View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 466 of 933 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast
Results 11,626 to 11,650 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11626
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pazite, kad igrac dobro glumi (sjetite se rivalda kad je pao kao pokosen drzeci se za glavu, a lopta ga pogodila u nogu, igrac turske ni kriv ni duzan je dobio crveni karton), naivni i neiskusni sudija ce suditi nesto. ono sto cini razliku izmedju dobrih i losih sudija je upravo to, da procjene kad igrac glumi, a kad je stvarno napravljen faul.

    prvi peterac - dobud prima loptu, a tri nasa igraca ga tope dok je on okrenut ledjima golu, na 4m od gola - ne da nije bio u situaciji za gol, nego da je david copperfield ne big a dao. po meni ni iskljucenje, a kamoli peterac.

    drugi peterac - dr.brguljan je navodno potegao dobuda za ruku kad mu je upucena lopta na stativu - da je dobuda neko povukao za ruku kao sto je on odglumio, vjerovatno bi mu i ligamente koljena pokidao, ali dobro, sudija je procjenio da 5m.

    treci peterac - jokic cuva dobuda na 4-5m od gola, u trenutku faula dobud je bio okrenut na stranu (prema sudiji) i jokic koji ga je cuvao, tako da opet nije bila cista situacija za gol i nije bilo govora o petercu.

    ja sigurno ono ne bi sudio, ni za crnu goru, ni za hrvatsku, ni za srbiju, ni za bangladesh, a svako ko bi mi se pobunio bi odma na tribine isao, bez rasprave. ali kad sudi neki kurtonov iz pizde materine, normalno je da mu moze skakati za vrat ko stigne.
    <--- leuk

  2. #11627
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fidimose malo pretjeruješ, prvi peterac se slažem s tobom. eno baš sam ga pogledo na snimci. ne vidi se baš dobro jer je sve okrenuto na drugu stranu, ali po ovome nije peterac, druga dva su čista ko suza. prvi je očigledno povlačenje, drugi ti čak postoji i odlična repriza sa kamerom ispod vode - oba su čisti ko suza. to što komentator rtcg-a ne zna pravila pa govori da nije peterac, jer je eto dobud na 3.5 metra, to ništa ne predstavlja, osim što nije u redu da komentator ne zna pravila.

    a sucisu bili rus i grk, inače su to jedne od jačih vaterpolskih nacija, a ne pripizdine.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  3. #11628
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Mislio sam naravno na kolektivne sportove s loptom samo to ne nagalsih, ne na klizanje, gimnastiku, skijanje i hoblovanje. Nemoj me zajebavat. Jedino eto rukomet ima sličnosti, u pravu si i tu sudije mogu da te dobro isklepeću, ali opet ne kao u vaterpolu jer je sport u vodi.

    A ako ćeš dalje da pričamo o sinoćnjem suđenju, onda odgledaj još jednom utakmicu pa se javi opet.
    Ok, mislio si na kolektivne sportove [kojih btw ima, koliko, 5? Koliko je onda spektakularno to sto je vaterpolo jedan od 2 sporta u kojima sudije imaju nekakvu moc da te zajebu? Pri tom, mozes se ti sprdat sa tim skijanjia i klizanjima, ali to su sve sportovi koji su uglavnom dosta popularniji od vaterpola. Uostalom, da se ne lazemo, jel u drugim kolektivnim sportovima stvarno toliko razlicito? Sta, kao u fudbalu se ljudi manje zale na sudjenje, kradje isl? Nema vec godinama, maltene istih ovakvih prica kao u vaterpolu, kako sudija lako moze da zajebe neki tim, te da je potrebno uvodjenje tehnologije?]


    Ja ne volim te price o sudjenju, o cemu god da se radi. Pricao sam to i kad su se neki zalili da se sudi nama u korist, bilo da se radi o reprezentacijama ili klubovima... Zvuci uvijek kao opravdanje.

    Posle ponovnog gledanja, i dalje nemam utisak da su sudije razlog sto smo izgubili, ali dobro. Kazem, ne volim puno o tome, pa i necu. Ionako je utakmica iza nas, a mi moramo sad da dobijemo Spance i Rumune, to je mnogo vaznije..
    Last edited by big giant head; 18-01-12 at 14:41.

  4. #11629
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    fidimose malo pretjeruješ, prvi peterac se slažem s tobom. eno baš sam ga pogledo na snimci. ne vidi se baš dobro jer je sve okrenuto na drugu stranu, ali po ovome nije peterac, druga dva su čista ko suza. prvi je očigledno povlačenje, drugi ti čak postoji i odlična repriza sa kamerom ispod vode - oba su čisti ko suza. to što komentator rtcg-a ne zna pravila pa govori da nije peterac, jer je eto dobud na 3.5 metra, to ništa ne predstavlja, osim što nije u redu da komentator ne zna pravila.

    a sucisu bili rus i grk, inače su to jedne od jačih vaterpolskih nacija, a ne pripizdine.
    ja uopste ne slusam komentatore, jer nijedan komentator iz regiona ne zna pravila, pa onda nema ni poentu, a s obzirom da ja znam pravila, ne treba mi komentator.

    samo mi reci koje su to utakmice ovo dvoje sudija sudile, da bi se afirmisale i dobile da sude jedan od derbija grupe? mogu oni slobodno biti i iz madjarske, srbije, ili odakle god, ako veze sa zivotom nemaju.
    <--- leuk

  5. #11630
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Ok, mislio si na kolektivne sportove [kojih btw ima, koliko, 5? Koliko je onda spektakularno to sto je vaterpolo jedan od 2 sporta u kojima sudije imaju nekakvu moc da te zajebu? Pri tom, mozes se ti sprdat sa tim skijanjia i klizanjima, ali to su sve sportovi koji su uglavnom dosta popularniji od vaterpola. Uostalom, da se ne lazemo, jel u drugim kolektivnim sportovima stvarno toliko razlicito? Sta, kao u fudbalu se ljudi manje zale na sudjenje, kradje isl? Nema vec godinama, maltene istih ovakvih prica kao u vaterpolu, kako sudija lako moze da zajebe neki tim, te da je potrebno uvodjenje tehnologije?]


    Ja ne volim te price o sudjenju, o cemu god da se radi. Pricao sam to i kad su se neki zalili da se sudi nama u korist, bilo da se radi o reprezentacijama ili klubovima... Zvuci uvijek kao opravdanje.

    Posle ponovnog gledanja, i dalje nemam utisak da su sudije razlog sto smo izgubili, ali dobro. Kazem, ne volim puno o tome, pa i necu. Ionako je utakmica iza nas, a mi moramo sad da dobijemo Spance i Rumune, to je mnogo vaznije..
    mislim da brkas babe i zabe, ali ajde, nebitno. a zamisli da nam sude (ne nama samo, nego bilo kojoj repki) onako do kraja prvenstva? nije ovo nekakav turnir priobalnih sela, nego evropska smotra najjacih reprezentacija u evropi, a samim tim i na svijetu. stoga bi sudije morali da budu profesionalci, koji imaju nekog iskustva, a da to nije sudjenje juniorskog prvenstva doline volge.
    <--- leuk

  6. #11631
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    samo jedna mala ispravka, pobjede nad rumunijom i spanijom su pod imperativom pobjede, njemce smo odradili.
    Da, dok sam malo prije bio na kafi su me obavijestili o omasci
    Hvala u svakom slucaju! ;-)
    P r i m o r a c

  7. #11632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    cattaro. nisam u prijenosu vidio ovo od bušlje, evo tek sad. inače ovo nije brutaliti, nego kontrafaul obično isključenje. brutaliti je udaranje preko vode.

    sudac vjerojatno nije ništa sudio jer je on i zakuho situaciju jer je prije tog već bio lafani faul paskovića nad bušljom, a nije za to sudio ništa (jer bi bio izbačaj - svaki prekršaj bez lopte je izbačaj), pa je pustio i bušljinu reakciju koja je bila pretjerana i trebo je bit isključen.

    samo netko ko ne poznaje elementarne stvari u vaterpolu može reć da je dobudov gol bila topljena, a nije bio niti kontrafaul. i apsolutno se slažem sa bgh, bilo je grešaka, više kontra crne gore, ali nije bilo tendencije.
    Onda ni ovo nije brutality, jer je ispod vode, stavi od 00:30
    http://www.youtube.com/watch?v=y0hqUylIUAI

    Mislim da grijesis, ne mora glava da bude iznad vode da bi se svirao brutality. Udaranje iznad vode znaci upravo ovo sto je Buslje uradio!
    Jer po tvojoj logici igraci bi sa sakama iznad vode mogli da biju protivnika po svakom njegovom dijelu tijela koje se nalazi ispod vodene linije!
    Bukvalno ti je to logika!

    Mislim da je ruzno ne priznat to...Vjeko je izgleda imao srecu sto ga ovaj nije pogodio direktno u facu...
    Sto god da mu je Vjeko uradio prije toga nije vrijedno ove reakcije, ali ne bih toliko po Buslji, poenta je da na 5:5 sudije to ''nisu vidjele'', a znas da je sudija morao gledat taj duel, jer su najblizi golu. Jednostavno MORAO, tako se sudi.


    Rekao sam da necu vise o tome, ali me nemojte pravit ludim
    Last edited by cattaro; 18-01-12 at 15:34.
    P r i m o r a c

  8. #11633
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ratko Rudic je covjek koji se MORA postovat.

    Ali je iritantno, ruzno, *****rski, nesojski i NESPORTSKI disat' sudijama za vrat u momentu kad je odnos u iskljucenjima 6-3, u petercima 2-0 i u kontrafaulovima 0-2!
    Prevod za neupucene: Hrvatska 6 igraca vise, 2 peterca i nijedan kontrafaul. Ostali jad je nas...

    Odmah sam se sjetio Udovicica, koji se na sudjenje zalio na konferenciju za novinare prije odlaska u Ajndhoven


    Na kraju krajeva, da ga makar kamere nisu stalno u tim momentima davale u krupnom kadru, pa da ne gledamo to preseravanje...
    P r i m o r a c

  9. #11634
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ratko Rudic je covjek koji se MORA postovat.

    Ali je iritantno, ruzno, *****rski, nesojski i NESPORTSKI disat' sudijama za vrat u momentu kad je odnos u iskljucenjima 6-3, u petercima 2-0 i u kontrafaulovima 0-2!
    Prevod za neupucene: Hrvatska 6 igraca vise, 2 peterca i nijedan kontrafaul. Ostali jad je nas...

    Odmah sam se sjetio Udovicica, koji se na sudjenje zalio na konferenciju za novinare prije odlaska u Ajndhoven


    Na kraju krajeva, da ga makar kamere nisu stalno u tim momentima davale u krupnom kadru, pa da ne gledamo to preseravanje...

    Ja sigurno necu postovat trenera koji se ponasa iritantno, ruzno, *****rski, nesojski i NESPORTSKI i koji dise sudijama pri vodjstvu.Ratko Rudic je za mene prava magareća stiiinja...isto tako sam svjestan da je i njemu pucačinica za mene

    Takvi treneri uništavaju ovaj sport i cine ga pomalo i neozbiljnim.Covjek koristi uticaj i tim stalnim pritiscima dobija sudjenje na svoju vodenicu.Hrvatima nije potrebna pomoć da bi dobila Crnu Goru.A juce su ih gurali itekako.
    Ponosan sam na ono gospoče kotorsko od Capra.LŠ sa Primorcem sigurno nije osvojio jašući sudije.I neka ostane takav,pomoć sa strane nam nije potrebna...
    Last edited by Insua; 18-01-12 at 15:26.

  10. #11635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da, Capro je po tom pitanju rijedak slucaj danasnjeg vaterpola...Makar kad su treneri reprezentacija u pitanju.

    Naleceh na zanimljivu izjavu:

    ''Pokazali smo da možemo biti sjajni i nadam se da ćemo to i potvrditi protiv Srba, ali prvo mjesto ne bih smatrao lakšim putem do medalje. Istina, izravno si u polufinalu, ali imaš i dugu pauzu i sigurno će ti doći neki strašan protivnik. Ako budemo drugi, trebali bismo imati relativno lakog protivnika iz druge skupine i izbjegli bismo najbolje iz naše skupine u polufinalu. Zvuči čudno, ali ja bih možda više želio da budemo drugi u skupini nego prvi'', završava Ozren Bonačić.
    Sa stranice:
    http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/170976/Bonacic-Za-zlato-ce-trebati-bolja-obrana.html


    P r i m o r a c

  11. #11636
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto znaci da ce u polufinalu igrati:

    madjarska - hrvatska/srbija/crna gora

    a u drugom polufinalu:

    hrvatska/srbija/crna gora (sve zavisi ko s kim)
    <--- leuk

  12. #11637
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ratko Rudic je covjek koji se MORA postovat.

    Ali je iritantno, ruzno, *****rski, nesojski i NESPORTSKI disat' sudijama za vrat u momentu kad je odnos u iskljucenjima 6-3, u petercima 2-0 i u kontrafaulovima 0-2!
    Prevod za neupucene: Hrvatska 6 igraca vise, 2 peterca i nijedan kontrafaul. Ostali jad je nas...

    Odmah sam se sjetio Udovicica, koji se na sudjenje zalio na konferenciju za novinare prije odlaska u Ajndhoven


    Na kraju krajeva, da ga makar kamere nisu stalno u tim momentima davale u krupnom kadru, pa da ne gledamo to preseravanje...
    slažem se oko rudića, na sucima je da ga kazne i to je greška, iako su mu dali kasnije žuti, onda se malo primirio. ovakav boldani omjer nije bio u nijednom trenutku, možda ako izbaciš jedan peterac onda da. inače na poluvremnu je bilo ovako:
    igrač više: 6-4
    peterci: 1-0
    kontrafaulovi: 1-3
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #11638
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    slažem se oko rudića, na sucima je da ga kazne i to je greška, iako su mu dali kasnije žuti, onda se malo primirio. ovakav boldani omjer nije bio u nijednom trenutku, možda ako izbaciš jedan peterac onda da. inače na poluvremnu je bilo ovako:
    igrač više: 6-4
    peterci: 1-0
    kontrafaulovi: 1-3
    Da, moja greska, za jedan peterac (zaboravio sam da su dva peterca bila u drugom, a ne u prvom poluvremenu). Statistika koju sam dao je bila tokom druge cetvrtine, dakle 6-3, 1-0, 0-2.

    Nego, sto zboris za ono od Busljea, i dalje tvrdis da ono nije za brutality?
    P r i m o r a c

  14. #11639
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto śutra neće biti prenosa na RTCG?
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  15. #11640
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Da, moja greska, za jedan peterac (zaboravio sam da su dva peterca bila u drugom, a ne u prvom poluvremenu). Statistika koju sam dao je bila tokom druge cetvrtine, dakle 6-3, 1-0, 0-2.

    Nego, sto zboris za ono od Busljea, i dalje tvrdis da ono nije za brutality?
    mislim da po aktualnim pravilima nije.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  16. #11641
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Zašto śutra neće biti prenosa na RTCG?
    Holanđani ne rade produkciju, pa nema prenosa...

  17. #11642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  18. #11643
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Zašto śutra neće biti prenosa na RTCG?
    Utakmica nije atraktivna, pa se ne radi prenos za nju.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  19. #11644
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Lista strijelaca poslije dva odigrana kola:

    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...elaca-4170.php
    P r i m o r a c

  20. #11645
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dobro, valjda ce se moci utakmica gledati preko live stream-a?
    <--- leuk

  21. #11646
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    pa dobro, valjda ce se moci utakmica gledati preko live stream-a?
    ranije je bilo da bude prenos na sajtu lena sa jednom kamerom bez grafike..

  22. #11647
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #11648
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U koliko igramo???

  24. #11649
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    U koliko igramo???
    osam ipo!

  25. #11650
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zanimljiv mec Mađarska-Makedonija. Mđari su mnogo bolji, ali su morali da se pomuce.

    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...oniju-4181.php
    P r i m o r a c

Page 466 of 933 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •