View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 692 of 933 FirstFirst ... 192592642682688689690691692693694695696702742792 ... LastLast
Results 17,276 to 17,300 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #17276
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To kako su napravili bazen to je sramota. Jeste on lijep i na divnom mjestu, tu nema price, ali sta mozes ti tu da organizujes? Bukvalno nista. Osim sto nema dovoljnu duzinu, nema ni prilaz autom, ni parking. Bolje da su za ove pare napravili veci bazen tamo kod sportske dvorane u Igalo, a da su onaj stari na Skver samo malo preuredili i osposobili za trening ljeti.
    Jedina pozitivna stvar ovog bazena je sto ce da privuce vise ekipa da dodju ljeti na pripreme.

  2. #17277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nazalost, tacno je i to da se tu ne moze nista ozbiljnije organizovat... Tragikomicno je to sto je tu prije bio 50-ometarski bazen.
    Sto se priprema raznih ekipa tice, jos od prosle godine ga uprava Jadrana reklamira, nudeci razne aranzmane.
    P r i m o r a c

  3. #17278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://wpolo.me/vijesti/322-odrzana-...kupstine-vpscg

    Ovo je bila jako bitna skupstina, ocekujem detalje, jer je izvjestaj skroman da skromniji ne moze biti!
    -koje su to izmjene u Statutu? (izmjene su planirane zadnjih 7-8 mjeseci i nemam predstavu sto se tacno usvojilo)
    -usvojen je zavrsni tacun za 2013, koliko je Savez u minusu?
    -kakav je finansijski plan za 2014?
    -mora se prezentirati javnosti pravilnik o registraciji igraca. Ne moze jedne sezone ovako, druge onako (lani je bilo prelaznog roka prije pocetka prvenstva, ove godine nije!)
    -o Sudu...tu ne znam sto da kazem, bolje da to ukinu, definitivno je na snazi zakon ,,jaceg'', tj. odluke se donose u skladu sa vezama u vlasti. Hocemo li saznat epilog zadnjeg sudskog spora (igranje Markovica i Popovica za Budvu, ponavljam da su 2 od 3 clana suda bila protiv njihove registracije za Budvu)? Evo se zavrsila sezona skoro...


    Trazim ,,samo'' jednaka pravila igre za sve. Znam da je to problem, jer onda gospoda koja vode Savez, a uglavnom ih zanima prvo svoj, a onda i klupski interes - ne mogu da love u mutnom.
    P r i m o r a c

  4. #17279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kakva smijurija od sudjenja u Srbiji...
    P r i m o r a c

  5. #17280
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uze Zvezda titulu.


    Bio sam na Skveru i stvarno je lijepo bilo i nevjerovatno koliko je ljepse gledati tekmu na otvorenom. U ponedeljak je revans i valjao bi nam brejk. Pjesivac, Ukropina i Popadic dobro "izgledaju". Kandic se razbranio i to je odlucilo tekmu. Plus je veliki Miljan Popovic bio indisponiran.



    A sto se tice velicine bazena. Ionako najavljuju nova pravila da bi se iskoristili 25m bazeni kojih ima vise, a i da bi padalo vise golova. Steta sto kapacitet nije veci.

    Bobo, moram ti malo spice bacati.

    Sto se tice organizacije nekih velikih utakmica ili takmicenja to nam nije u interesu. Sumnjam iskreno da bi Srbija htjela igrati ko domacin na Skveru. :-D
    Proceduralno!

  6. #17281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kad zatreba drzavnih para (kao za gradnju bazena npr.) veci ste Crnogorci od Kotorana
    Ti se prodajes i za manje, ali necemo sad o tome. :P Cekamo te kad opet bude igrala fudbalska reprezentacija (CG), da skupa navijamo.

    Jadran osvojio titulu i za 2000. godiste (pobjeda nad VA Cattaro u finalu, mislim 7:5) i najavio dominaciju...jer za '98 imaju takmicenje kod kuce. A to im je zicer, jer ce sve sudije biti iz Novog (kao sto su na ova dva takmicenja u Kotor bili svi iz Kotora). Tu im je Primorac jedini rival.
    Svaka cast za max. ozbiljnost koju su dali ovim (crnogorskim) Prvenstvima, nedavno su u ovom (kadetskom) uzrastu prikljucena i dva velika momka iz Bijele.
    Rajevic je u Biltenu sinoc naznacio da je Primorac dobio Cattara 9:2 (a bilo je obratno) i da u finalu igra sa Jadranom. Pa nisam nista kacio dok se sve nije zavrsilo, valjda se ispravi...

    Prve informacije sa Skupstine govore da se prva tri sata raspravljalo samo o Udruzenju sudija, delegata...i njihovim interesima...ma sprdnja.

    Na zalost, mi nemamo novinara koji ce bilo sto ispitat' i onda se sve svede na nesto nezvanicno ili carsijsku pricu. Ili moju pricu.
    I onda kad nastane haos (slucaj ,,Brguljan'' ili slucajevi sa ovom dvojicom sto napravise korak naprijed u karijerama) onda se samo pise onako kako lobiji traze, jer se propisi i ne znaju.
    P r i m o r a c

  7. #17282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cestitka Zvezdi na tituli. Radnicki bez Zlokovica drugi tim. Sudije su pomogle Zvezdi u momentima kad je samo Radnicki postojao u bazenu (sa 3:1 doslo se na 3:4, cini mi se). Domacinsko sudjenje, nista preko. Iskljucenje Dj. F. bez prava zamjene - opravdano (komentatoru B92 ni oficijelni spiker nije pomogao da ukapira sto se desilo). Radnicki je ipak svoju sansu prokockao u drugom mecu (u dva navrata su imali po +4) i platio ceh postavljanju onog momka za trenera. Koliko god on bio dobar (necu da ulazim u to), postaviti nekog tako neiskusnog da vodi ekipu dje su Zlokovic, Buric, Filipovic, Ciric...je neozbiljno. Rezultat govori dovoljno, vjerujem da nece osvojiti ni evropsku titulu.

    15' ranije pocela je utakmica u Zagrebu. Gledah naknadno. Primorje je trenutno najbolji tim u Evropi, a vidim da tu jos ima makar 20% rezerve (da se igra bolje), a Mladost se odlicno bori, cak u vecim djelovima obje utakmice poprilicno ravnopravna. Kobescak radi sjajan posao.
    Toni Petrovic izgleda odlicno (nema sala, pliva odlicno), sto ce nam valjat' za EP. Nema neku minutazu (otprilike cetvrtinu i po, najvise).
    Ako sto bude izbaceno na net pogledajte gol za 4:7. Bio je igrac vise za Primorje, Sukno (lijevi vanjski) i Garcia (desno krilo) 6x dodaju loptu jedan drugome (savrsenom tehnikom, naravno) i onda (cim su mladostasi zaspali) Garcia daje loptu Obradovicu, koji se izvukao sa lijeve stative. U odbrani niko gotovo da nije mrdnuo.
    E to je vaterpolo...i igrac vise za udzbenike.

    EDIT:
    Iznenadilo me da je Sukno nakon mononukleoze vec u formi. Medicina napreduje, ocigledno. Dosta igra na desnoj strani, sa Garciom. Lijevo pocinju De.Varga i Muslim. Da. Varga pocinje na beka. Radu centar, Vican golman. Pjesma. Ocekujem da uzmu sve.
    Last edited by cattaro; 11-05-14 at 12:53.
    P r i m o r a c

  8. #17283
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li se nesto vise u vezi Jadranske lige za sledecu sezonu?

  9. #17284
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @cattaro

    Da vidis scenu na bazen. Dosli neki klinci iz Budve sa dvije zastave da navijaju i nedugo posto su okacili neko im ispod maznuo i pobjegao. Onda je krenula kuknjava miliciji i obezbjedjenju da im se to vrati. :-D

    Nedje pred kraj im je lik iz obezbjedjenja vratio zastavu.

    Vidi, zanima me EL za narednu sezonu. Zna li se format (je li kao ovo godine) ili je to podlozno promjeni? I hoce li opet mrtvi Partizan direktno u grupe?
    Proceduralno!

  10. #17285
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se pobjedi Budve sjutra iako oslabljeni, eventualnim porazom bi Jadran bio na korak od duple krune
    Ocekujem pun bazen i da sve prodje bez incidenata

    Nemam pojma kako doci do informacija sta se desavalo na toj skupstini i o cemu se raspravljalo, nadam se eto neko od vas kad dodje do njih da ce nam makar prepricati

    Primorje trenutno bez premca u evropi, mada se nikad ne zna kada dodje da se igra na jedan mec hehe

  11. #17286
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Igralo se prvenstvo i za 2003. godiste - prvak je VA Cattaro.
    Za par dana (mislim u cetvrtak) u Budvi pocinje Final 10, turnir za '98. godiste i mladje, ucestvuju nase, srpske i hrvatske ekipe.
    Imacu rezultate, ali sumnjam da cu stic' sto odgledat'.

    Krle, ne zna se nista za narednu sezonu. Sada svako ima neke svoje interese, neko misli o regionalnoj, neko o Evroligi, a ja konkretno o sudbini Primorca, jer se nesto konacno mora mijenjat, drasticno.

    Narednih dana ce biti nesto i o Skupstini, nadam se.
    P r i m o r a c

  12. #17287
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cattaro, nisu baš sudije navlačile za Zvezdu kada je Radnički poveo sa 4:3. Dušan Marković je udario Viktora Rašovića pesnicom u glavu i opravdano je za to douđen peterac. Nakon toga je nastala gužva, prišao je stariji Rašović, Strahinja, a onda je njega krenuo da udara Đorđe Filipović, koji je dobio bez prava zamene. Na drugoj strani je isključenje sa pravom zamene dobio Filip Kljajević (ne vidi se na snimku zbog čega). Posle je Burić psovao sudije i prigovarao i dobio je crveni karton, a nakon njega je isto uradio i Avramović. Kao što si rekao, Radnički je imao dobru šansu u drugom meču, ali je Zvezda uspela da preokrene. Mada, treba treći i da je tu Zloković igrao samo u prvoj četvrtini. Korolija je propustio celu finalnu seriju, pa je objektivno Zvezda bila favorit.

    Što se tiče Lige šampiona, kako sada stvari stoje, ništa se neće menjati sem što će ekipe koje ispadnu u trećoj rundi kvalifikacija ići u Kup Evrope. Za sada ostaje isto da Partizan, Galatasaraj i ostali giganti idu direktno u LŠ, a Pro Reko, Primorje, Radnički, Zvezda, Solnok u kvalifikacije. Nadam se iskreno da će nešto promeniti, ali ne verujem jer su najavili da će ovo biti u naredne tri sezone (ova i još dve).

  13. #17288
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Odakle poceti za boga miloga )

    Ajde od zvjezde i radnickog, oni su mi najsvjeziji.. Radnicki bez dva prva sidruna nije imao sansi, realno, da bilo sto uradi na Tashu. Ipak kada su se stvari malo zakomplikovale onda su pocela sr..a Prvo onaj doktor sudi peterac , mogao je a i nije da ga sudi, a zatim pola sata vjeca sa delegatom sta se desilo, pa brate ili si vidio ili nisi sta si dosudio. NIje mi ni ona situacija da poslije dosudjenog iskljucenja bez prava zamjene . tj 5 i 4 minuta sa igracem manje, lopta opet pripada zvjezdi.. Da ne pricamo o tome da je onaj koji je sve zakuvao , cini mi se POpovic nije ni kaznjen uopste... Kasnije radnicki sa samo filipovicem nije mogao ni do gola da dobaci. Radic opet o sjaja do ocaja...
    Nase finale.. Pa pogrjesio sam u procjeni Al eto nisam Nostradamus pa da mogu sve da pogodim, inace bih imao koje milionce na kladionici do sada. Ako nista bio sam u pravu za Kandica, kada brani onda i Jadran igra. Budva sa druge strane nista, puno nervoze a malo produktivnosti..
    Sudije.. A ne bih komentarisao.. dok na utakmici budu dva iskljucenja sa pravom zamjene znaci da su pustali malo grublju igru.. to ne biti dobro.
    @cattaro .. i sto velis tri sata o sudijama i delegatima E zivo me interesuje o cemu se tu pricalo I iskoraci napravljeni.. samo ne znam u kom pravcu
    Please alowe me to introduce myself.......

  14. #17289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A nazad, cus u kom pravcu...

    Sto se sudjenja u Bg-u tice, necemo se slozit. Vaterpolo je sport u kom nazalost sudije svojim kriterijumom ili greskama nekome sa strane nametnu pogresan dojam.
    Npr, odjednom Rasovic moze na 2m bez problema da cuva Burica (a poznato je da je beku Buricu to pozicija dje se odlicno snalazi), da se sviraju kontrafaulovi, nakon cega Buric biva isprovociran i dobija sa pravom zamjene... Pricamo li o olimpijskom prvaku i jednom od 3-4 najbolja beka na svijetu??? I o jednom od najkrupnijih vaterpolista danasnjice? (Google kaze 206 cm, 115 kg)
    Nesto slicno se desavalo i na Skveru, dje se anonimni bekovi Jadrana lagano nose sa Paskvalinom (kakav god da je - za ovu ligu je majstor), dje mu se svira mnogo vise kontrafaulova nego iskljucenja nad njim. Itd.
    Daleko od toga da imena igraju, pricam o dojmu koji stvaraju sudije...a primjere koje sam naveo su samo jedna od karakteristika domacinskog sudjenja.
    Last edited by cattaro; 12-05-14 at 10:29.
    P r i m o r a c

  15. #17290
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    JA da podsjetim da sam kritikovao sudije a ne hvalio
    I ono u beogradu je bilo i vise nego domacinsko sudjenje...
    Kriterijumi su jednostavno toliko drugaciji da se nista ne moze sa sigurnoscu tumaciti kao objektivno. MOzda bi ideja o formiranju parova kao sto je slucaj u rukometu bio korak ka uspostavljanju ujednacenijih kriterijuma.. Mada ni to nije nesto sto moye da donese prevagu..
    Please alowe me to introduce myself.......

  16. #17291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vezano za sudjenje je bio odgovor ,,Zvezda le'' (jbg, nemam cirilicu )
    Pohvalno sa beogradske utakmice je iskljucenje bez prava zamjene. Jer kad sudije tako nesto (uno udaranje preko vode) jednom progledaju kroz prste - nastane haos u bazenu (imamo toliko primjera odje kod nas...)

    Hiper, mislim da je odlicna ideja pravljenje parova, u nasem slucaju - po jedan iz Novog i iz Kotora! Samo da se to sve ne svede na Rajevic-Vukovic sudjenje sa pocetka 90-tih.
    I dati klubovima pravo da u crnogorskim takmicenjima traze izuzece 2 sudija.
    Evo svako malo neki primjer dje se vidi da nase sudije misle da se vaterpolo igra zbog njih.
    P r i m o r a c

  17. #17292
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    POhvalno.. stari oni su fulali da izbace vanka glavnog i odgovornog... sreca pa su andrija i filipovic smirili situaciju, vjerujem da je i andrija rekao svojima da ne cekaju popovica na penal negdje, inace da je neka druga tekma cini mi se da bi jos jedna tuca bila neminovna. Ne znam kakve su ocjene dobili ali bih volio to vidjeti...

    Pa ti parovi su mi pali na pamet, ali pravo da ti kazem ne znam da li je to moguce,, takvu ideju treba ciko Lonzi prvo da smisli pa tek onda da ovi ostali da pocnu da primjenjuju mozda sam na vrjeme da yastitim autorska prava :P
    Please alowe me to introduce myself.......

  18. #17293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jadran zasluzeno do 2:0. O ostalome pisem danima, mjesecima, godinama unazad.

    Bitno da su Keko Uskokovic i Boro Mracevic sa tribina dosli da regulisu situaciju, a upravo su oni predvodnici dvaju lobija koji nam satiru klupski vaterpolo.

    P.S.
    Ukropini zelim brzi oporavak i da mu je za nauk ovo!
    P r i m o r a c

  19. #17294
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako se potukoše divljački u bazenu, i onaj mali izvuče najdeblji kraj. Nije loša utakmica bila, šteta za ona isključenja mnogo bi bolje bilo da ih nije bilo, vjerovatno bi Budva i mogla uradit nešto, a ovako...

  20. #17295
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota za vaterpolo i za nas sport.


    Nisam vidio ko je zakuvao, vidio sam malo tucu i ne mogu vjerovati da Miljan Popovic nije iskljucen?! Jos su sudije pregledale snimak i konsultovale se... dva puta je sakom u glavu udario Ukropinu. Strasno...
    Proceduralno!

  21. #17296
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio sam na utakmice,Jadran je bolja ekipa i zasluzeno vodi 2-0.
    Od samog početka se vidjelo na koji način prije svega igra i kako želi da dodje do pobjede Budva.Nemogu da vjerujem da Paskaviln nije dobio iskljucenje,pa on cijelo vrijeme udarao preko vode i zbog njega i Banicevica je i počela ona tuca.Sramotan potez klupe Budve i golmana Lazovica kada su se onako zaleceli i ucestvovali u tuci.
    I klupa Jadrana je krenula da uskače ali ih je srećom Gojkovic nekako zadrzao jer bi tek onda svašta bilo.
    Sudije su jos u drugoj cetvrtini morale iskljuciti Kovačica i jos jednog Budvanina( nemogu se sada sjetit ko je to bio) kada su se preko vode 2-3 puta udarili.
    Mislim da nema goreg sudije od onog Kontica.Svaki njegov meč ista priča ,jbt kakav je ono lik?

  22. #17297
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih nesto Nemoguće da sudije nisu vidjele Popovica i da ga nisu isklucili,a on je uz Lazovica najviše ucestvovao u tuci.
    Sramota za vaterpolo,ali kao sto rekoh od početka utakmice se vidjelo kako ce sve utakmica odvijati.
    Ovo nije prvi put kad Budva igra,sjecam se da je cattaro odje pisao kako imaju dojavu da ce neko udariti Murisica u vilicu i upravo se to i desilo na toj utakmici.
    Last edited by Izet Fazlinovic; 12-05-14 at 21:54.

  23. #17298
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota je za ovaj sport da sudije od pocetka pustaju udarce novljana preko vode, prvo je Kovacic zapoceo incident kada je udario Paskvalina PREKO VODE, a onda su popovic i jos neko napravili frku tu.

    Drugi i duzi incident je sramotan, banicevic davi i udara paskvalina ispod vode, kasnije je ono sramota za sve postalo..

  24. #17299
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kovacic i Cetkovic su bili,pogledao sam snimak i dobili su samo po isključenje .Vec tu su trebali dobiti sa pravom zamjene.Prije početka tuce ,Banicevic je dobio isključenje i onda se jasno i na snimku vidi da je njega Paskvalin povukao ispod vode.
    Na kraju trece cetvrtine opet taj Paskvalina ubija i nogama i rukama Ukropinu,koji mu uzvraca udarac i naravno dobija isključenje a Paskvalina nista.
    Na snimku se tokom tuce sve jasno vidi,udarci Popovica i Lazovica prije svih i Ukropine ali samo njega sa Jadranove strane.
    Jadran opet nadplivao Budvu,Gojkovic radi odličan posao sa ovim momcima,i definitivno je on taj koji pravi razliku između Jadrana Budve i Primorca.
    Last edited by Izet Fazlinovic; 12-05-14 at 22:21.

  25. #17300
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa moze se reci da je Gojkovic glavni zasluzni za dobre partije Jadrana ove sezone, iako mi se cinilo da ih je budva imala krajem 3-ce cetvrtine, a onda je Lazovic direktno izgubio utakmicu..

Page 692 of 933 FirstFirst ... 192592642682688689690691692693694695696702742792 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •