View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 742 of 933 FirstFirst ... 242642692732738739740741742743744745746752792842 ... LastLast
Results 18,526 to 18,550 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18526
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Bilo mi je drago da smo u prvom kolu igrali sa Valetom, sto smo napokon zabiljezili prvu pobjedu u sezoni. Onda ocekivani poraz od Steaue (4 rumunska reprezentativca i 3 igraca iz Srbije), pa debakl od Mornara. I opet. A pohvalih momke za podnosljiv poraz u Splitu... Doduse, dvije utakmice u jednom danu su sigurno imale veze sa ubjedljivim porazom, ali... Ocekujem solidan otpor Monpeljeu u zadnjem kolu.
    U svakom slucaju - lijepo iskustvo.

    Novljani moraju sto ubjedljivije da dobiju naredna dva rivala.
    P r i m o r a c

  2. #18527
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    22:9 protiv Eslingena. U 4 sa Utrehtom.

    Sent from Pepito
    Fire in the hole!

  3. #18528
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je sto Jadran sa Vuljagmenijem igra zadnju utakmicu na turniru pa ce prije meca znati sta im treba za prolaz

  4. #18529
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jadran mora da dobije Vuljagmenija najmanje 7 razlike da bi prosao dalje.
    Bilo bi iznenadjenje da Jadran ispadne, jer po kvalitetu jesu sigurno u dvije najbolje ekipe ove grupe.

    Mi se moramo spremiti za Medvescak. Za nas je to trenutno rival po mjeri.
    P r i m o r a c

  5. #18530
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je sa Zlokovicem,da je on igrao ovaj turnir rezultati bi bili potpuno drugaciji,ali izgleda da ga vise nije volja od vaterpola,zato je i došao u HN da on odlučuje dje i kad ce igrat.Moze mu se i boli ga uvo

  6. #18531
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://lenresults.jumbograndieventi....2-a91949e97f2c
    Cisto da ostane zabiljezen Radovicev golgeterski ucinak.

    Jadran ispao. Ko ce sad onome iz Vijesti, hocu rec' Gojkovicu biti kriv?
    Akvakjara je prva tri meca (tri dana zaredom) igrala sa Jadranom, Vuljagmenijem i Sintezom (najjaci rivali u grupi).
    Ne znam sto je Jadranu znacila organizacija onog turnira dje od 6 ekipa 5 ide dalje (marketing i promocija bazena?), ali su ovo morali da prodju...kao sto rekoh, komotno su po snazi medju 4 u Evro Kup.
    P r i m o r a c

  7. #18532
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #18533
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://lenresults.jumbograndieventi....2-a91949e97f2c
    Cisto da ostane zabiljezen Radovicev golgeterski ucinak.

    Jadran ispao. Ko ce sad onome iz Vijesti, hocu rec' Gojkovicu biti kriv?
    Ako je vjerovati prisutnima u Atini, sudije su i protiv Akvakjare i protiv Vuljagmenija bile prilicno lose.
    Fire in the hole!

  9. #18534
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne sumnjam u to da je bilo lose, naprotiv - Gojkovic je poznat kao neko ko detaljno analizira stvari, vjerujem u ono sto je izdiktirao novinaru.
    Radi se o tome da se sudijske greske i sto je jos gore ,,biseri'' Saveza, koji se novinaru godinama desavaju ispred nosa - ne pisu.
    P r i m o r a c

  10. #18535
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ako ynam sto bih komentarisao na ove reyultate...
    Ajmo rec ocekivano, mada se jadran sigurno potajno nadao da moze proc. Ispada da im je onaj remi sa talijanima dosao glave.. ALi bez zlokovica i ne mozes vise ocekivati. NJegovo ucesce u ekipi jadrana me podjeca na onu sezonu Sefika , koji je vise vremena proveo po kladionicama u novom nego li u bazenu

    Kotor ko kotor , vise od ovog aobjektivno nisu ni mogli. Ali se momci trude, to je evidentno.
    Please alowe me to introduce myself.......

  11. #18536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Slicno je radio i Sostar u Budvi '95 (pisah davno o tome...bio sam prisutan), golmanima, onim vrhunskim, se to i moze. Centrima ne...moraju biti maksimalno spremni za utakmicu, u protivnom ne samo da ce biti nezapazeni, vec rizikuju i povredu.
    Ipak, nisam ocekivao da ce Zlokoviceva uloga u Jadranu biti bas ovakva, iako on bira i utakmice i takmicenja na kojima ce da nastupi poodavno vec. Pri cemu je jasno da to nije radio tamo dje je bio super placen.
    Jadran je ovo morao da prodje, mladjim igracima je potrebno sto vise medjunarodnih utakmica.
    Mada bi i LEN-a mogla pobjednika LEN Kupa da stavi direktno u EL naredne sezone, pa bi takmicenje bilo zanimljivije i primamljivije.

    Ipak, da nas prvak nema direktnog predstavnika u LS je sramota. Koliko samo Partizanovim klincima to znaci!? Zna Sostar sto cini...
    P r i m o r a c

  12. #18537
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zbog svih onih koji prate i vole Primorca - nas klub od nedavno vise nije u blokadi.
    Potvrda (nema ga na spisku):
    http://www.cb-mn.org/slike_i_fajlovi...oje_u_crps.pdf

    Veliki iznos potrazivanja i dalje postoji, ali je veliki dio toga neosnovan i vidjecemo kako ce se to rijesit.
    Finansijska stabilizacija kluba je bio najvazniji korak nove Uprave.
    Sad neka se u klubu vise posvete onome sto mene posebno interesuje - disciplina seniorskog tima i bolji razvoj mladjih igraca.
    Nismo lagali kada smo rekli da od ovog ljeta ipak ima nekih pozitivnih promjena...
    P r i m o r a c

  13. #18538
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jedna tuzna prica, koju i ja odje ponavljam godinama...
    http://www.radiokotor.info/radio/ind...azena-u-kotoru

    Mislim da je bio septembar (ove godine) kad je nakon nekih kisa poplavilo kod sluzbenog ulaza... Malo sam se puta u zivota tako osjecao kao tada, kad sam vidjeo vodu u trofejnoj sali kluba.

    Znate li ko je od skoro upravnik bazena?
    Istaknuti sudija i funkcioner (ne zna se sto je bolje radio) - Dejo Adzic.
    On ce to sve sredit.

    :hopelessness:
    P r i m o r a c

  14. #18539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jadran-Primorac
    Budva-Cattaro
    Parovi polufinala Kupa. Krajem novembra pocinje. Nakon finala, krajem decembra, predvidjen vanredan prelazni rok. To je nesto sto pada svake druge ili svake cetvrte godine, vise ne znam, a muka me trazit.
    A sto ako finalni dvomec Kupa bude odlozen? Slucaj Brguljan nas nije opametio...
    Je li toliki problem da se vanredni prelazni rok stavi pred pocetak prvenstva CG!???
    Nebitno sto je to tek u aprilu...tako je najregularnije!

    Svaki prelazni rok u zadnjih nekoliko godina je imao neku svrhu (da ne detaljisem i podsjecam...), vidjecemo zbog koga je ovaj izmisljen.

    SVE, ali SVE rade da uniste vaterpolo. Apsolutno nista ne rade na promociji ovog sporta.

    Bilten ove godine necu detaljnije komentarisat. Pravno super sastavljeno (neki bi trebali da plate 500e cim udju na bazen :lolblue: ), u praksi smo svjedoci da se to tumaci kako kome odgovara.

    Pocelo je i takmicenje za Olimpijske nade. Ja rezultate ove sezone, iz ranije recenih razloga, necu postavljat.
    P r i m o r a c

  15. #18540
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Los poraz od Medvescaka (10:9) koji nas spusta na dnu...

    Odlicno, evo i sajta TVJL: http://www.rwp-league.com/
    P r i m o r a c

  16. #18541
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Slazem se sa cattarom, ovo sto se radi ne znam cemu sluzi..
    Ajmo jednu teoriju zavjere .. Jadranu je potreban drugi sidrun , pa hoce da Muro predje u jadran, ili da budva uzme Saveljica... Od ovakvog necega se ljudima u kotoru prevrce stomak, ali priznacete istorija nas je naucila da se upravo takve stvari desavaju, u suprotnom, ne vidim razlog zasto bi se pravio prelazni rok malo prije polovine sezone.

    Slucaj Zlokovic, ili to nije slucaj, uglavnom Jadran i ne ispasta bas previse, mladi se razvijaju ( Ukropina , banicevic i Pjesivac) a ostali su tu gdje jesu.

    I znaci Dejo upravnik bazena? Hmm nije li to korak unazad za nekoga sa diplomom medicine??
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #18542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pobrkao si bracu Adzic.
    Ove godine ne vidim mogucnost da nam nekoga otmu/otmete. Ne znam kakve su plate van Kotora, ali ono sto je igracima koji su sada u Primorcu stavljeno na papir - bice ispostovano u redovnom roku. Makar takve informacije ja imam.
    Nikola Saveljic je bio najbolji strijelac Primorca na Malti i ako ljudima u klubu nije jasno da je on temelj novog Primorca onda jbg.
    P r i m o r a c

  18. #18543
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Niko ne pise, samo se cita. O.K.

    http://wpolo.me/vijesti/514-potpisan...ih-i-crne-gore
    http://wpolo.me/vijesti/515-porobic-...onim-poslovima
    Sve je ovo O.K, sigurno da BiH ima u nama nekog ko joj moze pomoci u razvoju vaterpola, medjutim...odje pisem godinama da ovi isti nasi ljudi (celnici Saveza, a od skoro je i Porobic medju njima) ne rade nista na promociji vaterpola u CG (na svim nivoima), na razvoju infrastrukture, pomoci klubovima...
    Saljemo vrhunskog trenera u BiH? Zasto ga nismo poslali u Pg?
    Nas trener bi stvarao reprezentativne selekcije BiH? Zasto nije stvoren VK u Podgorici? Zasto nas vrhunski trener nije boravio dio ljeta na Krupac, da vidi kako Niksicani rade. Da ukaze na ,,uslove'' u kojima rade tamosnja djeca?
    Bezbroj je pitanja... Nazalost, Savez poslije svih ovih godina nema jasnu strategiju, samim tim ni prioritete.
    Jedino sto su napravili jesu oni ugovori, koji donekle sprijecavaju otimanje nasih momaka.
    P r i m o r a c

  19. #18544
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radnički u Ligi šampiona


    Srbija će ponovo imati dva predstavnika u najelitnijem evropskom takmičenju. Vaterpolisti Radničkog posle ubedljive pobede u Kragujevcu (13:8 ), pretrpeli su minimalan poraz od 10:9 u Rumuniji i plasirali su se u Ligu šampiona. Tim iz Rumunije, za koji nastupaju i četiri igrača iz Srbije, vodio je tokom celog meča, a u nekoliko navrata Oradea je imala i pet golova prednosti. Pred početak poslednje četvrtine domaći su imali +4, ali je naš tim bolje odigrao u odlučujućoj deonici, koju je dobio 4:0.


    Najefikasniji u redovima Radničkog bio je Marko Ćuk sa tri gola, a odlično su ga pratili Josip Vrlić, Ivan Basara i Nikola Dedović sa po dva. Na drugoj strani po tri gola postigli su Tiberian Negreanu i bivši igrač Radničkog, Vojislav Čupić.


    Kragujevčani će u Ligi šampiona igrati u grupi A, zajedno sa Barselonetom, Egerom, Brešom, Olimpijakosom i Pro Rekom.


    Oradea - Radnički 10:9 (4:2, 3:1, 3:3, 0:4)


    Bazen: Joan Aleksandresku. Sudije: Filipo Gomez (Italija) i Hoze Teule (Španija). Igrač više: Oradea 12(5), Radnički 10(5), Dva igrača više: Oradea 1(1). Peterci: Oradea 1(1).


    ORADEA: Pijetlović, Avramović 1, Negrean 3, Korolija, Aleksa, Popoviću 1, Sabo 1,Čupić 3, A. Krecu, Dunka 1, Đorđesku, Kadar, D. Krecu. Trener: Kostras.


    RADNIČKI: Radić, Trajković, B. Popović, Marković, Miličić, Vrlić 2, Ćirić, Basara2, Vuksanović, Dedović 2, Ćuk 3, Petković, Živojinović. Trener: Stevanović.

    Pro Reko siguran i u revanšu, Prlainović i Pijetlović najefikasniji


    aterpolisti Pro Reka plasirali su se u Ligu šampiona, pošto su, kao što je i bilo očekivano, zabeležili pobedu i u revanšu, u Zagrebu. Posle pobede u Italiji od 13:9, tim Igora Milanovića trijumfovao je večeras protiv Mladosti sa 9:5. Posle prvog perioda gosti su imali gol prednosti. Sve je rešeno u drugoj četvrtini, nakon koje je Reko vodio 7:3, a u nastavku su obe ekipe postigle po dva gola.


    Đenovljane su do pobede u Zagrebu predvodili naši reprezentativci, Andrija Prlainović i Duško Pijetlović, koji su se po tri puta upisali u listu strelaca. Po jedan gol su postigli Lapenja, Joković i Figari. Kod domaćih su najbolji bili Luka Lozina i Ante Vukićević sa po dva pogotka, a jednom se u strelce upisao Luka Bukić.


    Italijani će u Ligi šampiona igrati u grupi A, zajedno sa Barselonetom, Egerom, Brešom, Olimpijakosom i Radničkim.

    OSC bez rešenja za Mitrovića, Solnok u grupnoj fazi


    Mađarski Solnok plasirao se u Ligu šampiona, pošto je u revanšu na domaćem bazenu slavio protiv OSC-a sa 11:9. Prvi period je protekao u izjednačenoj borbi, igralo se gol za gol, a domaći su posle prvih osam minuta vodili 4:3. Do poluvremena Solnok je uvećao prednost (6:4), da bi u prvim minutima treće deonice golovima Varge i Mitrovića rezultatski „odlepili“ i poveli sa 8:4. Pokušao je OSC preko Kovača i Salamona da se vrati u igru, ali je uzvratio Milan Aleksić (9:6). Solnok je u četvrtom periodu održavao dva do tri gola prednosti i plasirao se u grupnu fazu Lige šampiona, u kojoj će se takmičiti u grupi B, sa ekipama Juga, Galatasaraja, Partizana, Špandaua i Primorja.


    Najefikasniji je bio naš reprezentativac, Stefan Mitrović, sa četiri gola. Jedan manje je postigao Deneš Varga, dva Marton Vamoš, a po jednom su se u listu strelaca upisali Milan Aleksić i Daniel Varga. U gostojućem sastavu Ferenc Salamon je sa tri gola bio najraspoloženiji.

    Primorje ubedljivo u Rijeci, Zvezda bez Lige šampiona


    Vaterpolisti Crvene zvezde u revanš meču treće runde kvalifikacija za Ligu šampiona, izgubili su u Rijeci od Primorja sa 15:8. Crveno-beli su odlično otvorili utakmicu i posle prve četvrtine su vodili sa 4:1. Prednost su održavali i u nastavku, pa su sredinom druge deonice puleni Dejana Savića vodili 6:3. Ipak, Primorje je do kraja prvog poluvremena prišlo na gol zaostatka, a posle nekoliko minuta igre u trećem periodu domaći su prvi put na meču poveli (8:7), a gol je postigao Damir Burić. Pred početak četvrte četvrtine iskusnija ekipa iz Rijeke je imala minimalnu prednost (9:8), ali je u poslednjoj deonici postigla šest golova i sa dve pobede se plasirala u grupnu fazu Lige šampiona.


    Najefikasnijij je, kao i u prvoj utakmici, bio rumunski centar, Kozmin Radu. On je postigao četiri gola, a na drugoj strani su sa po tri pogotka najbolji bili Strahinja Rašović i Nikola Tomašević.


    Primorje će se takmičiti u grupi B, sa ekipama Solnoka, Galatasaraja, Partizana, Juga i Špandaua.


    Primorje EB – Crvena zvezda 15:8 (1:4, 4:2, 4:2, 6:0)


    Bazeni Kantrida. Gledalaca 1.000. Igrač više: Primorje EB 11 (7) Crvena zvezda 8 (4). Peterci: Primorje EB 1 (1) Crvena zvezda 1 (1)


    Sudije: Sergej Naumov (Rusija) i Mark Koganov (Azerbajdžan). Delegat: Đani Lonci (Italija)


    PRIMORJE EB: Vićan (6 obrana), Burić 1, Radu 4, Krapić, Buljubašić 2, Sukno 1 (1), Muslim 2, Petrović 1, Mudražija, Elez 1, Šetka 1, Ćavi Garcia 1, Čubranić.


    CRVENA ZVEZDA: Draksimović, S. Rašović 3 (1), Drašović, Tankosić, Tomašević 3, Eškert 1, Bijelić, V. Rašović 1, Ranđelović, Njegovan, Rackov, Obradović, Tanović.

    Treća runda kvalifikacija za Ligu šampiona


    Prvi meč


    Crvena zvezda – Primorje 11:14 (2:2, 2:3, 5:4, 2:5)
    OSC – Solnok 11:11 (3:4, 0:1, 5:2, 3:4)
    Radnički Kon Tiki – Oradea 13:8 (3:2, 2:2, 3:1, 5:3)
    Pro Reko – Mladost 13:9 (5:1, 4:2, 1:3, 3:3)


    Drugi meč


    Primorje – Crvena zvezda 15:8 (1:4, 4:2, 4:2, 6:0)
    Solnok – OSC 11-9 (4:3, 2:1, 3:2, 2:3)
    Oradea – Radnički Kon Tiki 10:9 (4:2, 3:1, 3:3, 0:4)
    Mladost – Pro Reko 5:9 (3:4, 0:3, 1:1, 1:1)


    vaterpolovesti.com

  20. #18545
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a sto ces cattaro tako ti je to kada nema nekih vrhunskih rezultata nasih timova, samim tim odmah i interesovanje splasne Evo jos malo ce te prve utakmice polufinala kupa pa ce onda da se poneko glasne...
    Sve se radi radi para , valjda je to jasno, bosnaci ti placaju hranu, smjestaj,predpostavljam da je u tu i neka plata , i onda gdje je problem? Pa ko nece poc u sarajevo na 15 dana ili 20 da malo love uzme... Aj ne zezaj me..
    A sto nisu otvorili bazen u Podgorici?
    Pa zaista me muka da ponovi pisem pricu o sponzorima koji bi se pojavili u pg i ostavili ove dolje bez icega, kao sto i ovi koji `` uce `` waterpolu podgoricane samo cekaju kada ce ljeto da se nacrtaju na ove bazene, a preko zime niko nece nijednu jedinu rjec da progovore...
    E bas ce kukali bosanci nekoga otet ) Prije ce bit ako neki bosanac uleti sa parama u neki klub u bosni pa da ovi nasi odje ne polete tamo
    Please alowe me to introduce myself.......

  21. #18546
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    p.s. Jesi li siguran da su u primorcu svjesni da im je Saveljic buducnost?? Ja bih te to isto mogao pitati i za Murisica ili POpovica ili Markovica....
    Please alowe me to introduce myself.......

  22. #18547
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svjesni su. Bar se nadam. Budimo realni, kad ti je igrac od 16 godina najbolji strijelac (a ja iz Kine bas i nisam u mogucnosti da ocijenim igru), onda je jako tesko ocekivat' da ti jaci i bogatiji klub, sa kvalitetnim strucnjakom, nece tog istog igraca odvest. To je sigurno interes i samog igraca. Njemu je trenutno sigurno najbitnije da igra u kontinuitetu, a to ima u Primorcu. Vidjecemo sto ce donijeti naredna sezona.
    Za sve koji su otisli (pa i te koje si nabrojao), a iz danasnje perspektive (dje je, ako izuzmes golmana, prosjek ostalih 13 igraca 17,2-17,5 godina) ne moze se reci da su pogrijesili. Nije ti za poredjenje, u svakom slucaju. Zbog godina.
    A ja licno bih volio opet vidjet Popovica i Murisica sa kapicom Primorca. Imaju onu sportsku drskost koja nam treba, ali i koju tesko mogu da manifestuju nedje drugo.

    http://www.vijesti.me/sport/kakva-je...erovica-805095
    Ovi su nesto najavili bili, zaleceli se...izgleda da su im info. iz Novoga slabe bile...ili je to samo bio medijski pritisak?

    http://www.vijesti.me/sport/savez-da...erovicu-805166
    ,,UO je snažno sugerisao selektoru Peroviću da ojača i u narednih 15 dana oformi stručni štab koji će obaviti pojedinačne razgovore sa svim reprezentativcima (kako sadašnjim, tako i bivšim i potencijalnim) do kraja godine kako bi se stvorila jasna slika o budućnosti nacionalnog tima. Donesena je odluka da se napravi detaljan plan aktivnosti svih reprezentativnih selekcija zaključno sa Olimpijskim igrama u Riju 2016. godine", stoji u saopštenju na zvaničnom sajtu VPCSG.

    Ovo je trebalo uraditi nakon Londona, sada je bio krajnji cas i podrzavam ovo. Dakle, skupiti najstrucnije ljude koje imamo, pozvati sve vaterpoliste na razgovor i kad se vidi na koga se moze racunat napravit plan i program. STRATEGIJU. A ne da se opet desi da na pojedina takmicenja mi jedva da imamo koga da zovemo...
    P r i m o r a c

  23. #18548
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam jeli neko okacio, otvorili su i sajt JL http://www.rwp-league.com/

    A kakvi su tek ovi iz Arene. U kolu u kome igraju Budva-Partizan, Zvezda-Primorac i Jadran-Vojvodina, oni prenoes Posk-Jadran ST. Nevjerovatno

  24. #18549
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva iznenadila partizans i dobila 8:6. Igrali su bez Djurdjica ko nije odigrao nijednu utakmicu od pocetka sezone. Atmosfera na bazenu dobra, puna tribina Grobara

  25. #18550
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo reprezentativno takmičenje sledeće godine je SL, tačnije F8 SL od 23.06. do 28.06. Domaćin F8 je Bergamo (Italija), a pobednik F8 će izboriti plasman na OI 2016. Zanimljivo, 2011. godine kada je SL takođe bila kvalifikaciono takmičenje za OI u Londonu, domaćin F8 bila je Firenca. Toliko o uticaju Italijana u FINA.

    Interkontinentalna runda počinje danas i traje do 14.04.2015. godine. Grupe i parovi 1. kola:

    A: Grčka - Rumunija 18:00, Mađarska - Slovačka 19:00
    B: Srbija - Španija 18:00, Rusija - Nemačka 19:00
    C: Francuska - Italija 20:30, Hrvatska - Turska 20:30 (slobodna Crna Gora)

    Hrvatska - Turska može se gledati na sajtu HVS, Srbija - Španija na RTS-u, Francuska - Italija na http://www.dailymotion.com/ffn

    Za Hrvatsku protiv Turske neće igrati Pavić i Obradović ali se vraćaju Burić i Bošković. Pored 13 zlatnih iz Budimpešte na Savićevom spisku su i Jakšić i braća Rašović. Italija i Mađarska igraju u kombinovanim sastavima a promene su sledeće: Baraldi, Aicardi, Figari, Gallo, Giorgetti - Bini, Bruni, Renzuto, N. Gitto i Busilacchi, odnosno Ada. Decker, Harai, Hosnyanyszky - Lorincz, K. Manhercz, Nemet i Mezei.

    Zlato brani reprezentacija Srbije, a poslednje 2 godine poredak na F8 bio je isti: Srbija, Mađarska, Crna Gora.

    Drugo takmičenje sledeće godine je SP u Rusiji od 24.07. do 09.08. Za sada je poznato 10 učesnika a to su: Rusija, Srbija, Mađarska, Hrvatska, SAD, Australija, Kazahstan, Italija, Crna Gora i Grčka. Zlato brani reprezentacija Mađarske, a finalisti će izboriti plasman na OI 2016. Ako je jedan od finalista pobednik SL, onda će na OI trećeplasirana reprezentacija sa SP. Španija, Nemačka i Rumunija će najverovatnije propustiti SP, a sve navedene selekcije su učestvovale na SP u Barseloni prošle godine.

    SP U20 biće održano u Kazahstanu od 04.09. do 12.09., a zlato brani reprezentacija Italije. Još nije poznato kada i gde će biti održano EP U17, a zlato na tom takmičenju brani Crna Gora. Nisam siguran ali mislim da je to takmičenje kvalifikaciono za prve Evropske igre u Azerbejdžanu (11.06. - 28.06.), pa treba očekivati da bude održano u prvoj polovini 2015. godine.

Page 742 of 933 FirstFirst ... 242642692732738739740741742743744745746752792842 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •