View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 454 of 933 FirstFirst ... 354404444450451452453454455456457458464504554 ... LastLast
Results 11,326 to 11,350 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #11326
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Radic je ove sezone, koliko vidjeh, cesto bio mijenjan na pola utakmice. Mi od Malage nismo na golu imali nekog ko je u top formi i to nam je za vrhunski rezultat prvi preduslov. 'oce li se taj zvat Denis, Milos ili Zdravko meni je najmanje vazno!

    Drugi i treci dan na Pan Pacs turniru u Australiji:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...redom-3928.php
    P r i m o r a c

  2. #11327
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niđe rezultata a?

  3. #11328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Iako smo uglavnom gubili po jedan razlike, ovo prerasta u kompleks... Mislim da ih od Malage nijednom nismo dobili!
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...rbije-3930.php
    P r i m o r a c

  4. #11329
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najmanje bolan poraz, nema veze. Viđeli su đe su (a tu su neđe) u ovom trenutku, ćeraćemo se još...

  5. #11330
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka neka, ne bih mijenjao pobjedu iz Malage za sve poraze od njih kasnije. Nisu igrali Jokic i Zlokovic danas

  6. #11331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Slazem se. Ali je ovo cini mi se cetvrti uzastopan poraz od njih. Ako neki nisam preskocio. Njihov trener nista bitnije nije isprobavao. Mandic umjesto A.Saponjica i na klupi rezerni golman Mitrovic umjesto G.Pijetlovica. Soro je bio na golu. Toliko o tome da njima rezultat nije bio vazan...
    Nama su Jokic i pogotovo Zlokovic neophodni igraci. Zlokovic je taj koji stvara razliku.

    Cekam potvrdu ove informacije(ovo pise u Vijesti):
    Igrač više Crna Gora 14 (3), Srbija 22 (3).


    EDIT:
    Netacno je. Srbija 10 (5), Crna Gora 6 (1). Dali smo gol iz petog pokusaja.
    Last edited by cattaro; 10-01-12 at 19:07.
    P r i m o r a c

  7. #11332
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neće Zloković protiv svojih :P

  8. #11333
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko kako su Grci i Španci završili ? Što se tiče sastava za EP, mislim da će Zdravko ostat doma iako Šefik nije u nekoj formi, Šćepo je br 1. Velike šanse da ide na EP ima i Klikovac koji je fizički superioran u odnosu na Bobeka koji je po meni ove sezone totalno van forme. Šta učinje Bd od Vjeka, Bobeka, D.Brguljana, Damjana........ A za Darka Brguljana sam 99% siguran da neće gledat Ajndhovena, čuo sam da je ubjedljivo najviša lijenština u ekipi na ovim pripremama, što Čapro neće sigurno trpjet.

  9. #11334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Malo sam update-ovao, dodao da su Spanci tukli Grke jedan razlike... Ne znam kakav je sistem pri odredjivanju plasmana, realno bi bilo da pobjedom od 2 razlike uzmemo prvo mjesto Kod Spanaca opet Molina dao tri gola. I protiv Rumuna u SL je bio daleko najbolji kod Spanaca.
    Ovako po izvjestaju reklo bi se da se Denis danas dobar bio. Samo me zanima dal' smo i danas imali jak trening prije utakmice?
    Sumnjam da je Darko lijenstina tolika bio, zato sto bi onda odavno bio van ekipe. Danas samo 6x igraca vise (znaci centri nisu dobro odradili posao), a i brine me igrac vise. Tesko ce ic' nez ljevaka, to je jasno...ali valjda Gojkovic i Brga odrade to kako treba na desnom krilu.

    http://www.mondocafe.me/ostali-sportovi/poraz-od-srbije-3930.php
    P r i m o r a c

  10. #11335
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Zna li neko kako su Grci i Španci završili ? Što se tiče sastava za EP, mislim da će Zdravko ostat doma iako Šefik nije u nekoj formi, Šćepo je br 1. Velike šanse da ide na EP ima i Klikovac koji je fizički superioran u odnosu na Bobeka koji je po meni ove sezone totalno van forme. Šta učinje Bd od Vjeka, Bobeka, D.Brguljana, Damjana........ A za Darka Brguljana sam 99% siguran da neće gledat Ajndhovena, čuo sam da je ubjedljivo najviša lijenština u ekipi na ovim pripremama, što Čapro neće sigurno trpjet.
    ne bi se slozio da je bobek van forme, jer je ove godine bio kljucan igrac u ekipi budve, i u EL i u JL.

    slazem se, kao sto sam i juce napisao, bode oci taj igrac vise, ali s druge strane, izgleda da je odbrana opet odradila dobar posao. srbija od 7 golova, 5 s igracem vise, a mi od 6 golova, 5 iz igre. u duelima ovako jakih ekipa, upravo taj igrac vise presudjuje i bojim se da nas to ne kosta na EP.
    <--- leuk

  11. #11336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Srbija lako sa Grcima - 8:3

    Kompletirano 2. (dje su po 3 ekipe u grupi) i 3. (dje su 4 ekipe u grupi) kolo u Svjetskoj ligi:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...-ligi-3956.php
    P r i m o r a c

  12. #11337
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu završili naši??

  13. #11338
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  14. #11339
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  15. #11340
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Viđeh danas na RTCG 1 odličan trailer za vaterpolo reprezentaciju Crne Gore. Baš odlično urađen.
    Dick Laurent is dead!

  16. #11341
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Bogat vaterpolo dan:


    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...rckoj-3960.php
    Osvojiti ovako jak turnir, a kombinovati u svakom meču...svaka cast! Zbilja odlicna najava!

    Zanimljivo je bilo i u Varazdinu:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...atske-3961.php
    P r i m o r a c

  17. #11342
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svidja mi se sto je Capro imao petlju da makne Ticica i Sefika

  18. #11343
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Svidja mi se sto je Capro imao petlju da makne Ticica i Sefika
    po meni sefik ili radic nema mnogo razmisljanja ko je bolji i ko je trebao kuci. radic vec godinama nije u nekoj formi sto i ove godine pokazuje a sefik u najgoroj formi je bolji od radica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #11344
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se ulogovah, nisam znao ni za rezultat protiv Španije ni za spisak putnika za EP. Dvije muve jednim udarcem!

    Imam mnogo razloga za optimizam pred ovo EP, navešću samo neke, a tiču se naravno najvažnijeg, a to je novog nam selektora i svega novog što je on za sobom donio...

    Prvo, što kaže cattaro, osvojili smo mnogo jak turnir. Jes da su pripreme, ali za samopouzdanje masu znači. Naročito ovako ubjedljiva pobjeda na kraju protiv Španije s kojom se srijećemo na EP prije nego sa Srbima s kojima igramo u zadnjem kolu, što je dobro. Ima da potopimo Špance opet tamo jer nam leže definitivno.

    Drugo, Čapro je, čemu sam se i nadao kad su ga postavili za selektora, pokazao da ne jebe živu silu i da će biti onako kako on misli da treba da bude. Muka mi je sad da vraćem topik masu strana unazad i da tražim ono što sam napisao, a tiče se mojih očekivanja od njega kad je čistka i reorganizacija u timu u pitanju. Prvo, doveo je ekipu ljudi s kojom on želi da radi, vratio je Gojkovića, onda makao Tičića i Danilovića za koje su i najveći laici ove ogre mogli da se u zadnjih par godina uvjere da nisu igrači za veće domete, a onda što je najvažnije, pokazao na primjeru Šefika da se samo on pita. Da je riječ o onom Šefiku, golmanu kakav je nekad bio sve bi bilo ok, ali on je sad prosječan golman i nema potrebe da uzima mjesto NAŠIM golmanima, koji su nam donijeli to jebeno zlato iza Malage!!! Da je PeUro tu ne bi se s gola mica` sto posto.

    Treće, na primjeru Mlađana je pokazao da nije neki zatucni, tvrdoglavi, sujetni lik. Ni on ni mlađi Janović nisu zaboravili onu epizodu što su imali, ali su to sigurno kroz razgovor ostavili po strani i ide se dalje. Ranko sigurno dobro zna, a i sjeća se Malage, kakav je to igrač i strijelac, samo da proradi opet...Taj momak nas je najviše vukao do tog zlata ako ćemo pravo...

    Da je bilo malo više vremena za pripreme bilo bi mnogo bolje, ali što je tu je, svima je tako...

    Srećan put momci, pa da se vratite s nekom od medalja ako Bog da! Ja se iskreno nadam zlatu, to mi niko ne može oduzeti

  20. #11345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Hrvati sa jednim golmanom na EP! Ovo je prevelika ludost. Igrace najmanje 5 utakmica u 7 dana, 13 prijavljenih igraca se tokom trajanja prvenstva ne smiju mijenjati!!

    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...ovenu-3971.php
    P r i m o r a c

  21. #11346
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rudić je ostario i ishlapio, to mu je bespotrebni rizik, samo da bude drugačiji od ostalih.i tako već 3 natjecanje, a baš bi volio da nam ozljede pavića u recimo polufinalu, na početku utakmice. i onda kad se opravdava rudić kaže, da smo mi ovako u prednosti jer imamo jednog igrača iše u rotaciji. a onda na utakmicama koristi 13. igrača 4 minute, 12. 6 minuta, 11. 10 minuta. to ne da mogu 2 igrača odraditi pa da imamo mjesta za još jednog golmana, nego bi to mogo i samo 1 igrač bez problema odigrat.

    a pavić nas sjebe na svakom natjecanju u važnoj utakmici, i za njega bi bilo bolje da ima zamjenu na klupi.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  22. #11347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Po informacijama iz vise izvora prvobitno su sve reprezentacije trebale da prijave spisak igraca do 8. januara! Potom se, na zahtjev nekoliko saveza (CG, HR, SRB, MAĐ) taj rok produzio do sinoc...Rudic je odma' nakon kraja meca izdiktira svoj spisak (i to sam sinoc i okacio). Zasto zvanicne potvrde naseg spiska nema - ne znam, ali ovo odugovlacenje mi se ne svidja. Mada, na netu se ne mogu još naći ni spiskovi Srbije i Mađarske... Srbi su za sutra najavili konferenciju za novinare, nagađa se da jedan od brace Saponjica putuje sigurno (po tome Mandic ostaje doma), a kod Mađara se jos ne zna sto ce biti sa Stajmnecom. Nije u pitanju stara povreda vrata (iz perioda kad je igrao odje), vec neka druga, laksa. Biros bi trebalo da bude u timu, povreda prsta je lakse prirode.

    Jos malo o Pan Pacs turniru:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...sad-a-3982.php
    P r i m o r a c

  23. #11348
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa cattaro, je li sigurno da ne idu Šefik, Klikovac i Darko Brguljan??

  24. #11349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne! Mi smo objavili nezvanicnu informaciju koju smo imali. To je trebalo da se potvrdi sinoc (sve ekipe kod kojih je bilo dilema sinoc su imale generalku), kao sto rekoh. A izgleda da igraci (svih 16) imaju nocas trening...
    Nevjerovatno je da dan i po pred odlazak nema spiska!


    I ovo, valjalo bi da se neko iz Saveza pozabavi statistikom naših igrača (nastupi/golovi). Nismo više tako mlada nacija, ovo ce nam biti 3. EP, uz jednu OI, 2 SP-a, 5 SL-a... Neki jubileji bi makar trebali biti pomenuti.
    P r i m o r a c

  25. #11350
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Javiše na IN da su otpali Šefik, Brguljan i Klikovac

Page 454 of 933 FirstFirst ... 354404444450451452453454455456457458464504554 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •