View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 439 of 933 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449489539 ... LastLast
Results 10,951 to 10,975 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #10951
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sefik ce sad za madjarsku da brani... mozda mu i tamo daju titulu sportista godine..
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  2. #10952
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Nije mu bio krivi dio dok je bio selektor unovčio je to koliko se moglo unovčiti. Naćerali su ga da da ostavku jer se izgleda sam ne bi sjetio.Da ima sreće pratili bi ga i ovi funkcioneri vaterpolo saveza koji su mu dopustili ovoliko da ostane.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #10953
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    sefik je bar 2 puta bolji golman od radica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #10954
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    sefik je bar 2 puta bolji golman od radica
    promasio si vrijeme, ova recenica ti ne stoji u sadasnjem vremenu, ako je prepravis u davno proslo vrijeme onda cu se slozit...
    uz to si zaboravio da denis ima komad vise godina od zdravka, to ti je pogotovo u vaterpolu moguca 3 svjetska, 3 evropska i 2 olimpijade...za samo 4 godine razlike u godinama...a denis nije trenutno bolji da bi se gurao u ovakvoj formi...

  5. #10955
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    A sad ce i cijena da mu padne,za koju godinu mozda i nece biti u vrhunskom vaterpolu. Kakve sramne izjave daje,pa ako su takvi nikakvi ljudi u savezu kakav je tek on. Dje je do sad bio? Tek se juce sjetio da treba nesto da kaze. Mozda bude i nekog iznenadjenja sto se tice selektora...

  6. #10956
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    promasio si vrijeme, ova recenica ti ne stoji u sadasnjem vremenu, ako je prepravis u davno proslo vrijeme onda cu se slozit...
    uz to si zaboravio da denis ima komad vise godina od zdravka, to ti je pogotovo u vaterpolu moguca 3 svjetska, 3 evropska i 2 olimpijade...za samo 4 godine razlike u godinama...a denis nije trenutno bolji da bi se gurao u ovakvoj formi...
    vrijeme je dobro, radica nikad i nisam smatrao dobrim golmanom, nikad nije bio konstantan,. brani jednu vrhunski pa ga 3 nema nidje , pa opet jednu brani extra pa 5 nidje. to mi nije golman
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #10957
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Kakvi Radic... I on i Scepanovic su sasvim prosjecni golmani. Scepo nam je donio zlato u Malagi ali nas je sjebao u Pekingu. Radic je kako kad,po meni neubjedljiv golman. Nekad je svaki tim u Boki u toku one nekadasnje letnje druge lige imao takve golmane. Zalosno je da se neko mladi ne pojavljuje...

  8. #10958
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledajuci tako, na svijetu ima otprilike 3 dobra golmana, ostalo su svi na nivou bivsih golmana rivijere, bokelja ili risna

  9. #10959
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    vrijeme je dobro, radica nikad i nisam smatrao dobrim golmanom, nikad nije bio konstantan,. brani jednu vrhunski pa ga 3 nema nidje , pa opet jednu brani extra pa 5 nidje. to mi nije golman
    niko ne kaze da je zdravko ili milos vrhunski golmani al s obzirom na denisov kvalitet u zadnje dvije godine zasluzuju da brane jer ovaj nije pokazao ama bas nista, kako na reprezentativnom tako i na klupskom nivou, obicna vreca...

  10. #10960
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aleksandro Kralj,neko će ubrzo otić i ostaviti go ovom momku!

  11. #10961
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Aleksandro Kralj,neko će ubrzo otić i ostaviti go ovom momku!
    gledao sam ga par puta djeluje dobro, ali ga nisam nikad vidio u par povezanih utakmica a i mlad je cini mi se oko 21 godinu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #10962
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    gledajuci tako, na svijetu ima otprilike 3 dobra golmana, ostalo su svi na nivou bivsih golmana rivijere, bokelja ili risna
    pa i nije daleko od toga, ima par dobrih golmana a ostali su svi u taj prosjek. pa sefik je u padu forme ali i takav je bolji od radica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #10963
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    pa i nije daleko od toga, ima par dobrih golmana a ostali su svi u taj prosjek. pa sefik je u padu forme ali i takav je bolji od radica
    pa jebiga, onda isto tako mozemo reci i za fudbal. imas buffona i casillasa, ostalo prosjek. to je pomalo snobovski. nemojmo se zajebavati, ne moze, niti mora, bash svako da bude sostar. radic i scepanovic su medju najboljim golmanima na svijetu, a isto tako, sasvim sigurno nece biti upamceni kao neki od najvecih svih vremena [sto sefik vjerovatno jeste bio dok je bio u naponu forme]. ali kao sto rekoh, ne moze svako biti legenda. a scepanovic i radic su u zadnjih par godina konstantniji nego sefik.

  14. #10964
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nevjerovatno je da poslije cijele organizovane kampanje,silnih podmetanja, opstrukcija i lazi neko sada prica o mogucoj opstrukciji ljudi iz ‘novskog klana’?! Ono sto je radio kotorski klan niti mogu sve i da hoce da rade. Onoliku besprizornost ljudikoji su se lazno predstavljali kao opozicija, koji vjecito sjede na dvije stolice, onoliko orkestriranu kampanju koji je isla do otvorenog navijanja protiv reprezentacije tesko je bilo kome postici. Naravno sada im je u glavi sta ako oni budu radili nama sto smo mi njima? Pa sta? Mi imamo ‘najbolje igrace na svijet’ a vi imate magicni stapic. To ide sve od pretpostavke da su svi ljudi kao vi, tako ste i pretpostavljali da neko placa novinare da hvale Pera, tako sad neko pretpostavlja da ‘novski klan’ moze biti kao kotorski. Krivo pretpostavljete kao uvijek. Sve najbolje buducem selektoru trebace puno rada i srece. Najbitnije je obezbijediti Olimpijadu sto nece nimalo biti lako.
    Last edited by Rodion Romanovich; 14-08-11 at 14:30.

  15. #10965
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  16. #10966
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đe je cattaro,što se ne javlja,nadam se da je samo u pitanju glupa politika kompanije oko neta,ako ko zna njegov mail na brodu neka mu javi(to su oni mailovi sa @telaurus.net),nek časti i napije filipince

  17. #10967
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Đe je cattaro,što se ne javlja,nadam se da je samo u pitanju glupa politika kompanije oko neta,ako ko zna njegov mail na brodu neka mu javi(to su oni mailovi sa @telaurus.net),nek časti i napije filipince
    trenutno je na putu od port eliyabeta ya las palmas pa nema signala al ce biti obavjesten cim dobije signal...ima se jos i rayplace kad cuje da mislis na njega...

  18. #10968
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaista me obradovala vijest da je pEro otisao....

    da vidimo sad sta ce uradit ovaj perovic...
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #10969
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    elem, da pozelimo capru dobrodoslicu na novo radno mjesto. apsolutno je zasluzio sansu onim sto je radio u primorcu. uz to je jako simpatican lik i veoma mi je drago zbog ovoga. jos vaznije, odlican je trener i siguran sam da ce uspjeti da vrati entuzijazam i igracima i nama, navijacima

  20. #10970
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    bili bio rad da elaboriras_
    bice ti jasno samo polagano sjedi i gledaj...

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    steta bas za tebe i slicne tebi...aj po malo ti u karampanu, tamo ti je mjesto...
    kalimero nemoj se ti sekirat dje je meni mjesto ,bolje postedi sebe glavobolje usled brige o meni ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  21. #10971
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Aj' neka je to sa srećom. Peru veliko hvala za Malagu. To se ne zaboravlja bez obzira na kasnije što se dešavalo. Vrijeme je bilo da ode već prošle godine. Čapru puno sreće i nadam se da će našu reprezentaciju dovesti u red.
    Dick Laurent is dead!

  22. #10972
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    kalimero nemoj se ti sekirat dje je meni mjesto ,bolje postedi sebe glavobolje usled brige o meni ...
    uh sto si mi sva secerna, nevina i naivna...

  23. #10973
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    bice ti jasno samo polagano sjedi i gledaj...
    ja bih ipak da mi ti malo pojasnis, s obzirom da ocigledno znas nesto sto mi ne znamo? mislim, ne kenjam ti nista, samo te fino pitam da svoje misljenje malo potkrijepis necim, ovako, da prostis, djeluje kao preseravanje

  24. #10974
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ja bih ipak da mi ti malo pojasnis, s obzirom da ocigledno znas nesto sto mi ne znamo? mislim, ne kenjam ti nista, samo te fino pitam da svoje misljenje malo potkrijepis necim, ovako, da prostis, djeluje kao preseravanje
    gospodine jel mozes ti da budes malo kulturnij...hahahah

  25. #10975
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    elem, da pozelimo capru dobrodoslicu na novo radno mjesto. apsolutno je zasluzio sansu onim sto je radio u primorcu. uz to je jako simpatican lik i veoma mi je drago zbog ovoga. jos vaznije, odlican je trener i siguran sam da ce uspjeti da vrati entuzijazam i igracima i nama, navijacima
    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ja bih ipak da mi ti malo pojasnis, s obzirom da ocigledno znas nesto sto mi ne znamo? mislim, ne kenjam ti nista, samo te fino pitam da svoje misljenje malo potkrijepis necim, ovako, da prostis, djeluje kao preseravanje
    s obzirom na podvucenono nema potrebe da ti ja sto bilo objasnjavam nek ostane sve na ovome ...
    dobro eto nije Emil izabran pa necemo imati prohrvatske indoktrinacije ...
    nadam se eto da zna za metode vracanja entuzijazma kao sto zna i za one ubijanja istog...
    Vicevicima je u mali prst vaterpolo tako da steta sto mu sansa nije pruzena ...
    srecno onoj kotorskoj struji koja je ovo postigla,zasladite se na kratko uz moje najtoplije zelje da vam ostatak zivota protekne i najmanje duplo vam se vrne svega onoga sto zelite i Petru Porobicu i Pavlu Vicevicu i Mirku Vicevicu...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

Page 439 of 933 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449489539 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •