ovaj tim Budve nece nikoga dobiti na strani, ali ako dobiju sve tri doma vjerovatno ce proc'. Lazovica sam gledao nekoliko puta lani. On prije svega nije skolovan golman, samo to postavljanje je produkt toga. A da ima dobre predispozicije - tu nema dileme. Ali, uci sa njim kao prvim golmanom (i jedinim, jer ne znam ko im je 2. golman??) nije rizik, vec glupost. Budva je ocigledno skockala jeftin tim, na racun toga sto su neki pod ugovorom ili im obecani stanovi nisu gotovi. Da imaju jos par reprezentativaca mislio bih isto. Ali, kao sto rekoh ranije, nikad vise budvana u timu i to je makar za pohvalu.
    Ne znam kakvi su rusi, niti ko igra za njih.

    Citam da je Recco u rasponu od 4h odigrao mec talijanskog prvenstva (protiv Kamoljija) i JL (protiv Primorja). Cetvorica igraca, medju kojima i Zlokovic, su odigrali oba meca.
    Nikola Janovic je konacno proradio.
    P r i m o r a c

  7. #11182
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad jos da oderemo budvu u kupu i bicu prezadovoljan sezonom.

    realno postoje sanse za to 2. mjesto u EL, pogotovo ako kuci odigramo kako treba, a makar marsej iznenadimo u gostima.

    sto se tice JL, cinjenica je da smo izgubili 2 utakmice, ali smo isto 2 teske utakmice odigali nerijeseno, a budvu dobili, tako da nama sad idu ove lakse ekipe. samim tim, i tu imamo velike sanse za visok plasman. jos jedan dokaz da tucak dobro radi s ovim mladjim snagama, naravno uz neke vrlo iskusne igrace.
    <--- leuk

  8. #11183
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Načuh nešto da se Mirko Vičević sprema da preuzme Budvu. Zna li ko što ?

  9. #11184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ova Budva nije ni malo po mom ukusu. I kad smo kod njih, procitah Gojkovicevu izjavu poslje meca u Bd kako je Premus odigrao vrhunski (a vidjeh da je i 3 gola dao). Ne mogu ga zaustavit 2 reprezentativna beka!?
    Sto je sa Cattarom? Vidjeh sastav protiv Budve, znam samo trojicu...
    P r i m o r a c

  10. #11185
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Načuh nešto da se Mirko Vičević sprema da preuzme Budvu. Zna li ko što ?
    ima li kakvih glasina o matutinoviću? bauer u sportskim novostima njega spominje?
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  11. #11186
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    ima li kakvih glasina o matutinoviću? bauer u sportskim novostima njega spominje?
    Ma glasina ima vazda, prvo su nudili Vicu, pa je ovaj odbio. Nisam čuo za Matutinovića.

  12. #11187
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ova Budva nije ni malo po mom ukusu. I kad smo kod njih, procitah Gojkovicevu izjavu poslje meca u Bd kako je Premus odigrao vrhunski (a vidjeh da je i 3 gola dao). Ne mogu ga zaustavit 2 reprezentativna beka!?
    Sto je sa Cattarom? Vidjeh sastav protiv Budve, znam samo trojicu...
    danas u dubrovniku oba reprezentativna beka nisu skoro niti jednu obranu igrali na poziciji beka. -12 budve niti ne odražava realno stanje, žalosno je, bez obzira na sastav i izostanak vukčevića, trbojevića i miloševića, da se ovako beskrvno odigra, prva 3 napada, 3:0 za juga. lazović je još i bio solidan, ali je jedan od najgorih golmana lige, od ovih koje sam gledo definitivno najlošiji (mislim da jedino koper nisam gledo i njihovog golmana).

    jug je rotiro 13 igrača, s ravnomjernom minutažom, vićan se odmaro, mladi zonić zabio prvi gol za seniore, opširnije na: http://www.dance.hr/pogledsdesna/155...-s-budvom.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #11188
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mornar pregazio Jadrana sa 15:7

  14. #11189
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko uopste igra za taj Mornar, otkud su oni toliko dobri?

  15. #11190
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Ko uopste igra za taj Mornar, otkud su oni toliko dobri?
    Pa nekako se ovu sezonu dobro uklopila Mornareva mladost sa iskusnijim igračima: Burićem, Antonijevićem, Orebom, Mareljom, Banom (povratnikom iz Posillipa) tako da su sklopili solidnu ekipu koja je istina sad na 3. mjestu ali igrali su sve sa lakšim protivnicima osim Jadrana HN tako da ih sad čeka laganiji pad. Inače za današnju utakmicu su im ulazili svi šutevi i kad tako krene teško je izgubiti. Sa druge strane je kako čujem Šćepanović bio komičan pa je u jednom momentu čak pokušavajući maknuti loptu sa crte sam sebi zabio gol. Inače bilo koja momčad koja dođe kod njih sa stavom "lako ćemo" neće tu tek tako uknjižiti bodove.

  16. #11191
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Štroco View Post
    Pa nekako se ovu sezonu dobro uklopila Mornareva mladost sa iskusnijim igračima: Burićem, Antonijevićem, Orebom, Mareljom, Banom (povratnikom iz Posillipa) tako da su sklopili solidnu ekipu koja je istina sad na 3. mjestu ali igrali su sve sa lakšim protivnicima osim Jadrana HN tako da ih sad čeka laganiji pad. Inače za današnju utakmicu su im ulazili svi šutevi i kad tako krene teško je izgubiti. Sa druge strane je kako čujem Šćepanović bio komičan pa je u jednom momentu čak pokušavajući maknuti loptu sa crte sam sebi zabio gol. Inače bilo koja momčad koja dođe kod njih sa stavom "lako ćemo" neće tu tek tako uknjižiti bodove.
    Na drugom mjestu s dva boda više i utakmicom manje od trećeg Juga. Doduše past će oni ali su vrlo vjerojatno među 6 koji će razigravat za pobjednika JL

  17. #11192
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  18. #11193
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Ko uopste igra za taj Mornar, otkud su oni toliko dobri?
    malo o igračima mornara: http://www.dance.hr/gostujuce-kolumn...-u-kotoru.html

    inače ovaj bijač što ga je jug posudio mornaru već drugu godinu će po meni bit strašan golman. kad se vićan umirovi kreće borba njega i nižića za jugovu jedinicu, ali bijač ima bolju glavu što je jako važno. psihički je jači, a i u branjenju mu se vidi veliki talenat. geni su to otac mu je bio kapetan juga svojedobro - posljednji kapetan juga u bivšoj državi (posto kapetan 1991. nakon što je đuho otišo u italiju).

    ovaj najstariji burić je igro i u juga sezonu ili dvije prije 6-7 godina. antonijević je bio igrač kojega su zvali novi šimenc, nije ispo tako dobar (jebiga novinari vole pretjerivat , ali je u mornaru najbolji vanjski igrač. oreb je bio prvak europe i jedan od važnijih igrača pošk-a 1999. i reprezentativac dok nije suspendiran zbog marihuane na 6 mjeseci.

    cijeli klub je posložen kako treba, već godina troše onoliko para koliko imaju i nisu dužni igračima. nisu to veliki ugovori, sami kažu da 40% proračuna troše na mlađe kategorije. ako bi mornar dobio financijsku potporu da zadrži ekipu i dovede 2 igrača dobra igrača bez problema bi se umješo u borbu za finale PH. a još im je generacija 1997. uz partizanovu najbolja u europi - tu je još nekoliko sinova od aktualnih i bivših igrača: rino burić prije svih.
    Last edited by dida122; 31-10-11 at 00:00.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  19. #11194
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://cafemontenegro.com/index.php?group=42&news=208180

    Tu je Sefik ipak...nadam se da ce, kad bude trebao neko od njih trojice da otpane, to biti on...

  20. #11195
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Svaki novi selektor u bilo kojem sportu po dolasku na to mjesto ne smije odstupati od prethodnika kad je u pitanju izbor igrača. Nikakvi radikalni rezovi nijesu mogući čak i kad bi htio zbog puno razloga: atmosfera u reprezentaciji, eventualna loša poruka nekim igračim koji su ranije bili standardni i slično. Mislim da je Perovićev rezon dobar i da će se promjene dešavati postepeno. Ukoliko uopšte ima i prostora za neke promjene budući da se malo koji novi igrač nameće, koliko sam pratio. Tu, naravno, ne mislim na Subotića i vjerujem da smo svi očekivali da bude pozvan.
    Kakav je Darko Brguljan ove sezone? Pitam to pošto bi on trebalo da bude oslonac reprezentacije za koju godinu.
    Dick Laurent is dead!

  21. #11196
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Svaki novi selektor u bilo kojem sportu po dolasku na to mjesto ne smije odstupati od prethodnika kad je u pitanju izbor igrača. Nikakvi radikalni rezovi nijesu mogući čak i kad bi htio zbog puno razloga: atmosfera u reprezentaciji, eventualna loša poruka nekim igračim koji su ranije bili standardni i slično. Mislim da je Perovićev rezon dobar i da će se promjene dešavati postepeno. Ukoliko uopšte ima i prostora za neke promjene budući da se malo koji novi igrač nameće, koliko sam pratio. Tu, naravno, ne mislim na Subotića i vjerujem da smo svi očekivali da bude pozvan.
    Kakav je Darko Brguljan ove sezone? Pitam to pošto bi on trebalo da bude oslonac reprezentacije za koju godinu.
    Unazadio se jedno 2-3 godine prelaskom u bd.

  22. #11197
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aoooo opet sefik...... murisica je trebao pozvat .......

  23. #11198
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se da je sve ove igrace trebalo pozvati na pripreme, ja bi pozvao jos nekoliko mladjih, cisto radi konkurencije i dokazivanja.
    <--- leuk

  24. #11199
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve to stoji amnesiac, samo kazem da se nadam da Šefik neće bit u prva dva golmana u kakvoj god da su sva trojica formi. Ne treba nam ništa, niti nam je išta trebao!

    Ali siguran sam da Čapro zna što radi...

  25. #11200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dobro, mogao je Murisica zvat, ali ni ovako nije pogrijesio. On je ipak predaleko od najbolje selekcije.
    Bode oci da je pozvao 21 igraca, prici o maloj bazi i malom fondu igraca vise definitivno nema mjesta!
    Ja rado par igraca ne bih volio vidjet na spisku, ali ako Capro zeli da svakom da priliku (podjednaku) da se nametnu - onda je O.K.
    Jednostavno, vise ne vidim razlog da Ticic i Jokic imaju zagarantovano mjesto, Sefik takodje... Da vrijede ne bi bili u trulim klubovima u kojima su trenutno.
    Svi bi mi krv pishali na pripreme da bi izborili mjesto medju 13 za OI.

    Nikad vise necemo imat' ovakvu konkurenciju u timu!
    P r i m o r a c

Page 448 of 933 FirstFirst ... 348398438444445446447448449450451452458498548 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •