View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 495 of 933 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545595 ... LastLast
Results 12,351 to 12,375 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #12351
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    da je srbija scela da pusti, uradili bi to u zadnjoj cetvrtini, a do nje bi bar kontrolisali utakmicu.

    ovako ispada ko da nam je trebalo 4 razlike da dobijemo.

  2. #12352
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po samoj igri se vidi da se nisu borili kako treba. Nista strasno, hvala bogu da nam pomognu, braca smo.

  3. #12353
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    citam cijeli dan i malo se zanesete mora se priznat. Dakle cinjenica je da smo dosli do pobjede izuzetno lako i to samo zato sto se neki treci nekom zamjerio. Da se razumijemo ubijedjen sam da bismo i da i dalje mozemo sa svakim da se nosimo ali ovo je doslo kao poklon. Cinjenica je ta kodje da kad god je bio bitan mec smo kiksali na poslednjih nekoliko takmicenja. To se ponovilo i protiv spanaca, srecom ovima nista nije trebalo pa nam ovo lako pade. Iz tog razloga ja bih se fokusirao na grke i ne bih razmisljao o polufinalu i dalje jer smo mi i od grdjih znali da kiksnemo.

  4. #12354
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma pustite dusmane da zive u tom ubjedjenju ako im je lakse. sto kaze cattaro, vecina nas zna sve te momke i znamo sta mogu i koliko vrijede. isti taj ivovic je prije 2 sezone sam dobio juga u finalu jadranske lige, a tad je u jugu skoro cijela HR reprezentacija igrala (dobud, jokovic, sukno, boskovic, obradovic, pavo markovic, itd)....da nas nisu oni tad pustili?

    smijesna je prica vise.
    <--- leuk

  5. #12355
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a ja mislio da smo sestre

    btw sta je sa onim momkom iz vojvodine sto je uzo nas pasos a pero ga nikad nije zvao? igra centra

  6. #12356
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nema puštanja u onom smislu kako tvrde Hrvati. Postojala je opuštenija igra od strane Srbije koja bi bilo i da Hrvatima ova tekma nije značila ništa. Smiješno je pričati o iznenađenju i sl. Iznenađenje što Crna Gora ima samo zlato iz Malage a ne kao naslovi iz hrvatskih medija što je dobila Srbiju!? Mi možemo tući svaku repku i po meni su nas Hrvati dobili samo zato što su im sudije bile naklonjene. Čini mi se da se polako uhodavamo i da tempiranje forme ide kako treba, čak mi se i sviđa što ćemo odigrati utakmicu više za razliku od Mađara i Srba ali polako, stepenicu po stepenicu, prvo Grčka pa dalje... do Londona :-)

    S obzirom da smo promijenili i selektora nije loše što ćemo igrati predolimpijski turnir, Olimpijada mi je najvažnija i očekujem prvu olimpijsku medalju za CG od njih i da nam se vrati ono što nam je uzeto u Pekingu protiv Mađara...

  7. #12357
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se sjetih Vedrana(pokojnog) kako je sa Tonijem trenirao.Kako ta đeca porastoše.Ono psovanje Toniju majke nakon meča,znajući Tonija kad eksplodira,dobro se sve završilo.
    Biće ovo još bolje.Svaka čast.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  8. #12358
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka njemu cast kad je mogao da se suzdrzi da ne zamaskira drugo oko filipovicu.. jos ga psuje, svasta mu kaze a on "ja mu nista nisam uradio".. mozda manjak muda.

  9. #12359
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Materaci View Post
    svaka njemu cast kad je mogao da se suzdrzi da ne zamaskira drugo oko filipovicu.. jos ga psuje, svasta mu kaze a on "ja mu nista nisam uradio".. mozda manjak muda.
    Neka Materaci ne avetaj. Nije mu se ono Filipović "obratio", gledao sam nekoliko puta jer sam snimio na extra tv, mislim da je bio Gocić, ali nisam siguran jer je bio leđima okrenut, ali Filipović nije sigurno jer je baš sekund prije prošao i sa svima se fino pozdravio pa i sa Tonijem...

    Ništa strašno, dešava se, a i ko zna što je povod bio, neki duel u vodi sigurno, ali još jedan pokazatelj kako su nas "puštili"...

    Peče njih ovo 4 razlike budite sigurni!

  10. #12360
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toni je samo htio da vidi o cemu se radi

    Kako bi ga spakovao u kapicu majko rodjena.

  11. #12361
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se čini da je ono bio glas iz publike i da je verovatno upućen našem igraču.......ono što sam siguran je da psovka nije bila beogradska ni po tonu ni po redosledu reči.......:wink:

  12. #12362
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VelikiKombinator View Post
    Meni se čini da je ono bio glas iz publike i da je verovatno upućen našem igraču.......ono što sam siguran je da psovka nije bila beogradska ni po tonu ni po redosledu reči.......:wink:
    Hahahahaha analiza psovke, sjajno.

  13. #12363
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Hahahahaha analiza psovke, sjajno.
    a brate ceo dan danas analizirate.....pa evo i ja da se javim, poslušao sam par puta, šta ću.........

  14. #12364
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Uostalom, nije ni Srbija bila sjajna u svim utakmicama prije ove.
    Nisam gledao protiv Njemaaca, nije prenoseno. Sve ostalo je bilo za tri koplja iznad ostalih. Nisam gledao danas, bio sam umoran, a i znao se rezultat. Idemo do kraja, sa kim vidjecemo
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  15. #12365
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije pogledanog snimka jos jednom jos vise sam odusevljen nasom partijom...jes da Srbi nisu imali motiv kao i mi al nasa igra je napokon licila na organizovan vaterpolo...sve je bilo pod konac, od standardno dobre odbrane do naseg najjaceg napadackog trojca...Mladjan, Nikola i napokon najbolji Leka...Vlado je takodje odigrao strasnu utakmicu,dijelio je savrsene lopte i bio pravi vodja u bazenu. Na kraju Scepo koji kao da se ponovo rodio danas...definitivno je podsjetio na Malagu. Sad samo da se polako pripremimo za Grke i da ne dozvolimo iznenadjenje. Moramo uc u polufinale, moramo!


    P.S. Ono na kraju je bio jos jedan od "nasih" sto igraju za Srbiju...Nikic...vidi se na snimku kako odlazi nervozno...a vidicete u 4tu cetvrtinu kako se on i Petrovic koskaju kod naseg gola i u plivanju nastavljaju...

  16. #12366
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    ma ja se uopste ne obazirem na medije tipa dnevnik.hr i ostale, jer su to bukvalno trac mediji, a ne sportski portali, a novinari su im presmijesni, samo prepisuju clanke sa net.hr-a.
    net.hr je jdan od najgorih portala u hr, a konkurencija je vrlo, vrlo jaka. prije, dok su bili u vlasništvu iskona (koji ih je prodao prije najmanje 3 godine) su i bili vodeći portal. ali sad su stvarno dno dna. dnevnik.hr ne znam kakav je tmo ne idem nikad, to je portal od nove tv, a oni mi se u globalu ne sviđaju.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  17. #12367
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    bar je neki hrvat zaradio na ispadanje svoje reprezentacije
    svi su hrvati zaradi od pobjede CG, koef je sa 6 u manje od ure vremena pao na 3.60 jučer. a onda su makli utakmicu. danas je krenulo sa 1.65 a do utakmice je palo na 1.55, svi su to odigrali. pa nisu ljudi blesavi, a pogotovo u dubrovniku (s obzirom da dosta ljudi ništa ne radi u zimskim mjesecima, a i dosta ljudi ima love od apartmana) gdje se valjda pola muške populacije kladi svaki dan.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  18. #12368
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    a ono na kraju je toni pokusao da objasni neke stvari filipovicu, a iskreno sad mi je milo sto ga je dobud opalio po onoj njuski, jer je dzukela. i ne sumnjam da je provocirao na onoj utakmicu pa su dobudu popustili zivci. tonija je filipovic bez razloga opalio po ustima, razrezao mu usnu, potpuno bzvz. pi ***** raspalo, nadam se da ce ga udavit ako se sretnemo kojim slucajem u finalu.

    a gledajte sad ovo...da smo dobili spaniju prije 2 dana, a nocas dobili srbiju ovako (4 razlike) bili bi prvi u grupu.

    p.s. rumuni se dobro bore. 6:5 na poluvrijeme za njemce.

    filipović nije namjerno udario petrovića, pa čovjeku je tijekom šutiranja ruku nastavila putanju za loptom, to se puno puta dogodi, ponekad ovako završi. npr meni se to dogodilo 2-3 puta, čak sam moro na šivanje. a nije bilo nimalo namjere.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  19. #12369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    znam da nije dobro preskakat protivnike i gledat unaprijed ali....realno gledano...kakve su nam sanse protiv madjara?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #12370
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Muka mi je da citam smijesne komentare..Ili se sprdaju neki ili nzm. sto je u pitanju?

    1.Filipovic 2/3x sam sa golmanom i lopta mu ispada (najboljem igracu svijeta mora da je ulja dosta bilo)
    2.Vanja sam sa 1m. promasuje sve zivo.
    3.Takodje i Pjetlovic.
    4.Kako obraza nemate.
    5.Ni dobro vam ne'valjda.

    Pravi navijac ce reci sto je bilo kao i svako normalni,a ljubomorni ce da kontriraju..

    ahahahahahah SRBIJI nije islo.. A poraz nemaju..

    A sto je NAJ'NAJ'NAJsmjesnije 11m. Srbija nije gol dala..

  21. #12371
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    ma pustite dusmane da zive u tom ubjedjenju ako im je lakse. sto kaze cattaro, vecina nas zna sve te momke i znamo sta mogu i koliko vrijede. isti taj ivovic je prije 2 sezone sam dobio juga u finalu jadranske lige, a tad je u jugu skoro cijela HR reprezentacija igrala (dobud, jokovic, sukno, boskovic, obradovic, pavo markovic, itd)....da nas nisu oni tad pustili?

    smijesna je prica vise.
    koliko si nerealan da zaboravljaš sastav vlastite ekipe u tom istom finalu:
    šćepanović, n. janović, gojković, zloković, ivović, jokić, vukčević, radović i ostali.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  22. #12372
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    svi su hrvati zaradi od pobjede CG, koef je sa 6 u manje od ure vremena pao na 3.60 jučer. a onda su makli utakmicu. danas je krenulo sa 1.65 a do utakmice je palo na 1.55, svi su to odigrali. pa nisu ljudi blesavi, a pogotovo u dubrovniku (s obzirom da dosta ljudi ništa ne radi u zimskim mjesecima, a i dosta ljudi ima love od apartmana) gdje se valjda pola muške populacije kladi svaki dan.
    Mislim da i sam znas ako se kladis, da u svkom sportu, kad dodje do susreta dvije ekipe, jednoj kojoj treba(Crna Gora) i drugoj kojoj ne treba(Srbija) pobjeda za prolazak u grupu, opstanak u ligi, osvajanje titule itd., uvijek kvota pane na ovoga sto mu treba, a nedje je i blokirana utakmica, tako da to nebi trebalo nista da te cudi...

  23. #12373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    ja mislim da Ratko snijeva nocu sudije. strasno mi ga je za'.

    http://len.eu/cms?events+championships+eindhoven2012+mm=ei2012/interviews/20120123


    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #12374
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    edit: ima druga repriza na 35:15 -

    tu se vidi da je snisno šaku. namjerno ga je
    Last edited by cookie; 24-01-12 at 06:43.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  25. #12375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dida, to (Filipovo udaranje) je bilo dio taktike pustanja.
    Ko i ono Vanjino veslanje po nasoj odbrani na kraju.
    Kao i Sorove odbrane... A mozda on nije znao. (treba li smiley?)

    Ovi dusmani neka pogledaju ove detalje, prije nego ''navijacki'' pocnu sa prosipanjem svojih gluposti:
    - Udovicic je na klupi proveo svega 5 i po' minuta, uz njega najbolji igraci Pijetlovic, Prlainovic i Filipovic su igrali preko dvije i po cetvrtine, odnosno i vise nego do sada! Gocic gotovo tri cetvrtine.
    - Mladi SaponjiC, najgori igrac u timu, nije ulazio!

    Jel' vam ovo lici na pustanje? Jel' vam ovo lici na ono prosipanje gluposti od preksinoc ''igracemo sa drugim timom''??
    Ne morate ni priznat poraz, ni cestitat juce boljemu, samo ne pisite budalastine!


    Ponavljam (sto rekose i vaterpolisti Srbije), usli ste sa mnogo manje motiva, ali da smo vas pomeli...pa ono...jesmo
    Last edited by cattaro; 24-01-12 at 00:35.
    P r i m o r a c

Page 495 of 933 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545595 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •