View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 447 of 933 FirstFirst ... 347397437443444445446447448449450451457497547 ... LastLast
Results 11,151 to 11,175 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11151
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Odlična vijest!!

  2. #11152
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlicna vijest ...bilo je i ocekivano....i to je jos jedan dokaz kakva je bila atmosfera s porobicem i da je trebalo dosta ranije smijenit ga....al nekima kasno dodje do glave....a vijesti pisu kako je i porobic htio obavit razgovor sa gojkovicem hahahahahahahahhahahh pa zbog njega je i napustio garant!!!!!!!!!! jos da makne sefika i ticica i zovne mladje ....

  3. #11153
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Koje zvanične utakmice imamo do Olimpijade, onda?

    P.S. Mislite li da ovoga Subotića treba zvat za A reprezentaciju odmah?
    s obzirom da ima dosta igraca koji konkurisu za A reprezentaciju, mislim da bi to bilo tesko, jer on ipak ima 'tek' 16 godina, ali bi ga ja na pripreme zvao sigurno.
    <--- leuk

  4. #11154
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Evo da se i ja javnem malo

    Waterpolo polako ali sigurno nestaje sa sportske scene u cg, z blijede pokusaje da se to zaustavi.. Vidimo da je tv cg prestala da prenosi utakimce ,bice da nema ju para, reprezentacija odustaje od svjetske lige, glumimo madjare Samod a nam se to ne obije o glavu. Buduci da sam svjeze procitao da se Vlado vraca u reprezentaciju, malo sam pod utiskom vijesti, amda mislim da vlado nije napustio zbog pera, vec zbog ostalih u ekipi.. kako ce na bracu janovice uticati njegov povratak ostaje da se vidi.

    Neko je pitao subotica u a reprezentaciju, a ja bih rekao subotica, murisica, markovica i popovica. I to da budu u ekipi, a ne samo na pripremama. Sigurno nece nista manje doprinijeti igri nego sto je to cinio draskovic, mladji brguljan, ticic.
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #11155
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je RTCG prestala da prenosi utakmice, prenosili su Jadran - Jug, i najavili da ce u manje vise svakom kolu prenositi ponesto, kao i utakmice CL. To je isto kao i prethodnih sezona.

    Sto se Subotica tice, treba da bude dio reprezentacije. Makar za pocetak samo nosio torbe ostalima isl. Nema veze sto ima 16 godina, iz spejs shatla se vidi koliki je talenat, nema zasto da se ceka.

  6. #11156
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a odlicno su spakovali ovaj kup 2 dana posto se nasi vrate iz grcke treba igrat 2 utakmice zaredom....svaka cast lopovi!!!!!!

  7. #11157
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/gojkovic-odluka-nema-veze-sa-tim-ko-je-selektor-clanak-40751

    K
    ako god, dobro nam došao ti nazad Vlado! Sa tobom smo puno jači...

  8. #11158
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jug opet loš, samo četvrtinu i po odigro dobro. recco lagano slavio s 3 razlike. janović prmašio peterac i dva puta igrača više, uz jednu odličnu šraubu sa 4-5 metara. izvještaj i fotogalerija: http://dance.hr/gostujuce-kolumne/15...a-u-gruzu.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  9. #11159
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    odlican izvjestaj

  10. #11160
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oftopic je, ali da svim vaterpolskim fanovima čestitam na velikom rezultatu nogometne reprezentacije, svaka čast. inače ako naše izvučete u dodatnim kvalifikacijama (a bilić i dalje bude izbornik) to će vam bit puna šaka brade jer mi igramo očajno evo već duže od 3 godine, proći će te nas sigurno
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  11. #11161
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala. Nisam siguran da bismo vas prosli, ipak ste igracki jaci a to ipak znaci mnogo. Ipak, ovo sto smo napravili je fenomenalno, i ko god da nam dodje u barazu bice mu zajebano.

    Elem, ontopic, Jadran upravo osvojio novi bod, iako je gubio 5 razlike na poluvremenu. Budva izgubila od POSKa 5:4

  12. #11162
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Dobro Jadran prodje na kraju, uz malo srece moglo se i do pobjede...

  13. #11163
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba vidit sastav poška, kad su kompletni nisu ove godine toliko loši, dapače. imaju dva odlična (za njih odlična i za sredinu tablice odlična) sidruna franičevića (bivšeg budvanina - nije igro do sad, ne znam je li se vratio poslije operacije kile) i travnikara. tamo je i višeslav sarić koji je bio prvak europe s poškom i reprezentativac hrvatske dok nije pao na dopng testu (marihuana). jes da ima 34 godine, ali za poška je izvrstan. tu bi trebo bit i ponajbolji igrač mornara od lani bratić (ali nije igro prva 3 kola, ne znam za danas). pa jaić, pa dva ljevaka drugi franičević i sin od matutinovića, nekoliko mladih talenata, prije svih golman jelovina, itd...

    pošk je dosta jači nego prijašnjih godina, tu je i trener trumbić. ali svakako da je to budva trebala dobit


    svaka čast jadranašima na borbenosti i onakvom povratku u utakmicu, kobeščak je pokazao da ni on kao ni njegov prijatelj fatović nema talenta za bit trener, napravio mu jadran seriju 5:0 u 6 prvih napada 3. četvrtine, a on ne zove time out?! a i dobio sam okladu zbog jadranovog povratka . mislio sam igrat i da budva neće dobit 7 razlike, ali na kraju ipak nisam zbog nešto većeg uloga
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  14. #11164
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i dančarskog viđenja utakmice u igalu: http://dance.hr/pogledsdesna/1537-ja...-mladosti.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  15. #11165
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nasi se jos nisu vratili iz grcke a u utorak i srijedu treba igrat kup!!!!!!!!!!!!! ocemo li i mi trazit odlaganje kao budva onda kad su nas pokrali!!!!!!!!!!???????? fino su namjestili ove utakmice...

  16. #11166
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    nasi se jos nisu vratili iz grcke a u utorak i srijedu treba igrat kup!!!!!!!!!!!!! ocemo li i mi trazit odlaganje kao budva onda kad su nas pokrali!!!!!!!!!!???????? fino su namjestili ove utakmice...
    Nemamo mi upravu za to

  17. #11167
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mačo podnio ostavku!
    kad je muka đe si duka

  18. #11168
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dukacrmnicanin View Post
    Mačo podnio ostavku!
    Vjerovatno su mu se iz uprave poceli mjesat u rabotu.

    Eto mjesta u Budvu za Porobica. Iz legla DPS-a u leglo DPS-a, i svi srecni i zadovoljni.
    Release Yourself

  19. #11169
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Vjerovatno su mu se iz uprave poceli mjesat u rabotu.

    Eto mjesta u Budvu za Porobica. Iz legla DPS-a u leglo DPS-a, i svi srecni i zadovoljni.
    ja vjerujem i da se pripremao teren za to nakon sto je porobic dobio otkaz u repki. s obzirom da se nisu mogli macicu zahvaliti tek tako iz vedra neba, cekali su prvi kiks da naprave pritisak na njega.

    to je moje misljenje samo.
    <--- leuk

  20. #11170
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :applouse::applouse::applouse::applouse::applouse: za lopove iz saveza !!!!!!!!!!!!!!! ovakav primorac se krade !!!!!!!!! svaka cast !!!!!!!!!!!!!! u dvije utakmice 2 cista gola nisu priznata !!!!!!!!!!!! ne sude nam se iskljucenja cista kao suza !!!!!!!!! ne sude nam se peterci !!!!!!!!! dok sa druge strane dijeli se sakom i kapom !!!!!!!! svaka cast kompleksasi !!!!!!!!! ostalo vam od ranijih godina pa po navici kradete !!!!!!!!!! bravoooo !!!!!!!!

  21. #11171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovo sto godinama Savez radi vise nije ni bezobrazno, kenjaju se po Primorcu kad i dje stignu!
    Izuzetno je drsko 2 dana nakon povratka iz Grcke zakazat 2 utakmice u 2 dana.
    Budvi je lani bilo malo i 3 dana odmora, te je Savez to tada iskoristio da napravi spektakl koji ce uci u istoriju crnogorskog vaterpola. Mozda su mislili da cemo registrovat ko zna koga (a to je, vidjeli smo, pravno moguce u ovom sportu)...ali mi nismo ONI!
    Utakmicu nisam gledao, ali jadran je mnogo bolji, priliku za iznenadjenje ne mozemo trazit u 2 utakmice.
    Ivanovski svirao 4 peterca. Treba to navest.
    Sudije su ostrile k. i na onaj Primorac, lako im je sa ovim...
    I jos nesto, pojedine sudije su nakon kraja prosle sezone pocele da gundjaju kako Mario Brguljan sudi samo na velikim takmicenjima, dok teske utakmice domaceg prvenstva eskivira na vise nacina. Ali, pametni Mario im je doskocio, vratio se u olimpijskoj sezoni, tako da se on vec pakuje za London.
    Last edited by cattaro; 13-10-11 at 06:35.
    P r i m o r a c

  22. #11172
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hoce li pero u Budvu?.. Bogami ne znam, ali bi bilo jako zanimljivo vidjeti tu verziju ove sage Mislim da bi taj poteza samo jos vise zategnuo odnose izmedju klubova koji su sada mozda malo bolji, buduci da jadran i kotor nemaju bas vrhunske sastave, a nije ni onaj budvin bog zna sta..Elem zivi bili pa vidjeli, ali mi je zaista jako zao Macha, koji svoj posao uvijek radi profesionalno maximalno, sada nece moci ni da trenira mladje kategorije u budvu , predpostavljam, tako da se njegov povratak u kotor nazire, doduse ne bas najjasnije..
    Kup.. ako mogu da to komentarisem... Dvije utakmice u dva dana? Jeste lose organizovano, definitivno podcjenjivacki prema kotoru, ali ako cemo posteno da su se kotorani umorili na onom turniru u turskoj pa ni po jada.. Ovako smo citali Vidove izajve kako mu se ekipa kupa protiv Istanbul i da je zabrinut za sudbinu pojedinih u timu... Moglo je to da se rastene bez ikakvih problema na dvije sedmice, ne vidim razlog za rajevicevo razmetanje na ovaj nacin.
    Sudije... stara dobra prica, za potvrdu kvaliteta sudjenja navescu da je Ivanovski za svoje sudjenje na posljednjoj utakmici dobio ocjenu 3 ??? A da sudije koje su sudile najlaksi par budva- cattaro, kontic i djuraskovic nisu dobili ocjene 5.... toliko o mladim snagama naseg sudjenja
    A za starije koji komentarisu sudjenje Brguljana na madjunarodnim najvecim takmicenjima..hahahah.... mislim ako bi mi neko mogao reci koji je to nas sudija bolji od njega ili vise zasluzuje da se nadje na nekim smotrama? treba li da podsjecam finale olimpijade i final four i tako to?? Ne znam ko se to nadao da ce da ide u London mjesto njega? Adzic? ili ko? ne budite smjesni
    Please alowe me to introduce myself.......

  23. #11173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Promasio si poentu. Marijo je nas daleko najbolji sudija, ali dje je svake godine kad se igra Kup, kad se igra finale prvenstva!?
    Ne zanima me izgovor da ne moze da sudi zbog sina, to su gluposti!
    Ivanovski je sa Gojkovicem igrao preko deceniju (isto godiste), pa treba li da ocekujemo da ce bilo sto dosudit kontra Vlada?
    Ali, to niko ne pominje, niti treba...
    Sudjenje se analizaralo i analizirace se, to je makar za vaterpolo najnormalnija stvar.

    Da budem najprecizniji - sudiji Brguljanu zamjeram sto nije sudio nijedno od 3 zadnja finala (ili odlucujuce utakmice) Kupa! Sto zadnje 3 godine nije sudio nijedno finale ili odlucujucu utakmicu prvenstva! Sto nije sudio ni medjusobne utakmice CG klubova u JL...
    Sad se za sve ovo moze nac' milion izgovora...
    A mi svi blesavi.

    Ovo je sezona kad su se mnoge stvari mogle sa andjelima regulisat. Dobro je da je makar reprezentacija krenula u pravom smjeru.

    I sto se Primorca tice, Vida pozajem odavno, od mene ima svu podrsku da sve to tamo dovede u red, pa i da rascera ako treba. Deckici su izgleda promislili da igraju jer nema ko. Kao sto su oni upali umjesto nekh mnogo boljih koji su otisli, tako ce i kadeti upast umjesto njih.
    P r i m o r a c

  24. #11174
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u dubrovniku u subotu jug - primorje, gdje rezultat od početka nije bio u pitanju (4:0 na startu, 6:2 na kraju prve četvrtine, 8:2 nakon 12 minuta), i utakmica je bila lagana za sudit, brguljan i adžić su sudili tragikomično. iz izvještaja na danče.hr-u

    "Što se tiče suđenja crnogorski dvojac je to odradio prilično loše. Imali su cijeli niz nebuloznih odluka i to na oba dvije strane. Izdvojit ćemo situaciju kada je Macan sa dvije ruke topio Muslima, a sudac nije sudio ništa. Jednom je Bulja ušao na 2 metra sa Bušljom, a on mu je rutinski potopio loptu, a sudac ga je isključio.Vranješ u jednom napadu na beku „kolje“ Krapića, sudac svira obostrano isključenje (treće Krapićevo isključenje). Lopta pada Muslimu na dva metra Medo drži ruke u zraku, a sudac ga isključuje itd itd. Par puta suci nisu htjeli suditi očigledne faule na vanjskim pozicijama, na obje strane (ala Mladen Rak na polufinalu Divlje Lige)."
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  25. #11175
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jug pregazio mladost na savi, 10:5. janović najbolji u napadu, 4 gola. bušlje pojeo radua i hinića. realno je trebalo bit i još više razlike. udovičić igra preko one stvari i radi početničke greške - navodno se duguje 6-7 plaća mladostašima, ali mislim da vanju plaća dalekovod pa je on isplaćen za prošlu sezonu. a nema još nego 4-5 igrača koji su tu od lani, pa bi značilo da većini duguju 2 plaće. opširniji izvještaj: http://dance.hr/pogledsdesna/1543-ju...jao-savom.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

Page 447 of 933 FirstFirst ... 347397437443444445446447448449450451457497547 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •