View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 459 of 933 FirstFirst ... 359409449455456457458459460461462463469509559 ... LastLast
Results 11,451 to 11,475 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    P r i m o r a c

  2. #11452
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li đe da se gleda ova utakmica sad??

    http://www.lshunter.tv/other-live-streaming-video.html

    Predzadnji link radi ok
    Last edited by Ramos; 16-01-12 at 20:24.

  3. #11453
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  4. #11454
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva igra Mađara u drugoj četvrtini! Savršenstvo

  5. #11455
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koji je rezultat tu?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #11456
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    7:3 za Hungariju poluvrijeme

  7. #11457
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znaci Madjari na nivou.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #11458
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Njemačka vs Crna Gora - Snimak utakmice 16 jan. 2012 (EP u vaterpolu 2012 Holandija)

  9. #11459
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    sta je sa ovim glavnim golmanom italije,on nije branio(povrijedjen)?

  10. #11460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Opis derbija prvog dana EP-a, a Grci dobili domacina:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...adara-4118.php
    P r i m o r a c

  11. #11461
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    sta je sa ovim glavnim golmanom italije,on nije branio(povrijedjen)?
    Eto koliko pratiš. Tempesti nije ni otputovao za Holandiju zbog povrede. Bitno je da vičeš Srbija, to je najvažnije!

    Mađari fenomenalni večeras, uživanje ih je bilo gledat.

  12. #11462
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovo što su Mađari uradili Italijanima u drugoj cetvrtini se rijetko vidja. Kakav vaterpolo cas!
    P r i m o r a c

  13. #11463
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno, ono samo oni mogu!

  14. #11464
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Eto koliko pratiš. Tempesti nije ni otputovao za Holandiju zbog povrede. Bitno je da vičeš Srbija, to je najvažnije!

    Mađari fenomenalni večeras, uživanje ih je bilo gledat.

    Izgubi se !

    fino sam pitao sta je sa njim,cuo sam prije nekoliko dana za njega,no eto rekoh ajde da provjerim jos jednom da se nesto nije promjenilo...


    a ovo za vikanje Srbija....mislim da ne treba komentarisati uopste !

    ono sto ja vama zelim iskreno od svega srca jeste da razbijete sjutra hrvate

    pozdrav

  15. #11465
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Rezultati i tabele poslje prvog dana:

    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...-ep-a-4119.php
    P r i m o r a c

  16. #11466
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    Izgubi se !

    fino sam pitao sta je sa njim,cuo sam prije nekoliko dana za njega,no eto rekoh ajde da provjerim jos jednom da se nesto nije promjenilo...


    a ovo za vikanje Srbija....mislim da ne treba komentarisati uopste !

    ono sto ja vama zelim iskreno od svega srca jeste da razbijete sjutra hrvate

    pozdrav
    Neka si ti provjerio još jednom.

    Da si čuo to prije nekolika dana kao što kažeš, a nisi jer lažeš, znao bi da ga nema uopšte na spisku za EP.

    Hvala na željama i izvinjavam se na off-u ostalima, neću više.

  17. #11467
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ramos....mojne bezveze da se svadjamo i prepiremo...ovo od tvoje strane da kazes nekome da laze uospte ti nije na mjestu

    cuo sam da je povrijedjen,ali nisam cuo da nece biti na spisku za EP i to je sve !


    izvinjavam se i ja na off-u necu vise

  18. #11468
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo od pocetka...

    prvo, cestitke momcima i selektoru na prvoj pobjedi na turniru.

    da ne bude da sam pesimista, prvo cu reci ono sto me brine, a onda cu reci rijeci hvale. brine me onoliko promasenih zicera u drugoj cetvrtini. jeste da je to njemacka, ali ono bi nas moglo kostati pobjde protiv neke jace reprezentacije. s druge strane, tchigir i dalje pokazuje da je vrsni golman. druga stvar koja me brine su sudije. nadam se samo da u ovim derbijima nece suditi neafirmisane sudije kao nocas, jer su ga presrali s iskljucenjima, pogotovo u zadnjoj cetvrtini kad su htjeli da pomognu njemackoj da ublazi poraz. s druge strane, sloterbek (ne znam kako se pise) nije ni blizu centar kao zlokovic, pa da onoliko iskljucenja izbori.

    e sad pohvale.

    prvo, mladjan janovic igrac utakmice. ne sjecam se kad sam vidio nekog da zavrsi utakmicu s 5 golova, uz procenat suta 100%. jeste da su 2 peterca bila, ali svejedno. vidjelo se koliko nam je njegova forma falila.

    gojkovic, jos jednom dokazao da kad on igra, vecina stvari u napadu funkcionise, jer je bukvalno kao xavi u fudbalu sa loptama koje dijeli. uostalom, vujasinovic je potvrdio koliki je ovaj momak majstor.

    zlokovic djeluje masu mocno u napadu, da je imao malo vise koncentracije u sutevima (a da mu s druge strane nije bio tchigir) mogao je i on s 5 golova zavrsiti utakmicu.

    ivovic jos jednom potvrdio zasto je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) bek na svijetu...spakovao je sve protivnicke igrace u dzep.

    scepo sasvim solidan na golu, uz onaj jedan odbranjeni peterac, mada mu je cijela odbrana olaksala posao. njemci su morali da krvare za svaki gol.

    ono sto me posebno raduje je da cijela ekipa djeluje mocno sto se fizicke spreme tice, drzali su visok ritam plivanja od pocetka do kraja utakmice, bez oscilacija. igra definitivno nevjerovatno podsjeca (sto je i bilo za ocekivati) na igru primorca iz najboljih dana, kada su kontrama i plivanjem unistavali protivnike. da je capro imao jos 15 dana priprema, napravio bio cudo, ali i za ovo mu svaka cast.

    drago mi je da je 'kolega' cattaro primjetio isto sto i ja, a to je da n.janovic nije igrao ni priblizno onoliko koliko je igrao kod pera. a s druge strane ni klikovac nije dobio neku minutazu, iako je bio drugi sidrun. mnogo vise su od njega na 2m proveli jokic, m.janovic, ivovic i petrovic.

    sve u svemu, svaka cast momcima na prikazanoj igri i zalaganju. prva je utakmica, pa je mozda i bilo malo nervoze, ali uz malo koncentracije i strpljenja, mozemo slobodno ici do kraja. sutra je novi dan, a od 17:30 idemo na pobjedu.
    <--- leuk

  19. #11469
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    bemti, nije ni pocelo prvenstvo, a vec su se nakupili ovi padobranci koji ce istog trenutka kad zavrsi takmicenje da zaborave da su ikad gledali vaterpolo. Moze li se otvoriti neki topic 'vaterpolo za djecu' gdje bi doticni mogli da se igraju do mile volje, a da mi koje ekshli zanima ovaj sport na miru ovdje mozemo pisati? Znam da ne moze, ali eto, samo pitam.
    Imas moj blagoslov da otvoris taj topic i upucujes padobrance na njega!!!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #11470
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mislim da ovo mora mnogo bolje, koliko god njemci navodno su nezgodni mi bi sa njime trebali da igramo lagano a ne da se mucimo ako prva postava ne igra, igrac vise katastrofalan, neko jednom rece kad je bio bivsi selektor vjezbaju li oni to u opste. evo se ta boljka i dalje ponavlja, kako su neki rekli forma i fizicka sprema raduje u visokom ritmu, posebno one kontre na kraju.
    ako ne popravimo igraca vise tesko cemo sa ostalima moci nesto vise uraditi, posebno ako sudjenje bude kao sto je godinama.
    mislim da je capro napravio dobru atmosferu sto je najbitnije, a vidjecemo se sjutra protiv kockastih. ako budemo ovako igrali i malo popravimo igraca vise pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.
    P.S. danas poklonjen hendikep na nas u kladionicama + 2.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #11471
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Samo tako SRB. i CG. da mi stalno tako pare donosite..

    Sramota od strane RTCG zakupili prenos i gase sve kanale a oni prenosili samo CG stvarno sramota da ljudi nmg. da gledaju druge meceve.

    SRECOM PA JE TU ArenaSport.

  22. #11472
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Neke stvari mi naknadno ''dolaze''

    Nikola Janović nije u formi (svjesno to nidje nisam pisao) i Capro je reagovao tako sto ga veceras nije stavio u prvih 7.
    Paskovic je time dobio mnogo vise od nekoliko minuta koliko je ranije igrao, a vidjeli ste koliko je spreman...

    Mladjan je i po najavama (na pripremama) bio nas najbolji igrac.

    Ako mislimo da dobijemo Hrvate Brga mora biti precizniji u shutevima dje ga ostavljaju samog, na 6-8m.

    Ocekujem bolje sudjenje sutra, ovo danas nije bilo dobro. Nije bilo neke kradje, ali jednostavno nije bilo fer.

    Radovic bi sutra morao da se probudi, on je danas prespavao. Dok on spava, a Brga promasuje, Gojkovic jedini nesto pokusava, sto je skroman ucinak
    desne strane.

    Hrvatska ima odlicnu prvu sedmorku, ali im pojedini igraci sa klupe nisu najspremniji. STISNUTI SUKNA, da ne moze loptu da primi!!!
    hrvatska na klupi ima nekoliko igrača koji nisu tu smjeli bit, npr buljubašić i karač i paškvalin koji nisu za vaterpolo ovog nivoa. muslim zadnjih pola godine igra užasno, a to je momak koji ma bombu, snagu za uć kao drugi sidrun (cijelu karijeru do 20 godine igrao sidruna, bio čak najbolji sidrun na junioskom SP-u), ali nema previše mota u igri. a ne sjeća se kad je zabio neki gol izvana ili odigro dobru partiju. burić je 3 mjeseca bio van bazena i tek se vratio i vidi se da nije spreman. barač je čovjek kojega možete dobro iskoristit jer već zadnje 2-3 godine igra poluveteranski za primorje i imo snage za 10 minuta najviše ozbiljnog vaterpola po utakmici. obradović je na početku priprema operiro koljeno i ne znam koliko je spreman.

    i onda nam ostaje 6 normalnih igrača, od čega je pavić sklon kiksevima u ozbiljnim utakmicama. boškovića nema nigdje ako ga se stisne (+ je loš u obrani i dobar napadač ga lakoćom ugura na liniju 5 metara i šutira pored njega iz faula - ivović je to radio nebrojeno puta u utakmicama jadran-jug), dobud je previše neozbiljan u posljednje vrijeme, bušlje primi bar jedan gol sa dva metra po važnijoj utakmici, joković zna bit samozatajan, a sukno odavno nije odigrao veliku (za njegove pojmove) utakmicu za reprezentaciju.

    tako da je pitanje pobjednika izvjesno

    ovo je bio polušaljivi osvrt na naše, ali u svakoj šali je bar pola istine, a u polu šali i više od pola. a akd bi bio do kraja ozbiljan reko bi isto da ste favoriti te da očekujem vašu pobjedu.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  23. #11473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da su one kontre sa kraja danasnjeg meča (sto ponavljam - nisam nikad vidjeo od crnogorske reprezentacije!) velika briga Rudicu.
    Kontre jesu bile glavna karakteristika Primorca, ali sjeticete se mog posta od juce kad sam rekao da ocekujem da se pojedinim igracima nadje odgovarajuca uloga u reprezentaciji. To je to.

    Ne zelim da prihvatim ulogu favorita, Hrvatska je evropski prvak, a mi nemamo medalju vec 3 i po godine!

    Slazem se, igrac vise je bio danas los, ali se ne opterecujem oko toga. Vise me je ispizdjelo to da se Cigiru puca poluvisoko (ona 2 promasena zicera na pocetku 2/4 su veliki luksuz), a ocigledno je da nijednu plisku ne moze da odbrani.

    Ponavljam, stisnuti Sukna (a ne sumnjam da ce Gojkovic to kvalitetno uradit), to je glavni preduslov za pobjedu.

    Nemamo jos uvjek imperativ pobjede, Spance redovno dobijamo, a mislim da sa ovom (danasnjom) taktikom sa Rumunima nece biti problema.
    P r i m o r a c

  24. #11474
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mali off, ali imam jedno pitanje za vas sto se razumijete malo bolje od mene.

    Moze li Spanija dobiti Rumuniju i mozemo li mi do pobjede sjutra protiv Hrvata? Jer su odlicne kvote, 1.50 na Spaniju a 2.60 na CG?

  25. #11475
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    Mali off, ali imam jedno pitanje za vas sto se razumijete malo bolje od mene.

    Moze li Spanija dobiti Rumuniju i mozemo li mi do pobjede sjutra protiv Hrvata? Jer su odlicne kvote, 1.50 na Spaniju a 2.60 na CG?
    Ja ti dajem garancije
    BISOGNA VINCERE !

Page 459 of 933 FirstFirst ... 359409449455456457458459460461462463469509559 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •