View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 246 of 933 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346746 ... LastLast
Results 6,126 to 6,150 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #6126
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prica se prica da se Toni Petrovic dogovara sa Jugom ! I da su veliki izgledi da se preseli u DU !!!

  2. #6127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    NIje leka jos u najboljim godinama, treba mu jos par da se pokupi ovo sto cattaro kaze, i da dobije malo kredita kod sudija pa cemo vidjeti sto ce bit.
    Iskreno se nadam da ce vujasa dostignuti, ali malo sam skeptican, ne zbog fizicke strane vec samo zbog tehnike... Slozit cete se da se tehnika stice do 18 godine, a poslije je sve sama fizika..
    Please alowe me to introduce myself.......

  3. #6128
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa da, zato sam i kazem da ima jos ihaha godina ispred sebe da igra i da sve to skupi.

    dobro, vujas je specifican igrac, kasas takodje...iskreno, kad je gojkovic usao u reprezentaciju SCG, njegov stil igre je dosta podsjecao na vujasinovica (sutevi, asistencije, kretnja), ali se to malo izgubilo. ivovic je potpuno drugi tip igraca, zato mi je i glupo uporedjivat ga s vujasinovicem (kad je napad u pitanju).
    <--- leuk

  4. #6129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da se razumijemo, ja nisam uporedjivao Vujasa i @ generalno, vec se govorilo o odbrani... Vujas je najkompletniji igrac svih vremena, vodja u bazenu i van njega, lider... @ bas i nema klikere da vodi ekipu (za to je u jadran i bio zaduzen Gojkovic), ali ima nevjerovatne predispozicije, mozda i savrsene kad je jedan bek u pitanju. Ono sto treba da ispravi je prije svega da bude mirniji u odbrani i skoncentrisaniji u napadu (mislim na polukontre i kontre gdje upravo on stvara visak). To je ono sto je Franjo usavrsio u Italiji...

    I da se razumijemo, @ je reprezentaciji CG dao jako, jako MALO od onoga sto on moze. Da ne pricam o tome sto je simptomaticno da tokom sezone puca od snage (odlicna igra u odbrani, odlicna realizacija) i onda na ljeto veliki pad forme, svaka druga pliska leti pod oblake isl. A u reprezentaciji ipak ima manjih obaveza na beku nego u jadranu... (kod Pera obicno pocinje Ticic, zatim na beka stane Jokic, pa tek onda on...).

    Sto se Tonija tice, za nas bi bio veliki udarac da ode. Ostatak cu rec' ako potpise za Jug, da ne prejudiciram...
    P r i m o r a c

  5. #6130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Izjava Emila Nikolica nakon meca sa Jugom, za "Slobodnu Dalmaciju'':



    - Momčadski duh je pobijedio. Ovaj put su neki igrači 'iz zaleđa' su bili strijelci, oni koji nisu u prvom planu. Kad je Jug promijenio vratara svi su počeli razmišljati o petoj utakmici. Ne samo mi, koji smo mislili: gotovo je, već i Jugaši, a sport je takav, bezobrazan i to nam se umalo razbilo o glavu - dodao je Nikolić. Na opasku, sad vas čeka 'Pakao u Gružu', trener Mladosti će kao iz topa:
    - Neka bude pakao. Ne mogu njima pomoći ni vuvuzele.



    :lolblue:
    P r i m o r a c

  6. #6131
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Da se razumijemo, ja nisam uporedjivao Vujasa i @ generalno, vec se govorilo o odbrani... Vujas je najkompletniji igrac svih vremena, vodja u bazenu i van njega, lider... @ bas i nema klikere da vodi ekipu (za to je u jadran i bio zaduzen Gojkovic), ali ima nevjerovatne predispozicije, mozda i savrsene kad je jedan bek u pitanju. Ono sto treba da ispravi je prije svega da bude mirniji u odbrani i skoncentrisaniji u napadu (mislim na polukontre i kontre gdje upravo on stvara visak). To je ono sto je Franjo usavrsio u Italiji...

    I da se razumijemo, @ je reprezentaciji CG dao jako, jako MALO od onoga sto on moze. Da ne pricam o tome sto je simptomaticno da tokom sezone puca od snage (odlicna igra u odbrani, odlicna realizacija) i onda na ljeto veliki pad forme, svaka druga pliska leti pod oblake isl. A u reprezentaciji ipak ima manjih obaveza na beku nego u jadranu... (kod Pera obicno pocinje Ticic, zatim na beka stane Jokic, pa tek onda on...).

    Sto se Tonija tice, za nas bi bio veliki udarac da ode. Ostatak cu rec' ako potpise za Jug, da ne prejudiciram...
    ne znam, leka je mnogo mladji od gojkovica, a opet, mislim da je ivovic ove sezone bio vodja, jer su svi njega pominjali u tom kontextu (zlokovic, janovic, gojkovic, jokic...). slazem se da prosle godine u rimu nije bio na svom nivou, ali isto tako, sjetite se utakmice protiv italije u budvi. ko je u zadnja 2 napada imao muda da sutne i odluci utakmicu. ivovic (iako je mnogo mladji od ostalih), i skidam mu kapu za onaj nivo koncentracije u onakvom trenutku. isto tako, mislim da ce on reprezentaciji tek da doprinese, a mislim i da ce vec na ovom EP pokazati koliko vrijedi.
    <--- leuk

  7. #6132
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Prica se prica da se Toni Petrovic dogovara sa Jugom ! I da su veliki izgledi da se preseli u DU !!!
    u, pa to bi nam bilo veliko pojačanje.

    a ovo što nikolić izjavljuje po novinama kroz cijelu seriju je debilno. na najboljem je putu dami postane iritantniji od kobeščaka. ovo s vuvuzelama mu je još i smiješno... ne znam je li se on to nekome inati u juga zbog ne baš prijateljskog razlaza ili je jednostavno popizdio.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  8. #6133
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi me zacudilo da Toni predje u Jug, ipak mu cura tamo studira, a i nije mala stvar igrat za Juga !!!

  9. #6134
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u jucerasnjoj areni prekrstili tonija petrovica u antonije petrovic.
    <--- leuk

  10. #6135
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    u jucerasnjoj areni prekrstili tonija petrovica u antonije petrovic.
    Antonio Petrovic mu je ime

  11. #6136
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa znam, ali nije antonije sigurno, zato i govorim da su ga prekrstili. :P
    <--- leuk

  12. #6137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kiss je otisao iz Primorca, potpisao je za Vasas.
    Adam je maloprije produzio ugovor.

    Toni Petrovic navodno sve dogovorio sa Jugom, ali jos uvjek ceka da mu Primorac ispuni uslove za ostanak.
    Takodje ni Radic jos nije blizu dogovora o produzetku...

    Obzirom da reprezentacija 24. krece za SAD ocekujem da se do tada iskristalisu stvari, makar sto se reprezentativaca tice.

    Sto se reprezentacije tice, Peuro je vec poceo da kuka (imate text u danasnje Vijesti), navodno su mu trojica zatrazila 3 dana vise za odmor (sto bi znacilo da nece na pripreme doc' 21. vec pred odlazak za SAD), pa je stim u vezi danas zakazana konferencija za novinare

    P.S.
    Geri, hvala ti za sve!
    P r i m o r a c

  13. #6138
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Kiss je otisao iz Primorca, potpisao je za Vasas.
    Adam je maloprije produzio ugovor.

    Toni Petrovic navodno sve dogovorio sa Jugom, ali jos uvjek ceka da mu Primorac ispuni uslove za ostanak.
    Takodje ni Radic jos nije blizu dogovora o produzetku...

    Obzirom da reprezentacija 24. krece za SAD ocekujem da se do tada iskristalisu stvari, makar sto se reprezentativaca tice.

    Sto se reprezentacije tice, Peuro je vec poceo da kuka (imate text u danasnje Vijesti), navodno su mu trojica zatrazila 3 dana vise za odmor (sto bi znacilo da nece na pripreme doc' 21. vec pred odlazak za SAD), pa je stim u vezi danas zakazana konferencija za novinare

    P.S.
    Geri, hvala ti za sve!
    A ne objavljuju imena te trojice, xaxaxa

  14. #6139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jbg, ne smije Peuro rec'... Da su u pitanju Paskovic, braca Brguljan, Toni, Trajkovic, Radovic, Vukcevic, Scepo...rekao bi. Al' postoje ljudi koje Peuro ne smije prozvat preko novina (volio bih da grijesim u ovoj mojoj procjeni). No trazi podrsku...
    Sad se vidi da je Rim bio sve sem losa forma.

    Jedino sto sa ovim (gubitak autoriteta) Peuro, makar kod mene, gubi status naseg najboljeg strucnjaka. Jer ako nemas autoritet nad skupom zvijezda (a nasi to jesu) onda ti dzabe sva pamet...



    Edit: evo potvrde za Stajmneca, ocekivano ostaje i Azevedo http://radiokotor.info/mn/index.php?...7032&Itemid=72

    (ovaj edit je trabao da ide na prethodni moj post...)
    Last edited by cattaro; 18-06-10 at 15:57.
    P r i m o r a c

  15. #6140
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Jbg, ne smije Peuro rec'... Da su u pitanju Paskovic, braca Brguljan, Toni, Trajkovic, Radovic, Vukcevic, Scepo...rekao bi. Al' postoje ljudi koje Peuro ne smije prozvat preko novina (volio bih da grijesim u ovoj mojoj procjeni). No trazi podrsku...
    Sad se vidi da je Rim bio sve sem losa forma.

    Jedino sto sa ovim (gubitak autoriteta) Peuro, makar kod mene, gubi status naseg najboljeg strucnjaka. Jer ako nemas autoritet nad skupom zvijezda (a nasi to jesu) onda ti dzabe sva pamet...
    sve to skupa je "POCETAK KRAJA"....:twisted:

  16. #6141
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno mi nije jasno ovo Perovo kukanje i sazivanje sjednice zbog stvari koje se rjesavaju privatno sa igracima. Ocigledno gubi autoritet pa pokusava preko javnosti i kredita kojeg ima u vecem dijelu CG javnosti da pocne da opravadava novi neuspijeh koji se nadzire na sledecim takmicenjima.
    Release Yourself

  17. #6142
    big giant head Guest

    Default

    classic pero. kuka unaprijed, pa ako se zavrsi katastrofalno bice 'eee rek'o sam ja josh onda', a ako bude dobar rezultat bice pero madjionicar, i pored uzasnih uslova napravio uspjeh. prosto, takav je, oduvjek takve stvari radi.

  18. #6143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vanredna sjednica UO VPSCG odlozena je zbog nedostatka foruma. (iz danasnje Arene)

    Ovo su Pera poceli da cooliraju i u savezu...


    Kod nas su i splicani (Pavlovic i Setka) blizu odlaska, pretpostavljam u Mladost. Iako ce predsjednik Mandic da pregovara i sa njima ovih dana. Po meni, problem je vjerovatno u visokom ugovoru (konkretno Pavlovica) koji bi nasi znatno da snize.
    Kazu da ce tim sigurno bit' slabiji nego lani, ali mi definitivno moramo dovest nekoga na nezgodno vanjsko i eventualno jos jednog sidruna ako Pavlovic ode. Bekovi su posebna prica, Tonijev odlazak bi cijelu ekipu znatno uzdrmao...

    Sto se jadrana tice, prica se da sem one dvojice sto su vec u Recco otisli niko nije trazio da ide, a razlog je sto prvo cekaju da budu isplaceni...dosta im se duguje.

    Cattaro ce ponudit skromne ugovore, pa ko pristane - pristane...ne znam koliko je realno da skrpe prvoligasku ekipu u takvim okolnostima.

    Budvani cute...razmisljao sam da, ukoliko nam ode Pavlovic pokusamo dovest Pekovica...on je '78, ali mislim da moze jos da igra na visokom nivou.
    P r i m o r a c

  19. #6144
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A oce li Milic jos igrat?
    Release Yourself

  20. #6145
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    razmisljao sam da, ukoliko nam ode Pavlovic pokusamo dovest Pekovica...on je '78, ali mislim da moze jos da igra na visokom nivou.
    On je bidon

  21. #6146
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Vanredna sjednica UO VPSCG odlozena je zbog nedostatka foruma. (iz danasnje Arene)

    Ovo su Pera poceli da cooliraju i u savezu...
    sto mi ga je zao...:twist:

    bitno da je JJ bio sa voljenom na nekom njenom prijemu vezanom za predstojeci turnir...

  22. #6147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    A oce li Milic jos igrat?
    Mislim da nece...


    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    On je bidon
    Jes', ali je ove sezone odigrao bolje od Pavlovica.
    Aj' reci nekog sidruna da bi ga mogli dovest da nije bidon.
    P r i m o r a c

  23. #6148
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogo bi chapro da se vrati kakvi su ovi ostali na trzistu

  24. #6149
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Geri,sjecacemo te se,nadam se i ti nas.Zbogom majstore!
    Raise my hammer,take my aim

  25. #6150
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Mislim da nece...




    Jes', ali je ove sezone odigrao bolje od Pavlovica.
    Aj' reci nekog sidruna da bi ga mogli dovest da nije bidon.
    Ja bi forsirao maloga Paunovica

Page 246 of 933 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346746 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •