View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 343 of 933 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast
Results 8,551 to 8,575 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #8551
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Primorje-budva 7:6

    Da vidimo sto ce sad Savez smislit...
    P r i m o r a c

  2. #8552
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znači očekuje nas serija od 4 utakmice juga i budve, možda i 5.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  3. #8553
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i izvještja iz rijeke s izjavama riječkih igrača: http://www.dance.hr/gostujuce-kolumn...-kantrida.html
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  4. #8554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Narednih dana bi se mogla iskristalizovat situacija u Primorca, vidjecemo sa kojim igracima cemo uc' u doigravanje JL i u CG sampionat. Jer pojedinci najavljuju strajk...
    Nadam se pobjedi u Zg nad Medvescakom (zadnje kolo JL) i mecevima sa jadranom

    Gledajuci 5 najboljih klubova JL (koji se po kvalitetu znatno odvajaju od ostalih) jedino je Jug remizirao u novi i Primorje u Du, ostale medjusobne meceve su dobijali domacini. Primorje je iskoristilo dobar raspored (doma sa sva 3 CG kluba) i zauzelo 1. mjesto. Jug je kiksao tu tekmu sa Primorjem...

    Ne mogu bit' nezadovoljan rezultatima Primorca, trebalo bi vidjet' koliko smo utakmica igrali u najjacem sastavu...mozda 2. Nije bilo kikseva kao lani (poraz od Cattara).

    Juce i Arena i Vijesti u textovima o budvi pisu kako su osvajaci Kupa. Nekorektno, ali nema veze.
    P r i m o r a c

  5. #8555
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Na zalost, nisam imao vremena za otic' u bd na turnir kadeta...
    Nadjoh ovo:
    http://radiokotor.info/mn/index.php?...=8878&Itemid=1
    P r i m o r a c

  6. #8556
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Narednih dana bi se mogla iskristalizovat situacija u Primorca, vidjecemo sa kojim igracima cemo uc' u doigravanje JL i u CG sampionat. Jer pojedinci najavljuju strajk...
    Nadam se pobjedi u Zg nad Medvescakom (zadnje kolo JL) i mecevima sa jadranom

    Gledajuci 5 najboljih klubova JL (koji se po kvalitetu znatno odvajaju od ostalih) jedino je Jug remizirao u novi i Primorje u Du, ostale medjusobne meceve su dobijali domacini. Primorje je iskoristilo dobar raspored (doma sa sva 3 CG kluba) i zauzelo 1. mjesto. Jug je kiksao tu tekmu sa Primorjem...

    Ne mogu bit' nezadovoljan rezultatima Primorca, trebalo bi vidjet' koliko smo utakmica igrali u najjacem sastavu...mozda 2. Nije bilo kikseva kao lani (poraz od Cattara).

    Juce i Arena i Vijesti u textovima o budvi pisu kako su osvajaci Kupa. Nekorektno, ali nema veze.
    nadam se da će dogodine bit neki normalniji sustav natjecanja
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  7. #8557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Meni je ovo sasvim posteno bilo, iako smo realno mi i novljani imali najtezi raspored (po 3 gostovanja jacim ekipama naspram 2 kod kuce). Medjutim, odigrace se 12 kola, svako ce igrat sa svakim, ekipe koje nastavljaju EL imace mnogo vise vremena nego lani bez obzira na cetvrtfinalne meceve, F4 ce organizovat domacin...

    Dida, sto HRT prenosi u srijedu, zna li se?
    Nasi ce pretpostavljam prenosit mec iz igala, nadam se snimku iz Du.
    P r i m o r a c

  8. #8558
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Znaci igre mogu da pocnu
    Please alowe me to introduce myself.......

  9. #8559
    big giant head Guest

    Default

    kako imam osjecaj da ce na jadran-partizan biti veci haos nego na utakmicama sa primorcem. pogotovo sto ce da dodju grobari sa svih strana, a nece im valjda biti svima dozvoljeno da udju.
    kako mrzim kad fudbalski navijaci krenu na utakmice u sportovima o kojima nemaju pojma, zagarantovano je neko ******.
    sumnjam da cu ici

  10. #8560
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    kako imam osjecaj da ce na jadran-partizan biti veci haos nego na utakmicama sa primorcem. pogotovo sto ce da dodju grobari sa svih strana, a nece im valjda biti svima dozvoljeno da udju.
    kako mrzim kad fudbalski navijaci krenu na utakmice u sportovima o kojima nemaju pojma, zagarantovano je neko ******.
    sumnjam da cu ici
    upravo to, i ja razmisljam ocu li ici. jos ce se lokal patrioti (veliko srbi) skupiti da podrze partizan.
    <--- leuk

  11. #8561
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Meni je ovo sasvim posteno bilo, iako smo realno mi i novljani imali najtezi raspored (po 3 gostovanja jacim ekipama naspram 2 kod kuce). Medjutim, odigrace se 12 kola, svako ce igrat sa svakim, ekipe koje nastavljaju EL imace mnogo vise vremena nego lani bez obzira na cetvrtfinalne meceve, F4 ce organizovat domacin...

    Dida, sto HRT prenosi u srijedu, zna li se?
    Nasi ce pretpostavljam prenosit mec iz igala, nadam se snimku iz Du.
    poštenije bi bilo da se igralo dvokružno, ako nema termina može se organizirat dvokola kroz dio sezone sa bliskim gostovanjima (npr petak - nedjelja).

    hrt prenosi mladost - recco u 18:30, a kažu da će to bit i na eurosportu - vjerojatno eurosportu 2, oni su ranijih godina prenosili vaterpolo
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  12. #8562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sistem dvokola stvara zbrku i to mi se nikako ne svidja... Trebalo je smanjit' broj ekipa i onda igrat' dvokruzno. No vracamo se na pocetak price.
    Ima li kakvih najava da bi HRT mogao da prenosi utakmice od sljedece sezone?


    Sto se gostovanja Grobara tice, ne znam sto se novljani uzbudjuju. Koliko god da ih udje - dobice na raspolaganju onih 45 stolica (tj. onaj kantun odma' blizu ulaska). Interventni vod (novski) je vec iskusan u toj organizaciji. Ko izadje iz tog kantuna i stane na one stepenice ostaje bez bubrega :grin:
    P r i m o r a c

  13. #8563
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne bi stvaralo zbrku, ne moraju sva kola bit dvokružna - npr zadnje ili nekoliko zadnjih sigruno ne, radi regularnosti. a igralo bi se normalno ko i sada, samo što bi imo po 2 gostovanja u nizu i 2 domaćinstva u nizu, osim kad bi igro sa bliskim klubovima gdje se može u roku 2 do 3 sata doputovat.

    a raspored se radi tako da "bliski klubovi" daju jedan drugome protivnika. tako se spare:
    mlad i medv
    koper i prim
    pošk i mornar
    jadran i šibenik
    cattaro i primorac
    budva i jadran
    jug sam, znači u paru sa slobodnim kolom

    nema najava s hrt-a, tamo je rasulo. a bile su najave za ovu sezonu da će se u svakom kolu prenositi po 1 derbi (u onim kolima kad ima bar jedan susret juga,primorja ili mladosti s nekim od 3 najjača crnogorska kluba ili međusobno) pa je propalo nakon 2. i 3. kola a kasnije su bila još 2 prijenosa. što je opet drastični skok od 400 % u odnosu na lani - 4 naprema 1 prijenos lani.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  14. #8564
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sto se gostovanja Grobara tice, ne znam sto se novljani uzbudjuju. Koliko god da ih udje - dobice na raspolaganju onih 45 stolica (tj. onaj kantun odma' blizu ulaska). Interventni vod (novski) je vec iskusan u toj organizaciji. Ko izadje iz tog kantuna i stane na one stepenice ostaje bez bubrega :grin:
    mene je strah da ce oni sto za jadran navijaju biti smjesteni u tom dijelu, jer ce biti u manjini.

    @dida

    pa blize su jadran i jug, nego jadran i budva.
    <--- leuk

  15. #8565
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ne bi me cudilo da bude vise navijaca partizana nego navijaca jadrana.
    Please alowe me to introduce myself.......

  16. #8566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne moze. Vasa Uprava vec ima razradjen sistem davanja ulaznica. A murija ce ih sve sabit u pomenuti kantun.
    Cudi me da vec nisu pocele price da ulaznica nema, da je sve rasprodato isl.
    P r i m o r a c

  17. #8567
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    mene je strah da ce oni sto za jadran navijaju biti smjesteni u tom dijelu, jer ce biti u manjini.

    @dida

    pa blize su jadran i jug, nego jadran i budva.
    otvoren sam za druge preraspodjele . može i jadran - jug, a budva neka bude sama.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  18. #8568
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/vaterpol...tu-clanak-6654

    Show se nastavlja! :lolblue:


    Za pohvalu je da je Gos'n Haveric odlucio da malo osvjezi ovu temu i to u momentu kad budvanima to bas i ne odgovara (budvani u srijedu igraju mec EL, a ovaj im sad dovodi u pitanje jedini trofej koji su osvojili poslje duzeg vremena ), sto me posebno iznenadilo...

    Edit: VK Primorac ce, ako se ovo ne rijesi na jedini pravedan nacin (a to je da se Kup dodijeli nama), pravdu potrazit na redovnom sudu.
    Last edited by cattaro; 15-02-11 at 01:31.
    P r i m o r a c

  19. #8569
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jucerasnji ''Dan'', trener Budve se zali na sudjenje na Kantridi:
    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...&clanak=268073

    Eto, docekasmo da se i budvani zale na sudjenje...


    No, ako pazljivo procitate cijeli text, u oci ce vam upast ova recenica trenera Krivokapica:
    ''Najvjerovatnije će nas očekivati dueli za plasman od petog do šestog mjesta sa Primorcem ili Jadranom, gdje bismo mogli izboriti bolju startnu poziciju za prvenstvo Crne Gore''

    Da li je na pomolu nova lakrdija od strane Saveza? Je li to ono sto su smislili kao model za takmicenje u prvenstvu? Da se plasman pred pocetak CG prvenstva ne odredjuje na osnovu plasmana u regularnom toku takmicenja u JL (a tu su budvani TRECI, iza nas i jadrana), vec nakon play off-a (i final four-a)??
    Moracemo sacekat na odgovore...
    P r i m o r a c

  20. #8570
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Znači veselo u Savezu

    ovdje vjerovatno treba i neki pravnik da nam objasni sta znaci odluka Suda, ali koliko se meni cini :

    "Licencirani igrači na osnovu odluke Takmičarske komisije VPSCG danom pravosnažnosti odluke o licenciranju stiču sva prava koja im po tom osnovu pripadaju”

    ovo znaci da je Brguljan moga o da igra, jer se ovo tumacenje odnosilo na vanredni prelazni rok u decembru.

    isto tako je ocigledno da bi sve ovo trebao da prejsece Upravni Odbor na celu sa predjednikom KOvacevicem, jer su jedino oni ostali kao vrhovni organ Saveza.

    A sistem takmicenja? Ocigledno da u klubovima vec znaju sta ih ceka , samo se javnost jos nije upoznala sa detaljima
    Please alowe me to introduce myself.......

  21. #8571
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da pomognemo malo i Havericu i ostalima koji jos imaju dilemu.
    U pitanju je izvjestaj delegata Murisica (herceg novi):

    http://img207.imageshack.us/img207/4...e0294large.jpg
    http://img687.imageshack.us/img687/2...e0295large.jpg
    http://img522.imageshack.us/img522/4...e0296large.jpg
    http://img833.imageshack.us/img833/1...e0297large.jpg
    http://img840.imageshack.us/img840/1...e0298large.jpg


    Dakle, budvani ne da su znali da Brguljan nije imao pravo nastupa, nego su cak bili i upozoreni od strane delegata, prije pocetka meca. Pozvali su se na misljenje tzv. Vaterpolo suda, tijela koji do unazad nekoliko mjeseci nije postojao u CG. To tijelo, kojeg cine DPS operativci, jedino i sluzi za prljave igre budvanskog lobija.
    No, pravila kazu drugacije!
    P r i m o r a c

  22. #8572
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Znači veselo u Savezu

    ovdje vjerovatno treba i neki pravnik da nam objasni sta znaci odluka Suda, ali koliko se meni cini :

    "Licencirani igrači na osnovu odluke Takmičarske komisije VPSCG danom pravosnažnosti odluke o licenciranju stiču sva prava koja im po tom osnovu pripadaju”

    ovo znaci da je Brguljan moga o da igra, jer se ovo tumacenje odnosilo na vanredni prelazni rok u decembru.

    isto tako je ocigledno da bi sve ovo trebao da prejsece Upravni Odbor na celu sa predjednikom KOvacevicem, jer su jedino oni ostali kao vrhovni organ Saveza.

    A sistem takmicenja? Ocigledno da u klubovima vec znaju sta ih ceka , samo se javnost jos nije upoznala sa detaljima
    Mogao je da igra od, cini mi se, 26-tog decembra, ali do tad je kup vec trebao biti odigran. Kup je trebao da se igra 20.decembra, a u odredbi kojom se odlaze utakmica stoji da pravo nastupa na odlozenim utakmicu imaju igraci koji za to imaju pravo na dan planiranog odigravanja.

    Ako niko nema hrabrosti (iz saveza) da kaze da su pravila i propisi prekrseni i da kazni u ovom slucaju Budvu, onda se gubi smisao igranja vaterpola u CG. Predlazem da se pred start sledece sezone, dogovorom ili naredbom, dodijele pehari za tu sezonu, da ne moraju timovi da placaju igrace a i navijaci da bez potrebe gledaju utakmice cija pravila moze neko po volji promjenit.
    Release Yourself

  23. #8573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Hiper, klubovi ne znaju sto ih ceka. Iz Primorca imam informaciju kako se prenose bodovi (iz toga zakljucujem da ce se igrat ligaski, bez play off-a), dok su iz budve danima govorili kako ce najboljeplasirani imat' utakmicu vise na svom bazenu (iz toga zakljucujem da ce bit' igran play off).

    Dalje, meni je jasno da ce se u Hrvtaskoj poredak pravit' na osnovu konacnog plasmana (nakon F4 dakle), no tu opciju kod nas niko nije pominjao!

    Logican mi je zakljucak da se sad budvani 'vataju za zadnju slamku spasa, pokusace sistemom takmicenja kao sto je u Hr da dodju do 2. mjesta medju CG klubovima. Da pojasnim: ako ispadnu od Juga u 1/4 finalu JL (sto niko ne sumnja ) oni bi htjeli da se (zbog plasmana pred pocetak CG prvenstva) odigra mec sa porazenim iz duela Primorac-jadran, za to 2. mjesto.

    Nadam se da grijesim...
    P r i m o r a c

  24. #8574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Mogao je da igra od, cini mi se, 26-tog decembra, ali do tad je kup vec trebao biti odigran. Kup je trebao da se igra 20.decembra, a u odredbi kojom se odlaze utakmica stoji da pravo nastupa na odlozenim utakmicu imaju igraci koji za to imaju pravo na dan planiranog odigravanja.

    Ako niko nema hrabrosti (iz saveza) da kaze da su pravila i propisi prekrseni i da kazni u ovom slucaju Budvu, onda se gubi smisao igranja vaterpola u CG. Predlazem da se pred start sledece sezone, dogovorom ili naredbom, dodijele pehari za tu sezonu, da ne moraju timovi da placaju igrace a i navijaci da bez potrebe gledaju utakmice cija pravila moze neko po volji promjenit.

    Procitaj prethodni post. Murisic je sve ono sto mi mjesec dana objasnjavamo objasnio na pola strane
    P r i m o r a c

  25. #8575
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Kakve su procjene za sjutra vece u Novom?
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

Page 343 of 933 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •