View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 442 of 933 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542 ... LastLast
Results 11,026 to 11,050 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11026
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    evo na rts speijalna emisija o tome kako svi mrze srpski vaterpolo zato sto su najjaci. aca stojanovic dominira, kako frizurom tako i gluposcu.
    A i Vasović se drži dobro

  2. #11027
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    emisija
    koliko jadnosti

  3. #11028
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aca jeste bolid ali ovo sto su gosti odgovarali i komentarisali je maltene sve na mjestu lise onoga da crnoj gori i hrvatskoj ne odgovara jaka srbija...
    sve u svemu u ovom djelu vezanom za jadransku ligu u potpunosti bih se slozio sa njima jer po meni je sramota da nema mjesta za jedan partizan il vojvodinu a evo od ove sezone i zvjezu a ima za neke drugorazredne hrvatske ekipe...
    i potpuno se slazem da HVS izvlaci najvecu korist iz te lige...nikada mi nije bila jasna ideja da cattaro snosi troskove drugih klubova...cime je to neko zasluzio da ne placa svoje obaveze...

  4. #11029
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa tim da HNS ima najvecu korist, jer su najbolje zastitili svoje slabije klubove.
    ali, troskove, koliko shvatam, su snosili hrvatski, crnogorski i slovenaki savez u procentu u kojem ucestvuju u ligi. nakon toga, novopozvani timovi snose novonastale troskove - slicno je i u kosarkaskoj jadranskoj ligi. da li je fer, ne znam, ali tako je za sve. i za cattaro, i za recco, pa sto ne bi bilo i za partizan. s tim sto u toj situaciji sa partizanom josh uvijek znacajnu ulogu igraju i dalje nerascisceni racuni izmedju jadrana i partizana, zbog prlainovica

    aca je idiot koji je pokusavao da nametne svoju paranoju o tome kako svi 'smestaju srpskom vaterpolu'. on jadnicak ne zna puno o vaterpolu, pa zato pokusava da se dodvori sirokim narodnim masama svojom pricom o tome kako svi mrze srbe zato sto su najbolji. imao sam utisak da je sinoc gostima bilo neprijatno sto su u istoj prostoriji kao on.

  5. #11030
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kalimero, komentar ti bas ne stoji. to ko da dodjes u nečiju provadaonicu i kazes da nije u redu jer je tu cjena cipela pet eura veca nego u drugoj. HVS je 65 % vlasnik jadranske lige i kao većinski vlasnik ima najviše prava kog odlučivanja. kome se ne svidja ne mora sudjelovati.

    a drugi je par rukava da li su sve te odluke koje hvs donosi dobre, ali sam se samo htio osvrnut na to da hvs ima najviše koristi što bi i trebalo bit logično jer je većinski vlasnik.
    Last edited by dida122; 20-08-11 at 15:54.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  6. #11031
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    kalimero, komentar ti bas ne stoji. to ko da dodjes u nečiju provadaonicu i kazes da nije u redu jer je tu cjena cipela pet eura veca nego u drugoj. HVS je 65 % vlasnik jadranske lige i kao većinski vlasnik ima najviše prava kog odlučivanja. kome se ne svidja ne mora sudjelovati.

    a drugi je par rukava da li su sve te odluke koje hvs donosi dobre, ali sam se samo htio osvrnut na to da hvs ima najviše koristi što bi i trebalo bit logično jer je većinski vlasnik.
    a kad se tako busas objasni mi zasto onda vas savez ne snosi onoliko troskova koliko procentualno imaju klubova...a koliko se meniu cini oni dobar komad manje finansijski ulaze u sve to nego stoi bi trebali...
    nego to je sve interes, i HVS je iskoristio to sto su nasi dupelisci u sve, lizu vam se u svemu i svacemu i od toga mi je vise muka, bilo da je sport, drustvo, politika...nego je nekome odgovaralo da se partizan u startu ne pusti da bi kasnije kao dosljak morao da snosi troskove...

  7. #11032
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kad se tako busas objasni mi zasto onda vas savez ne snosi onoliko troskova koliko procentualno imaju klubova...a koliko se meniu cini oni dobar komad manje finansijski ulaze u sve to nego stoi bi trebali...
    pa valjda ulazu u skladu sa tim koliko imaju ucesca u ligi. tako je makar receno kad je liga osnivana.

  8. #11033
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ako uzmes u obzir da ligu sacinjavaju 8 hrvatskih, 3 crnogorske i 1 slovenacka ekipa onda racunica govori da bi HVS trebao da snosi 75% troskova sto nije slucaj...cattaro ne racunajmo jer on se naknadno prikljucio i snosi sam troskove sto je po meni i tada bio apsurd...valjda bi savez trebao da bude taj koji treba da snosi troskove...ne kazem da ne bi trebali klubovi ucestvuju u tim troskovima al zasto bi ijedna ekipa trebala da placa sama svoje troskove pa makar to bio i pro recco...mogle su se pare trazit na neki drugi nacin al je krajnje glupo trazit od jedne ekipe da finansira sve ostale...

  9. #11034
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvs snosi 65 % troškova, mislim da mu je toliko i vlasništvo nad ligom. to koliko je klubova nije bitno, vec koliko se cijih sudaca i sluzbenih osoba koristi. svaki savez placa svoje ljude. ako sudi sudac iz crne gore plaća ga vpscg ako iz hrvatske placa ga hvs. tako je bilo prvu godinu. onda je došo triglav osiguranje pa se od tih 100.000 eura placalo, plus su savezi sudjelovali, naš sa 65, ako se ne varam vas sa 25 i slovenski sa 10%. a onda su ove trece sezone i klubovi davali po 1.500 ove godine. svi su dali 1.500 eura, pa prvih 8 još 1.500, pa prva 4 još 1.500.

    to zasto partizan nije od pocetka ne znam, pa necu komentirat. a jasno je da vlasnici lige diktiraju uvjete, a na drugoj strani je da ih prihvati ili ne. prica od udovicica u ovoj emisiji je debilna, ej to sto je partizan dobio recco u finalu i tako doveo recco u ligu i novi kapital je zasluga partizana pa bi nam mogli pokloniti ulazak u ligu?! i kaze nemam nista protiv da se plati neka ulaznica u ligu, ali to da placamo troskove drugima, on spominje poška, u beograd to ne dolazi u obzir. pa to je ta financijska ulaznica. neka oni daju lovu, pošku i ostalima još bolje, sami ce si organizirat smještaj. pa ovako se izlazi u suret partizanu koji moze nac neki sponzorski hotel koji ce im dat popuste.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  10. #11035
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    hvs snosi 65 % troškova, mislim da mu je toliko i vlasništvo nad ligom. to koliko je klubova nije bitno, vec koliko se cijih sudaca i sluzbenih osoba koristi. svaki savez placa svoje ljude. ako sudi sudac iz crne gore plaća ga vpscg ako iz hrvatske placa ga hvs. tako je bilo prvu godinu. onda je došo triglav osiguranje pa se od tih 100.000 eura placalo, plus su savezi sudjelovali, naš sa 65, ako se ne varam vas sa 25 i slovenski sa 10%. a onda su ove trece sezone i klubovi davali po 1.500 ove godine. svi su dali 1.500 eura, pa prvih 8 još 1.500, pa prva 4 još 1.500.

    to zasto partizan nije od pocetka ne znam, pa necu komentirat. a jasno je da vlasnici lige diktiraju uvjete, a na drugoj strani je da ih prihvati ili ne. prica od udovicica u ovoj emisiji je debilna, ej to sto je partizan dobio recco u finalu i tako doveo recco u ligu i novi kapital je zasluga partizana pa bi nam mogli pokloniti ulazak u ligu?! i kaze nemam nista protiv da se plati neka ulaznica u ligu, ali to da placamo troskove drugima, on spominje poška, u beograd to ne dolazi u obzir. pa to je ta financijska ulaznica. neka oni daju lovu, pošku i ostalima još bolje, sami ce si organizirat smještaj. pa ovako se izlazi u suret partizanu koji moze nac neki sponzorski hotel koji ce im dat popuste.
    jasno je meni ko sta diktira..inace sa konstatacijom udovicica o ulasku rfecca u JL se u potpunosti slazem, jer ne bi ih nigdje bilo da su ostvarili ono sto im je bio cilj a to je da za 100godisnjicu budu najtrofejniji, da im primorac i partizan nbisu pomrsili kalkulacije...opet ne moze se rec da je bilo koja ekipa sama zasluzna ali ti losi rezultati u LS sigurno jesu...cakl ni prosle god u napoli nisu zasluzili finale ali ajde...
    inace sto se tice tog finansira poska i slicnih tj bilo koga...meni je neprihvatljivo, to je cista ucjena...mito i korupcija...aj mi samo objasni cime je neki klub zasluzio da mu cattaro ili partizan finansiraju gostovanje...ako klub nije finansijski sposoban da plati svoja gostovanja ne treba da igra, jer da se ne lazemo od 8 ekipa hrvatske 3 su maltene amaterske...po toj logici trebalo je onda da primjera radi mladost ne udje a da udje val pa da onda mladost iduce godine kad se ukljuci finansira vala...sve same malverzacije saveza kako naseg tako i vaseg...da njima vise ostane...pi pi pi ....

  11. #11036
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    isti princip se primjenjuje i u kosarkaskoj jadranskoj ligi. i nymburk i macabi placaju ucesce.

    mislim da je neko negdje pomenuo da se ulaskom jednog novog tima povecavaju troskovi svih ekipa za oko 15k evra. nije da je bash mala cifra za ekipe koje i onako nemaju para.

    a drugo, kao sto dida rece, nije ucesce u jadranskoj ligi obavezno. to nije nacionalno prvenstvo, i ako novim klubovima ne odgovaraju uslovi, nisu obavezni da ih prihvate. i cattaro i recco su ocigledno izracunali da im se isplatilo dati toliko novca.

  12. #11037
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    isti princip se primjenjuje i u kosarkaskoj jadranskoj ligi. i nymburk i macabi placaju ucesce.

    mislim da je neko negdje pomenuo da se ulaskom jednog novog tima povecavaju troskovi svih ekipa za oko 15k evra. nije da je bash mala cifra za ekipe koje i onako nemaju para.

    a drugo, kao sto dida rece, nije ucesce u jadranskoj ligi obavezno. to nije nacionalno prvenstvo, i ako novim klubovima ne odgovaraju uslovi, nisu obavezni da ih prihvate. i cattaro i recco su ocigledno izracunali da im se isplatilo dati toliko novca.
    cattaru se isplatilo al vise ne i kako se suska istupit ce...a o reccu i troskovima je smjesno uopste i pisati...a bas bih volio da vidim taj podatak sto moze jedan novi klub da podigne trosak svakom drugom za 15k eura...daje kuna pa i ajde...mozda i moze ako od toga 10k uzmu razno razni funkcioneri na ruckove vecere i ostale bahanalije...uostalom nikako mi nece biti jasno zasto taj partizan nije od samog starta u JL jer kao sto je i rekao udovicic oni su bili glavni pokretaci...problem je bio jer su trazili vojvodinu i zvjezdu...pa nisu ni ta vojvodina i zvijezda grdji od poska i medvescaka...aj kopra ne bih jer oni su jedini predstavniciu...a uz to kroz istoriju imaju i bolje rezultate...
    inace ta poredjenja sa kosarkom su mi smjesna...zasto uvjek pravit kopiju necega...uostalom po toj logici stvari, tj kako nekima zjeva dupe za pare mozemo se skupit nas 20 samo da placamo gostovanja i sprdat se sa vaterpolom...a sto mi tata nije kakav seik pa da im platim da gostuju al sa piranama u bazen...

  13. #11038
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam kako se doslo do te cifre od oko 15k, ali to mi rece neko iz cg saveza. zasto partizan nije od pocetka u ligi - najprostiji odgovor bi bio zato sto su se 3 saveza [cg, hrvatski i slovenacki] dogovorili da oni zajedno osnuju ligu. sta bi bilo bolje, druga je stvar [a bilo bi bolje da partizan igra]. prosto, oni su dogovorili takvu ligu [u kojoj ni interesi cg vaterpola nisu u potpunosti bili zasticeni, jer su mali klubovi ostali potpuno po strani], ali tako je kako je. uz to, jadran nije zelio da igra zvanicne meceve sa partizanom [niti to i dalje zeli, osim u EL, gdje i nema izbora] zbog prlainovicevog transfera, sto je potpuno legitiman stav.

    yebiga, ti pricas o onome sto bi bilo lijepo da se desi, i sa time se slazem. ja samo kazem kakva je situacija, i da to sto se od novih clanova traze neki uslovi nije nista spektakularno novo niti nuzno lose. mislim, jeste lose u tom smislu sto ce neke [partizan] odvratiti od ucesca, ali prosto - liga je osnovana takva kakva je, nije obavezno ucesce u njoj, a ko smatra da mu je u interesu da u njoj ucestvuje, mora da plati.

  14. #11039
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se s bhg-om, mješaš kalimero ono što bi bilo lijepo i dobro,i što bi vjerojatno svi mi zeljeli sa onima kakvo je stanje. najsmješnije od svega mi je partizanov tj udovičićev komentar da je partizan spreman platiti ucesce, a nije spreman platiti troskove gostovanja klubova u beogradu. pa to je jedno te isto samo drugačije rečene ili prikazano.

    to sto nije partizan od početka, tko zna čija je krivica ili zasluga. eto pokušali su napravit svoju regionalnu ligu, ali je propala nakon jedne sezone. slažem se da se vaterpolo, ne samo jadranska, nego i euroliga igra za korist sudaca i delegata. neki dan je bio podatak da je mladost platila u prošloj sezoni 19.000 eura za te sudacke i delegatske takse, a prvak europe partizna je dobio manje od toga za nagradu za prvu mjesto. eto u tome je problem. tako se i jadranska liga igra za 0 eura nagrade, a suci i delegati sude i dobijaju dnevnice. njima je svejedno oce li tu nastupat svih 13 amaterskih klubova, samo da oni i dalje imaju te svoj3 dnevnice. to je sukus i problem svega.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  15. #11040
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li istina da su krizman i beltrame potpisali za jadran? počeli su riječki otpaci "pojačavat" vaše udarne klubove. mislim da su vaši juniori dosta bolji od ovih igrača uključujući cara koji je došo u primorac.

    mladost je dovela ivana bebića - zanimljivo već treći ljevak koji je došo poslije radua i mallaracha, te marinić-kragića iz mornara.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  16. #11041
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel neki od njih ljevak [tih iz rijeke]? posto je neki ljevak iz rijeke dosao u jadran, al nemam pojma ko.
    sto vjerovatno znaci da je crepulja otisao, a medju klincima nema niko ljevoruk

  17. #11042
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je, krizman je lijevak. beltrame je bio treći bek lani nešto je i igro. krizman je imo 2-3 minute u dvije utakmice finala, inače ne bi uopće ulazio s klupe. u euroligi mislim dane bi bio ni među 13.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  18. #11043
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=42&news=193827

    n
    aizad i zvanicno...vido pomocni sto je skoro jednako dobra vijest kao i da je rankjo selektor...
    jedino nisam siguran za ovog kondicionog...jel ovo onaj talijan koji je kondiciono spremao primorac pred f4 u rijeku i napoli...

  19. #11044
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene baš interesuje ko je žabar? Milo mi je za Lompara...

  20. #11045
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=42&news=193827

    n
    aizad i zvanicno...vido pomocni sto je skoro jednako dobra vijest kao i da je rankjo selektor...
    jedino nisam siguran za ovog kondicionog...jel ovo onaj talijan koji je kondiciono spremao primorac pred f4 u rijeku i napoli...
    Jeste, Talijan nas je spremao za f4

  21. #11046
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/popovic-politicko-sportska-farsa-clanak-34976

    P
    asa i Pura izgleda, a na najboljem putu da mu se pridruži je i D. Adzić. Nezvanično čuh da je to bio jedan od Čaprovih uslova za prihvatanje selektorske funkcije.
    Last edited by PERPER; 25-08-11 at 22:01.

  22. #11047
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    http://www.vijesti.me/sport/popovic-politicko-sportska-farsa-clanak-34976

    P
    asa i Pura izgleda, a na najboljem putu da mu se pridruži je i D. Adzić. Nezvanično čuh da je to bio jedan od Čaprovih uslova za prihvatanje selektorske funkcije.
    pocelo je pocelo, napokon. kamo srece da ih sve smijene, pa da mozemo da pocinemo malo od onakvih scena na bazenima, kao sto smo gledali zadnje 2-3 sezone.
    <--- leuk

  23. #11048
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kreće SP za U20. crna gora i hrvatska u istoj grupi. ko pobjedi će na drugoga iz grupe D, a poraženi na prvoga, u četvrtfinalu. a u toj grupi d su srbija, SAD i Španjolska. inače u ovom uzrastvu (1991. i mlađi) prije dvije godine je SP bilo u šibeniku gdje je poredak bio:
    1. hrvatska
    2. grčka
    3. srbija
    4. crna gora
    5. španjolska
    6. italija
    7. i 8. sad i australija

    malo opširnije na: http://dance.hr/pogledsdesna/1493-16...tvo-volos.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  24. #11049
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Montenegro cup turniru za '94 godiste koji se igra u Igalu, u prvoj utakmici smo izgubili od italijana 8-5.
    Hrvatska-Grcka 11-9
    Release Yourself

  25. #11050
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 442 of 933 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •