View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 720 of 933 FirstFirst ... 220620670710716717718719720721722723724730770820 ... LastLast
Results 17,976 to 18,000 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #17976
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Cattaro ja pogledam 3 utakmice godisnje vaterpoli i ne mogu strucno da komentarisem, tvoje postove izuzetno postujem i citam , jer si najbolji ovdje sto se tice znanja iz vaterpolo...


    Kao sto sam u postu napisao makar za mene ovaj poraz nema veze sa imenima protiv kojih smo igrali nego cisto sa nasom psihom kad igramo protiv Srba, vec dva puta nam se isto desava...

    Ova utakmica je morala da se dobije 4 gola razlike treca cetvrtina i mi gubimo. To nikako ne mogu da svatim..

    Da ne pricam o telecem pogledu Perovica...

    Katastrofa...

    Nemoj da mislis da je ovo hejtetski post prema momcima, nije nikako samo mi je krivo radi njih da se pamte po mecevima gdje su imali sve a na kraju nemaju nista...

  2. #17977
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Od ovog prvenstva da se promijeni citav savez i strucni stab i da se pocne od mladjih igraca pa sto bude...Jer nemamo sto vise
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #17978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Cattaro ja pogledam 3 utakmice godisnje vaterpoli i ne mogu strucno da komentarisem, tvoje postove izuzetno postujem i citam , jer si najbolji ovdje sto se tice znanja iz vaterpolo...


    Kao sto sam u postu napisao makar za mene ovaj poraz nema veze sa imenima protiv kojih smo igrali nego cisto sa nasom psihom kad igramo protiv Srba, vec dva puta nam se isto desava...

    Ova utakmica je morala da se dobije 4 gola razlike treca cetvrtina i mi gubimo. To nikako ne mogu da svatim..

    Da ne pricam o telecem pogledu Perovica...

    Katastrofa...

    Nemoj da mislis da je ovo hejtetski post prema momcima, nije nikako samo mi je krivo radi njih da se pamte po mecevima gdje su imali sve a na kraju nemaju nista...
    Sve je O.K., skoro sve sto si napisao odje stoji.
    Nego mi termin ,,muda'', uvijek prisutan kad izgubimo od Srbije, smeta. Pa mi i u Barseloni jedva dobismo, imali su dva suta u zadnjih nekoliko sekundi...
    Jokic im je nocas sa lijevog krila poklonio loptu, Mladjan im poklonio loptu sa desnog vanjskog...a tu Capro mista ne moze.
    Izabrao je neke lose time out-ove, ali htio je da rijesi mec, ne mislim da je pogrijesio.
    Mladjan, Nikola i Leka uputise sramne udarce u zadnjoj cetvrtini i uz navedene prodane lopte to je to.
    Cuk i Mitrovic (skupa 8-5 sut) pogodise fenomenalno sve sto su zapucali u posljednje dvije cetvrtine, Radic je uhvatio samo jednu loptu u prelomnim momentima...

    Mislim da sam rekao sve sto sam imao o ovom mecu.

    Tesko je...
    P r i m o r a c

  4. #17979
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ja ne mogu da pisem nista na temu same utakmice jer ne pratim toliko vaterpolo da mogu da znam ko je i kako uticao na rezlutat...

    Ja sam iskreno i pri cetri gola prednosti strepio za rezlutat, za mene jedan od prelomnih trenuata je gol Mitrovica cini mi se kad je Janovic izgubio loptu na nasu polovinu... A vec kad su prisli na minus jedan voda je usla u usi duboko...


    Ja kad vidim Perovica ne vidim neki autoritet, nekoga ko ce da se brecne,vikne da promjeni nesto. Njegova faca mi je ista u svakom trenutku. Mozda je on jedan od onih trenera koji ne pokazuju emotivno pravog sebe a veliki su strucnjaci. A takvih bas masu ima u svakom sportu...

  5. #17980
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by varvar View Post
    Jedno je sigurno Podgorica je grad sa najvise dusmana.


    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
    Zato sto u PG ima najmanje Podgoricana,isto ko u Novi.

  6. #17981
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Nemojte se zanositi nekom strasnom nasom igrom u prve dvije cetvrtine. Onaj srpski golman je primio barem 3 gola koja ne bih ja primio sto je direktno uticalo na rezultat a i lose na psihu srpskih vaterpolista. Treba stisnut mu da i pobjediti za trece mjesto...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #17982
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Kad su ušli u utakmicu, muda su im udarala po dnu bazena. Niko se nije libio da šutne. Izbušili su Pijetlovića, demoralisali ga. Od 5:1 su se gasili. Da nije Radić odbranio sedmerac i one zicere, već bi nas na poluvremenu stigli. Muda su se skupljala, pa koliko samo igrača više nismo ni šutnuli, a da ne pričamo iz igre. Sporo, daleko od gola, bez one riješenosti koja se vidjela na startu. Nije baš za sve to kriva bolja odbrana Srbije. Kasnije su igrača više igrali bez desne strane. Samo Brguljan uz korner, ostali svi na lijevoj. Olakšali odbrani pokrivanje. Jokić bi morao da se oprosti. Hvala na svemu, puno je dao, ali očigledno više ne može. Dvije ili tri lopte je prodao noćas bez ikakve potrebe, i to sa igračem više. Zlokovića pod hitno vratiti, ako se odmorio i ako uopšte misli više igrati za reprezentaciju. Ne znam što da mislim o Peroviću. Strašno sam želio da zamijeni Porobića, i ne može se reći da nam nije donio uspijeh. Kad god igramo utakmice za medalju, to se mora gledati kao uspijeh, samo što mi se čini, da smo po koji put, objektivno mogli više, da su falile samo male kockice koje nisu bile posložene kako treba. U svakom slučaju, glavu gore i protiv Italije i sudija za bronzu i postolje

  8. #17983
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Zamolio bih bez politike, drzite se vaterpola

  9. #17984
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Ja kad vidim Perovica ne vidim neki autoritet, nekoga ko ce da se brecne,vikne da promjeni nesto. Njegova faca mi je ista u svakom trenutku. Mozda je on jedan od onih trenera koji ne pokazuju emotivno pravog sebe a veliki su strucnjaci. A takvih bas masu ima u svakom sportu...
    Vaterpolo verzija Deja Radonjica

  10. #17985
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nemojte se zanositi nekom strasnom nasom igrom u prve dvije cetvrtine. Onaj srpski golman je primio barem 3 gola koja ne bih ja primio sto je direktno uticalo na rezultat a i lose na psihu srpskih vaterpolista. Treba stisnut mu da i pobjediti za trece mjesto...
    Što jes,jes. Srpski golman je bio neviđeno šupalj, ali naši su trebali zadržati ta 3-4 gola razlike stvarajući jaku orbranu umjesto što su pomislili da su bogovi bazena zbog razlike koju su uglavnom zahvaljujući nesposobnosti golana protivničke ekipe stvorili
    Last edited by Rakun; 25-07-14 at 23:25.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #17986
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nemojte se zanositi nekom strasnom nasom igrom u prve dvije cetvrtine. Onaj srpski golman je primio barem 3 gola koja ne bih ja primio sto je direktno uticalo na rezultat a i lose na psihu srpskih vaterpolista. Treba stisnut mu da i pobjediti za trece mjesto...
    Potpuno se slazem. Golman je skroz podbacio i vidjelo se da to mnogo utice na igrace. Na momente su izgledali potpuno pogubljeno,razbijeno.. Treba im skinut kapu sto su uspjeli da se vrate u mec i pobijede. Jednostavno su bolji i volio bi da osvoje zlato.

  12. #17987
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Slazem se sa cattorom ali moras vidjeti da je i kriv capro jer nikad nece da sa nekom energijom nesto uradi ,nece da vikne,da izbaci igraca kad ne valja,da trazi time out cim ne krene.
    Druga stvar nije da su lose sutirali u 4 cetvrtini nego ih nije bilo,oni su stojali totalno daleko od gola,nidje akcije nidje energije,nidje zelje
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #17988
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radije bih da smo izgubili sa 2-3 razlike no svaki put kroz isti pakao da prolazim. Od svake nase selekcije nervni slom coek dobije

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    I don't get lucky. I make my own luck.

  14. #17989
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokušaću da napišem nešto pametno o ovoj utakmici kad završi prvenstvo. Sad samo nešto na brzinu.


    Ja bih rekao da je ključni trenutak utakmice gol Janovića za 9-7. Da on nije dao taj gol, Pijetlović verovatno ne bi bio zamenjen i to bi značilo poraz Srbije. To je samo moje mišljenje.


    5 golova Crne Gore u 1/4, a u preostale tri 4 gola. Suđenje itekako u korist Srbije kao što je u Londonu bilo u korist Crne Gore. Večeras više isključenja na štetu CG nego što je tada bilo na štetu Srbije, ali u Londonu je bilo sigurno 6-7 kontrafaulova za srpske vaterpoliste, možda čak i više.


    Iz mog ugla, Srbija je dobila meč u kojem je imala loše suđenje i meč u kojem je imala dobro suđenje, oba puta posle velikog preokreta. Nema mesta za prigovore na suđenje, pitanje je samo da li znaš da iskoristiš ponuđeno.


    Vidim da će u narednom periodu biti zezanja na Radićev račun. Lagao bih ako kažem da mi nije drago. Prijatelju, primaš gol od drugog golmana, smeješ se Ćuku zbog lošeg loba i onda ti taj isti lik zavuče momački za izjednačenje.


    Zanima me da li Mađarska konačno može pobediti Srbiju u važnom meču, da li se CG može oporaviti od večerašnjeg poraza i kako će se ponašati Nagy u finalu. :biggrin:

  15. #17990
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cestitke Srbiji
    Kako teska noc,kako bolan poraz.Uhh od ovog se neki nece nikad oporavit kao sto nisu ni od onog poraza u Londonu.Steta,bojim se da je ovo kraj za mnoge nase igrace.Sve je bilo sjajno i onda... igrac vise ponovo smjesan,u nekim momentima 3-4 puta zaredom i bez ozbinjnog suta sa igracem vise.
    Po meni presudio onaj gol kada je Prlainovic uzeo loptu Mladjanu.Po mom misljenju je bio faul.Inace sudjenje u korist Srbije,ali opet SAMI smo krivi.Imali smo sansi,nismo iskoristili i to je to.
    Eto nadam se trecem mjestu,zasluzili su ovi momci i vise od toga ali jbg,nece ih
    Kako li se oni osjecaju sad,i o cemu razmisljaju uhhh bas boli.

  16. #17991
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Rekoh poslije onih igara u grupi da ako uzmemo bronzu, sve nogama u guzicu.

  17. #17992
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ova generacija je trebala da osvoji sve a zasto nije to je vec stara prica o nekom mentalitetu svojstvenom bas narodu koji zivi na ovom prostoru koji se zove Crna Gora. Sam savez kao i kriticari istog i raznorazne interesne grupacije, svi zajedno su dali svoj doprinos da reprezentacija igra u sastavu u kojem uvijek neko fali i bez potrebnog naboja u odlucujucim trenucima. Poslije Malage igrali smo polufinale sa Madjarima na OI, bili bolji, vodili dva razlike i onda je proradila sudijska kuhinja i mi se raspadamo, igramo onda protiv Srbije u rasulu, a mi potpuno bezidejni i izgubljeni. Potom na SP u Rimu spavamo i desi nam se Njemacka u trenucima kad smo imali najjaci sastav ikad. Onda vec famozni Zagreb gdje smo i dalje bez odgovora sta im bi. Protiv Srbije na OI u Londonu za bronzu igramo epski mec gdje nam se nude i Srbi i sudije i sve a mi neka hvala. Protiv Madjara u finalu prosle godine ulazimo potpuno psiholoski nespremni protiv protivnika od koga smo realno bolji. Sada opet potpuni flop u 3 i 4 cetvrtini i sami sebe dobijamo. Premnogo stvari su nam se desile i ponovile da bi se nazvale slucajnoscu i nesrecom. Ono sto je meni primjetno kod ove ekipe je nedostatak zara i zelje u svim gore nabrojanim mecevima. Jednostavno nekad lici kao da odradjuju meceve. Nema tu ni prevelike zustrosti, niti onog sportskog bezobrazluka potrebnog za nesto vise. Sad ce opet da krene bokeska kuhinja dje se ne zna ko kome o glavi radi te ce se par njih penzionisati, par odustati od repke i maltretiranja i dovidjenja prijatno. Steta. Umjesto da imamo dvije medalje sa Olimpijada, par medalja sa SP i EP mi imamo sapunicu koja se nastavlja.

    Poslato sa moje cukalice

  18. #17993
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ništa. Ko zna koliko ćemo godina pominjati zlato iz Malage po receptu Crvene Zvezde i njihovog zlata 1974 god.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #17994
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poz za sve clanove foruma,da i ja dam svoj komentar,hvala ajkulama na svemu,sto se tice utakmice,mislim da su se prepali pobjede trebali su dotuci srbiju ali sta je tu je,treba da se zna da ova ekipa nije dosla u komplentnom sastavu,fali scepanovic koji je jedan od najzasluznijih za sve medalje,pa radovic,sekulic i naravno zlokovic,ipak je to hendikep,vidio bi srbiju bez par igraca,mislim da capro ima psiholoski problem kad igra protiv srba,djeluje izgubljen,mozda strah neznam,onaj misic vec 2god osim borbenosti nista nije pokazao a toliko ga capro hvalio,mislim da smo sinoc zasluzili pobjedu,hvala momcima na svemu ali treba vratiti zlokovica prosle su sad 2god sto je trazio odmor,uz njega i ostale sto su otkazali cemo biti najaci,od sada kad budu igrali protiv srb treba psiholoska priprema jer zbog toga gubimo samo,nikola kapitenski svaka mu cast...

  20. #17995
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najveci hendikep nase reprezentacije u zadnjih 6 godina je sto sto nam najveci talenti idu da igraju za Srbiju.To jedini razlog zasto do sad nismo osim malage jos nestio veliko osvojili.Odlaskom takvih igraca,oslabila se nasa reprezentacija,a ojaca najveci protivnik.Ona dvojica ne izlaze iz bazena.A i kad izadju ka sinoc kad slabo igraju,vrate ih odma...eto kakvi su to igraci.Ta mjesta morali smo da popunjavamo starim igracima,7-8 ih ima koji su igrali u malagu.

    Ne treba krivit trenera...Igrali smo prenadahnuto prvo poluvrijeme,zbunili smo srbe bili...Ali realno,kvalitetniji su masu.Nije samo da mi nismo mogli napravit akciju,no su igrali odbranuu zadnje dvije cetvrtine...ja ono jos nisam gleda onakvu agresivnost u vaterpolo.

    Odlicna bi bila bronza.Pomislite samo na ove druge sportove dje igra reprezentacija(konkretno fudbal i kosarka),i ko ih vodi...U vatepolo je to masu,masu ozboljnije.Od Porobica preko Capra i igraca...isto je to jedan sjajan kolektiv.
    Last edited by Insua; 26-07-14 at 07:58.

  21. #17996
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Onaj Radic nasao da se smije Cuku zbog one lose parabole ali mu je ovaj vratio poslije, i to on koji je primio gol od golmana, sa gola na gol. Nervira me lik da je to strasno...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  22. #17997
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Jbg, da je CG pobijedila niko taj osmijeh ne bi komentarisao, a sada svima izgleda nadobudno...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  23. #17998
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se insua sa tobom,odlaze nam igraci za srb,nemamo ljevaka,scepo da je branio bilo bi bolje,ali radic nije bio los,capro sinoc se izgubio drugo poluvrijeme,mislim da je trebao nesto da napravi kad je vidio da smo pali,vratiti zlokovica pod hitno bez njega ne mozemo,klikovac ne moze sam svaka mu cast na borbi i iskljucenjima filip je dobar ali ne moze sam...

  24. #17999
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ova generacija je trebala da osvoji sve a zasto nije to je vec stara prica o nekom mentalitetu svojstvenom bas narodu koji zivi na ovom prostoru koji se zove Crna Gora. Sam savez kao i kriticari istog i raznorazne interesne grupacije, svi zajedno su dali svoj doprinos da reprezentacija igra u sastavu u kojem uvijek neko fali i bez potrebnog naboja u odlucujucim trenucima. Poslije Malage igrali smo polufinale sa Madjarima na OI, bili bolji, vodili dva razlike i onda je proradila sudijska kuhinja i mi se raspadamo, igramo onda protiv Srbije u rasulu, a mi potpuno bezidejni i izgubljeni. Potom na SP u Rimu spavamo i desi nam se Njemacka u trenucima kad smo imali najjaci sastav ikad. Onda vec famozni Zagreb gdje smo i dalje bez odgovora sta im bi. Protiv Srbije na OI u Londonu za bronzu igramo epski mec gdje nam se nude i Srbi i sudije i sve a mi neka hvala. Protiv Madjara u finalu prosle godine ulazimo potpuno psiholoski nespremni protiv protivnika od koga smo realno bolji. Sada opet potpuni flop u 3 i 4 cetvrtini i sami sebe dobijamo. Premnogo stvari su nam se desile i ponovile da bi se nazvale slucajnoscu i nesrecom. Ono sto je meni primjetno kod ove ekipe je nedostatak zara i zelje u svim gore nabrojanim mecevima. Jednostavno nekad lici kao da odradjuju meceve. Nema tu ni prevelike zustrosti, niti onog sportskog bezobrazluka potrebnog za nesto vise. Sad ce opet da krene bokeska kuhinja dje se ne zna ko kome o glavi radi te ce se par njih penzionisati, par odustati od repke i maltretiranja i dovidjenja prijatno. Steta. Umjesto da imamo dvije medalje sa Olimpijada, par medalja sa SP i EP mi imamo sapunicu koja se nastavlja.

    Poslato sa moje cukalice
    To je to.
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #18000
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,519
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,878
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Shvatam ja da volite capra ali on je ugasio vaterpolo u CG. Sjediovsam u lolal dje je 80% ljudi slutilo posle 5 1 da cemo izgubit. To nam je on priredio oba puta. Od ovoga oporavka nema i treba pustit mladje da grade novi stilbi mentalitet da jacaju. Pricat o uspjesima u vaterpolu dje godisnje ima jedno veliko takmicenje a ozboljno se njim bavi 6 nacija je sramota. U toj konkurenciji jedno zlato je premalo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 720 of 933 FirstFirst ... 220620670710716717718719720721722723724730770820 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •