View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 918 of 933 FirstFirst ... 418818868908914915916917918919920921922928 ... LastLast
Results 22,926 to 22,950 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #22926
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    109
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    F5.
    Metiljavi odlazi.
    Al dobro ima momaka koji nikad 8 nisu bili. Pih.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  2. #22927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Gorak osjecaj i nakon ovoga jutros, barem kod mene... Nije samo Gojkoviceva krivica ali bih na njegovom mjestu prepustio drugome da pokusa...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #22928
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    1:5
    Pobjeda nad hrvatima se moze podvest pod onom i corava koka zrno ubode
    Ne sprdajte se ljudi

  4. #22929
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Eto tako. Osmo mjesto nije neuspjeh.

    Gojković: Nismo bili inferiorni, igrali smo egal sa svima

    https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/g...egal-sa-svima/

    Selektor vaterpolista Crne Gore Vladimir Gojković nije podbacila na Svjetskom šampionatu u Fukuoki.

    “Ajkule” su na kraju osvojile osmo mjesto, a nijanse su odlučivale da naš nacionalni tim uđe u borbe za medalje.

    “Mi smo pobjedili samo dvije utakmice, dvije nerješeno i izgubili tri. Ali smo ta dva neriješena izgubili na penale. Bile su važne i jedna i druga i sa Srbijom, ova danas manje važna, ali važna zbog prestiža i pobjedničkog mentaliteta. Što se tiče igre bilo je onako kako treba. Poslije prošle godine gdje nismo parilali najboljim svjetskim ekipama sad sa svakim smo bili u egalu, osim sa Italijom gdje smo loše krenuli u utakmicu”, rekao je Gojković.

    Ostaje žal sa ispuštenom šansom protiv Grka u četvrtfinalu.

    “Moramo da dođemo do toga da pobjeđujemo. Neke ekipe su čekale po sedam, osam godina, da ovako počnu da pobjeđuju. Protiv Grčke smo imali veliku šansu, ali definitivno smo izgubili nekoliko utakmica u tim neizvjesnim završnicama i moramo to prelomiti, jer šanse stvaramo. Da smo bili inferiorni pa bi onda mogli da kažemo kao prošle godine da nismo imali priliku, sad smo imali priliku“, zaključio je selektor “ajkula”.

    Naredni izazov naše vaterpoliste u junuaru iduće godine kada će se u Izraelu okupiti najbolje evropske reprezentacije.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #22930
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    Da se oce gojkovic povuc sa mjesta trenera, svanulo bi nam

  6. #22931
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Treba mac ovo pravilo sa petercima, previse se meceva zavrsi na taj nacin i nekako je manje zanimljivo, dinamicno, covjek nekako na kraju nema osjecaj da je gledao pravu utakmicu nego stanu 2 coeka i ovaj ovome sutira na go..
    Sto se naseg vaterpola tice, odavno je na klocne, samo niko nece to javno i glasno da saopsti..
    Razmisljam nesto i o sportskom novinarstvu u CG, kad ce ti ljudi svatiti da njihov posao nije samo da konstatuju rezultat i saopste ga, nego da kritikuju, iznose svoje misljenje, stavove..
    Last edited by Platinum; 29-07-23 at 20:25.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  7. #22932
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    109
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    http://rtcg.me/sport/vaterpolo/45302...rnoj-gori.html

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  8. #22933
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pojavim se odje samo kada mi jave da ste me pomenuli. Odavno ne pratim ovaj forum, nijedan njegov dio. Ne znam zasto...
    Evo. sa FB-a od juce.


    A'mo kontra.

    Moguce da ni pola od onog sto cu napisati nije izvodljivo, ali da probam.



    Korak broj 1.

    Opstina Kotor da povuce svoje predstavnike iz Saveza ili da oni (jer licno protiv njih nemam nista, a neke i ne poznajem) svojim glasanjem sruse PVSCG.
    Tako bi krenula demontaza sistema, dje imate dosta toga, ali ne i rezultata seniorske selekcije, kao ni ideju o razvoju crnogorskog vaterpola.


    Korak broj 2.


    Da se ukljuce ljudi koji znaju sto je vaterpolo, sto je vaterpolo reprezentacija CG i koji znaju kako do medalja da se dodje. Ne proteziram i ne nudim nikog, ali obecavam javnu podrsku onome ko krene u ovu pricu.
    ,,Oslobodioci” sa bandijerom koji bi da usetaju naknadno, a sad cute i cekaju...me ne zanimaju.


    Korak broj 3.


    Znamo dobro da u CG za opste/javno dobro niko prstom nece mrdnuti, a da tu nedje nema licnog interesa. Ne zanosim se.
    Napraviti plan. Paralelno sa ciljem koji mora biti olimpijska medalja, vracanje kulta reprezentacije ali i stvaranje vaterpolo akademije. U Podgorici, jer to tako mora.
    Momci od 14 i 18 godina bi potpomognuti Savezom dobili prilku da osim sto igraju vaterpolo i uce srednju skolu/fakultet. Da svi imaju korist i da svima bude dobro. Izvodljivo? Ne znam, zavisi od interesovanja. Ako sada imate situaciju da djeca sa 14 godina idu iz Pg jer ne postoji seniorski klub, jasno je da Savez po ovom pitanju nista nije planirao u buducnosti. Eventualna pomoc Glavnog grada bi bila dodatni podstrek.


    Korak broj 4.


    Potpuno stavljanje svih, od klubova, preko njihovih trenera i clanova, do navijaca, u sluzbi reprezentacije.
    Znamo kolike probleme smo imali sa medjuklupskim razmiricama, ako je tacno da je to uticalo da u periodu od 2009-2011. ne osvojimo nista sa onako jakom selekcijom...onda shvatate koliki smo problem sami sebi napravili. Ima tu i malo moje odgovornosti.
    Danas imamo suspenzije talentovane djece i nepovjerenje u trenere. Imamo situaciju da se odmah trazi smjena selektora, nakon prvog neuspjeha. Da se ne pita struka. Da se...bolje da stanem.


    Korak broj 5.


    Struka, seminari, sudije.
    Cinjenica je da smo prije 10-tak godina imali sudije na najvecim takmicenjima i cak presjednika svjetske sudijske organizacije. Danas klubovi traze izuzece pojedinih sudija u domacim takmicenjima. Dje to vodi?




    Ubijedjen sam da su rezultati seniorske reprezentacije odraz rada Saveza. Sistema koji je napravljen da i Savez i sama reprezentaciji budu u sluzbi kluba iz HN. To mora da se mijenja.

    Ovo je sve povrsinski i za dostinju vas vec poznato, ali sam se trudio da objedinim u cjelinu i ne baveci se sada manje bitnim stvarima.
    O problemima sa engleskim jezikom ili nepostovanju prema novinarima. Znaju o cemu pricam. Ne treba sve ni da se pise.

    O izjavama selektora koje vrijedjaju zdrav razum.



    Imao sam ranije stav da bi Kotorani prvo trebali srediti stanje u Primorcu.
    Sredili su ga, zaista.
    Preskocicemo taj korak.
    P r i m o r a c

  9. The Following 8 Users Say Thank You to cattaro For This Useful Post:


  10. #22934
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,497
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Zao mi je sto si svojom voljom,pretpostvljam izasao sa foruma,jer si nam iznosio neke stvari sto se ne moze da se vidi,ni da se procita u medije.
    Zao mi je takodje,al sto nisi pomenuo igru na ovom prvenstvu, vjerovatno da si ispratio cisto kako si ti vidio ove mečeve,kako rece selektor veliki uspjeh za ove momke 7 mjesto,jer nikad nisi bili 7.

    Sent from my Kinensko Mudovište

  11. #22935
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sam dajes odgovore. Fax npr. Velika prednost Podgorice.
    Ovo sto sam ti napisao bih i prezentovao roditeljima - sacekajmo 4 god da stasaju i oformiti seniorski tim od sve te djece. Kud ces ljepse za njih i jeftinije za klub?
    Ako neko vec sad razmislja o titulama ili ,,Becej" varijanti...mozemo da pricamo, ali ja to tako ne bih. Mada je i Becej, to mnogi ne znaju ili zaboravljaju, sasvim korektno sa mladima radio 90-tih.
    Kako sam ja, kad nisam na brod, u Pg od 2009. (otkako je bazena) tako sam i savremenik svega sto se u podgorickom vaterpolu (nije) uradilo.
    A plivajuci tamo ispratio sam sve te ljude koji su vodili skole vaterpola ili klub: od Velja Uskokovica, preko Mimija Mirovica, Danilovica...do Babovica.
    Neke stvari vidim iako se ne obazirem previse...

    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    Prije godinu si govorio da treba sačekati još 4 god sa osnivanjem seniorskog tima u PG.Sad u koraku 3 spominješ Vaterpolo Akademiju.To je korak više ali milo mi je da si promijenio mišljenje jer čekajući da prođe 4 godine(po tebi,a po nekima "do zelene trave") ode mali Vraneš u HN,a neka đeca od 17-18 odoše u spasioce ili u kafane.Ne mislim da su ta djeca bila materijal za repku,ali znaš koliko je to bitno za popularizaciju i omasovljenje vaterpola u PG,NK...Jer đeca i roditelji đece od 7-8god raspitaju se i vide da se vaterpolo u PG može trenirati do 15-16g. a onda ako te ne zovnu HN ili neko drugi...pa-pa...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. #22936
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    ...takođe u koraku 3.spominješ i ti odlazak đece od 14g. iz PG jer nemaju seniorski tim.
    Milo mi je da si korigovao stavove

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #22937
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Apsolutno. Sjecam se toga.
    Jasno pravim razliku izmedju akademije Saveza i seniorskog kluba. Npr. PVK Buducnost nema igrace za seniorski sastav. Niti 15-ogodisnjaci mogu igrati bitniju ulogu u seniorskom sastavu. Ali, po koji minut da udju - mogu i moraju.
    Akademija bi okupila djecu iz Pg, Nk (koji vec rade nekoliko godina), sa primorja, zeljnih studiranja i igranja vaterpola.
    Neko da ne ode u kafanu, a neko da ne ode na brod.

    Moglo bi se oko toga nasiroko.




    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    P r i m o r a c

  14. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  15. #22938
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naravno, niti sam bezgresan, niti smatram da stavovi moraju biti isti.
    Predlazem...na drugima je da naprave plan. Vrlo lako me neko moze ubijediti da grijesim. Pogotovo neko ko je unutra.

    Ono sto se vidi je da sada nema ni ideje, ni plana, da djeca odlaze...a mislim da je prerano za to.

    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    P r i m o r a c

  16. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  17. #22939
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Apsolutno. Sjecam se toga.
    Jasno pravim razliku izmedju akademije Saveza i seniorskog kluba. Npr. PVK Buducnost nema igrace za seniorski sastav. Niti 15-ogodisnjaci mogu igrati bitniju ulogu u seniorskom sastavu. Ali, po koji minut da udju - mogu i moraju.
    Akademija bi okupila djecu iz Pg, Nk (koji vec rade nekoliko godina), sa primorja, zeljnih studiranja i igranja vaterpola.
    Neko da ne ode u kafanu, a neko da ne ode na brod.

    Moglo bi se oko toga nasiroko.




    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    Znam da PVK Budućnost nema igrače za seniorski tim.Bili ih danas imali da se prije par godina oformio seniorski tim,pa makar na silu i po cijenu da budu topovsko meso za primorce,nikad nećemo saznati.Takođe nećemo saznati ni da li bi Vraneš(i) danas još trenirali u PG.
    Zapeo sam za taj(bilo koji vid) seniorskog vaterpola u PG jer svi znamo što znači popularizacija sporta u sredini koja ima tako veliki(brojčani)potencijal.Ako može da se igra tekbol,ragbi...u PG vala može i vaterpolo.
    Inače,lično,vidim jednu manjkavost bavljenja vaterpolom:nikad nisam vidio da seniori ili amateri odigraju neki turnir ili slično.Imam osjećaj,a ti reci tvoje iskustvo ako si se bavio vaterpolom,da po okončanju karijere vaterpolista zamrzi vodu toliko da se ni skvasit ne pomišlja.
    I još jedno laičko pitanjeostoje li treneri demonstratori(u bilo kojoj statosnoj kategoriji) koji umiju da uđu u vodu i pokažu nekom :"Ne tako nego ovako" ili se sve svodi na viku sa ivice bazena?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #22940
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Postoje takvi treneri. Mislim da Vukanic i dalje to praktikuje. Njegovo iskustvo kao centra iz dream-team Beceja je sigurno veliko.

    Naveo si me na dublje razmisljanje u vezi seniorskog kluba.
    Apsolutno de moralo uci u stvaranje toga mnogo ranije, ja sam na FB-u pisao da se i sa zatvorenim bazenom u Pg kasnilo najmanje 5 godina (zatvorio se manji bazen gotovo 9 godina nakon izgradnje!).
    A ono sto sam lani pisao je bilo uslovljeno talentovanim klincima iz generacije 2008/09. Da oni sa 18 godina imaju klub. I ispostavilo se da su oni itekako talentovani.
    Sto se u medjuvremenu promijenilo?
    2 extratalentovana momka iz HN su sa 15 godina (klasa 2007) lani bila u sastavu Jadrana. Sa solidnom minutazom.
    Nakon srebra za U15 na EP svoj status sam zavrsio sa ,,sto cemo sad?" Misleci na Podgoricane.

    Zagovaram ipak akademiju. Skola+vaterpolo. Podgorica ima sve preduslove za to.
    Bicu krajnje direktan - Savezu i klubovima sa primorja to ne odgovara! Jasno je zasto.
    N'o, moj tekst se i bavio interesom crnogorskog vaterpola i reprezentacije, a ne nekog kluba sa primorja.

    I da, postoje master turniri veterana, cak i SP.
    Tradicionalnu nasu ljetnju ligu i igraju sve bivsi vaterpolisti. A i ona je dokaz koliko se lose radi na popularizaciji. O tome sam mnogo pisao ranije.



    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  21. #22941
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mi smo kao drzava dokazali da smo nesposobni da napisemo projekte, cak i kad se oni dobro naplate od EU fondova.

    A kamoli da neko napravi projekat vaterpolo akademije, na drzavnom nivou. Pokusavamo i ovu lokalnu (VA Cattaro) da unistimo, iako je ona dala neke sad vec standardne reprezentativce.

    Ponavljam, nemam predstavu ni da li ima interesovanja za to.

    Podgorica Savezu sluzi za organizovanje turnira mladjih kategorija, dje se ponekad uzme neka medalja i onda se to predstavi kao dobar rad Saveza. A ja sam ubijedjen da je ono sto Podgorica moze da da crnogorskom vaterpolu presudno u cilju ostvarenja sna - olimpijske medalje.

    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    P r i m o r a c

  22. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  23. #22942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Zao mi je sto si svojom voljom,pretpostvljam izasao sa foruma,jer si nam iznosio neke stvari sto se ne moze da se vidi,ni da se procita u medije.
    Zao mi je takodje,al sto nisi pomenuo igru na ovom prvenstvu, vjerovatno da si ispratio cisto kako si ti vidio ove mečeve,kako rece selektor veliki uspjeh za ove momke 7 mjesto,jer nikad nisi bili 7.

    Sent from my Kinensko Mudovište
    Pozitivne su dvije stvari: 1. Sprijecio se dalji pad i def. nase ispadanje iz Top 8 svjetskih vaterpolo reprezentacija i 2. sto kaze selektor i to jeste u pravu, mi smo na ovom takmicenju ravnopravno igrali sa najjacim selekcijama.

    Ipak, od 6 jakih utakmica dobiti samo jednu je los rezultat. I 8. mjesto je los rezultat. Pitanje koje se namece je da li moze ova ekipa da napreduje sa ovim selektorom?
    Jer, jedno je prica u vezi Saveza, sistema i promjena, a drugo nas selektor i ekipa.
    Ja mislim da ovaj tim, ovako vodjen, ne moze do medalje.
    I po 100-ti put ponavljam, smjena (samo) selektora nije rjesenje.
    Imamo nove probleme, jedan igrac se penzionisao, a sa jednim igracem je selektor izgleda u sukobu. Dakle, na sljedecem takmicenju opet ocekujmo alibi u vidu podmladjivanja.

    Svakako mislim da ce svi biti na pozicijama do Pariza. I da cemo izgubiti jos nekoliko godina.
    Volio bih da me demantuju i uzmu medalju u medjuvremenu.



    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #22943
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ne zanosite se da će vlado otić, a i ako ode doći će šćepanović ili neko drugi iz jadrana. jednostavno "viši interesi" su u pitanju.
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  25. #22944
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    http://rtcg.me/sport/vaterpolo/45302...rnoj-gori.html

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Treba doves ovu splaku i brata mu da oni to rijese kako ga nije sramota kaže njegova generacija je dovela sponzore prije 15 god tada kad su rukomet i vaterpolo bio državni projekati kaže 2008 je bilo manje bazena nego danas koliko 2 manje jel hahahahhaha splacina i jos govori pogledajte rukomet dosao covjek koji zna znanje hahahhahahah kakva splacina

  26. #22945
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Zna li ko sta o petru porobiću,rekoše mi sad da je umro sinoc…ne vidim nidje da piše


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #22946
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    eo sad objaviše, greote

    https://rtcg.me/sport/vaterpolo/4759...r-porobic.html


    тапаталк
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #22947
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Definitivno najbitnije ime crnogorskog vaterpola. Stvaranje onako jake reprezentacije bilo je remek djelo.
    Jako cudan zivotni i profesionalni put. Sam ga je birao. Uspjesan, svakako!
    Bas na ovom mjestu sam ga kritikovao u ko zna koliko stotina postova. Radeci u Jadranu i stvarajuci projekat Jadran=reprezentacija (sto je kulminiralo 2009. kada je Jadran imao u timu gotovo sve reprezentativce) radio je protiv Primorca. To mu nismo prastali! Neko drugi je imao korist i svudje je bio postovaniji nego u Kotor.
    Na kraju se nije dalo da se vrati i svoj klub postavi na pravo mjesto. Javno sam bio za taj povratak, iskreno...a malo je bilo takvih u Ko. Vjerovatno i mene godine stizu.
    Neka pociva u miru.
    Veliki gubitak za CG vaterpolo.
    Last edited by cattaro; 10-10-23 at 22:56.
    P r i m o r a c

  29. The Following 6 Users Say Thank You to cattaro For This Useful Post:


  30. #22948
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    ima li neko info za ovo u Dubrovniku, sala termini i sl.

  31. #22949
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Ako pitas za karte, meni rekose da nema karata, sve proslo.

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  32. #22950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Gleda li ko? Ne moze se van CG rtcg2 ukljucit. Danema ko link?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 918 of 933 FirstFirst ... 418818868908914915916917918919920921922928 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •