View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 548 of 933 FirstFirst ... 48448498538544545546547548549550551552558598648 ... LastLast
Results 13,676 to 13,700 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #13676
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    sekulic ima 25 godina...on bi trebao da je davno formiran igrac...
    pa iskreno do prosle god i nije dobijao neku znacajniju minutazu. ove godine pogotovo je u mnogo zapazenijoj ulozi i time je i postao kandidat za reprezentaciju. on definitivno nikad nece biti igraca tipa filipovica, jokovica, madarasa, itd itd, ali je radilica, i definitivno koristan. to ne znaci da treba on da ide na OI.
    <--- leuk

  2. #13677
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poznato je da Tucak od svakog igrača izvlači maksimum, te je on jedan od onih trenera koji ima odličnu pripremu utakmica..već dugo govorim kako bi on u reprezentaciji odabrao igrače koji bi njemu pasali, te bi igrao onako kako on želi..puno modernije no Hrvatska igra pod Rudićem, to sigurno...to da bekovi ne primaju gol sa 2m je jedno od osnova vaterpola, ali se malo pa često zagubi..zato je bilo lijepo čuti Gočanina kako vodi TO Makedonije na EP gdje im fino objašnjava postavljanje bloka, širenje i prebačaje u napadu, i ine stvari..što se tiće Krizmana, svaka čast njegovim nastupima, te je on zahvalan igrač, ali nikako za reprzentaciju..ima solidan šut, zna potegnuti izvana, i to je super kada mu se digne samopouzdanje, ali obrambeno nije jak nikako..plivački je sami prosjek, te samim time nije za reprezentaciju..sad opet, ako dođe Tucak, pa procijeni da iz njega može izvući maksimum maksimuma, onda ok, ali moje je stajalište (koje u krajnju ruku nije niti bitno) da nije dovoljno dobar za taj najviši nivo..

    najradje bih komentirao i ja Miću Dušanovića, ali ja ga više niti ne slušam..to je retardirani čovjek, jer samo takav može pratiti vaterpolo godinama, a ne znati ništa..

  3. #13678
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by h2opolo View Post
    Poznato je da Tucak od svakog igrača izvlači maksimum, te je on jedan od onih trenera koji ima odličnu pripremu utakmica..već dugo govorim kako bi on u reprezentaciji odabrao igrače koji bi njemu pasali, te bi igrao onako kako on želi..puno modernije no Hrvatska igra pod Rudićem, to sigurno...to da bekovi ne primaju gol sa 2m je jedno od osnova vaterpola, ali se malo pa često zagubi..zato je bilo lijepo čuti Gočanina kako vodi TO Makedonije na EP gdje im fino objašnjava postavljanje bloka, širenje i prebačaje u napadu, i ine stvari..što se tiće Krizmana, svaka čast njegovim nastupima, te je on zahvalan igrač, ali nikako za reprzentaciju..ima solidan šut, zna potegnuti izvana, i to je super kada mu se digne samopouzdanje, ali obrambeno nije jak nikako..plivački je sami prosjek, te samim time nije za reprezentaciju..sad opet, ako dođe Tucak, pa procijeni da iz njega može izvući maksimum maksimuma, onda ok, ali moje je stajalište (koje u krajnju ruku nije niti bitno) da nije dovoljno dobar za taj najviši nivo..

    najradje bih komentirao i ja Miću Dušanovića, ali ja ga više niti ne slušam..to je retardirani čovjek, jer samo takav može pratiti vaterpolo godinama, a ne znati ništa..
    heh, zato sam se i ogranicio i rekao da nije on za najboljih 13, ali eto, moze biti pozvan na siri spisak, na neke pocetne pripreme i tome slicno. makar u svjetskoj ligi moze igrati, koja je potpuno nebitno takmicenje. ja ga ove godine prvi put vidim kako igra, vi vjerovatno znate bolje, ali mi se cini da on ni u primorju nije neku veliku minutazu dobijao. mislim da bi uz dobrog trenera i dobar program rada mogao jos vise napredovati. uvijek se sjetim bebica kad je igrao za jadran, krizman je za njega doktor vaterpola, a ako se dobro sjecam, bebic je bio pozvan na neke pripreme.
    <--- leuk

  4. #13679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Precijenjeno je ovo za Krizmana i Sekulica. Obojica su ljevaci i zbog toga igraju. U odbrani obojica velika rupa. Nisu spori (Sekulic je naprotiv, brz!) koliko nemaju ni malo startnosti, te ih u kontri (koju ce oni sami sebi izborit) necete nikad vidjet. Ne zasluzuju da budu u svojim reprezentacijama ni medju 18... Da ne bude da ja nesto palamudim evo vam konkretno: zar nije Krizmana otpisalo Primorje i na njegovo mjesto dovelo desnjaka (Setku)? Mislim da su cak isto godiste. Zar nije Crepulja (kakav god da je) igrao lani mnogo vise od Sekulica? Dje je Sekulic bio 2009/10, u onom dream team-u Jadrana? Igrao je Bebic prije njega! Obojica su itekako imali prostora i vremena da napreduju...nema opravdanja. Sad igraju jer nema boljih.
    No, kao sto rekoh, izuzetno ih je krenulo, pa oni su dali ta 4 gola u trecoj cetvrtini sinoc!
    Ovo su fakti, a mi mozemo pricat sto hocemo.

    Kad sam pomenuo ''vrtic'' ni vidjeo nisam da se i danas to pominje. Ali to je dio onoga sto deceniju pricam, tako se sponzori privlace, tako se na svoju stranu navlace neinformisani mediji. Pa i u onoj emisiji ''Bez granica'' Mandic 'ladno veli da je odavde (dok se prica o Jadranu i Novome) vecina reprezentativaca. Da, slucajno. Da, on ne zna... Nego, ne bi meni to smetalo da se time zapravo ne vrijedja Primorac. I to je ono sto mene boli. Neka mediji hvale Jadrana i Novljane koliko hoce (i treba da ih hvale kad zasluzuju! Pa i ja ih hvalim kad dobro igraju!), ali ne na stetu Kotora i Primorca. To precutat necu.
    Ja bih volio kad bi i Novi i Kotor imali i vrhunske uslove (bazene) i sve ektratalente tipa Subotic u timu. Pa da se zna da imamo ''vrtic''. Do tada, treba sabrat 13 brojeva i zbir podijelit sa 13. Dobices oko 24. Ako je to vrtic onda sam ja lud i pisem gluposti.
    P r i m o r a c

  5. #13680
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novinarske frazetine 'djecji vrtic' isl. Ne znam sto te to bash toliko nervira, meni samo smijesno
    Cinjenica je da je u Jadranu pola tima igraci kojima je ovo prva ili druga sezona ozbiljnog vaterpola. Sad, da je citav tim 'vrtic' i tako to, naravno da nije. To je pocelo malo kao alibi za eventualnu slabiju sezonu... Sto se nije desilo, pa je ispalo josh bolje.
    Ali, ako cemo o tome, ovako se i podmladjuje ekipa, kako je Jadran uradio [na stranu sto to i nije bash planski nego sticaj okolnosti]. Mladi igraci, plus par iskusnih...

    Pa i u onoj emisiji ''Bez granica'' Mandic 'ladno veli da je odavde (dok se prica o Jadranu i Novome) vecina reprezentativaca
    Pa, vecina reprezentativaca i jeste igrala u Jadranu. Iako su i Janovic i Klikovac potekli u Primorcu, obojica su ipak bolji dio karijere proveli u Jadranu [ko se josh i sjeca kad je Klikovac bio u Kotoru?]. Mislim, malo mi je pretjerano svaku recenicu analizirat u potrazi za necim sto je kontra Primorca.

    Sto se Krizmana i Sekulica tice, oni imaju odlicnu sezonu. Sad, za reprezentaciju vjerovatno i nisu, ali ove godine igraju dobro.
    Fire in the hole!

  6. #13681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Pa, vecina reprezentativaca i jeste igrala u Jadranu. Iako su i Janovic i Klikovac potekli u Primorcu, obojica su ipak bolji dio karijere proveli u Jadranu [ko se josh i sjeca kad je Klikovac bio u Kotoru?]. Mislim, malo mi je pretjerano svaku recenicu analizirat u potrazi za necim sto je kontra Primorca.
    Novinar nije rekao dje je igrala vecina igraca, vec odakle je. Sto je nebo-zemlja razlika. Dalje, rezon ti je izgleda kao novinaru - da li je onda Filipovic iz Sorija, jer je bolji dio karijere proveo u Reccu nego u Partizanu?
    Nikolu i Filipa je stvorio Primorac i tu nema price. Obojica su prosla gotovo kompletnu nasu skolu, sa razlikom sto se Nikola u jednom periodu i vartio u Primorac, vratice se i Filip ako Bog da. Ne moze se to stavit u Jadranov kos, zbog 2-3 profesionalne sezone. Svako ko pokusa to da obrne zlonamjeran je. Iako se ne opterecujem spiskom, a jos manje odakle ce biti vecina (sem toga, da je isao Bobek vecina bi bila iz Novoga). Ponavljam, nikakav problem nije hvalit Jadran. Ali je problem raditi to na stetu Primorca.
    Oko ostalog sto nisam quote-ovao se slazem.

    P.S.
    ''Bazen Instituta Igalo koji koristi Jadran a iz koga je većina aktuelnih vicesampiona Evrope, naizgled je u nesto boljem stanju...''

    Ovo je receno u pomenutoj emisiji, koju imam snimljenu. ;-)
    P r i m o r a c

  7. #13682
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I ne reaguem na svaku recenicu, vec na one koje su kontra Primorca. Kao sto rekoh. To vazi za sve medije. Pri tom me ne zanimaju stavovi igraci po tim pitanjima. Znam sto je i kako je. U ovom slucaju sa jednim sam igrao, drugog sam dugo pratio, jos dok ih je Djuza trenirao. To '89. godiste nekoliko godina nije imalo poraz u mladjim kategorijama na SiCG teritoriji. Nekoliko godina kasnije isto to godiste, sa 11 od 13 Kotorana u timu uzima omladinsko Evropsko.
    Nista nije slucajno...a eto ja sam vecinu toga ispratio...
    Mladje kategorije i danas pratim, makar po rezultatima (sto vidite na mondocafeu), jer nemam ni mogucnosti ni vremena uzivo da ih gledam.
    P r i m o r a c

  8. #13683
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novinar nije rekao dje je igrala vecina igraca, vec odakle je. Sto je nebo-zemlja razlika. Dalje, rezon ti je izgleda kao novinaru - da li je onda Filipovic iz Sorija, jer je bolji dio karijere proveo u Reccu nego u Partizanu?
    Nisam rekao da treba tako da se gleda, vec da se zbog toga sto su Janovic i Klikovac dobar dio karijere proveli u Jadranu lako napravi ta greska.
    Fire in the hole!

  9. #13684
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na tv Vijesti, u emisiji kod Petra Komnenića, gostuje Nikola Janović. Emisija počinje u 21h i 20min.
    C R N A G O R A

  10. #13685
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    Na tv Vijesti, u emisiji kod Petra Komnenića, gostuje Nikola Janović. Emisija počinje u 21h i 20min.
    uze mi slova iz tastature
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. #13686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A na TVCG2 je u 20:15 Capro...emisija Stadion.
    P r i m o r a c

  12. #13687
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    heh, zato sam se i ogranicio i rekao da nije on za najboljih 13, ali eto, moze biti pozvan na siri spisak, na neke pocetne pripreme i tome slicno. makar u svjetskoj ligi moze igrati, koja je potpuno nebitno takmicenje. ja ga ove godine prvi put vidim kako igra, vi vjerovatno znate bolje, ali mi se cini da on ni u primorju nije neku veliku minutazu dobijao. mislim da bi uz dobrog trenera i dobar program rada mogao jos vise napredovati. uvijek se sjetim bebica kad je igrao za jadran, krizman je za njega doktor vaterpola, a ako se dobro sjecam, bebic je bio pozvan na neke pripreme.
    slažem se da je krizman doktor vaterpola za bebića, ali samo zato što je bebić redikul u vaterpolskom smislu. apsolutno se slažem sa cattarom, niti jedan niti drugi (sekulić i krizman) nemaju mjesta u reprezentacijama. možda ako još dodatno napreduju, ali teško u ovim godinama.

    to što je bebić na račun tate i igrao neke utakmice u kvalifikacijama svjetske lige ne znači da i drugi nekvalitetni igrači moraju to isto napravit.

    dosta mi je što moram trpit paškvalina i buljubašića, još da je tu bebić definitivno bi navija za svakoga protiv nas. baš me to nanervira kad vidim takve događaje.

    inače zanimljiva je usporedba nagrada koje su dobili naši za osvojeno EP 2010 i srbi sad. naši su dobili 28.000 kuna, a srbi ako se ne varam 37.000 eura po glavi. inače euro je 7.5 kuna, što bi značilo da su srbi dobili 10 puta više. ej 10 puta, a hrvatska je ekonomski bar duplo jača od srbije. sramota za naš savez, državu...
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #13688
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    Na tv Vijesti, u emisiji kod Petra Komnenića, gostuje Nikola Janović. Emisija počinje u 21h i 20min.
    Koliko traje ovo "u sledećoj epizodi"

  14. #13689
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auuuuuuuuuuuuuuu brate, sve mi je jasno.

  15. #13690
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sta je rekao janovic?

  16. #13691
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oće li mi reć ko, što ima Mugi na MarezI

  17. #13692
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    E sram me bilo sto sam gledao i slusao ovoga.

    Prije toga Capro sjajan kod Sofra, pogotovo kada je za neku Udovicicevu (Dejan) izjavu rekao ''...njegova metafizika...''
    P r i m o r a c

  18. #13693
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momku je ok sto je napravljen samo jedan bazen i kaze kriza je, ali nije ok i nije kriza sto im nisu dali stanove.

    Hahahahhaha. Ne znam zasto Vlado Gojkovic nije kapiten.

  19. #13694
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by somewhere-else View Post
    Momku je ok sto je napravljen samo jedan bazen i kaze kriza je, ali nije ok i nije kriza sto im nisu dali stanove.

    Hahahahhaha. Ne znam zasto Vlado Gojkovic nije kapiten.
    Nisam htio ovo isto pisat da mi Lepi ne bi za vrat skocio
    Ovako ces ti morat sad da se branis od ovih patriota odje! Maskirani Crnogorcu!
    P r i m o r a c

  20. #13695
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahah branicu se. Imam argumente. Prica momak neke stvari koje su meni kao obicnom laiku smijesne.

    Ali ovo me je posebno nasmijalo. Kriza je u PG ali u Kotor nije. Nema veze sto nema bazena, ali je zato problem sto nema stanova.

  21. #13696
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam gledao Janovića, ali jesam Čapra koji je objasnio samo što nije reka` to što Udovičić priča...neka ne sere mnogo

  22. #13697
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  23. #13698
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Oće li mi reć ko, što ima Mugi na MarezI
    Kruzni tok i ono oko njega

  24. #13699
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Oće li mi reć ko, što ima Mugi na MarezI
    Napravio je ispred svoje kuce povelik i bas dobar bazen.Cak se i na Google Earth fino vidi, snimak je iz 20.06.2009.
    Last edited by suponik; 10-02-12 at 09:56.

  25. #13700
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li neko snimljen razgovor sa caprom i nikolom janovicem? pogotovo me ovaj drugi razgovor zivo interesuje.

    GOJKOVIC VLADO, JEDAN JE GOJKOVIC VLADO, GOJKOVIC VLADOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, JEDAN JE GOJKOVIC VLADOOOOOO!!!!!!

    alo admin, daj novi poll za novog kapitena reprezentacije.
    <--- leuk

Page 548 of 933 FirstFirst ... 48448498538544545546547548549550551552558598648 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •