View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 730 of 933 FirstFirst ... 230630680720726727728729730731732733734740780830 ... LastLast
Results 18,226 to 18,250 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #18226
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Praćenje ili ne veze nema sa tim što ti napriča. Kako ja plivam vjerovatno bi me udavili do 2/4. Ali niti sam čitav život posvetio tome, niti sam plaćen za to , niti branim boje svoje zemlje putem sporta. Po tebi samo sportisti mogu pratiti sport i to samo njihov (nedao bog da se košarkaš drzne da komentariše fudbal).

    To što ne pratim Vatepolo u dovoljnoj mjeri ne znači da sam slijep kod očiju
    mislim da bi te udavili u prvih 3 minuta zajeno sa mnom. mozda bi cattaro izdrzao prvu ako je ostalo sto snage ostali tesko
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #18227
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cus Mandic za Subotica bio beba!? U nijednom smislu. Ni dok su bili u Boki, a pogotovo ne sada.
    Ono sto ja tvrdim - oboje bi bili isto ovakvi igraci, ako ne i bolji, da su ostali. Subotic tek naredne sezone dobija prostor koji je u Jadranu imao one sezone, prije nego li je otisao.

    Ne znam ko ce nam biti trener... Ne bih licitirao. Insistiracu na ,,cvrstoj'' ruci. Disciplina nam je top prioritet!
    P r i m o r a c

  3. #18228
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maksa View Post
    Ne znam koliko je to tačno, Dušanović u prenosu meča Hrvatska - Grčka reče da će Tucak voditi kombinovan sastav u Kazahstan.
    Tačno je, Sukno, Dobud, Pavić, Joković, Bušlje, Muslim/Bijač, Marcelić, Vukičević, Macan, Geratović, Visković.
    http://www.hrsport.net/vijesti/47471...jeci-fina-kup/

    Kod Mađara, Nagy, Szivos, Toth, Vamos/Levai, Batori, Bedo, Angyal.
    http://vlv.hu/news/8858/benedek-tibo...gkupa-csapatot

  4. #18229
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Srbija
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savić iz Budimpešte vodi samo Mandića i Ranđelovića.

  5. #18230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Srbi imaju ogroman broj igraca, pa tako imaju ekipu za EP, potom ovu za SK (dje ce biti samo dvojica iz Budimpeste), pa posebno ekipu 1995. godista (za juniorsko EP), posebno ekipu 1996. godista i mladji (juniorsko SP), jedino u pogonu ovog ljeta nije 1998. (kao ni ostalima, ali mi imamo dvojicu iz te generacije sa 1996.). Na Cukicevom Memorijalu ucestvuje 1999. Radonjic (1997.) do novembra nece igrat' za Srbiju.

    Mi npr. nemamo nego 5-6 igraca 1995. godista (ukupno u 3 kluba!), a jedan zbog zdrastvenih razloga sigurno otpada. Tako da ce vjerovatno 9-10 igraca sa SP (za 1996.) igrat' i EP (za 1995.).

    Hrvati vode sastav nista slabiji od onog na EP-u, Madjari takodje vode par zvucnih imena.

    Nama ce u ekipi biti Lazovic, Murisic...i pitanje je ko jos. Pocinje za 19 dana, a jos ne znamo ni ekipu.
    P r i m o r a c

  6. #18231
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Bice to zanimljiva ekipa... Interesuje me hoce li slucajno zvat nekog ljevaka
    Please alowe me to introduce myself.......

  7. #18232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kojeg ljevaka?
    P r i m o r a c

  8. #18233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,993
    Thanks Thanks Given 
    4,828
    Thanks Thanks Received 
    9,875
    Thanked in
    3,749 Posts

    Default

    Damjana Danilovica?

    edit: tek sad vidim da pricate o mladjim selekcijama, ali zbilja sto se desilo s ovim coekom?

  9. #18234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne pricamo samo o mladjim selekcija. Danilovic je imao ne bas sjajnu sezonu, 32 godine ima...i mislim da je njegova prica slicna Crepuljinoj, dakle trebalo bi da bude clan jedne druge selekcije. Makar je takav nagovjestaj bio prije 7-8 mjeseci.
    Tek ovako, kad se skupi vise takmicenja u jednom ljetu, vidi se kolika nam je baza.
    P r i m o r a c

  10. #18235
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Luka Sekulic produzio sa Jadranom na jos godinu.. Zna li ko oce li bit ljetnje lige ove godine ?

    P.S. A dje ste ljudi, lijepo je opet kucat odje :dring:

  11. #18236
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljetna liga je pocela cini mi se 19 jula Imas na prethodnim stranama i rezultate prva 2-3 kola.

  12. #18237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    4. kolo je odlozeno zbog nevremena, igrace se 4. avgusta, a parovi su:
    Rivijera-Kumbor i Risan-Bokelj
    3. avgusta je trebalo da se igra 5. kolo, tako da ce se (pretpostavljam) liga sad malo oduzit'.
    P r i m o r a c

  13. #18238
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Cattaro, je li ovo za Nikolu Radonjića završena priča, ili još postoji šansa da zaigra za našu (svoju) reprezentaciju?
    Dick Laurent is dead!

  14. #18239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prilicno detaljno sam pisao o tome, vjerovatno si propustio.
    On je zelio da igra za nas, pokusao opet u proteklom periodu da dobije dozvolu od Primorca (jer nije potpisao onaj ugovor koji su sva ostala djeca potpisivala lani i koji je uslov za igranje u mladje crnogorske rep. selekcije!), ali su iz Primorca ostali dosljedni - potpishi za nas i sto se nas (Primorca) tice mozes igrat' za reprezentaciju. N'o bi u tom slucaju Partizan morao Primorcu da plati obestecenje, a mali je svjestan da se to ne bi desilo (Prlainovic, Mandic...).

    Svjestan sam da ti ugovori nisu bas fer prema djeci, ali je jedino rjesenje da se klubovi koliko - toliko zastite od otimacine (djece).
    Istovremeno ni Radonjic nije sjedao skrstenih ruku, te je u novembru predao zahtjev za srpske papire, valjda u novembru stice pravo igranja za njih.

    Meni je iskreno mnogo zao, radi se o dobrom i vaspitanom decku, sa njim sam odradio prvi intervju (za mondocafe)...ali je izbor njegov.
    Kako cujem, on ne samo sto je citavu proslu godinu igrao za Banjicu, vec nije ni trenirao sa Partizanom.
    E ako je to bolje nego igrati u 1. timu Primorca Jadransku ligu onda O.K. - neka sva djeca iz Kotora idu na taj nacin. Igrao je i Mandic tu prvu godinu srpsko prvenstvo za Banjicu (ali i EL za Partizan), ali Mandic je talenat kakav se radja jednom u 10 godina, a jos i ljevak.

    Istovremeno, u Gojkovicevoj generaciji (1999. i mladji) igra mladji Radonjic. Ljevak. Malo apsurdna situacija...pokusao sam da pitam ima li prostora za kompromis, ali sa Partizanom koji ovako radi godinama nema kopromisa.

    EDIT: Sve sto sam o malom Radonjicu odje pisao su info. iz Primorca... E sad, ako postoji druga strana medalje onda... Ali ovo sto pricaju u Primorcu je postovanje pravila, te druge varijante (druga strana medalje) ne bi trebalo da postoje. A svjesno grijesim i detaljisem ovako javno o njemu jer mislim da ce ovakvih slucajeva biti jos u buducnosti.
    Last edited by cattaro; 31-07-14 at 17:10.
    P r i m o r a c

  15. #18240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  16. #18241
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne, ne. Svaki sam tvoj post pročitao u vezi s njim, i znam kakva je situacija. Znam i za brata što igra za kadetsku. No, prvi put si prije par dana napisao da će igrat za Srbiju. Nijesam znao da je predao papire. Zaista šteta.
    Dick Laurent is dead!

  17. #18242
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kakve veze ima to hoce li da obnovi (potpise) ugovor sa Primorcem sa igranjem za CG repku? Sto ne bi mogao da igra za VK Partizan i CG i obrnuto (za Primorac i Srbiju)?! Meni je bezobrazno to uslovaljavanje Partizana prije svih da ako zele da igraju za VKP da moraju igrati i za Srbiju...
    Proceduralno!

  18. #18243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Alo, izdajes li fiskalne racune kad prevozis turiste? Prijavicu te

    Vidi, to sto je napravio Savez (crnogorski) ima trostruku ulogu:
    1. da pokusaju da zastite svoje klubove;
    2. da klubovi dobiju obestecenje ako vec igrac svakako zeli da ode (iako bi to svakako trebalo da se plati, ali vidimo da Partizan nekaznjeno prolazi vec 8 godina);
    3. ako ne potpise ugovor sa maticnim klubom ne moze da igra za CG selekciju (cisto uslovljavanje, ali su znali da ce biti i ovakvih situacija...i desila se iste godine kada je to stupilo na snagu, jer Radonjica nije bilo ni lani, na EP-u).
    Mozemo se slagat sa ovim pravilom ili ne (a ja priznajem da se SLAZEM sa ovim) propisi su ovakvi. I vaze sa sve crnogorske klubove.
    Krle, ako si pazljivo citao sto sam pisao (a nisi, jer si skoncetrisan na losu turisticku sezonu) jasno si mogao vidjet da igrac moze da igra i za CG i za Partizan, ali ako potpise ugovor sa maticnim (crnogorskim) klubom. Partizan ce platit' simbolicno obestecenje (sto je njima 10-20 hiljada ako obecavaju kule i gradove igracima?) i neka ga vodi.
    U vaterpolu nazalost nema FIFA-inog pravila po kom maticni klub uvijek dobija dio para od transfera...

    Iz Jadrana demantuju da je Zlokovic njihov igrac...
    P r i m o r a c

  19. #18244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jedna zanimljivost:

    Click image for larger version. 

Name:	10482228_10152204022472539_1061474123115795445_n.jpg 
Views:	126 
Size:	11.3 KB 
ID:	122833


    http://www.waterpoloworld.com/News/t...7280/news.aspx
    http://www.fina.org/H2O/docs/events/...4/men_info.pdf
    Moj propust, mi u 1/4 finalu (bilo bi veliko iznenadjenje da ne budemo 1. u grupi) idemo na pobjednika meca 2A-3D. Dakle, svakako ne ni na Hrvatsku ni na Srbiju...vjerovatno Spanija ili SAD.
    P r i m o r a c

  20. #18245
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Alo, izdajes li fiskalne racune kad prevozis turiste? Prijavicu te Vidi, to sto je napravio Savez (crnogorski) ima trostruku ulogu: 1. da pokusaju da zastite svoje klubove; 2. da klubovi dobiju obestecenje ako vec igrac svakako zeli da ode (iako bi to svakako trebalo da se plati, ali vidimo da Partizan nekaznjeno prolazi vec 8 godina); 3. ako ne potpise ugovor sa maticnim klubom ne moze da igra za CG selekciju (cisto uslovljavanje, ali su znali da ce biti i ovakvih situacija...i desila se iste godine kada je to stupilo na snagu, jer Radonjica nije bilo ni lani, na EP-u). Mozemo se slagat sa ovim pravilom ili ne (a ja priznajem da se SLAZEM sa ovim) propisi su ovakvi. I vaze sa sve crnogorske klubove. Krle, ako si pazljivo citao sto sam pisao (a nisi, jer si skoncetrisan na losu turisticku sezonu) jasno si mogao vidjet da igrac moze da igra i za CG i za Partizan, ali ako potpise ugovor sa maticnim (crnogorskim) klubom. Partizan ce platit' simbolicno obestecenje (sto je njima 10-20 hiljada ako obecavaju kule i gradove igracima?) i neka ga vodi. U vaterpolu nazalost nema FIFA-inog pravila po kom maticni klub uvijek dobija dio para od transfera... Iz Jadrana demantuju da je Zlokovic njihov igrac...
    Jeli se zlokovic vratio u jadran ili ne? vidim jadranska liga 16 klubova,ali slab kvalitet srpskih klubova,glavni igraci su otsli,spekulise se da mladjan treba da predje u primorje...

  21. #18246
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  22. #18247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Opet Babovic! A bas juce se ,,ispricasmo'' (fb) na nalogu jednog zajednickog prijatelja. Iako mu je objasnjeno i ko je Slavko Mandic, a i malo o Kotoru, Kotoranima i kotorskom vaterpolu, on opet ovo...

    Sastav nase juniorske reprezentacije za SP:
    http://www.ywcistanbul2014.com/teams_info.aspx?teams=11
    (ne obracajte paznju na sliku, mislim da je iz Italije...na slici nema Djurdjica, Ma. Konatara i Ukropine)
    P r i m o r a c

  23. #18248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Juniori startovali pobjedom na SP-u, 17:3 protiv Argentine. Ni sat i po nakon kraja NIJEDAN medij nije objavio rezultat, niti se on idje na netu moze naci, posto i zvanicni sajt nista ne update-uje. Najavljenih prenosa i dalje nema (moguce da ce davati Talijane u 15:30).

    Na Svjetskom Kupu ce igrat' i Darko Brguljan i Uros Cuckovic.
    Pretpostavljam da ce branit' Lazovic, koji ce biti i najstariji u ekipi. Ocekujem u ekipi sve sto imamo od '91. godista (Latinovic), do '94. godista (Vukmirovic).
    Madjari izgleda vode sastav sa 9 igraca sa EP-a! Medju njima i braca Varga.

    Ovu novu regionalnu ligu (od 16 klubova) cu naknadno detaljnije komentarisat'. Ne znaju ni oni sto zele. Pocetne pozicije su takve da se niko ne ljuti.

    EDIT: izvinjenje TVCG, oni su objavili i rezultat i strijelce http://www.rtcg.me/sport/vaterpolo/6...rgentinom.html
    Last edited by cattaro; 02-08-14 at 13:45.
    P r i m o r a c

  24. #18249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prvog dana juniorskog SP-a nisam vidjeo (ni rezultatski, ni putem stream-a) nista posebno zanimljivo, osim poraz Talijana od Rusa.
    Danas uglavnom sve nezanimljive utakmice, dje se pobjednik zna, Talijani se muce i sa Brazilom (5:4 sredinom 3/4)...a nasi su slobodni.
    Nadam se da nas lagane utakmice i slobodan dan nece uspavat'.
    P r i m o r a c

  25. #18250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Na zalost, vec na startu takmicenja vidimo sprdnju u nasem timu:

    ,,Boje Crne Gore u Istanbulu će braniti Miloš i Marko Konatar, Bogdan Đurđić, Petar Ćetković, Vlado Popadić, Stefan Pješivac, Aleksa Ukropina, Janko Krivokapić, Dimitrije Kriještorac, Danilo Adžić, Petar Macić, Nikola Saveljić i Arsenije Stanović''.
    http://www.vijesti.me/sport/vicevic-...-clanak-789295

    ,,...izabranici Mirka Vičevića savladali su danas Argentinu 17:3 (6:0, 3:0, 4:0, 4:3), u prvom kolu grupe B.
    Najefikasniji u našoj selekciji bio je centar Jadrana Stefan Pješivac sa četiri gola, Aleksa Ukropina je postigao tri, Bogdan Đurđić, Petar Ćetković i Nikolas Saveljić po dva, te Marko Konatar, Janko Krivokapić, Daniulo Adžić i Nikola Moskov po jedan''.
    http://www.vijesti.me/sport/mladi-va...-clanak-789441

    Spisak se prekrajao noc pred put...a vjerujte da ja i dalje ne znam ko je otpao.
    P r i m o r a c

Page 730 of 933 FirstFirst ... 230630680720726727728729730731732733734740780830 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •